Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

ta ich strona www to jakaś porażka, nic nie działa, kod to on chce od call of duty 5, pewnie Cie koślawo przełączyło

mam pytanie o multi, ping niby 4 kreski czyli godnie, ale działanie gry to jakaś maskara, ślamazarnie do przodu, tak jakbym grał na kompie gdzie grafika nie daje rady

pytanie czy to zgon konsoli czy ta gra jest tak zrobiona?

na bank nie był to lag z winy internetu

Wina leży po stronie producenta. Lagi masz ponieważ non stop aktualizuja się wyniki twoich znajomych z friend listy. Wczoraj musiałem usuwać tych z którymi juz długo nie grałem żeby mieć chociaż jakąś możliwość pogrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie prawda.Gralem na pustym koncie i tez lagi mam,wydaje mi sie ze lagi sa od tego nagrywania.Kazdy twoj mecz jest nagrywany,dlatego spadaja fpsy i plynnosc gry.Zobaczcie sobie jak zawsze frapsem nagrywasz klatki spadaja.Jak by sie dalo to gowno wylaczyc.ale sie nie dapardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mi się w głowie nie mieści

i oni się chwalą, że zarobili 400 mln dolarów ze sprzedaży takiego shitu

jak to można zrobić bubla a ślizgnąć się na marce i solidnie zarobić

mp5 waga lekka maraton a ludzik pocina jakby go ktoś za fraki trzymał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpiszę : 3arc intel to mi zaliczy trofeum za zebranie wszystkich intelów, czy nie ? :D

Jeśli tak zrobisz odsłoni ci wszystkie dokumenty intel ale nie zaliczy ci trofeum i do tego nie będziesz miał możliwości zrobienia tego trofeum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of duty black ops jest exclusive na x360,szkoda tylko ze treyarch umie tak spier****8 gre na ps3.Panowie z infinity ward jakos potrafia.Mam coda 3 i tez na ps3 tnie,a u kumpla chodzi plynnie na (x360).WAW tez jest lepiej graficznie zrobiony na 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by powiedzieć, że jest to zaplanowana strategia panów od Xboxa, a mianowicie -- Drodzy gracze jeżeli chcecie grać w CODa i we wszystkie jego następne odsłony musicie kupić naszą konsolę, a PS3 wyrzucić na śmietnik, bo specjalnie sabotujemy Black Opsa przeznaczonego dla PS3.

Panowie dzisiaj jest do ściągnięcia patch waży 22 MB. Właśnie ściągnąłem. Możliwe, że naprawi te ciągłe lagi. :)

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dziś, od godziny 17:05 aż do 2:00 w nocy z czwartku na piątek, odbędą się prace konserwacyjne na serwerach PlayStation Network.

U mnie już pluje błędem do PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. statystyk na www: z tego co wiem dostęp do pełnych statystyk jest na stronie calofduty.com.

Ja na tej stronce nie moglem znalezc zadnych statystyk, faktycznie jest cos takiego? A jesli tak, to gdzie konkretnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie prawda.Gralem na pustym koncie i tez lagi mam,wydaje mi sie ze lagi sa od tego nagrywania.Kazdy twoj mecz jest nagrywany,dlatego spadaja fpsy i plynnosc gry.Zobaczcie sobie jak zawsze frapsem nagrywasz klatki spadaja.Jak by sie dalo to gowno wylaczyc.ale sie nie dapardon.gif

U mnie to poskutkowało. Miałem tak zajebistego laga że aż bolało. Gdy usunąłem trzeciego znajomego który był online na BO od razu miałem poprawę o 100 %. Faketem jest jednak ze takie działanie jest do dupy bo nie po to mam friend listę żeby z niej ludzi usuwać

:verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy patch, więc od dziś będzie można narzekać, że i tak nic nie pomógł :rofl:

· Improved matchmaking to find matches significantly faster

· Improved matchmaking to ensure that players are more effectively matched to games with the best networking conditions

· Improved host selection to ensure that the best host is always selected in the pre-game lobby

· Improved party system to ensure that parties don’t get broken apart

· Disable ability to join Private Match, Combat Training and Theater lobbies when searching for Player Match games

· Server-side and game-side changes to decrease the amount of failed Film uploads

· Weekly and Monthly leaderboards will now track all kills, deaths and assists properly (All Time leaderboards were not affected by this)

· Prevention of Combat Training stats getting crossed with Player Match stats under rare conditions

· Prevention of temporary loss of functionality when a button was being held down at the point of a disconnect

· Additional fine-tuning of audio levels and ranges for footsteps and gunfire

· Additional fine-tuning of audio levels for bomb plants/defuses

· Additional online security enhancements

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy patch, więc od dziś będzie można narzekać, że i tak nic nie pomógł :rofl:

· Improved matchmaking to find matches significantly faster

· Improved matchmaking to ensure that players are more effectively matched to games with the best networking conditions

· Improved host selection to ensure that the best host is always selected in the pre-game lobby

· Improved party system to ensure that parties don’t get broken apart

· Disable ability to join Private Match, Combat Training and Theater lobbies when searching for Player Match games

· Server-side and game-side changes to decrease the amount of failed Film uploads

· Weekly and Monthly leaderboards will now track all kills, deaths and assists properly (All Time leaderboards were not affected by this)

· Prevention of Combat Training stats getting crossed with Player Match stats under rare conditions

· Prevention of temporary loss of functionality when a button was being held down at the point of a disconnect

· Additional fine-tuning of audio levels and ranges for footsteps and gunfire

· Additional fine-tuning of audio levels for bomb plants/defuses

· Additional online security enhancements

I nic nie zrobione w kwestii lagowania.Bravooooooooooooooooo TREYARCH :down:

Edytowane przez yoshi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Otóż mieszkam w Niemczech i gdy chciałem pograć z kumplem z Polski w zombiaki wyświetlił się komunikat że mogę grać w to tylko z ludźmi z mojego regonu "Niemcy". i mam pytanie czy można to jakoś zmienić i czy będę mógł grać z Polakami w normalnym multi?

To jest ciekawe pytanie sam osobiście jeszcze nie mam BO ale wydaje mi się że nie, wersja niemiecka ma zablokowane wyświetlanie symboli nazistowskich i satanistycznych.

Ale może ktoś lepiej wie to ci pomoże.

P.S t masz artykul po ang.

http://www.escapistmagazine.com/news/view/104008-Call-of-Duty-Black-Ops-Censored-in-Germany

Edytowane przez GoldenEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawe pytanie sam osobiście jeszcze nie mam BO ale wydaje mi się że nie, wersja niemiecka ma zablokowane wyświetlanie symboli nazistowskich i satanistycznych.

Ale może ktoś lepiej wie to ci pomoże.

P.S t masz artykul po ang.

Właśnie sfastyke mam, ale nie widziałem nigdzie satanistycznych znaków.

P.S. o co chodzi z artykułem po ang.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. statystyk na www: z tego co wiem dostęp do pełnych statystyk jest na stronie calofduty.com.

Mam tam konto, ale nie udaje mi się połączyć z kontem psn.

Jest podobno do tego potrzebny kod VIP generowany bezpośrednio w grze ale nigdzie go nie mogę znaleźć.

Czy ktoś z Was tego używa ?

Mam wersję PL - jeżeli ktoś może proszę o pomoc.

znalazłem coś takiego:

1.In the game, go to the "Multiplayer" Menu

2.Choose Play Online

3.Choose "Barracks"

4.Choose "Web Stats"

5.Write down your unique web stats code and visit CallofDuty.com

6.Log into your account

If you don't have an account you can register here.

7.Once you've logged in, click "My Account"

8.Click on the "Link Account" tab

9.Select your Platform

10.Enter your Gamer ID (Gamertag or PSN ID)

11.Enter your web stats code from step #5

12.Go to your profile page and select "COD: WW DOSSIER"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem coś takiego:

1.In the game, go to the "Multiplayer" Menu

2.Choose Play Online

3.Choose "Barracks"

4.Choose "Web Stats"

5.Write down your unique web stats code and visit CallofDuty.com

6.Log into your account

If you don't have an account you can register here.

7.Once you've logged in, click "My Account"

8.Click on the "Link Account" tab

9.Select your Platform

10.Enter your Gamer ID (Gamertag or PSN ID)

11.Enter your web stats code from step #5

12.Go to your profile page and select "COD: WW DOSSIER"

Tak, właśnie o tym mówię. Najśmieszniejsze jest to, że ten help ma bezpośrednio dotyczyć Black ops, a wygląda na to że jednak WorldAtWar i nie zrobili aktualizacji - ni w cholerę nie mogę znaleźć 'Barracks' i jego odpowiednika w pl.

:-)

Pamiętam że bardzo fajnie rozwiązane były statsy na www w Killzone 2 i tego mi jedynie brakuje w Blackopsach.

Lukorus - poprzednio KPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis w nocy wypuscili patcha do black ops'a:

Black Ops 1.03 Patch Notes:

- Tomahawk now doesn't bounce and instead will imbed itself into walls and floors.

- AK-74u damage reduced by one bullet at all ranges

- MP5k damage reduced by one bullet at close range

- G11 damage reduced by one bullet at all ranges

- Nova Gas now drains health 25% slower

- AK-74u accuracy changed to that of the MPL

- Crossbow normal bolts are now available in multiplayer

- Fixes to the matchmaking system (PS3 and PC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, znerfili ak74 to ludzie się na Famasa przerzucą, który imo jest jakimś totalnym żartem. W MW2 M4A1 miało ogień ciągły, ale nieco rzucało. Famas był bardzo celny, ale strzelał burstem. Teraz zrobili broń, która z pow. magazynkiem jest totalnym beastem. Mimo wszystko gra jest fajna.

Może mi ktoś wytłumaczyć sens kill streaka "ponury żniwiarz"? gdyby to jeszcze było w eq. do końca rundy, to ok. Ale mogę to wyciągnąć raz i potem koniec...

Aaaa, o co chodzi z tymi penisami i sfastykami w emblematach? Co drugi gracz na fujarkę, to ma być śmieszne czy ocb?

Edytowane przez lipek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Gram na weteranie i jestem w misji (#13 chyba) , gdzie strzela się CKM z samochodu. Jakaś masakra dla mnie... Dojechałem do checkpointa gdzie wybucha helikopter i potrafie przejechać tylko tą krótką prostą ( gdzie na daszku stoją kolesie ), druga prosta jest masakra...

Macie może jakieś poradniki, filmiki ?

Pozdro

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak, słynny zakręt. 

Po załatwieniu ludzi na daszku i tych przy samochodzie, skręcasz w lewo. Od razu celuj w balkon po lewej stronie, tam sie pierwsi zawsze pojawiają. Potem granatnikiem w prawo, wylatują zza budynku. Potem to już proste, walisz wszędzie jakby był 4 lipca.  Będą sznurkiem biec przy murku, koło mostu. 

:)

To wyzwanie to pikuś, jak przeszedłeś korytarz śmierci w 3 misji. Na weteranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, to drugi "fajny" moment w tej grze.

Jak skończą gadać, lecisz do lewego bunkra. Tam sie chowasz, i czekasz aż Woods kopnie pierwszą beczkę na dół. Potem idziesz do niego, padasz na glebe i

-strzelasz do 2-3 typków koło 3 beczki. Jak ich zabijesz, rzucasz ze 2 granaty tam, skąd wychodzą następni. Biegiem do 2 beczki, kwadrat i... albo Cie zabiją jak próbujesz paść na ziemię, albo Ci sie uda. Jak się uda, z powrotem do Woods'a i tam z "poziomu gleby", robisz jeszcze raz to samo. Strzelasz do 2-3 gości, granaty, potem biegiem do 3 beczki.

Grunt to się schować po 2 beczce. Po parunastu (dłuuuugich) sekundach jest czekpoint.

POWODZENIA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy patch, więc od dziś będzie można narzekać, że i tak nic nie pomógł :rofl:

No i wykrakales... Otrzymalismy sciemnionego patcha, ktory poza tym ze sie sciaga to chyba nic innego nie robi, bo rowno o 17 hamburgery i meksykance dorywaja sie do gry i obowiazkowo dostaja hosta chocby nawet bylo 11/12 europejczykow w lobby... Ehhh, szkoda gadac, po dwoch dniach mam serdecznie dosyc tej gry, a jak widze jak oni zamierzaja ja "poprawiac" patchami to sie zastanawiam czy tego gniota nie odsprzedac poki jeszcze trzyma cene...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje wam błąd ; WYRZUCONO Z POWODU BŁĘDU TRANSMISJI; jak z kolegą gram to mnie wywala i dołączam 20 sec w lobby wyloguje ja znowu i tak aż mecz się zacznie. Podczas meczu wszystko śmiga nawet żadko lagi są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×