Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Ci co tak narzekają na snajperki w BO niech obejrzą sobie ten filmik. Może to im w końcu uświadomi, że są zwykłymi leszczami i to nie wina snajperek tylko ich umiejętności,a właściwie braku umiejętności. Jak widać w BO też da się wymiatać grając snajperem.

Data przeslania - 8 Listopad 2010 - dziekuje, tyle w temacie... Zreszta juz od pierwszych sekund widac ze snajperka zachowuje sie zupelnie inaczej niz na tych 3ech filmikach co wrzucilem wczesniej, jestto po prostu montage z bety jeszcze sprzed patcha i wtedy QSy byly jak najbardziej mozliwe,

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trudno jest tak grać mają celownik na ekranie. Grałem np. w COD'a 4 i nie takie rzeczy się robiło.

Ale my nie mówimy o grze COD 4 tylko o Black Ops.

Nie spojrzałem na datę przesłania, mój błąd.

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale opiera się na tym samym. Wystarczy wyczuć, kiedy celownik "złapie" przeciwnika i masz murowanego headshota, nawet w powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety dzieje sie to co przewidywalem. 12letnie nolife'y poznaly juz mapy i wyrobily sobie skilla w nowej rzeczywistosci, i nam, casualom idzie coraz gorzej ;) Ale damy rade ;)

Ja jednak pozostaje przy trybie zombi choć i tu z pugiem mnie szlak trafia jacy trafiają się kretyni. Ale wracając do multi to wczoraj chyba pobiłem rekord zgonów na czas. Średnio ginąłem co 5 sek. resp - bieg kilka metrów i zgon. I tak wkółko. Myślałem że nerwicy dostane :D . Dla zdrowia i dobrego samopoczucia odpuszcze chyba sobie narazie tryb multi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ta gra to nie tylko, resp i biegnięcie na pałę, trzeba pomyśleć czasem jak w każdej grze.

U mnie gra będzie za 15 minut i ciśniemy ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ta gra to nie tylko, resp i biegnięcie na pałę, trzeba pomyśleć czasem jak w każdej grze.

Dzięki za przypomnienie. Gram w fpsy od kilkunastu lat ale jakoś w tym CoDie nie mogę się odnaleść. Zbyt małe mapki są jak dla mnie i akcja jest za szybka (może z racji wieku już nie wydalam :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wracam do tematu grafy: w singlu fatalna ale w Multi bardzo dobra. Widać , że to kompletnie inny silnik graficzny.

BTW: wraz z instalacją BO z płyty od razu pobrał mi się patch do v.1.02. Czy wie ktoś co to wnosi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alucard jesli z nim wygrasz to co udowodnisz?,ze COD nie jest dla casuali?......hahaha.

W nowych codach nie trzeba myslec,grac druzynowo,biegsz strzelasz (polowe roboty za ciebie odwalaja kill streaki+Auto aim).

Dla ciebie to nie jest gra casualowa?geek.gif

Kazdy fps konsolowy ostatnio jest dla casuali (BO wyjatkiem nie jest) ...

PS. w kazdej grze kompetytywnej online na konsoli nie trzeba myslec i grac druzynowo, od tego sa ligi, prywatne mecze etc.

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel fatalny? To gramy w dwie różne gry? Singiel jest jednym z lepszych jakie grałem.

Co do tego ginięcia co 5sek. To niestety ale system respu nie jest najlepszy i sam nieraz miałem, że odradzałem się tuż przed wrogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie multi w ogole nie jest zbalansowany.Ak 74 u zabija na 3 hity (smg),M16 (semi auto) zabija na 4,5 srtrzaly totalny bezsens.Zrypane respawny,brak 60 fpsow,lagi,jakies rozowe celowniki wtf.

Dobre jedyne zombie,stick and stones,single,biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi (grupy) do nałogowej gry w zombie xD 

(Musze dojśc jak najdalej!!) 

piszcie poniżej w postach albo na moj psn id  dere91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , chciałbym zagrać w tryb gdzie po każdym załatwionym przeciwniku zmienia się broń,nigdzie tego nie widzę ,chyba  że odblokowuje się to po kturymś livelu .

byłbym wdzięczny za odpowiedz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , chciałbym zagrać w tryb gdzie po każdym załatwionym przeciwniku zmienia się broń,nigdzie tego nie widzę ,chyba  że odblokowuje się to po kturymś livelu .

byłbym wdzięczny za odpowiedz .

Multiplayer->Playstation Network->Wager matches (gra o kasę)->Gun Game (Zabawa bronią)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer->Playstation Network->Wager matches (gra o kasę)->Gun Game (Zabawa bronią)

aaaaa. gra o kasę wszystko i na temat wielkie dzęki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też na początku w pierwszym FPSie na konsoli szło do dupy ?

Bo w 5 meczach zabiłem moze z 20 przeciwnikow :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też na początku w pierwszym FPSie na konsoli szło do dupy ?

Bo w 5 meczach zabiłem moze z 20 przeciwnikow :((

Nie martw się początki zawsze są trudne :) Mój pierwszy FPS na PS3 to był MAG ale za wysokich wyników nie wykręcałem :P Najlepiej poćwicz na botach gre, nauczysz się mniej więcej jak zachowują się normalni ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem o codzie i odnosilem sie do tego:

(chyba latwo sie domyslic skoro odpisywalem na twoj post ponoc "stricte codowy bez nawiazan do BF" ?)

Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, to nie bedziemy rozmawiac.

... Dalszych bzdur komentowac nie bede, bo wyjdzie z tego tylko dalsza wojna, zjedzie sie jeszcze twoja ekipa z BC2, a i po co, jeszcze po warnie zbierzemy.

I zeby nie bylo totalnego offtopa mozemy skorzystac z propozycji borsuka, umawiamy sie na mecz ? CoD jest dla casuali wg ciebie wiec wnioskuje ze powinienes nas rozniesc :)

Nie wiem, czy śmiać się czy płakać.Ja nigdzie nie bronie BFa, ani nie porównuję go do CoDa, a Ty jednak szukasz jakichś porąbanych powiązań i podwójnych znaczeń w moim poście. Dla Twojej informacji, w BF też jest wspomaganie celowania, więc byłbym hipokrytą, gdybym wyskoczył tutaj z takim argumentem. A dalszych bzdur to nie komentuj, bo i tak swoje "argumenty" oprzesz na jakichś wyimaginowanych stwierdzeniach. Za dużo chyba BO kolego, widzę że ten klimat kłamstw, oszustw i ogólnych krętactw zimnej wojny wszedł na dobre do mózgu.

A propozycja umówienia się na mecz to poziomu wyzywania na solo jest ;) Ja nie potrzebuję sobie nic udowadniać w grze wideo :)

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bas

Jak juz mowilem, z rozmowy z toba nic dobrego nie wyniknie wiec po co to kontynuowac ? Napisales ze w grze wideo nie chcesz nic udowadniac ciezko mi w to uwierzyc skoro tutaj tak namietnie walczysz (pomijajac fakt ze splywa to po mnie ^^) :thumbsup:

ps. chcialem sie tylko umowic na mecz, po co szukac drugiego dna? Oskarzasz mnie a sam sobie dopowiadasz rozne rzeczy, nikt nic o udowadnianiu nie mowil :rolleyes:

Wam też na początku w pierwszym FPSie na konsoli szło do dupy ?

Bo w 5 meczach zabiłem moze z 20 przeciwnikow :((

Jesli to jest twoj pierwszy i jedyny fps na konsoli/padzie to wydaje mi sie ze kazdemu ciezko bylo sie przyzwyczaic na poczatku (a szczegolnie jak przesiadles sie z PC). Nie zniechecaj sie i probuj, z czasem sie wyrobisz, jak kazdy.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z was ma podobnie, ale ja przegrałem 25h w BO na padzie i jak zacząłem grać w BO na Pc to wooo, zapomniałem jak używać myszki. Śmieszne uczucie, ale szybko przechodzi.

Btw. czy to nie jest tak, że "patch" czy jakieś usprawnienie gry pobiera się bez informowania? tzn. zmieniają się te numerki w prawym górnym rogu, co oznacza zmianę wersji. W sumie przeszły już lagi i ładniej się wszystko łączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też się konsola zawiesza w trakcie gry? juz 4x w ciagu godziny... ;| masakra nigdy tak nie robiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też się konsola zawiesza w trakcie gry? juz 4x w ciagu godziny... ;| masakra nigdy tak nie robiła

Mi się dzisiaj raz zawiesiła grając w Multi. Wcześniej też miałem kilka zwiech

No i drugi raz zwiecha, co się dzieje ?

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów trochę pograłem i znowu mnie odrzuciło. Tak na raz na 3 próby uda się połączyć ale prawie na pewno zaraz mnie wywali. Respawn to kpina po prostu i tyle. Gierka definitywne idzie na półkę do czasu ukazania się patchu albo najlepiej kilku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo albo nie może znaleźć lobby albo po chwili wywala. Tylko czemu? Dotychczas tak nie maiłem śmigało wszystko cacy. Od wczorajszego wieczoru są te problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×