Skocz do zawartości
jaqb

Youtube Hd Na Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś gdy kanały tv zginęły ludziom z konsoli to podobno wejście i wyjście do PS Home powodowało powrót ikonek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdy kanały tv zginęły ludziom z konsoli to podobno wejście i wyjście do PS Home powodowało powrót ikonek.

Nic to nie dało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dopisuje sie do tego problemu, nie moge pobrać tej aplikacji bo jej nie mam, jak ktoś by rozwiązał ten problem to bedę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jes tak jak z tvn player a rozwiązanie jest takie, że trzeba przeskakiwac miedzy użytkownikami w XMB aż się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie, ale przypomniało mi się, że nie pobrałem najnowszej aktualizacji(która nie była przymusowa) Wszedłem więc w aktualizację systemu i pobrało mi aktualizację 4.31 i po tym już w moich kanałach miałem możliwość ściągnięcia yt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa aktualizacja pobrana w ten sam dzień i nic.... problem tkwi gdzieś indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa aktualizacja pobrana w ten sam dzień i nic.... problem tkwi gdzieś indziej.

U mnie od razu jak wszedłem wyświetla normalnie jak niżej... Dziwna sytuacja że niektórzy nie mają...

e1df45b92461e6e9med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na polskim psn nie mam, a na uk mam, dziwne, że nie ma na pl o0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na polskim psn nie mam, a na uk mam, dziwne, że nie ma na pl o0

Kolega ma polskie konto na PSN i ma YT, bo widziałem, że wczoraj siedział z konsoli na YT, także tutaj też nie tkwi problem. U siebie nawet nie sprawdzałem, bo YT na PS3 interesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Jak nie zapomnę to zerknę dziś, czy mam możliwość włączenia/pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma do tego nic polski PSN, nie ma do tego również nic aktualizacja (w ogóle zapomniałem, że był update i cały czas mam 4.30)

Miałem YT w wersji z amerykańskiego PSN, usunąłem i bez problemu pobrałem z naszego PSN, z zakładki "kanały".

Natomiast Ci, którzy mają z tym problem - zaglądaliście do sklepu (przez konsolę) ?

Nie ma czasem tej aplikacji do ściągnięcia w sklepie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tam od razu miałem youtube, ale patrzyłem i w PSN nie ma. Jest tylko na Vite.

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa zarąbiście - a jeszcze sterowanie smartfonem po prostu mega wypas (glaxy s3)

na smartfonach ściąnąć ps3 controller sparować - i można fajnie wyszukiwać podczas odtwarzania można szukać już następnego

miłej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no niby miłej zabawy, ale YT ostatnio tak mi zamula, że odechciewa się oglądać czegokolwiek (łącze 20Mb/s, ostatnio przycięte do 10mb/s)

próbuję oglądać po przez:

- aplikację w PS3 (kabel)

- aplikację w telewizorze (kabel)

- aplikację w tablecie (WiFI)

i wszędzie to samo, obejrzenie jakiegokolwiek filmu bez przycinek w lepszej rozdzielczości graniczy z cudem.

Chwilę idzie dobrze, po czym co chwilę się zacina, filmy nie buforują się prawidłowo.

Wydaje mi się, że lepiej jest na PC, tam buforowanie jest lepsze.

Edytowane przez mdag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie przed chwilą pojawił się Youtube, a wcześniej nie było. Nie wiem czy przez zbieg okoliczności, czy nie ale zmieniłem w międzyczasie język konta z angielskiego na polski, potem pochodziłem chwilę po playstation store, załączyłem ściąganie demka, wyszedłem ze store i wtedy Youtube pojawił się w moich kanałach... Zobaczcie u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idzie bez problemu - buforuje się szybciutko (internet z UPC) bez przycinek nawet HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wspaniale nawet przez net z TPsa 2Mb/s ... na androida nic nie trzeba ściągać - wystarczy apka YouTube i sparowanie telefonu ... na TV wyświetla się kod QR.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam za pierwszym razem po instalacji yt wszystko bylo w krzakach po japońsku po drugiej instalacji jest po Polsku ale cały panel wczytuje się strasznie długo praktycznie wogóle. Też tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie miałem YouTube, tak nadal nie mam. Nie wiem czym to jest spowodowane, sama aplikacja średnio mnie interesuje, ale wpienia mnie to, że dają dupy z czymś takim! Jedni mają, inni nie, ale SingStara potrafili k***a dać każdemu!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zmienić język PSN na polski - u mnie pomogło...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zmienić język PSN na polski - u mnie pomogło...

Faktycznie, pomogło. Dzięki kloose! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×