Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

witam uporałem się już z DEMOLITION MAN i zdobyłem swą pierwszą platynę grałem sam i zajęło mi to dwa dni (ok. 6-7 godzin ) więc nie jest to takie przerażające ( szczegóły kilka postów wyżej ).

natomiast jeżeli się ustawiacie na trofea to piszcie z chęcią pomogę jako "mięso armatnie" :pardon: bo przecież atmosfera wspólnego grania się liczy.

powodzenia

Edytowane przez Elviss81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę ustawkę w swoje ręce

TERMIN : SOBOTA   -Godzina    -15(można wcześniej)                      (inne dni wchodzą w grę po 17)

TEAM I

1.borsuk1908

2.Myfon                                              

3.l1nk_pl

4.Bartez9999

TEAM II

1.Bajkonur

2.KisielQ

3. 

4.

REZERWA

1.troll1908

2.Kminik-M-

Wy podajecie post o chęci wzięcia udziału w ustawce ja dopisuje do listy -dodawać mnie do frends na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze w sobote nie dam rady jede na urlop na 2 tyg wiec albo dzis po 24 albo jutro

[

Edytowane przez chopers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myfon

Borsuk, źle mnie zrozumiałeś. On czekał, aż wrogowie wejdą do budynku, uzbroją go i zaczną bronić w środku. Dopiero wtedy wysadzał. To było na White Pass'ie. Przegraliśmy w ciągu 5 minut, bo wszystkie (większość) stacji rozwalił.

PS.: Borsuk > Dodam Cię do znajomych jak tylko wejdę na konsolę, bo teraz nie mogę (ojciec okupuje telewizor :teehee:)

l1ink > Niestety nie mam hs ;/ Może w najbliższym czasie się uda forsy zebrać, to nabędę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

l1nk albo link a nie l1ink ;-)

nie masz z komorki chociazby hs? dowolny na BT dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh, niechcący, bo napisałem link patrze na twój nick a tam l1nk, więc zmieniłem, ale zapomniałem skasować :P Wiem, że działa, ale ja po prostu nie mam ;/ Mam tylko zestaw słuchawkowy, ale to chyba nie przejdzie :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Borsuk dodaj mnie na rezerwę, gdyż nie wiem jak mi się dzień ułozy.

ID: Kminik-M-

PS. Ostatnio nie mogłem Ciebie dodać do listy gdyz nie miałeś juz miejsca :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo co Kminik :) A tak z ciekawości - jaka jest maksymalna liczba znajomych?

Edytowane przez 1908borsuk
100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNID - KisielQ

(nick na ustawkę na demoliton man u borsuka :))

PS> mam VIP :)

Edytowane przez kisiel__94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dodawać mnie na ps3 dziś po 18 zrobię tam porządek i będzie miejsce żeby móc mnie dodać.

Jeszcze 2 chętnych i do boju powinno się udać jęsli będziecie zorganizowani i bez samowolek wszystko ustalone na czacie pisemnym

a no i czy wszyscy mają Vip kody ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakoś dziwnie, bo kod VIP mam ale go nie mogłem wpisać, bo wyskakiwał błąd. Wszystko działa mi bez VIP-a. Przynajmniej tak mi się zdaje...

Do borsuka: To co mam zrobić? Jak mam wpisać ten kod VIP? xxxx-xxxx-xxxx czy XXXX-XXXX-XXXX czy może xxxxxxxxxxxx albo XXXXXXXXXXXX? Wpisuje na różne sposoby i nic nie działa. I jeszcze: kiedy w końcu jest ta ustawka? Znaczy ,o której godzinie?

Edytowane przez Myfonick
to lipa bo może cię wywalać z mapek niektórych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuję kilka osób, by pomogli mi zrobić 1 trofeum, bo brakuje mi tylko jedne, do mojej pierwszej platyny!!! :D. Chodzi o te trofeum, gdzie muszę helikopterem przejechać przeciwnika. No za cholerę, nie mogę tego zrobić na publicu. Macie może jakieś cenne rady, jak najszybciej zrobić te trofeum?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie męcz się helikopterem! Weź UAVa i nim próbuj. Trofeum jest proste tylko trzeba się chwilkę pomęczyć. Chociaż właściwie UAV to też helikopter tylko bezzałogowy. No nieważne :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, gdyby to było takie proste. Tylko co ja już UAV próbowałem, to aż nie warto mówić xD... A tyle co mnie pozabijali przez to jedno trofeum co próbuję zrobić, bo prawie w ogóle nie gram, tylko czekam na UAV albo helikopter no i nie mogę tego za cholerę zrobić :/...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wpadło gdzieś za 2 razem :biggrin: Sam nie pamiętam jak je zrobiłem. Czy wleciałem na gościa z góry, czy go przeleciałem? Nie wiem... Wejdź na jakąś dobrą mapę dla snajperów i tam się baw. Weź UAVa i leć nim jak najwyżej i obrzeżami mapy na respawn przeciwników (na rushu jest to zrobić najłatwiej, bo są marne szanse, że zabije Cie przeciwnik [chodzi mi np. o Combat Knife, a nie rozwalenie heli]), a potem znajdź jakiegoś kampiącego snajpera. Wleć w niego od tyłu i powinno zaliczyć :)

PS.: Borsuk, nadal nie mogę dodać Cię do znajomych.

Edytowane przez Myfonick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlecieć w przeciwnika nie wystarczy, trzeba tym UAV po nim jeździć xD. Ja to mam pecha, już nie raz parę razy kolesia w tą i z powrotem przeleciałem, a go i tak nie zabiłem bo skubany mi rozwalił UAV :/... A tylko jedno trofeum do pierwszej platynki brakuje, ja pierdziele :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam mape Isla na normalu, lapiesz heli (sam oczywiscie) i lecisz na stanowisko heavy guna na 1 bazie, tam zawsze ktos sie chetny do "pomocy" znajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co zauważyłem że niektórzy z was -nie mówię że wszyscy są samolubami - o co chodzi najpierw trują dupę żeby zorganizować im ustawke ,kiedy wszystko jest prawie ustalone ,wypisujaąsię bo sami zrobili a żeby pomóc innym to już nie łaska co !!!. Po co było zawracać mi głowę to wiadomo że trofeum można zrobić samemu ale jak komuś zależy na czasie to prosi o pomoc-(rozumiem to )więc tak się nie robi że wypisujecie  się w ten sam dzień co ustawka i teraz trzeba na biegu szukać następnych ludzi brawo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekiwac od pryszczatego 13-stolatka. Ja jak mowilem Demolke mam, ale bede. Korona mi z glowy nie spadnie ;Q

edit: ups, 18-stolatka - szkoda, ze tylko w papierach to widnieje

Edytowane przez l1nk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×