Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wpiszcie mnie proszę na rezerwę, gdyz nie wiem jak mi się dzień ułoży (ten który wybierzecie). Jak będe przy konsoli to na 100% pomogę, a i może przy odrobinie szczęscia sam wbije (brakuje mi 10 x Demolition 2.0).

PS ID: Kminik-M-

Na Forum: Kminik

Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 LISTA ZAMKNIĘTA 

TERMIN PODANY PRZY liście pisać na pw czy pasi

Edytowane przez 1908borsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym chętny na Demolition Man i ewentualnie jak się uda Et Tu Brute. Termin pasuje.

psnID:wobo_PL

Edytowane przez wobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, jestem chętny na rezerwe, termin mi pasuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, brakuje mi jednego trophy do platyny w BC2. poświeci ktos 5 minut i pomoze zdobyc Et TU ......? jakby co dajcie znac przez PSN.

wydaje mi sie ze zajmie to gora 5 minut, jakby ktos był chetny to byłbym bardzo wdzieczny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

borsuk1908 będę koło 17 w domciu pomogę

super, ale dodam Cie do znajomych i jakos sie zlapiemy. dzisiaj o 17 nie bede mogl, chyba ze pozniej znajde chwilke ale moze byc ciezko...

jakby co odezwe sie przez PSN.

pozdro

Edytowane przez 1908borsuk
SPOKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jest jakaś ustawka na Demolition Man? Jest ktoś chętny na piątek/sobotę/niedzielę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka jest jutro koło 17 ale lista jest już pełna jedyne co to mogę wpisać cię na rezerwę i jeśli pozostali się zgodzą to w piątek z nami możesz to śmignąć-po prostu ktoś skończy i będzie chciał odejść tym samym zwolni miejsce tobie i koledze który jest już na rezerwie dołączycie do gry najpierw jeden szybko żeby obcy się nie wkradli na serwer i potem drugi .

UWAGA MAŁE ZMIANY W LIŚCIE UCZESTNIKÓW -zerknąć (dzięki za wcześniejsze powiadomienie -Komarzysko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka jest jutro koło 17 ale lista jest już pełna jedyne co to mogę wpisać cię na rezerwę i jeśli pozostali się zgodzą to w piątek z nami możesz to śmignąć-po prostu ktoś skończy i będzie chciał odejść tym samym zwolni miejsce tobie i koledze który jest już na rezerwie dołączycie do gry najpierw jeden szybko żeby obcy się nie wkradli na serwer i potem drugi .

UWAGA MAŁE ZMIANY W LIŚCIE UCZESTNIKÓW -zerknąć (dzięki za wcześniejsze powiadomienie -Komarzysko)

Witam,też byłbym chętny wskoczyć na rezerwę psnid:gramek81-pl

Brakuje mi tylko 5 kills

Edytowane przez mts81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borsuk jest sprawa proszę przesunąć ustawkę na Sobotę o 18 ponieważ dzisiaj nie dam rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to obojętne kiedy będzie ta ustawka może być za rok a może jej nie być to zależy od reszty uczestników -niech oni wyrażą swoją opinie -ja tylko pomagam wam . Chęć ustawki zgłosiło więcej osób i niech reszta się wypowie.Jak zwykle trafi się nam osobnik który w dniu ustawki pisze że nie może w niej wystąpić -wszystko było ustalone i zapewnialiście mnie że będziecie -termin był znany od dawna więc mogłeś na te 2h przełożyć sprawy(tak jak inni to zrobili i są pewni dziś że będzie) więc trudno wypadasz na dziś a my postaramy się poszukać 1 dodatkowego . A i dodam że ja widząc taką postawę ludzi więc ustawek nie organizuję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki Jest u nas za kubanasa

Edytowane przez 1908borsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby cos jestem do waszej dyspozycji :) Siedze przed tv (hs jest), brakuje mi 9 x demolition. Pozdrawiam

PsID: Kminik-M-

Edytowane przez Kminik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, kto chętny na demolition man? Mam kilku znajomych co tez to brakuje, wiec potrzebuje tylko 4 osoby, może być więcej. Możemy przy okazji zrobić inne trofea jeśli ktoś nie ma np. Et tu brute albo airkill

PSN: Stawiam

Zapraszać będę dzisiaj raczej caly czas, jutro wieczorem i pewnie cala niedziele.

kminik wyśle zaraz do Ciebie zaproszenie

Edytowane przez Stawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, kto chętny na demolition man? Mam kilku znajomych co tez to brakuje, wiec potrzebuje tylko 4 osoby, może być więcej. Możemy przy okazji zrobić inne trofea jeśli ktoś nie ma np. Et tu brute albo airkill

PSN: Stawiam

Zapraszać będę dzisiaj raczej caly czas, jutro wieczorem i pewnie cala niedziele.

kminik wyśle zaraz do Ciebie zaproszenie

również jestem chętny na demolition :thumbsup:

a na kiedy ta ustawka???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już w sumie skończyliśmy, ja w końcu mam platynę :)

Dzięki za info :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

    Dokładnie kto chciał i komu zależało zachował sie normalnie a nie jak dzieciak i z płaczem nie  wychodził . Z mojej strony pomagnie innym sie skończyło ,wczorajsza ustawka uświadomiła mi że ludzie są różni , 0 organizacji i rozgarnięcia -oczywiście były wyjątki-Stawiam Kminik-m pozdro.Nawet Tomo wczoraj wbił na ustawkę i zobaczył z jakimi ludzmi musiałem się męczyć i to on podpowiedział żebym dał spokuj juz bo wyladuje w psychiatryku .więc dla mojego zdrowia odcinam się od tematu pozdro .

Wielkie podziękowania dla     RuSiN1  i TOMO  +

Jask coś to pomoc tylko kumatym z kodami vip i w wieku od 18-do n + pozdro (wyjątek dla takich osó )        B)        :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na taką ogarniętą ustawkę mogę się zapisać. :biggrin: Muszę wreszcie zrobić to trophy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się zapisał na taką, chyba że sądzicie, że nie ogarniałem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Na początku chciałem serdecznie podziękować za umożliwienie mi jako rezerwowemu wzięcie udziału w ustawce. Ogromne podziekowania dla Borsuka oraz Rusina za cierpliwość i ogarnięcie tego całego bajzlu :) Cieszę się ze miałem okazje Was poznać i wspólnie pograć. Szacunek za pomoc dla Tomo oraz Stawiam (który pojawił sie przez przypadek, a okazał sie naprawde kumatym i wartościowym graczem, co umożliwiło mu jak i mi wbicie trophy).

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez Kminik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kminik takich ludzi jak ty to tylko więcej, :) to co wczoraj było to sam nie wiem jak to nazwać już prawie zaczynałem martwić sie o borsuczka biedak już miał zapalenie krtani przez tych mniej KUMATYCH i dobrze że go jak tako poskromiłem bo by tych biedaków poroznosił a on jest troszke wiekszy niż zwykły borsuk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×