Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może mi uda się zorganizować ustawkę. Do rzeczy ustawka odbędzie się 16 lub 17 października, godzinę ustalimy w późniejszym terminie.Ustawka dotyczyć będzie trofeum DM 2.0 i Et Brute. Osoby zainteresowane proszę odpowiedz w tym temacie lub n PM podając:

PSN ID:

Headset:

VIP:

pozdrawiam

Weekend się zbliża ktoś jeszcze chętny jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend się zbliża ktoś jeszcze chętny jest ?

chętny DM 2.0

PSN ID: mastefix

HS tak

wszystko tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNID: jacekkuziora

VIP: tak

HS: Nie

brakuje 18 :) kili do DM2.0

wekend wolny - jak nic nie wyjdzie to trzeba będzie próbować jak to opisał Tomo (we 2ch pomęczyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co umawiamy się na niedziele? 20.00?

dla mnie ok - oby nie było problemu z wyzerowanymi statsami/broniami itp bo nie będzie C4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ok - oby nie było problemu z wyzerowanymi statsami/broniami itp bo nie będzie C4 ;)

hehe ale bym się podirytował:) tyle ustawiania i czekania i by wyszła lipa...

BTW i jak dużo chętnych to powiadomcie swoich znajomych im nas więcej tym lepiej

więc jak dla mnie to może zacznijmy od 18? ale ja dostosuje się do większości

będziemy mieli konkurencję w postaci fantastycznej produkcji TVN "Taniec z gwiazdami" hehe :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak gadalismy wczesniej ja nie moge tak pozno zostaje cala sobota i niedziela do 16 max ... jezeli ktos chetny na sobote to dac znac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co niedziele statsy siadaja wiec zaoszczedzcie sobie frustracji i ustawcie sie na sobote :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co niedziele statsy siadaja wiec zaoszczedzcie sobie frustracji i ustawcie sie na sobote :whistling:

podobno już to naprawili

ok to niedziela o 12?

zgłaszajcie się

tak jak gadalismy wczesniej ja nie moge tak pozno zostaje cala sobota i niedziela do 16 max ... jezeli ktos chetny na sobote to dac znac ...

Kolego dla Ciebie wszystko :thumbsup: bo jesteś pożądnym graczem

Edytowane przez mastefix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych na zdobycie troheum o nazie GET 20 DEMOLISH KILLS. Moj PSN ID widoczny jest obok.

Pozdrawiam pawbar

pawbar.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,  mam parę pytań dotyczących trofeów. Mianowicie: 

1. Czy będą mi się naliczać rzeczy do trofeów na meczach prywatnych? Bo na meczach prywatnych podobno nie nalicza killów, dedów, pkt etc. Jeżeli tak to jak jest pucharek do zdobycia za np: zestrzelenie stacjonarnym RPG helikoptera, a ja to zrobię to mi zaliczy puchar?

2. Kolejna sprawa (pewnie każdy o to pyta, ale ja też chcę), czyli Et Tu Brute czy na meczu prywatnym mi to zaliczy?

3. I ostatnia sprawa (jak na razie ;]) - Demolish 50 houses w kampanii. Demolish czyli mam je doszczętnie zniszczyć tak jak w Multiplayerze dostajemy killa za Destruction 2? Czy po prostu wysadzić na przykład jedną ściankę? :>

Edytowane przez Vessarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 3. Na stronie z opisami są takie komenty. :P

"Until it collapses. So completely demolish. You'll know because it's very loud and ends up a giant pile of rubble."

Czyli trzeba zrównać chałupę z ziemią. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Te trofeum zrób sobie na Isla Inocentes jako obrońca na pierwszej bazie. Niedaleko wody jest wyrzutnia rakiet. z niej bardzo łatwo zestrzelić heli.

3. Musisz rozwalić dom do samego końca (Destruction 2.0). Zrób to w misji gdzie masz UAVa. Rozwalaj wszystkie domy, a czołgi omijaj. Jak zniszczysz wszystkie domy to reset od checkpoint''a i lecisz od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jakby ktos sie ustawial dzisiaj wieczorem na destruction 2.0 to ja sie chetnie dolacze. Moj login twinsen_x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DarkWalker, Myfonick:

Dzięki wielkie. A co do 2 czy zaliczy mi Et Tu Brute na meczu prywatnym z przyjaciółmi? I jak zrobić, żeby być w przeciwnej drużynie niż twój przyjaciel :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zaliczy, ale żeby być przeciwko koledze na publicznym serwerze musisz dołączyć do niego poprzez zakładkę w menu "Play with friends". Klikasz to i jeżeli cała drużyna Twojego kolegi jest już zapełniona, a jest miejsce w drużynie przeciwnej to tam właśnie się znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę coś mi się psuję z forum, raz mogę pisać a raz nie (klawiatura dobrze działa). Wracając do tematu, jeżeli na publicznym serwerze nie będzie u niego 12 osób to nie ma innej metody? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak coś jutro o 12 i o 20 gramy. jak coś to ja zapraszam moim znajomym już info wysłałem więc reszta należy o Was:)

pozdrawiam i do pogrania mam nadzieję

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mastefix jak bedziemy tylko we dwoch to sami to zrobimy potrwa ale zrobimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wyrobię to wpadnę po 20, ale pewny nie jestem bo pracuję właśnie do wieczora :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×