Skocz do zawartości
Patricko

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zobaczyłem na tym trailerze "Customize Everything" to już miałem nadzieję, że będziemy mogli grzebać sobie w furach, dokupywać części, itd.

A tutaj jakieś kolory ścian, podłogi, czy ubrania na naszym gościu, oraz kolory fury...

Hmm..Simsy się nam robią z TDU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem na tym trailerze "Customize Everything" to już miałem nadzieję, że będziemy mogli grzebać sobie w furach, dokupywać części, itd.

A tutaj jakieś kolory ścian, podłogi, czy ubrania na naszym gościu, oraz kolory fury...

Hmm..Simsy się nam robią z TDU?

No właśnie. "Customize Everything", lecz o możliwości dopasowania części do bryki to chyba nie pomyśleli. Jeżeli połączyli by TDU z NFS: Underground 2 i multiplayerem z Burnouta, wyszła by gra, którą wielu zapamiętało by na dobre. Co dostaliśmy teraz? Operacje plastyczne? Ubranka? Fryzjera? No sorry ale chyba wole się ścigać niż spędzać czas w wirtualnym gabinecie kosmetycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO tym filmiku gra prezentuje się jeszcze lepiej .... Fakt zalauje ostro Simsami i nie wiem czy to odpowiedni kierunek dla gry w której mamy skupić się na jeździe... Poza tym jeżeli już bawią się w takie detale to pamiętam że w Mercedes-Benz Racing był patent, że mogliśmy wybrać do swojego samochodu jakąkolwiek tablice (Nowy York, Niemcy Holandia, Pensylwania itp. ) i mogliśmy na nich pisać .... To byłby niezły detal a nie na każdym samochodzie ta sama blacha z logiem TDU 2... Detal a cieszy... Ładnie prezentowały się drogi po burzy w Trailerze... Kazłuże na drodze xD Na pewno w tą gre będzie się bardzo dobrze grało i z czasem nie będziecie zwracać uwagi na duperele ;] Przynajmniej w jakiejś grze będzie można swobodnie pojeździć ;]

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E3 już było, ale chyba nie podano jeszcze nigdzie daty premiery TDU2?? Kurde gierka będzie zajebista, na taką właśnie cały czas czekam, tak żeby można było sobie pojeździc autkiem po miastach itp., a nie tylko wyścigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więcej bajerów z avatarami niż z samymi brykami :/ , no nic zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, ze będzie tak dobra jak jedynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieje.... W sumie zalatuje simsami ale i tak większość ucieszy sama jazda ^^ w żadnej innej grze nie mamy takiego "placu zabaw" na którym mozna robić wszsytko.... Na E3 mówili cos o Jesieni bodajże o ile dobrze pamiętam .... Tak więc na pewno TDU 2 bedzie szybciej od GT5 ;]

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data premiery jest już znana :P Co Wy nie wiecie?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny filmik z Gry....

+ Filmik z targów E3

PZDR siroccoxp

Edytowane przez siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rejestrował się ktoś na betę?? I jak to w ogóle wygląda??Oni wysyłają mi jakiś kod dzięki któremu mogę pobrać grę na dysk bo nie rozumiem tego a po jakimś tam okresie mam im napisać swoje odczucia z gry, co by można zmienić itp??

Pozdro

EDIT: Ja się zarejestrowałem na testy. Zobaczymy co z tego będzie :rolleyes:

Edytowane przez mrowa52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również się zapisałem na betę i czekam. Wiadomo chociaż kiedy mniej więcej będą rozsyłać klucze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rejestrował się ktoś na betę??

Niestety nikt, będziesz sam na serwerach.

I jak to w ogóle wygląda??

Nie czytałeś regulaminu? Biorą cię do studia, zamykają w kopule i musisz grać aż do wygaśnięcia jej terminu. Przykro mi :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nikt, będziesz sam na serwerach.

Nie czytałeś regulaminu? Biorą cię do studia, zamykają w kopule i musisz grać aż do wygaśnięcia jej terminu. Przykro mi :mellow:

Hmmm.... wyluzuj trochę stary... może nigdy w becie nie uczestniczył, a ty już po nim jedziesz <_<

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDRaid, trochę luzu...

Nikt nie wytłumaczył to sobie nabiję posta i wytłumaczę, o! Będzie pewnie tak jak w większości betach, losują, jeśli zostaniesz wylosowany to wysyłają Ci kod który musisz gdzieś tam wklepać i ściągasz grę na platformie którą zaznaczyłeś (w tym przypadku chyba PS3... ;d). Grasz do póki Ci się nie znudzi lub końca bety ale nie jesteś zmuszony do żadnego dzielenia się z wrażeniami choć jest to wskazane (kto wie, może dzięki tobie finalana wersja gry będzie lepsza? :tongue:) I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyczuliście moich intencji, chciałem kolegę wrobić by oddał mi namiary na konto :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to juz robie w gacie bo sie nie moge doczekac tdu 2, tylko pewnie nie bedzie po polsku a wtedy bedzie wielka szkoda bo gra z polskim jezykiem byla duzo duzo bardzo latwiejsza, bynajmniej dla mnie na piecu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to juz robie w gacie bo sie nie moge doczekac tdu 2, tylko pewnie nie bedzie po polsku a wtedy bedzie wielka szkoda bo gra z polskim jezykiem byla duzo duzo bardzo latwiejsza, bynajmniej dla mnie na piecu.

Co takiego trudnego było w TDU, żeby nie można było wiedzieć o co kaman.Tam nie było ani cutscene-k jakiś niezrozumiałych w języku angielskim(o ile pamiętam to chyba na lotnisku najwięcej gadali) ani zbyt skomplikowanych dialogów podczas gry. No ok może lubisz gry tylko w PL, ale sądzę, że wersje na konsolę nie będzie pl <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byliśmy w samolocie to kazała zapiąć pasy. Jakby nie zrozumiał to mogło by dojść do tragedii :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, no tak ale w tdu 2 bedzie troche co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jak widzialem filmik z GT5 to ... porazka, ale za to tdu 2 nadrabia, nie kupie GT5 bo po tym co zobaczylem to nie warto, na 100% kupie TDU 2 i jak wyjdzie na ps3 mam nadzieje to Sniper.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jak widzialem filmik z GT5 to ... porazka, ale za to tdu 2 nadrabia, nie kupie GT5 bo po tym co zobaczylem to nie warto, na 100% kupie TDU 2 i jak wyjdzie na ps3 mam nadzieje to Sniper.

Ja już mam kase dawno odłożoną na TDU2 i g25 .Czekam z niecierpliwoscią na wrzesień.pozdro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i niestety premiera przełożona na I kwartał 2011. SZKODA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie ta informacja zdziwiła :/

http://www.testdriveunlimited2.com/node/214 -----żródło

A myślałem, że pogram sobie w nią wcześniej niż w GT5 :/ no cóż może wiedzą lepiej co robią xD poza tym na niąnie czekaliśmy 6 lat xD jak na gt5 tylko od roku bodajże coś wiemy xD tak więc jest git ;)

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×