Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie musisz dostarczyć 10 razy amunicję, zrobić 10 napraw, 10 uzdrowień, 10 ożywień oraz zdobyć 10 asyst przy użyciu czujnika ruchu. Wszystko powinno wpaść podczas normalnej gry każdą z klas.

dzięki za podpowiedź. wiesz mam już wszystko poza użyciem czujnika ruchu. czyli będąc snajperem rzucać miny? i czekać?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił tak. Weź Recon'a i broń jakąś inną niż snajperka. Biegnij w miejsce, w którym toczy się walka, rzuć minę i po prostu walcz. Po pewnym czasie wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu niedzielna zadyszka serwerów!!

Ja bym zrobił tak. Weź Recon'a i broń jakąś inną niż snajperka. Biegnij w miejsce, w którym toczy się walka, rzuć minę i po prostu walcz. Po pewnym czasie wpadnie.

dzięki już wpadło :)

tylko airkill

i

DM 2.0

Edytowane przez mastefix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Air-kill mi tez zajal kupe czasu. Nie marnuj czasu na UAV. Wez heli i na kims wyladuj ot co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam AirKill całkiem sprawnie poszło (UAV). Dłużej już się męczyłem z tym trofeum co trzeba zestrzelić helikopter za pomocą stacjonarnej wyrzutni.

P.S. Blackhawk'iem dalej nie umiem latać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestrzelenie heli ze stacjonarki najlepiej wbić na ISLA INNOCENTES. W trybie Rush jako skład broniący mamy do dyspozycji wyrzutnię i stale nadlatujące heli :) kilka prób i sprawa załatwiona :thumbsup:

AirKill'a można wbić sadzając heli komuś na głowie, mapa dowolna. Całkiem szybko idzie to na Atakamie i na w/w innocentes :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

airkill załatwiony:) UAV "z kamperowany" snajper lekki rozpęd i śmigło w plecy;)

jeszcze tylko DM 2.0...

jak dla mnie masakra po ponad 60 godzinach przegranych na razie zabitych w taki sposób 3 <_<

Edytowane przez mastefix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawbar jak chcesz zdobyc to trofeum to ustaw sobie opcje jak najwiecej c4 i wez se m1a1 czy tam G3 i jak zauwazysz ze duzo gostkow siedzi w budynku to poprostu rozwal budynek c4 pare rudndek i juz na pewno bedziesz mial to trofeum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawbar jak chcesz zdobyc to trofeum to ustaw sobie opcje jak najwiecej c4 i wez se m1a1 czy tam G3 i jak zauwazysz ze duzo gostkow siedzi w budynku to poprostu rozwal budynek c4 pare rudndek i juz na pewno bedziesz mial to trofeum

pawbar jak chcesz zdobyc to trofeum to ustaw sobie opcje jak najwiecej c4 i wez se m1a1 czy tam G3 i jak zauwazysz ze duzo gostkow siedzi w budynku to poprostu rozwal budynek c4 pare rudndek i juz na pewno bedziesz mial to trofeum

wiesz chyba to nie takie łatwe. ja też się z tym męczę...tylko z tym :verymad:

Edytowane przez mastefix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje. bo ja moze nie skupiam się na zawalaniu budynków ale mam już dużo dogzin za sobą a na razie 3 zabitych przez DM2.0 :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na DM na Africa. Zabierz extra c4 i Upgrade do explosives i ukladaj ladunki na zewnatrz budynkow i modl sie zeby ktos kampil w srodku. Jak nie to supply i do nastepnego. Mi wpadlo po 7325 "ojapierdole nigdy tego nie zrobie" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawbar jak chcesz zdobyc to trofeum to ustaw sobie opcje jak najwiecej c4 i wez se m1a1 czy tam G3 i jak zauwazysz ze duzo gostkow siedzi w budynku to poprostu rozwal budynek c4 pare rudndek i juz na pewno bedziesz mial to trofeum

to moze mialem farta bo zagralem gdzies z 7 rush i udalo mi sie

Sorry ale mam uczulenie na Bullshit. Nie wiem po co "karmisz" nas tymi bzdurami ale miej świadomość ze internet to wredna suka która dużo wie i jeszcze więcej może. Twoje statystyki >>> KLIK <<< wyraźnie pokazują że udało Ci się wbić ledwie 6 Demolish Kills co przy 187 godzinach i 34 randze nie jest kosmicznym wyczynem :thumbsup:

Destruction 2.0 to jednen z trudniejszych achievements'ów głównie za sprawą ospale walących się budynków, kto grał to wie że spokojnie można wybiec z niego zanim runie i ogarnięci gracze często zdążą się ewakuować. Osobiście opłaciłem ten trofek wieloma godzinami grania a i tak ostatnie sztuki dobijałem w ustawionej rozgrywce. Jeżeli nie chcesz się zniechęcić do C4 to sugeruję zebrać jakąś ekipę i z nimi wbić trofeum.

Widywałem też akcje gdzie na Port Valdez przy drugiej linii m'com'ów jeden z broniących podkładał C4 w budynku z własnym m'comem. Skrzynka znajduje się na piętrze budynku. Wyczekiwał następnie aż osoby z ataku wlazły po schodach po czym wysadzał parter i budynek leciał na ryj. Dostawał 2.0 i kilkaset pkt na minus za zniszczenie m'coma. Cel jednak nie uświęca środków; po pierwsze psuł rozgrywkę towarzyszom, a po drugie dał sobie spore szanse na zaistnienie w dziale MEDNY i publiczne potępienie :wacko:

gratuluje. bo ja moze nie skupiam się na zawalaniu budynków ale mam już dużo dogzin za sobą a na razie 3 zabitych przez DM2.0 :whistling:

Statystyki twierdzą że masz 5 zaliczone, 25% zadania wykonane :thumbsup: >>> KLIK <<<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrym patentem na D2 to jest uzywanie blackhawka na isla innocent lub czolgu na arice. Sam dobijalem ostatnie 2 kille do 20 szukajac nelson bay na rushu jako atakujacy... jak mnie wrzucala do defenders to wychodzilem i znowu szukalem. Ostatnie 2 kille udalo sie zrobic na drugiej bazie gdy rozbrajali B, przebieglem sie wzdloz sciany przyklejajac C4 i po wysadzeniu zaliczylo dwa fragi broniacych.

Rzeczywiscie te trophy jest najtrudniejsze... sam gralem dlugo majac wszystko oprocz tego jednego trophy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki twierdzą że masz 5 zaliczone, 25% zadania wykonane :thumbsup: >>> KLIK <<<

wiesz korzystam z innego serwisu ze statystykami i coś nie mogę ich od dłuższego czasu zaktualizować:)

dzięki za podpowiedź i no teraz to jestem kozak hehe bo jeszcze tylko 15 kolesi z gruzem na łbie i koniec <_< :whistling:

pawel1604 - to ci nie pykło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najczęściej wpadało gdy grałem na Port Valdez jako atakujący, przy drugich m-comach brałem lekki czołg, ustawiałem się przy betonowych "barierkach" po lewej stronie konstrukcji i waliłem cały czas w "A", najlepiej jak w tym czasie ktoś uzbroił m-com, czasem się zdarzył team kill, ale wpadało w miarę sprawnie, tak samo można atakować punkt "A" na Arica Harbor przy pierwszych m-comach. Najśmieszniejsze jest to, że jak już wpadło trofeum to później kilka razy mialem po 2-3 demolition kille w krótkich odstępach czasu. :P

Mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko do wszystkich kto pomoglby mi zrobic trofeum zabic 5 przyjaciol???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Et tu brute wystarczy Ci jedna chętna osoba - kilka stron wcześniej pisałem dokładnie jak trafić do przeciwnych składów i szybko wbić trofeum we dwójkę. Powodzenia

Tutaj masz link to podstrony z dokładnym opisem co i jak

>>> KLIK <<<

ok. tylko nie krzyczeć, że już było...

jak to zrobić, zęby się ustawić z kumplem, zęby ten był w przeciwnej drużynie?

Przytoczę obrazek zastosowany już przez innego użytkownika forum który najlepiej obrazuje zaistniałą sytuację :biggrin:

Fat_guy_chair_fall.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. tylko nie krzyczeć, że już było...

jak to zrobić, zęby się ustawić z kumplem, zęby ten był w przeciwnej drużynie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mastefix  kiedy co ? moze jutro ale nie pozniej niz wieczorem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. tylko nie krzyczeć, że już było...

jak to zrobić, zęby się ustawić z kumplem, zęby ten był w przeciwnej drużynie?

Stomatologiem nie jestem, ale wydaje mi się, że jak klikniesz ten żółty napis "KLIK" powyżej twojego postu to dowiesz się wszystkiego.

Zasada działania jest taka sama we wszystkich trybach rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mastefix  kiedy co ? moze jutro ale nie pozniej niz wieczorem ...

wiesz co jak pogramy w bc to się ugadamy. może snajper, rosomak i mleko nam pomogą...hehe zmusimy ich...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×