Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie pasuje wam obecenie panujący chaos w codzie polecam tryb SnD w którym idzie ugrac fajne fragi spokojnie pomyslec nad ugraniem danej akcji :) świetny jest ten tryb :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpiszę : 3arc intel to mi zaliczy trofeum za zebranie wszystkich intelów, czy nie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpiszę : 3arc intel to mi zaliczy trofeum za zebranie wszystkich intelów, czy nie ? :D

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że brak ulokowanych serwerów w Europie fatalnie działa na jakoś rozgrywki bo czasem gdy mam kogoś na celu pakuje w niego magazynek to gdy przeładowuje okazuje się na kilcamie że ja jeszcze zza rogu wychodziłem.

To mnie poki co najbardziej boli. Bo jaki jest sens grania, zdobywania punktow, skoro podstawowa rzecz, o ktora opiera sie ta gra - zdejmowanie przeciwnikow, bardzo czesto jest mocno utrudniona nie z winy gracza? Pomijam tutaj roznice skilla miedzy graczami, ale to przeciez tez ma znaczenie. Jesli mocniejszy gracz bedzie mial lagi podczas walki ze slabszym, to jakos tam szanse sie wyrownuja, natomiast jesli bedzie na odwrot, to przewaga jednego nad drugim tylko sie powieksza. W kazdym razie w jednym i drugim przypadku jest to wielce niesprawiedliwe i bardzo frustrujace.

Druga rzecz to spawn system, ktory jest tragiczny: respawn, gracz A biegnie, za nim respawnuje sie gracz B, zabija gracza A, za graczem B respawnuje sie gracz C, ktory zabija gracza B, po czym za nim respawnuje sie znowu A.... i tak mozna w kolko. To oczywiscie tylko przyklad (we free for all), ale i takie chore przypadki sam widzialem.

A o patchu poki co cicho...

Edytowane przez danatiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yoshi:

Co Ty piszesz? Jak to wystarczy mieć Harriera aby szybko nabić nuka w MW2? Przecież kille popełnione za pomocą serii ofiar w MW2 nie wchodzą w kolejne serie ofiar inaczej byłby to czysty absurd!Też wiem co piszę bo mam 3ci prestiż w MW2...

Generalnie już minał TEN czas i jestem rozkochany w Black Ops. Multi jest cudne! Pięknie zbalansowane, ciekawe mapy i bronie. Nic tylko grać!

HEHEHEHEHEHEHEH gościu na MW2 zjadłem zęby. I wiem co mówię za to ty nie masz pojęcia. Harrier nabija kolejne killstreaki jak i Pavelow o ile nie są z carepackege. Zanim coś dziwnego napiszesz następnym razem-PRZEMYŚL. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o patchu poki co cicho...

Niby ciagle nad nim pracuja:

IN PROGRESS

* - Improved matchmaking to find matches faster

* - Improved match and host selection; will result in much better networking conditions for all games (a.k.a., decreased lag)

* - Weekly and Monthly leaderboards stats reporting incorrectly for kills, deaths and assists (All Time leaderboard not affected by this)

* - Additional improvements to party system

* · Improved matchmaking to find matches significantly faster

* · Improved matchmaking to ensure that players are more effectively matched to games with the best networking conditions

* · Improved host selection to ensure that the best host is always selected in the pre-game lobby

* · Improved party system to ensure that parties don’t get broken apart

* · Disable ability to join Private Match, Combat Training and Theater lobbies when searching for Player Match games

* · Server-side and game-side changes to decrease the amount of failed Film uploads

* · Weekly and Monthly leaderboards will now track all kills, deaths and assists properly (All Time leaderboards were not affected by this)

* · Prevention of Combat Training stats getting crossed with Player Match stats under rare conditions

* · Prevention of killstreak selection getting disabled in Combat Training under rare conditions

* · Prevention of Valkyrie rocket exploding upon release under rare conditions

* · Prevention of Gunship failing to give player full control under rare conditions

* · Prevention of temporary loss of functionality when a button was being held down at the point of a disconnect

* · Additional fine-tuning of audio levels and ranges for footsteps and gunfire

* · Additional fine-tuning of audio levels for bomb plants/defuses

* · Additional online security enhancements

* · Array: Added collision to prevent players from partially clipping into a tree

* · Launch: Added collision to prevent players from strafe jumping onto an invisible ledge at the base of the rocket near B3

* · Summit: Added collision to prevent players from jumping to a location outside of the map boundary when in Custom Games where player speed is maxed out

* · Havana: Added collision to prevent players from jumping onto an invisible ledge above a doorway at C2

* · Nuketown: Adjusted a spawn point that would spawn players on top of a mannequin’s head when that mannequin was randomly spawned in that location

* · Disable ability to vote for a previous map twice in a row

* · Optimization to prevent friends list from spamming user while in game – will improve game performance for users with large numbers of friends

I fakt, lagi najbardziej wk****aja w tej grze, powtorka z razrywki z MW2 - laduje w kolesia caly magazynek po czym sam padam od dwoch hitow, a na killcamie okazuje sie ze jeszcze biegne i nawet strzala nie oddalem... A na Theatre Mode to dopiero wychodzi jakie g***o jest zlagowane - ogladajac mecze praktycznie nikt nikogo nie trafia a jednak ludzie padaja... Z tego co zauwazylem to lagi to po pierwsze wina przeciazonych serwerow (w grze opartej na p2p LOL, takie cos mogli odwalic tylko goscie z Treyarch), bo do poludnia jak jest ~200k ludzi to jeszcze idzie pograc, ale po 18 jak jest juz >600k nie ma nawet sensu odpalac gry. A po drugie matchmaking jest zrobiony pod Amerykancow i stad takie pingi, w CoD4/W@W/MW2 zawsze gralo sie z europejczykami a tutaj sie ich w ogole nie spotyka, tylko caly czas hambrgery ktore oczywisci musza dostac hosta, i konczy sie na tym ze przeciwnicy maja non-stop po 4 kreski a cale nasze party po 2...Dlatego dopoki nie wyjdzie ten patch poprawiajacy m.in. matchmaking bede cisnal tylko na Combat Training - zdecydowanie najlepsza czesc gry, i jedyne co od poczatku do konca sie Treyarch wyszlo w tej grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak serwerów w Europie ? Dzieki za info .Teraz to tego nie kupię a byłem blisko,poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi, gram już prawie tydzień i ani razu laga nie złapałem w grze, raz mi przerwało bo hosta rozłączylo :)

Hitboxy też są bardzo dobrze zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi, gram już prawie tydzień i ani razu laga nie złapałem w grze, raz mi przerwało bo hosta rozłączylo :)

Hitboxy też są bardzo dobrze zrobione.

"Złapanie laga", a wysoki ping to dwie różne sprawy. Jasne, grać się da, ale wprawny gracz doskonale wie kiedy ping jest do dupy.

Zresztą co tu dużo mówić, rano kd na poziomie 3~, wieczorem 0.5. Nagle zapomniałem od czego mam pada, czy raczej pro playerzy się zalogowali? Jak jeszcze działałem na scenie MW2 pc to była opcja zmienienia "kresek" na wyświetlany ping:

• On regular cfg settings, 4 bars means up to 0-100 ping, 3 bars 101-200, 2 bars 201-300, 1 bar is 301+.

Więc co nam po 3 kreskach, nawet przy najlepszej wartości, skoro 100 ping to absolutne MINIMUM do gry, a zazwyczaj jest to ta górna granica czyli 150-200. Oznacza to mniej więcej tyle, że KAŻDY pojedynek face to face przegramy, o ile przeciwnik nie jest dzieckiem. W praktyce gra przy takim pingu skazuje nas na strzelanie w plecy rywali, w bezpośrednim pojedynku nie mamy szans. Gdzie tu przyjemność z gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko caly czas hambrgery ktore oczywisci musza dostac hosta

Dziwne, ja przykladowo nie raz mialem juz hosta, wczoraj kilka razy, dzis tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP: No faktycznie, tu np. widac, jak wyjatkowo dobrze sa zrobione hitboxy (oczywiscie to ironia):

http://www.youtube.com/watch?v=KeiQstDRiME

Edyta:

Re down: Brawo lipek, dobrze powiedziane. :)

Hehe gościu leszcz :D Mimo że broń nie była przeładowana, ten i tak leciał na przód :D

Btw. Co to za mapa? Tyle gram w BO a tej nie kojarzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. Co to za mapa? Tyle gram w BO a tej nie kojarzę...

Crisis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jaką bronią śmigacie ?

Wydaje mi się ze famas i ak74 na początku są najlepsze, ewentualnie m16 na dystans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że ja ta gra to większy fail roku niż MoH. Servery tak zalagowane że głowa mała, hitboxy kozak ... Zbalansowanie broni też jest super (3-4 bronie cały czas są używane i nic poza tym). Ogólnie gra jest do dupy i póki patch nie wyjdzie to nie włączam tej gry nawet. Jeśli patch nie naprawi największych błędów po prostu sprzedam ten chłam i już więcej nie kupię żadnej gry z serii Call of Duty. Nawet mój kolega fanboy CoD-a mówi że BO ssie na pełnej lini, więc coś musi w tym być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że ja ta gra to większy fail roku niż MoH. Servery tak zalagowane że głowa mała, hitboxy kozak ... Zbalansowanie broni też jest super (3-4 bronie cały czas są używane i nic poza tym). Ogólnie gra jest do dupy i póki patch nie wyjdzie to nie włączam tej gry nawet. Jeśli patch nie naprawi największych błędów po prostu sprzedam ten chłam i już więcej nie kupię żadnej gry z serii Call of Duty. Nawet mój kolega fanboy CoD-a mówi że BO ssie na pełnej lini, więc coś musi w tym być

Jak fanboy Coda mówi że BO ssie to raczej świadczy na korzyść Black Opsa laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje wam błąd ; WYRZUCONO Z POWODU BŁĘDU TRANSMISJI; jak z kolegą gram to mnie wywala i dołączam 20 sec w lobby wyloguje ja znowu i tak aż mecz się zacznie. Podczas meczu wszystko śmiga nawet żadko lagi są :)

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dluzszym ograniu multi musze stwierdzic, ze jesli MW2 jest totalnym chlamem/gniotem/scierwem etc. to brak mi slow na okreslenie BO... Tak randomowej gry to chyba jeszcze w zyciu nie widzialem... A dodatkwo w tej grze nie ma ani fajnych map, ani fajnych broni (w MW2 ich pod dostatkiem), ani fajnych KSow, ani fajnych perkow, NIC... A co najbardziej mnie boli to fakt ze sensivity na maxa w BO to 7, max 8 w innych Call'ach, tak sie nie da grac po prostu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jaką bronią śmigacie ?

Wydaje mi się ze famas i ak74 na początku są najlepsze, ewentualnie m16 na dystans.

Tak samo sądze o tych broniach oprócz nich jescze z Galilem się fajnie lata no i czasem z WA2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tej grze sa AK47, AK74, Galil, Commando. Ale i tak Stoner63>all, az dziwie sie ze nikt z tym nie lata, ale w sumie to lepiej dla mnie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ze mw1 wydany w 2007 roku,chodzi plynniej i ma lepsza grafike oraz klimat.Jestem totalnie BO zawiedzony

Single na +

multiplayer= brak slow+zenada+lagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. statystyk na www: z tego co wiem dostęp do pełnych statystyk jest na stronie calofduty.com.

Mam tam konto, ale nie udaje mi się połączyć z kontem psn.

Jest podobno do tego potrzebny kod VIP generowany bezpośrednio w grze ale nigdzie go nie mogę znaleźć.

Czy ktoś z Was tego używa ?

Mam wersję PL - jeżeli ktoś może proszę o pomoc.

Edytowane przez KPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ich strona www to jakaś porażka, nic nie działa, kod to on chce od call of duty 5, pewnie Cie koślawo przełączyło

mam pytanie o multi, ping niby 4 kreski czyli godnie, ale działanie gry to jakaś maskara, ślamazarnie do przodu, tak jakbym grał na kompie gdzie grafika nie daje rady

pytanie czy to zgon konsoli czy ta gra jest tak zrobiona?

na bank nie był to lag z winy internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×