Skocz do zawartości
MackuCHWDP

Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
leze tam od miesiaca

Ryby nie brały?

Jutro biorę się za testy poprawek. :D

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te zmiany dużo nie dały. Apache dalej rządzi i dzieli na Port Valdez, pistolet M1911 nadal wywyższa inne, An-94 to teraz król wydajności. M60 nieznacznie osłabło, czołg dalej ma marne szanse na ucieczkę spod nalotu, nie wiem co z tracerem jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się teraz zastanawiam jak to jest - czy jak podniosę kit po gościu, który ma nową broń i będę z nią latał to czy mam szansę na zdobycie nowego pina? Teoretycznie tak powinno być bo pina zdobywam za odpowiednio 5 i 8 trupów ale skoro nie zapłaciłem za dlc to czy mi się to "należy"? Być może ktoś z Was już to przećwiczył i zna odpowiedź. Jeżeli nie to wieczorem postaram się zweryfikować tą teorię ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Je je podnoszę i mam z M16A2 SA jakieś 15killsów, nie wiem ile jest za pina bo je patrzyłem, narazie nic nie wyskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się teraz zastanawiam jak to jest - czy jak podniosę kit po gościu, który ma nową broń i będę z nią latał to czy mam szansę na zdobycie nowego pina? Teoretycznie tak powinno być bo pina zdobywam za odpowiednio 5 i 8 trupów ale skoro nie zapłaciłem za dlc to czy mi się to "należy"? Być może ktoś z Was już to przećwiczył i zna odpowiedź. Jeżeli nie to wieczorem postaram się zweryfikować tą teorię ;-)

Wygląda na to, że piny wpadną insygnia i trofiki nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofiki są za zrobienie danych pinów i rzeczy każdą z 4 postaci mianowicie po 100 zabić tą złotą bronią( z dlc) + 5 razy zabić bez utraty życia podczas 1 meczu .broń (z dlc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do nowego patcha, to nie naprawili naliczania killsów przez M1A1 - potwierdzone empirycznie.

Dzisiaj sprawdzałem.

Nie bede zdziwiony jak naprawiona to dopiero wtedy...gdy zapelnia te wszystkie wolne kratki w pins albo w insignias :tongue: . Kto wie moze czekaja na nas jeszcze jakies skiny(typu SA) do broni albo cos innego.

ps3_GloN82.png

Edytowane przez GloN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation 3 server and client update imminent

On Thursday 3rd June the PlayStation 3 Bad Company 2 servers will go down for maintenance. On your side of things at around 08:00 UTC (09:00 UK, 10:00 Europe, 02:00 Pacific) you will start to see prompts to update your PS3 when you next put Battlefield: Bad Company 2 in your disc drive.

The update includes the following changes:

  • Kit images added in spawn menu
  • Fixed the "required rank" field on the unlock items specified on the W&G page
  • Added M14, NS 2000 and G3 in-game unlock pop-up when the requirements for unlocking them are reached
  • Added a server side check of the veteran status of the players
  • Award bugfix for "Win all 4 game modes" (it had marksman headshot as a dependency)
  • Garand did not track anything, Thompson tracked Garand.
  • Increased the penalty points for TeamKill and TeamDamage
  • Increased the reward points for Objective Actions (Flag Cap/Assist, Arm/Disarm/Destroy/Damage/TeamDestroy/TeamDamage)
  • Fixed veteran rank number not showing up in ingame scoreboard
  • The southpaw setting now works for the anti-air gun and the Stationary AT
  • Collectible weapon messages fixed

Now you can go out and get your Garand stats you have all been waiting for.

This update will go out on PS3 in all regions except Japan which will follow shortly. Xbox 360 update is also in the works and is due in the very near future.

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu naprawia tego Thompson'a ile trza było czekać. Nie rozumiem do końca przedostatniej linijki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te zmiany dużo nie dały. Apache dalej rządzi i dzieli na Port Valdez, pistolet M1911 nadal wywyższa inne, An-94 to teraz król wydajności. M60 nieznacznie osłabło, czołg dalej ma marne szanse na ucieczkę spod nalotu, nie wiem co z tracerem jeszcze.

Apache po tym lekkim update jest teraz praktycznie bezużyteczny żeby nie powiedzieć że do dupy. Osłabili go tak że niekiedy musze dwie serie z działka wpakować w jednego kolesia żeby zdech (do heli najlepszy perk jest alternative fire nawet jak jesteś gunner'em gdyż hellfire to potężna broń)[Znam gościa który używa szybszego przeładowania gdy mi to powiedział troszke byłem zszokowany] :P Jeśli chodzi o pistolety to Grach jest bardzo dobrym pistoletem o ile teraz nie najlepszym. Jeśli chodzi o M60 to osłabili go aż zabardzo teraz najsilniejsza bronią u medyka jest XM8 LMG. Ostatnia rzecz to tracer przyspieszyli go tak że teraz nie moge trafić w żaden pojazd latający (gdy tracer nie miał takiej prędkości jak teraz to 90% oddanych strzałów z tracera trafiało w helikopter). Musze się jeszcze przyzwyczaić do nowej szybkości tracera.

Jeśli chodzi o ten update co dopiero będzie to czekam aż naprawią Granda gdyż chcę do niego zdobyć bagnet :P

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej interesuje to:

  • Increased the reward points for Objective Actions (Flag Cap/Assist, Arm/Disarm/Destroy/Damage/TeamDestroy/TeamDamage)

Oby nie było to jakieś liche zwiększenie o kilkadziesiąt procent, a np. pięciokrotnie więcej pkt. za rozwalenie M-Coma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Vehicles can now be damaged by friendly fire when playing Hardcore.
  • The MG36 now properly has its red dot sight in Hardcore.
  • Damaged vehicles no longer blink on the minimap for soldiers without a powertool.
  • SPECACT kits can be used on all SDM and SR levels.
  • 40mm Shotgun is now properly rewarded platinum at 500 kills not 1000.
  • G3 and Mk14 can now use the AR Marksman specialization.
  • Fixed a graphical issue when equipping the GOL with a 4x or Red Dot sight.
  • Scoring is now awarded after a player’s death.
  • Increased Tickets in Conquest mode and significantly increased Ticket Bleed when holding a majority or more of flags.
  • The Conquest Horn now only plays for a short time when running low on Tickets.
  • Updated the weapon stats in the Menu to reflect previous weapon balance changes (no additional weapon balance changes were made).
  • Increased the power of the UH-60 miniguns at long range.
  • Armored Vehicles are now more effective at running over soldiers.
  • Fixed an issue on Isla Inocentes where destroying a fence would also destroy the building containing an MCom.
  • Fixed various hangs and exploits.

O to co wnosi najnowszy patch

Z tego co widzę pojawiły się także nowe trofea w BC BD2 o to one :

icon_trophy_silver.gif Valpariso Veteran

Successfully complete Valpariso in Onslaught mode on Hardcore difficulty

icon_trophy_bronze.gif Isla Inocentes Conquered

Successfully complete Isla Inocentes in Onslaught mode on any difficulty

icon_trophy_silver.gif Isla Inocentes Veteran

Successfully complete Isla Inocentes in Onslaught mode on Hardcore difficulty

icon_trophy_bronze.gif Atacama Desert Conquered

Successfully complete Atacama Desert in Onslaught mode on any difficulty

icon_trophy_silver.gif Atacama Desert Veteran

Successfully complete Atacama Desert in Onslaught mode on Hardcore difficulty

icon_trophy_bronze.gif Nelson Bay Conquered

Successfully complete Nelson Bay in Onslaught mode on any difficulty

icon_trophy_silver.gif Nelson Bay Veteran

Successfully complete Nelson Bay in Onslaught mode on Hardcore difficulty

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Muszę wyrazić moje zirytowanie faktem udostępniania poprawek do gry.

Ledwo co pojawiła się poprawka z końcówką 3 ważąca ponad 200 MB a ty odpalamy i kolejna z końcówką 4.

Ależ moje zirytowanie wzrosło kiedy po zaakceptowaniu potrzeby pobrania pojawiła się wartość ponad 400MB do zaciągnięcia i ja odpadam.

Zaraz napiszecie o co chodzi tyle to na miętko się ściąga no fuckt w robocie to i może ale w moim przypadku nie jest to takie oczywiste lecę po CDMA z limitem i zaciągnięcie takiej paczki może się skończyć po jakimś czasie przekroczeniem limitu i przycięciem łącza a co za tym idzie se można pograć ale na mandolinie.

Wiem wiem mieszczuchy mają fajnie mogą wybierać w dostarczycielach netu wybrzydzać co do prędkości bo limitu już pewno nie ma my leśni ludzie nie bierzemy co dają.

I teraz nic mi nie pozostało jak się bujać z konsolą po zaprzyjaźnionych kolegach z netem aby dociągać poprawki jak by nie można było udostępnić łatania z zewnętrznych źródeł jak przy łataniu firmware PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolisz mieć zabugowaną grę? czy chciałbyś żeby patche pojawiały się w sklepach na płytkach? Jak inaczej można dopracować produkt? Jeśli nie masz dostępu do internetu typu neostrada czy netia to poszukaj w okolicy internetu radiowego. To dość popularne poza miastami, sam taki posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej żeby gra nie wymagała poprawek haha, ale to nie jest mozliwe. Patch'e to nietylko poprawki błedów, ale takze zmiany po sugestiach i prośbach graczy, a więc nasze zyczenia. sposob uważam za trafny bo jakbym miał jeszcze latać po sklepach za płytką z patchem, albo kupować na allegro to by było dopiero. Nie wspominając o tym że na poprawki na które juz długo czekamy to czekalibyśmy jeszcze o 3 miechy dłużej (produkcja, dystrybucja)

Moim zdaniem krytyka sposobu poprawek nie jest trafnathumbsup.gif , a argumenty za słabebiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wkurzyłem bo taki patch się u mnie ściągał 2,5h(mam radiówkę 340kb/s) i potem zaczęły się prace konserwacyjne...a akurat miałem wtedy czas na grę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się wku....łem gdy odpalam konsolę a tu że prace konserwacyjne trwają.Pewnie jutro będzie nowy soft do pobrania.Gdzieś wyczytałem że ta przerwa ma potrwać od 17:00 do 5:30 jutrzejszego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19:00 do 7:30 jak dla nas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli udostępnić poprawkę w na swojej stronie i dać możliwość ładowania jej z pena USB i po sprawie.

CDMA to takie wypasione wifi dalekiego zasięgu z Orange ale że sieć ma ograniczoną pojemność to założyli limity.

A co do wielkości samej poprawki ta wielkość jest mocno przesadzona najwięcej ważą textury i obiekty logika i takie tam to mały pikuś a to właśnie poprawiali.

Wydaje mi się że te 200 MB to sama poprawka a drugie 200 MB to te dodatkowe plansze które dodali dla vip' ów (taki myk jak z podstawową grą że plansze były po zainstalowaniu tylko się doblokowywały po wpisaniu koda i po kliknięciu w storze a tak naprawdę nic nie zasysał ) , ale to trzeba sprawdzić

Ps. mam nadzieję że do jutra do 9'tej PSN będzie działać bo zatargałem PS'a do roboty i tam będę ściągał ( 50 km pociągiem w 1 stronę ale determinacja ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko 450MB, ludzie, żyjemy w czasach FULL HD, 3D i innych pierdół. 450MB to jest na prawdę nie wiele.

Nie ma zmiłuj, trzeba mieć coraz to lepszy net, inaczej będziemy się cofać w rozwoju.

Edytowane przez ocelot_0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko 450MB, ludzie, żyjemy w czasach FULL HD, 3D i innych pierdół. 450MB to jest na prawdę nie wiele.

Nie ma zmiłuj, trzeba mieć coraz to lepszy net, inaczej będziemy się cofać w rozwoju.

3D dopiero raczkuje a FULL HD nie wszystko obsluguje.

O patchu bylo wiadomu wiec wyjezdzanie ze niespodzianka nie wiem skad ci sie wziela.

Ale patch ktory wazy prawie 500mb to zdeczka przesada

200+4xx = 6xx-7xx mb (4xx bo nie wiem dokladnie ile to mialo) to prawie tyle co jakas gierka lub patch z map packiem w przypadku call of duty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D dopiero raczkuje a FULL HD nie wszystko obsluguje.

O patchu bylo wiadomu wiec wyjezdzanie ze niespodzianka nie wiem skad ci sie wziela.

Ale patch ktory wazy prawie 500mb to zdeczka przesada

200+4xx = 6xx-7xx mb (4xx bo nie wiem dokladnie ile to mialo) to prawie tyle co jakas gierka lub patch z map packiem w przypadku call of duty.

Ok to napisz do nich by wydawali co 2 dni patch po 100mb będzie lepiej.

Ludzie tuż oni to nie robią by nas wkurwić tylko po to by umilić rozrywkę. Lepiej by siedzieli z założonymi rękoma i kasę liczyli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dlaczego Wy narzekacie? Na świecie standardem już jest internet 10mb/s, jak nie więcej. Tylko Polska jest tak daleko za murzynami, u nas za 10 lat w domach dopiero rozpowszechni się oszałamiająca prędkość 512kbps. Takie są niestety fakty, dlatego jedyne pretensje do kogo możecie mieć to tylko do dostawców internetu.

Nie wiedziałem, że są jeszcze limity down/up. Jak widać, u nas jest naprawdę ciężko. Zresztą, czy tak trudno złożyć wniosek o to, aby pociągnęli do Twojej wioski kabel?

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×