Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

No to wczoraj o 2.30 skończyłem kampanię, wrażenia po singlu: jest moc :) Grafika jak dla mnie ani nie razi, ani nie powala na kolana, dźwięk jest ok. Po początkowym chaosie w miarę postępów w grze wyłania się dość składnie opowiedziana historia z przystępnym zakończeniem :P Po końcowych napisach niespodzianka :) Jeśli chodzi o single to moim zdaniem jeden z lepszych jakie widziałem w całej serii, dziś zobaczę jak się prezentuje multi, ale po wpisach widzę, że i tu się nie zawiodę. Ogółem, CoD: BO to dobrze zainwestowane pieniądze, polecam! :)

Edytowane przez wcisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez skrobne coś od siebie ;) Pograłem już troche w multi (45lvl) kampani nie biore pod uwage bo jak dla mnie mogło by jej w ogóle nie być i powiem tak jak dla mnie BO jest dużo gorszy od MW2. Zacznijmy od grafy która moim zdaniem jest lepsza w MW2, następne spadki FPS, dźwięki o których ktoś juz cos pisał, matchmaking. W takich chwilach az by sie chciało kopnąc Kottickowi do ryja :D Jest jeszcze kilka drobnych baboli o których juz nie bd pisał :P co do samej rozgrywki, tez wkurza mnie ze do goscia trzeba najlepiej cały magazynek wpakować zeby padł gdzie w przypadku MW2 SCAREM z 20 bulletami w magazynku padało czasem 3-4 gości, 2-3 kulki i po sprawie a nie pól magazynka masakra jakaś, a na dodatek wszystkie perki których uzywałem w MW2 sa teraz w 1 czyli zwięskszone obrażenia, pewne celowanie i szybkie przeładowanie i to zabolało mnie najbardziej, ale co zrobić trzeba grać dalej, juz za rok MW3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wypowiedź Żywego to się w większości nie zgadzam. Jestem na 1 prestiżu 15lvl. więc trochę pograłem i jedyne do czego można się czepić to właśnie problem z lagami. Najgorsze jest jednak to że nie wiadomo czy jest sposób aby temu zapobiec gdyż bardzo możliwe że jest to wina silnika. Ale żyję nadzieją:P. Innym minusem jaki zauważyłem ale już nie tak denerwującym jest dziwny system respown. Nagle może stać się tak że jesteśmy w samym środku respownu przeciwnika i pozostaje nic tylko oddać salwę w powietrze. Jeśli chodzi o obrażenia zadawane przez broń to jest okay tyle że przez właśnie chwilowe lagowanie ubicie przeciwnika może być sporym wyzwaniem. Killstreaki są świetne. Ani za mocne ani za słabe. A sam fakt że nie nabijają one kolejnych killstreaków było idealnym rozwiązaniem. Pamiętam jak wszyscy narzekali że zdobycie nuka w MW2 jest za proste bo wystarczy zdobyć harriera a potem to już pozamiatane. Tu trzeba wykazać się jakąś strategią aby do 11 killstreaka dotrwać. Niektórzy mówią że sporo jest kamperów w BO i tu znowu się nie zgodzę. Fakt że można ustawić tylko jednego claymora było także świetnym pomysłem. W MW2 dzięki padlinożercy można było siedzieć w jednym pieprzonym pomieszczeniu i zabijać tylko claymorami. W BO już tego nie uświadczymy. Poza tym mapy stworzone są tak aby do konkretnego miejsca można było dostać się na kilka sposobów. Recoil broni również świadczy na plus BO, skoro używa się PM to nie dziwcie się że nie można uwalić gościa z 50 czy 75 metrów ponieważ broń ta jest przeznaczona do bliskiego kontaktu a nie tak jak w UMP45 z którego mogliśmy sciągnąć snajpera na krańcu mapy. Brak perka Stopping power jest również dobrym rozwiązaniem. 90% graczy w MW2 używało tego perka tylko dlatego że ustrzelenia kogokolwiek bez tego perka graniczyło z cudem. Tutaj dostaliśmy możliwość eksperymentowania z perkami innymi niż SP. Jeśli chodzi o dźwięk to tu mogli bardziej się postarać. Strzał z broni brzmi niczym pistolet na centki a broń z tłumikiem to jak pierdnięcie świerszcza. Pomimo tego że przeciwnik ma inny perk niż ninja i tak go nie słychać. Lepiej słyszalne jest jego przeładowanie broni niż bieg. Do tego samoistne teksty naszych postaci. Ktoś rzuca granat dymny a mój zawodnik drze ryja że właśnie ktoś ten granat cisnął w naszą stronę, zdradzając oczywiście naszą pozycję i fakt że tam jesteśmy. Jest jeszcze wiele rzeczy o których można by napisać ale nie mam czasu:P. Podsumowując: Grę uważam za rewelacyjną tym bardziej że pomysły które w niej znajdziemy były naszymi pomysłami czyli graczy. Treyarch posłuchało licznych narzekań na MW2 i stworzyło coś co jest totalnym przeciwieństwem MW2 a mimo to jest grywalne jak cholerka. Po poprawieniu problemu z LAGAMI BO będzie idealne. P.S. Zapraszam do obejrzenia filmów właśnie z Black Ops http://www.youtube.com/user/yoshi7901?feature=mhum

Edytowane przez yoshi
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wypowiedź Żywego to się w większości nie zgadzam. Jestem na 1 prestiżu 15lvl. więc trochę pograłem i jedyne do czego można się czepić to właśnie problem z lagami. Najgorsze jest jednak to że nie wiadomo czy jest sposób aby temu zapobiec gdyż bardzo możliwe że jest to wina silnika. Ale żyję nadzieją:P. Innym minusem jaki zauważyłem ale już nie tak denerwującym jest dziwny system respown. Nagle może stać się tak że jesteśmy w samym środku respownu przeciwnika i pozostaje nic tylko oddać salwę w powietrze. Jeśli chodzi o obrażenia zadawane przez broń to jest okay tyle że przez właśnie chwilowe lagowanie ubicie przeciwnika może być sporym wyzwaniem. Killstreaki są świetne. Ani za mocne ani za słabe. A sam fakt że nie nabijają one kolejnych killstreaków było idealnym rozwiązaniem. Pamiętam jak wszyscy narzekali że zdobycie nuka w MW2 jest za proste bo wystarczy zdobyć harriera a potem to już pozamiatane. Tu trzeba wykazać się jakąś strategią aby do 11 killstreaka dotrwać. Niektórzy mówią że sporo jest kamperów w BO i tu znowu się nie zgodzę. Fakt że można ustawić tylko jednego claymora było także świetnym pomysłem. W MW2 dzięki padlinożercy można było siedzieć w jednym pieprzonym pomieszczeniu i zabijać tylko claymorami. W BO już tego nie uświadczymy. Poza tym mapy stworzone są tak aby do konkretnego miejsca można było dostać się na kilka sposobów. Recoil broni również świadczy na plus BO, skoro używa się PM to nie dziwcie się że nie można uwalić gościa z 50 czy 75 metrów ponieważ broń ta jest przeznaczona do bliskiego kontaktu a nie tak jak w UMP45 z którego mogliśmy sciągnąć snajpera na krańcu mapy. Brak perka Stopping power jest również dobrym rozwiązaniem. 90% graczy w MW2 używało tego perka tylko dlatego że ustrzelenia kogokolwiek bez tego perka graniczyło z cudem. Tutaj dostaliśmy możliwość eksperymentowania z perkami innymi niż SP. Jeśli chodzi o dźwięk to tu mogli bardziej się postarać. Strzał z broni brzmi niczym pistolet na centki a broń z tłumikiem to jak pierdnięcie świerszcza. Pomimo tego że przeciwnik ma inny perk niż ninja i tak go nie słychać. Lepiej słyszalne jest jego przeładowanie broni niż bieg. Do tego samoistne teksty naszych postaci. Ktoś rzuca granat dymny a mój zawodnik drze ryja że właśnie ktoś ten granat cisnął w naszą stronę, zdradzając oczywiście naszą pozycję i fakt że tam jesteśmy. Jest jeszcze wiele rzeczy o których można by napisać ale nie mam czasu:P. Podsumowując: Grę uważam za rewelacyjną tym bardziej że pomysły które w niej znajdziemy były naszymi pomysłami czyli graczy. Treyarch posłuchało licznych narzekań na MW2 i stworzyło coś co jest totalnym przeciwieństwem MW2 a mimo to jest grywalne jak cholerka. Po poprawieniu problemu z LAGAMI BO będzie idealne. P.S. Zapraszam do obejrzenia filmów właśnie z Black Ops http://www.youtube.c...01?feature=mhum

100 % racji. Dajcie mu wódki bo dobrze mówi. A ZYWY się myli, a co do broni to się po stokroć myli. Black Ops ma doskonale zbalansowane bronie chyba najlepiej ze wszystkich FPSów

PS Świetne filmiki i komentarz.

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina nie leży po stronie prędkości neta. Pomimo że mam max połączenie to i tak będzie lagować. Niestety ale problemem jest notoryczne odświeżanie statystyk jakie osiągają wasi znajomi z Friend listy. Zagrajcie sobie późną nocą gdy nie ma waszych znajomych online lub też na koncie które nie posiada żadnych znajomych lub bardzo mało. Zobaczycie różnicę. Wszyscy mówią o patchu który ma zostać wypuszczony ale jakoś treyarch na ten temat milczy. Miejmy nadzieję że nie jest to problem silnika na którym śmiga BO ,bo będzie pozamiatane. P.S. Zapraszam do oglądania filmów z Black Ops http://www.youtube.com/user/yoshi7901?feature=mhum

Edytowane przez yoshi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać innych użytkowników jak wrażenia po Kampani w CoD i multi?

-I pytanie Jak zmienić tło sygnatury na której jest moje logo, nick i poziom?? Mam standardowe zielone a inni maja jakieś różne rysunki w tle(prostokątnej ramki)

Jak kolega. Również zastanawiam się jak pozmieniać swoją "sygnaturkę". Widziałem różne grafiki, flagi itp. Poratuje ktoś wiedzą w jaki sposób to zmieniać?

A co do multi. Przyznam szczerze, że to moja 2 gra w którą gram multi (pierwsza to Bad Company 2 ) i wciągnęła mnie jak cholera. Oczywiście zdarza się, że irytuje maksymalnie (przeciwnik zabija 3 strzałami a ja cały magazynek właduje i za mało - oczywiście wszytsko wygląda jakbym strzelał w okolice korpusu) ale miód jaki płynie dla mnie z ekranu mi wszystko rekompensuje. W grę wciągnęła się jeszcze moja druga połówka i nie ma możliwości spędzić wieczora bez dłuższej sesyjki w Black Ops. Tutaj nasuwa mi sie jeszcze jedno pytanie. Gramy we dwoje na jednej konsoli na split screenie. Przy playerze 2 widnieje niejako z automatu mój nick z cyferką (2). Jest możliwość żeby player 2 grał na swoim nicku i zbierał kasę i punkty samodzielnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega. Również zastanawiam się jak pozmieniać swoją "sygnaturkę". Widziałem różne grafiki, flagi itp. Poratuje ktoś wiedzą w jaki sposób to zmieniać?

Żeby zmienić swoją sygnaturkę wchodzisz w karta COD następnie w edycje i tam na samym dole wybierasz tło swojej karty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tej gry nie rozumiem,kiedy wchodze na serwer bf wszytko chodzi plynnieitp.Jednak gdy wejde na te zaje****ne hosty to mam na bank ping powyzej 200.Wkladam caly magazynek,.oczywiscie typ nie wzruszony 2 strzaly i dead.Host ma nademna przewage min.sekundy.

Poprzez opozienia lacza, spadaja mi tez fpsy.Ma ktos z was taki problem? jakies trzeba porty ustawiac czy cos?angry.gif

interet 8mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tej gry nie rozumiem,kiedy wchodze na serwer bf wszytko chodzi plynnieitp.Jednak gdy wejde na te zaje****ne hosty to mam na bank ping powyzej 200.Wkladam caly magazynek,.oczywiscie typ nie wzruszony 2 strzaly i dead.Host ma nademna przewage min.sekundy.

Poprzez opozienia lacza, spadaja mi tez fpsy.Ma ktos z was taki problem? jakies trzeba porty ustawiac czy cos?angry.gif

interet 8mb

Nic z tym kolego nie zrobisz. Wina leży po stronie producenta i musimy czekać cierpliwie na patch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić wersję PRO w perku ktory zmiejsza ilosc ofiar do serii ?

Wzywalem ten pakiet juz pare razy, ale nadal mam 0/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP: Call of Duty Wikia

Hardline Pro:

  • Share 10 Care Packages with your Allies
  • Earn 7 killstreaks in one match using Hardline
  • Get 7 kills without dying in one match

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, te 2 już zrobiłem, te 10 pakietów mi zostało, czyli rozumiem ze wzywam i ktos inny bierze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem dlaczego wszyscy komentuja wypowiedz zywego - jakby ona miala jakiekolwiek znaczenie.

gra jest spoko, kto kupi ten kupi. ide dalej grac nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem pakiet, wyleciała amunicja i nikt nie brał i dalej mam 0/10 ... omg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yoshi:

Co Ty piszesz? Jak to wystarczy mieć Harriera aby szybko nabić nuka w MW2? Przecież kille popełnione za pomocą serii ofiar w MW2 nie wchodzą w kolejne serie ofiar inaczej byłby to czysty absurd!Też wiem co piszę bo mam 3ci prestiż w MW2...

Generalnie już minał TEN czas i jestem rozkochany w Black Ops. Multi jest cudne! Pięknie zbalansowane, ciekawe mapy i bronie. Nic tylko grać!

Edytowane przez Gregez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yoshi:

Co Ty piszesz? Jak to wystarczy mieć Harriera aby szybko nabić nuka w MW2? Przecież kille popełnione za pomocą serii ofiar w MW2 nie wchodzą w kolejne serie ofiar inaczej byłby to czysty absurd!Też wiem co piszę bo mam 3ci prestiż w MW2...

Generalnie już minał TEN czas i jestem rozkochany w Black Ops. Multi jest cudne! Pięknie zbalansowane, ciekawe mapy i bronie. Nic tylko grać!

omg, to dużo Cie ominęło w ciągu tych 3 prestiży, chyba że grasz z KSami pakiet pomocy i zrzutem awaryjnym, bo tylko wtedy sie nie nabijaja dalej. Bardzo znane "combo" to właśnie 7harrier 11-Chopper gunner i Nuke. wystarczy nabic 7 killi, ukryc sie, i liczyc że nikt nie ma wyrzutni rakiet :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci prestiż masz i takich rzeczy nie wiesz kolego ?

W Black Ops serie ofiar nie wchodzą do kolejnych natomiast w MW 2 to było normalne, brało się rakiete, harriera i potem strzelca/nuke.

Easy było, tutaj w Black Ops nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, Chłopaki, macie rację - brałem zawsze pakiet pomocy i z niego miałem Harriery etc. Zwracam honor.

Faktem jest jednak, że w ciągu całego mojego grania w MW2 może ze 3 razy ktokolwiek miał nuke'a.

Edytowane przez Gregez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem po co te wszystkie opisy grafiki tekstury,bugi etc. Gra sie swietnie i tylko to sie liczy IMO

Acha: Muzyka jest zajebista :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie troche męczy ten veteran :biggrin: ale ja mam inne pytanie,a mianowicie czy można grać z zombiaki na jednej konsoli można grać w cztery osoby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie troche męczy ten veteran :biggrin: ale ja mam inne pytanie,a mianowicie czy można grać z zombiaki na jednej konsoli można grać w cztery osoby ?

Mnie też, męczę się nieźle. Może to dlatego że nie potrafię "kampić" i wole biegać cały czas :P Ogólnie nasi kompani nie dość że nic prawie nie robią to jeszcze przeszkadzają (przynajmniej w 3 misji tak mam) Ale ogólnie kampania fajna i cały pomysł też miodny. A co do twojego pytania to chyba max w 2 osoby z tego co kojarzę.

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka fajna. W dniu premiery jeszcze jakoś się grało ale teraz same dzieciaki neło pokupowały. Gram gram i każdy kampi każdy. Wychylają głowe albo w kącie na kucka i czekają aż ofiara nawinie się na celownik. Obecnie same low gamery grają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Otóż mieszkam w Niemczech i gdy chciałem pograć z kumplem z Polski w zombiaki wyświetlił się komunikat że mogę grać w to tylko z ludźmi z mojego regonu "Niemcy". i mam pytanie czy można to jakoś zmienić i czy będę mógł grać z Polakami w normalnym multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać że jest to powód do ubolewania i nie ma innego wyjścia jak zacząć campić. Na samym początku gdy było mniej graczy ludzie biegali po mapie i bylo fajnie ale teraz, nawet na nuketown nie da się normalnie grać bo gdzie się nie wychylisz tam koleś w kącie czeka. Oprócz tego ludziom w ogóle nie zależy na punktach np. za zniszczone obiekty lub zdobyte flagi tylko na dobrym fragu co nie jest zbyt miłe gdy przykładowo samemu próbuje się zniszczyć obiekt a cała reszta drużyny siedzi na campie. Dodam jeszcze że brak ulokowanych serwerów w Europie fatalnie działa na jakoś rozgrywki bo czasem gdy mam kogoś na celu pakuje w niego magazynek to gdy przeładowuje okazuje się na kilcamie że ja jeszcze zza rogu wychodziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×