Skocz do zawartości
Patricko

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nic to trzeba kupić F1 :) później GT5 a jak się nagram to kupie sobie TDU 2 :) ale trochę szkoda bo liczyłem na to TDU 2 że mi uprzyjemni czas do GT5 a tu lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ! Od dawna czekałem na tą grę. Jutro jest premiera ( 24 wrzesień ) W ten dzień mam zamiar zaopatrzyć się w spaniałą wyścigówkę. Najlepsze jest to, że nie tylko samochody i wyścigi są dobrze dopracowane, ale i widoki, krajobrazy ! W HD będzie świetnie grało. Polecam ! Grajmy w Test Drive Unlimited 2 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testuje bete na pc ale dziwi mnie ,że na blaszaku z procesorem intel E8200, 4 Gb Ramu , Gforce 250GTS,zasilacz 650watt,windows7 64 bit nie moge pograć na Full detalach to jest szok.Nie ma to jak ps3 żadnych problemów .I pomyślec od 8 lat byłem zapalonym graczem na pc.PC to nie ustające wydatki jak nie grafa to procek. Pozdro all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testuje bete na pc ale dziwi mnie ,że na blaszaku z procesorem intel E8200, 4 Gb Ramu , Gforce 250GTS,zasilacz 650watt,windows7 64 bit nie moge pograć na Full detalach to jest szok.Nie ma to jak ps3 żadnych problemów .I pomyślec od 8 lat byłem zapalonym graczem na pc.PC to nie ustające wydatki jak nie grafa to procek. Pozdro all

noo dla mnie to pc służy tylko do gg i ps3 site :)

a na tdu2 już się doczekać nie mogę

jak ta beta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagac na PC to przeciez pierwsza czesc miala ladna ale nie jakas super zachwycajaca grafike, a wymagania miala z kosmosu, ludzie narzekali nawet na lepszych sprzetach, dlatego do grania jest konsola:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagac na PC to przeciez pierwsza czesc miala ladna ale nie jakas super zachwycajaca grafike, a wymagania miala z kosmosu, ludzie narzekali nawet na lepszych sprzetach, dlatego do grania jest konsola:P

Zapewne winą było dość marna optymalizacja. Pamiętam, że akcje typu granie z włączoną defragmentacją, cze odpalenie lepszych detali by gra działała szybciej były na porządku dziennym. Do grania jest konsola? W wypadku porównania TDU1 na PS2 i PC wybieram zdecydowanie komputer - nawet jeśli będzie mi nieco przycinać

Wypadało by wystukać parę słów odnośnie części drugiej, co też uczynię. Rozumiem że większa interakcja z innymi, żywymi graczami wymaga stosownych elementów, które choć trochę pozwolą uzyskać oryginalność, i niepowtarzalność względem innych graczy, ale - na Boga - czy zmiana wystroju swojej chatki, nowe meble czy terakota jest potrzebna? Cenie oryginalność, ale te akcje wywołują u mnie śmiech politowania. Może dlatego, że głównym matką dyrektorem jest kobita. Klimat europejsko-śródziemnomorski leży u mnie bokiem, całe szczęście że dostaniemy również Oahu (podobno nieco dopieszczone)

Czekam na ten tytuł, ale kupie dopiero do przeczytaniu dobrej recenzji - po prostu w tym wypadku, nie ufam developerowi <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno kupie ten tytul, fakt ze komputer jest bardzo kuszacy pod wzgledem swietnych modow, ale jednak juz to przeboleje, jak bedzie taki sam klaps jak w jedynce. Opcja hdr byla dla nielicznych a i na bdb kartach przycinalo :/ (GTS8600 przycinalo, a teraz na GTX260 OC juz nie:P ale to inna epoka juz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę tu ucichło ;-) a widać, że beta testerzy nie śpią z filmami ...

Jedne z ciekawszych pokazujących posiadłość i inne bajery.

Na pewno bedzie to kolejna gra po GT5 którą kupie ;]

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I standardow nie bedzie :P heheh

Beta testerzy i tak nie moga wszystkiego pokazywac na filmach... Jakies ostrzezenia dostaja ale nie moge sie juz doczekac, mysle ze wycieczki forumowe beda grane:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem kilka razy w różnych miejscach...jak zobaczyłem barmana robiącego drinki to wyłączyłem i złapałem się za głowę...

Tutaj nie będzie standardów...tutaj jeżdżenie to najwyraźniej tylko dodatek będzie.

Podobno baba stoi za tą częścią TDU, tak? Jeśli tak to się nie dziwie, że takie bzdety tam montują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj toć wcale ci nie każą jeździc do tego kasyna ;] Dla mnie też już to trochę przebajeżone jest ;] Jednak mieszkanie jest całkiem spoko ;] Jak i chodzenie po nim...

Przynajmniej nie będzie standradów xD Była już podana tak w ogóle lista samochodów ?? Chyba nie ale lista na pewno będzie nie mała i większość usatysfakcjonuje :P Bo nikt nam nic nie obiecywał ;] Poza tym będziemy mieli gdzie jeździć ;] Patrząc po mapie będzie ona większa od poprzedniej w TDU ;] Na dodatek tryb dnia i nocy razem z warunkami pogodowymi xD to będzie coś ;] Z tego co zauwarzyłem na filmikach podczas deszczu nie ma kropel na szybie i nie dzialaja wycieraczki ale to raczej jest spowodowane beta więc nie ma co się martwić ;]

A tu filmic dla Patrico ;] Żadnych kelnerów czysta jazda i ścieżka dzwiękowa z jednej ze stacji radiowych ;] (i widać, że będziemy musieli dbać o swój samochody gdyż robi się brudny xD ) Poza tym to jest pierwszy filmik w którym widać, że gracz jedzie na kierownicy ;] Iiiii zniknęły wyboje (kwadratowe wzniesienia przez który samochód podskakiwał i tracił przyczepność) teraz wszystko działa gładko ;] Brawo.

PZDR siroccoxp

Edytowane przez siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy.... mówione już było że przynajmniej standardów nie będzie?? :P a tak na poważnie to TDU2 na pewno będzie wielkim hitem:) miałem nadzieję na ten tytuł jeszcze w tym roku no ale trudno... w 1 część zagrywałem sie na PC (liczył się tylko tryb hardcore który był bajeczny!! - drift to była sama przyjemność)... jesli na prawdę poprawili "wyboje" to jest to świetna informacja bo to była największa bolączka 1 częśći... no i jesli chodzi o tdu2 to nie mamy się co obawiać braku aut bo będzie ich pewnie tyle co w 1 częsci + suvy + duużo dlc...

P.S. ktoś na forum atari pisał że amazon mu wysłał info od atari że gra ma być wydana 8 Lutego 2011...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje w dniu premiery przy jedynce spedzilem od groma czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc panowie znamy date TDU2 ;]

81xn2xs8blaa1500.jpg

http://www.testdrive...d2.com/node/321

http://www.testdrive...2.com/retail_uk

Jak wynika z tych wiadomości ;] USA cieszyć się bedzie grą 8 lutego ;] a Europa trochę później bo 11 ;] Tak więc jeszcze około 2,5 miesiąca ;-)

PZDR siroccoxp

Edytowane przez siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-Order

Nowy triler ;] Świetne samochody + Bugatti Super sport :woot:

PZDR siroccoxp

Edytowane przez siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za chwilę okaże się , że będzie to dużo bardziej rozbudowana gra niż GT5.

Trailer super audi rs5 marzenie widać, że się da wrzucić bardzo nowiutkie auta do gry no i do tego można zamykać dach w cabrio-zawsze chciałem to zrobić dojeżdżając do świateł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe włąsnie coś mi się wydaje, że to będzie większy hit od GT5 może nie pod względem sprzedaży ale raczej oceną pobije GT5 xD.... zawarte jest w tej grze wszystko niemalże ;-) i to składanie dachu w samochoddzie xD (w GT5 nie mozna nawet wybrać miedzy otwartym a zamknietym dachem) ;] Czekam niecierpliwie do premiery ;]

EDIT:

zastanawia mnie jedna sprawa... Gre można już zamawiać w ultimie (cena przybliżona do GT5) http://www.ultima.pl/Test_Drive_Unlimited_2/i9105/

Na filmiku widzimy kilkanaście samochodów ... a oni piszą, że po zamówieniu u nich otrzymamy tylko jedno ferrari xD .... Nie mogliby dać od razu tej palety świetnych aut xD ??

PZDR siroccoxp

Edytowane przez siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilekroć oglądam zwiastuny z TDU2, tym coraz bardziej cieszy mi się micha. Coś czuje, że będzie to świetny odstresowywacz, gdy coś nas zezłości w GT5 ;) Wtedy siądziemy za sterami jakiegoś Veyrona, włączymy ulubioną muzykę i bez celu będziemy podróżować po Ibizie, oczywiście rozkoszując się pięknymi widokami i nie przekraczając 60km/h ;) No a o multi to już nawet nie wspominam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że będą tylko super pro elo uber auta... a nie będzie zwykłych buszujących po polskich drogach :D

Jak ja chciałbym prawdziwą symulacje.... wsiadasz do Renaulta Scenica, sprzęgło... jedyneczka.. ruszasz na pół sprzęgle itp... normalna przyczepnosc, a nie że pociskasz 180km/h i z ręcznym w zakręt.... -_-

Mikołaju! Proszę Cię! Przywieź mi na saniach symulator samochodowy! Zmówię "paciorek" nawet! ;( :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda z tymi samochodami :-/ ale zawsze zostaje wersja na pc i portal TDUcentral .. I wtedy mamy duży wybór ciekawych fur ;] a na pewno próżnować nie będą z dodatkami... Może dla PS-a jakieś DLC dodadzą z samochodami. Chociaż myślę, że będzie kilka "normalnych" samochodów .

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniala muzyka, wspaniala wyspa(wyspy!), wspanialy free roam poprostu jestem w niebie

Juz nie mge sie doczekac jak bede sobie jezdzic gdzies daaleko od domku a w radyjku bedzie pogrywac jakis tranc'owy utwor :D

Tylko zacierac raczki.... :woot:

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×