Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chętny na Brutusa i Demolke.

Trzeba chyba co najmniej 8 graczy zebrać(Po 4 w Teamie)?Tak?

Kiedy,gdzie i czemu tak późno?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za demolition 2.0, moge komuś pomóc w innych trofach. tylko czy potrzeba 8 osób zeby zacząć gre??

moje id: S_I_R-PL

jakby co to wysyłajcie zaproszenia z dopiskiem o co chodzi zebym nie odrzucił:P

mógłbym w czwartek wieczorem a później to dopiero w niedziele wieczorkiem, w przyszłym tyg. to 24h/dobe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za demolition 2.0, moge komuś pomóc w innych trofach. tylko czy potrzeba 8 osób zeby zacząć gre??

moje id: S_I_R-PL

jakby co to wysyłajcie zaproszenia z dopiskiem o co chodzi zebym nie odrzuciłtongue.gif

mógłbym w czwartek wieczorem a później to dopiero w niedziele wieczorkiem, w przyszłym tyg. to 24h/dobe

oczywiście, że mozna nawet w 2, my tak robilismy, TDM arica pierwszy wchodzi czeka aż w zespole będzie miał 4 i zaprasza 2, który wejdzie w inny team, stała rozmowa poprzez czat i wskazywanie który bydynek podkładacie np. góra lewy czerwona cegła (góra oczywiście mapy), jak brakuje domów wyjście i procedura od nowa, do ogarnięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demolke zrobiłem bez ustawek ale jestem chętny na brutusa dodawać do znajomych psn id strzygocki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem chętny na Bruta i Demolition.Będę w piątek do 19 i po 23.

Już nieaktualne.

Edytowane przez szuwar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

destruction 2.0 także zrobione podziękowania dla KrisPora_PL daliśmy czadu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można nabijać trofea w prywatnym meczu? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można nabijać trofea w prywatnym meczu? ?

zdania są podzielone większość twierdzi że nie

Edytowane przez lil_imik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej i jaką metodą wbić solo destruction man ?. Jak by co to też jestem chętny jak byście się zbierali psnid Pawel83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, jestem chetny na Et tu Brute oraz Destruction 2.0.

Jesli znajdzie sie ktos chetny, prosze mnie dodac i zgadamy sie raz dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy chętn ,ale żeby się zebrać i konkretnie napisać co i jak i kiedy to nie ma chętnego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na Et Tu Brute i na to z demolką 20graczy.

PSN ID: panmistrz

Aha,i kolega mi mówił, że nie można zrobić tego trophy Et Tu Brute w Private Match,mówił że musiał to robić w zwykłym matchu. Nie wiem czy to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda, wczoraj probowalismy w private i nic, nie wpadlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK... może zrobimy to dzisiaj np o 21 albo 22 ?

Wyczytałem że można to zrobić w taki sposób :

Zbieramy najlepiej 8 osób ...

Kazdy o tej samej porze wchodzi w grę team rush albo team deathmatch. Ważne żeby to były któreś z tych gier.. Jeśli każdy postara się w tym samym momencie wejść do gry, to jest spora szansa na to żeby wszyscy dostali się do tej samej gry. A 8 osób potrzebnych jest do tego żeby żadna obca osoba nam nie przeszkadzała.

Może też być np 4-5 osób... wtedy ktoś wchodzi w team rush i szuka takiej gry gdzie są np tylko 2-3 osoby w grze.. i zaczyna zapraszać (lub dołańczają się sami) resztę naszej ekipy. Przy odrobinie szczęścia pare osób będzie w jednej drużynie .. pare w drugiej.. liczymy na to że ci co nie są od nas nie będą nam bardzo przeszkadzać i połapią się o co chodzi. Jeśli nie to trudno.. Szukamy jakiegoś ustronnego budynku na skraju mapy i działamy.. Jedna osoba z jednej drużyny podkłada ładunki.. reszta osób z przeciwnej drużyny wchodzi do budynku i robimy zawałkę budynku. Nie trzeba mówić że te trofeum z 5 friendami to przy okazji można zaliczyc w takiej potyczce.

Najważniejsze to żeby wszyscy wiedzieli do którego budynku mają biec.

Moje gg to 8698372.. moje psn id to Matin83

Jak byłby ktoś chętny spróbować to walić śmiało.. jestem na gg i mogę być od razu w grze bo mam kompa obok. Napewno się dogadamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a probowal ktos zrobic demolition za zabijanie swoich xd? Wczoraj z kolego tak robilismy ze rozwalalem budynek i go zabijalo tym 2.0 ale trofeum nie wpadlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a probowal ktos zrobic demolition za zabijanie swoich xd? Wczoraj z kolego tak robilismy ze rozwalalem budynek i go zabijalo tym 2.0 ale trofeum nie wpadlo.

To skoro tobie nie wpadło to myślę, że innym też nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skoro tobie nie wpadło to myślę, że innym też nie :)

no wlasnie nie wiem czy mi nie wpadlo bo brakolo kilka zabic czy dlatego ze sie tak nie da ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym trofeum, którego nie da się zdobyć samemu jest Brutus. Co więcej, zdobycie trofeum bez umówienia się i kombinowania graniczy z cudem. Pozostałe to kwestia wytrwałości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce zrobić trofeum Et, tu brute? To niech do mnie napisze. Właśnie gram w bf więc możemy się umówić jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pisze na trofea, psnid lukaszb007 gg 13371491 pasuje mi praktycznie zawsze poza weekendami kiedy mam zjazdy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a probowal ktos zrobic demolition za zabijanie swoich xd? Wczoraj z kolego tak robilismy ze rozwalalem budynek i go zabijalo tym 2.0 ale trofeum nie wpadlo.

z tego co widzę to masz zaliczone 10 demolish kills.mozesz to sprawdzic tutaj http://bfbc2.elxx.net/stats-achievements/ps3/RizoPL. teraz pytanie czy tych 10 upolowałeś, czy to Twój kolega tyle razy zginął?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy zrobić Destruction 2.0 i Brutusa, tylko trzeba się umówić, ja zrobię listę i gramy co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×