Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piszę w imieniu kuzyna ,ma on zamiar zagrać w pes w sieci i w chwili kiedy chce się połączyć z siecią nie wybiera ani serwerów ani nic się nie dzieje .Pisze komunikat aby skonfigurować router .Porty otwarte ,konsola podłączona po kablu i uaktualniona i kicha .Co może być nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywistym jest, że używa przesławnego pendriva. W tym przypadku nie może zaktualizować softu bo to ustrojstwo przestanie działać. Niezrozumiałe dla mnie jest kupowanie gier typu PES i niegranie online. Cóż co kto lubi........

Po co mam grac online jak w domu z kolegamijest lepsza zabawa.

Z wgraniem dlc juz sobie poradzilem,teraz przydalby sie jakis sprawdzony patch pod 01021 macie cos pod ta wersje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mam grac online jak w domu z kolegamijest lepsza zabawa.

Z wgraniem dlc juz sobie poradzilem,teraz przydalby sie jakis sprawdzony patch pod 01021 macie cos pod ta wersje?

Pierw wgrywasz ten : http://www.multiupload.com/N851VXCM99 Masz tutaj ligę angielską + bundesliga+ stadiony ( 13)+ transfery + loga

Następnie wgrywasz update z angielską championship: http://www.sendspace.com/file/k8lwzv

Tutaj masz dodatkowe 13 stadiony : http://www.megaupload.com/?d=A4A750F9. Wybierz sobie z tych 13 stadionów siedem ponieważ w pierwszym linku jaki dałem jest już 13, a można mieć łącznie 20. Wgrywasz je tak samo jak Option File tylko potem wchodzisz do EDIT i w zakładce stadium klikasz na import. Następnie po kolei importujesz ściągnięte stadiony.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam piszę w imieniu kuzyna ,ma on zamiar zagrać w pes w sieci i w chwili kiedy chce się połączyć z siecią nie wybiera ani serwerów ani nic się nie dzieje .Pisze komunikat aby skonfigurować router .Porty otwarte ,konsola podłączona po kablu i uaktualniona i kicha .Co może być nie tak ?

kup nowy router ja mialem to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak... teraz juz nie ma niebotycznych sum transferowych... mi najwiecej proponowal inter za rooneya 28mln Ł i chyba to jest max w grze;p no chyba ze sam na kogos wiecej wydasz ale to juz calkowicie inna bajka;p... bez zdobywania trofeow bedzie ci ciezko utrzymac zespol i sztab szkoleniowy... a wydatki na garze dla zawodnikow rosna w kazdym okienku zimowym... czesto sprawdzaj poziom zadowolenia pilkarzy... jezeli jest kiepski nie beda w formie a co za tym idzie nie przedluzysz z nimi kontraktu gdy przyjdzie na to odpowiednia pora

To lipa bo zarobki na sezon zostają podobne, jak nie takie same, trochę mało w tym rzeczywistości żeby najlepsi piłkarze na świecie (tzn w grze :P ) odchodzili za takie śmieszne jak na życiowe realia piłki na najwyższym poziomie pieniądze, podejrzewam że gdyby teraz Barca zaoferowała dla The Reds 14,5 mln euro za Torresa to by ich wyśmiali chyba :biggrin:, no ale cóż błędy w ML ( bo tak traktuje te transferowe sumy) swoją drogą, ta gra stworzona jest do meczów z żywym graczem a to jest w tej edycji świetne :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiowalem to z pena ale nie dziala

Jak masz wersje 21 i wiesz jak i gdzie kopiować to musi działać nie ma innej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wersje 21 i wiesz jak i gdzie kopiować to musi działać nie ma innej opcji.

Sciagnolem jeszcze OF z extraklasa polska i jest to samo"tyle meki z usuwaniem i potem na nowo z kopiowaniem"Przy ladowaniu edit mode doszlo do 66% i wyskoczyl mi blad o tresci" Unable to load because data is from different version.Download new Contents to update data.

Edytowane przez vaxel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie,.który waszym zdaniem OF jest najlepszy ? mam wersje bles 21 i na razie uzywam w.e.n.b zzagranicznego forum ale tam nie ma zadnej polskiej druzyny. natomiast OF Stefanka mi nie pasuje bo tam jest natomiast dla mnie przesada. 1 ligami niepotrzebna . wole za to holenderska zeby zostala np. :)

jakiego więc wy używacie OF-a ??znalazlem jeden fajny tylko z ekstraklasa zamiast 2 ligi angielskiej ale jest na wersje bles 20. da sie tojakos przekonwertowac czy cos ??

pozdrawiam i czekam na odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie,.który waszym zdaniem OF jest najlepszy ? mam wersje bles 21 i na razie uzywam w.e.n.b zzagranicznego forum ale tam nie ma zadnej polskiej druzyny. natomiast OF Stefanka mi nie pasuje bo tam jest natomiast dla mnie przesada. 1 ligami niepotrzebna . wole za to holenderska zeby zostala np. :)

jakiego więc wy używacie OF-a ??znalazlem jeden fajny tylko z ekstraklasa zamiast 2 ligi angielskiej ale jest na wersje bles 20. da sie tojakos przekonwertowac czy cos ??

pozdrawiam i czekam na odp.

Cofnij się kilka stron wstecz bo jest OF z polską ekstraklasą pod BLES 21.

Sciagnolem jeszcze OF z extraklasa polska i jest to samo"tyle meki z usuwaniem i potem na nowo z kopiowaniem"Przy ladowaniu edit mode doszlo do 66% i wyskoczyl mi blad o tresci" Unable to load because data is from different version.Download new Contents to update data.

Jesteś pewny, że masz BLES 21?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnolem jeszcze OF z extraklasa polska i jest to samo"tyle meki z usuwaniem i potem na nowo z kopiowaniem"Przy ladowaniu edit mode doszlo do 66% i wyskoczyl mi blad o tresci" Unable to load because data is from different version.Download new Contents to update data.

Prawdopodobnie OF który próbujesz wgrać jest kompatybilny z najnowszym dodatkiem od Konami, a nie zaktualizowałeś swojej wersji gry.

Uruchom gre, wejdź w Extra Content i pobierz update od Konami.

Gdy skończysz to wyłącz gre i spróbuj skopiować OFa jeszcze raz.

witajcie,.który waszym zdaniem OF jest najlepszy ? mam wersje bles 21 i na razie uzywam w.e.n.b zzagranicznego forum ale tam nie ma zadnej polskiej druzyny. natomiast OF Stefanka mi nie pasuje bo tam jest natomiast dla mnie przesada. 1 ligami niepotrzebna . wole za to holenderska zeby zostala np. :)

jakiego więc wy używacie OF-a ??znalazlem jeden fajny tylko z ekstraklasa zamiast 2 ligi angielskiej ale jest na wersje bles 20. da sie tojakos przekonwertowac czy cos ??

pozdrawiam i czekam na odp.

Małe sprostowanie: w moim OFie liga holenderska oczywiście jest dostępna. Mamy tam do wyboru: angielską EPL, francuską Ligue 1, holenderską Eredivisie, hiszpańską La Lige, włoską Serie A oraz polskie Ekstraklase i I Lige.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny, że masz BLES 21?

Taka mam kopie na dysku "BLES01021" a w samej grze mozna to jakos sprawdzic?

Wydaje mi sie ze trzeba jeszcze uaktualnic EXTRA CONTENT ale ja juz tego nie moge zrobic"3.41"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vaxel w jaki sposób poradziłeś sobie z wgraniem DLC bez łączenia się z netem w konsoli?

Jakie posiadacie routery żeby grać online? Ja posiadam Netgear WGR14v7 i nie mogę grać online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vaxel w jaki sposób poradziłeś sobie z wgraniem DLC bez łączenia się z netem w konsoli?

Jakie posiadacie routery żeby grać online? Ja posiadam Netgear WGR14v7 i nie mogę grać online.

mam dokładnie ten sam router i śmigam na pes aż miło :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowywałeś jakieś porty? Jeżeli możesz to zrób screeny i wrzuć tutaj ustawienia routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowywałeś jakieś porty? Jeżeli możesz to zrób screeny i wrzuć tutaj ustawienia routera.

Nic z routerem nie robiłem, nazwijmy to działam z ustawień fabrycznych. Jedyny problem jaki miałem z hasłem, którego zapomniałem ale to już inna historia. Po włączeniu konsoli znalazła sygnał i tyle...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest duże prawdopodobieństwo że to mój dostawca internetu blokuje jakieś porty i dlatego nie chce mi działać gra online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vaxel w jaki sposób poradziłeś sobie z wgraniem DLC bez łączenia się z netem w konsoli?

Podlaczylem konsole do internetu i po wlaczeniu PES-a pokazalo mi sie okno z aktualizacja wiec zaktualizowalem"teraz pokazuje wersje 1.01"problem jest tylko z aktualizacja w extra content bo chyba trzeba zaktualizowac oprogramowanie konsoli a tego nie chce robic"3.41"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jaj mam taki problem że posiadam najnowszy soft w konsoli a i tak zaktualizowało mi do 1.01 a w extra content mam update nieaktywny i nie moge zaktualizowac do wersji 1.1 nie wiem dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jaj mam taki problem że posiadam najnowszy soft w konsoli a i tak zaktualizowało mi do 1.01 a w extra content mam update nieaktywny i nie moge zaktualizowac do wersji 1.1 nie wiem dlaczego.

Nic nowego sie nie ukazalo,masz ostatnia aktualizacje...po prostu niektórzy piszą to właśnie prawidłowo,tak jak Ty,a inni 1.1,co jest tym samym uaktualnieniem pisanym po prostu bez zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego mam stare składy? Ibra, Henry w Barcelonie. Ozil w Werderze itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego mam stare składy? Ibra, Henry w Barcelonie. Ozil w Werderze itd.

Bo musisz wejść w extra connect i pierwsza z góry jest aktualizacja Data patch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i okazało się że po pominięciu routera można pograć w sieci tak więc winny router .Jak pisałem porty odblokowane co jeszcze można zrobić ????Czy pozostaje tylko wymiana routera ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo musisz wejść w extra connect i pierwsza z góry jest aktualizacja Data patch

A do wgrania z pena nie ma tej aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×