Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem fan boyem FIFY broń Boże. Rok temu grałem tylko w PESa. Ale taka jest prawda Fifa lepsza i nie zaprzeczcie temu.

Zapomniałeś dodać... według ciebie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazje grać w PESa11 co prawda na xboxie (niebawem jeszcze stestuje go na ps3) i zdecydowanie przegrywa z FIFA. Graficznie prezentuje się o wiele gorzej. Tak samo jest z animacją i fizyką gry. Lepszy system podań niż w fifie, chodzi mi o ich moc. O wiele mniej przyjemności sprawia podczas grania.

Żeby docenić wielkość tej części PES-a to trzeba poświęcić na nią zdecydowanie więcej czasu. Z tą grą jest jak z piosenką - ta która szybko wpada w ucho, szybko się nudzi (FIFA), ta w której zauważasz piękno dopiero po kilkunastokrotnym czy nawet kilkudziesięciokrotnym odsłuchaniu to słuchasz ją przez bardzo długi czas, a im więcej słuchasz tym bardziej ci się podoba i znajdujesz w niej ciągle coś nowego co zachwyca i tak jest PES-em.

Już długo się nie udzielałem, no ale muszę to napisać: DO PANA WYŻEJ: ***! :ninja:

Z drugiej strony popieram!!!!!! Jest temat dotyczący Fify i tam się udzielaj

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już długo się nie udzielałem, no ale muszę to napisać: DO PANA WYŻEJ: ****! :ninja:

Hehe ta popieram Cię , zagrasz w Fife 100 meczy i PES i wtedy wydawaj osądy , ja wiem że fifka szybko się nudzi a tak mam cały czas coś nowego i na poziomie top player ta gra jest znów królem :)

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest temat o FIFIE, ale moja wypowiedz dotyczyła PESA. Nie zamierzam zakończyć grania w PESA. Póki co nie zachwycił mnie, nie grałem mało. I wydaje mi się że słowa typu ***** są nie na miejscu. Tak bardzo boli was ta nowa FIFA, że nie można normalnie porozmawiać tylko od razu trzeba na kogoś naskakiwać. Nie jest to tylko moje zdanie, ale i paru osób które w przeciwieństwie do mnie kupiły nową odsłonę PESa będąc nią zauroczoną, ale w konfrontacji z FIFA w która zagrali u mnie zmienili swoje zdanie i uznali FIFĘ za lepszą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrollWin.jpg

Gratulację. Dajecie się podpuszczać jak dzieci. Radzę od teraz pisać na temat. Chyba, że ktoś chce się pożegnać z Forum z powodu jakiejś wojenki. Dziękuję za uwagę i przypominam o opcji Raport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega wyżej pisał o braku jezyka angielskiego w jego wersji PES 2011. dzisiaj dostalem kupilem swojego i ku mojemu zdumieniu tez dostalem wersje bez angielskiego.. czy mozna sciagnac jakas paczke z jezykiem albo jakis inny sposob na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie w jaki sposob stworzyc druzyne master ligi zeby nia grac online bo widze ze nie ktorzy to maja samych najlepszych i jeszcze jedno w jaki sposob w czasie meczow strzelac bo jak narazie wszystko idzie w kosmos albo w srodek bramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega wyżej pisał o braku jezyka angielskiego w jego wersji PES 2011. dzisiaj dostalem kupilem swojego i ku mojemu zdumieniu tez dostalem wersje bez angielskiego.. czy mozna sciagnac jakas paczke z jezykiem albo jakis inny sposob na to?

Niema takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość wgrania więcej patchy ??? czy można mieć tylko jednego wgranego bo ja mam z oryginalnymi drużynami i logami a chciałbym mieć jeszcze ekstraklasę i Bundesligę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK: Właśnie cały czas mówiłem o poważnej konkurencji nareszcie mnie zrozumiałeś.

Zrozumiałem CIą na początku, ale nadal sę z Tobą nie zgadzam. Rozbiję swoją wypowiedź na części i wytłumaczę o co chodziło. ;)

"Sliwa>>> W tamtym okresie FIFA była nowością walcząca o graczy zagrywających się w inne gry." Jako nowość nie była niczym innym jak nowym tytułem, który musiał walczyć o swoje z lepszymi, popularniejszymi markami.

"Chwilę później dostała poważną konkurencję w postaci WE." Zanim stała się liderem/najlepszą kopanką już dostała konkurencję, z którą szanse miała marne.

"Było też wiele innych, bardzo dobrych gier (część z nich w 3D). ", których wcale nie biła na głowę.

Pytanie o lagi. Wiem, ze padało wielokrotnie, ale zapytam raz jeszcze. Jak to z nimi jest. Czy osoby, które na nie narzekają mają dobre łącze? Obecnie mam 25Mb (4Mb uploadu) i uważam, ze to powinno w zupełności wystarczyć. Jak sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o lagi. Wiem, ze padało wielokrotnie, ale zapytam raz jeszcze. Jak to z nimi jest. Czy osoby, które na nie narzekają mają dobre łącze? Obecnie mam 25Mb (4Mb uploadu) i uważam, ze to powinno w zupełności wystarczyć. Jak sądzicie?

Obecnie gram tylko w naszym community ligę online i na 28 meczy w 20 grało sie jak offline w dwóch grało sie jakby z lekkim zpowolnieniem. Wiadomo ze czasami Moze sie na ułamek sekundy opóźnić ale jest to marginalne , nie wpływa na rozgrywka i występuje bardzo rzadko.

Wczoraj zagralem w MLO 3 mecze i tez gra sie bez zastrzeżeń. Jak dla mnie to w tego pesa najlepiej sie gra online ze wszystkich w jakie grałem

O lagach nawet nie myśle tak jak w niektórych grach sie obawialem ze Moze lagowac tak tutaj o tym sie zapomina,

Mam Neta 2mb radio 512 Up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. W takim razje za jakieś 2 tygodnie zaatakuję kogoś z Was i poproszę o przyjęcie wyzwania do gry. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować że od następnego weekendu startuje nowa Liga.W pierwszej kolejności przyjmowani będą uczestnicy Ligi poprzedniej którzy rozegrają wszystkie mecze(bądź znaczną ich większość) do piątku.Ma to na celu wyselekcjonowanie osób które grają dość często.W założeniu nowa Liga ma trwać 2 tygodnie.pozdrawiam

Pytanie: czy jak ruszy ta nowa expresowa liga, to czy na starej nie będziecie już grali ??

Obecnie gram tylko w naszym community ligę online i na 28 meczy w 20 grało sie jak offline w dwóch grało sie jakby z lekkim zpowolnieniem. Wiadomo ze czasami Moze sie na ułamek sekundy opóźnić ale jest to marginalne , nie wpływa na rozgrywka i występuje bardzo rzadko.

Wczoraj zagralem w MLO 3 mecze i tez gra sie bez zastrzeżeń. Jak dla mnie to w tego pesa najlepiej sie gra online ze wszystkich w jakie grałem

O lagach nawet nie myśle tak jak w niektórych grach sie obawialem ze Moze lagowac tak tutaj o tym sie zapomina,

Mam Neta 2mb radio 512 Up

Jeżeli chodzi o jakość gry online na tej części to prawda znaczna większość meczy które rozegrałem tak jak w offline. Zero problemów. Może ze dwa mecze przerwało w innych dwóch były zwolnienia ale one i tak wystąpiły tylko przez krótką chwilę. Biorąc pod uwagę Pes 2010 to teraz dostaliśmy ideał do gry w sieci. Mam neta 5 mb i gram za pośrednictwem routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ja się piszę do tej nowej ligi. Dzisiaj skontaktowałem się ze wszystkimi z którymi nie grałem ale zobaczymy co z tego będzie, większość meczy mam rozegrane :D jak coś to proszę o kontakt gg :P

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie czy zna ktoś może stronę na której znajdę kiedy odbywają się turnieje w pes`a w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć mam od dzisiaj pes`a i chiałbym sie dowiedzieć jak zapisać się do ligi które organizujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki wejde jak tylko uporam się z tymi wszystkim OF`ami bo już mnie ..uj strzela  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

StefanKKS PL Option File v. 1.00 (kompatybilny z DLC 1.01) dla wersji BLES 01021

OF bazuje na WENB PES 2011 PS3 Option File.

- dodano 16 klubów z Ekstraklasy, 18 klubów z I Ligi oraz 2 kluby z II Ligi

- wszystkie kluby z Polski posiadają kitsy, zawodników oraz poprawne numery

- dane wszystkich zawodników z polskich lig (narodowość, wiek, wzrost/waga) za stroną www.90minut.pl

- 80% piłkarzy z Ekstraklasy ma poprawiony wygląd (buty, koszulki itp.)

- dodano 95 twarzy (skany) piłkarzy grających w Ekstraklasie lub reprezentacji

- poprawne kitsy dla drużyn z niektórych reprezentacji

- poprawne herby dla wszystkich klubów Ekstraklasy , I Ligi, Serie A oraz kilku drużyn EPL i La Liga (ze względu na ograniczoną liczbę slotów

- dodano logosy rozgrywek

- piłkarze nielicencjonowanych reprezentacji mają poprawne nazwiska

- dodano stadiony (głównie z EPL oraz dla polskich klubów)

Podziękowania dla: JackWho, 01srainey, Ozil, Goalgerd, Jaymez Hetfield, ShadyKnight, BORU1OO, RoiGafni, Husher (pesgaming), Adam.

DOWNLOAD: http://rapidshare.com/files/427178625/StefanKKS_PL_OF.rar

Kilka fotek z gry:

Skerla

skerla.th.jpg

Slusarski

slusarski.th.jpg

Mielcarz

mielcarz.th.jpg

Jop

jopr.th.jpg

Hermes

hermesv.th.jpg

Dawidowski

dawidowski.th.jpg

Cetnarski

cetnarski.th.jpg

Astiz

astiz.th.jpg

Jeszcze kilka fotek:

Borysiuk

borysiuk.th.jpg

Rudnevs

rudnevs.th.jpg

C. Wilk

cwilk.th.jpg

Paljic

paljic.th.jpg

Przyrowski

przyrowski.th.jpg

Edi

ediw.th.jpg

Luis Henriquez

henriquez.th.jpg

Życzę cierpliwości w kopiowaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

StefanKKS PL Option File v. 1.00 (kompatybilny z DLC 1.01) dla wersji BLES 01021

OF bazuje na WENB PES 2011 PS3 Option File.

- dodano 16 klubów z Ekstraklasy, 18 klubów z I Ligi oraz 2 kluby z II Ligi

- wszystkie kluby z Polski posiadają kitsy, zawodników oraz poprawne numery

- dane wszystkich zawodników z polskich lig (narodowość, wiek, wzrost/waga) za stroną www.90minut.pl

- 80% piłkarzy z Ekstraklasy ma poprawiony wygląd (buty, koszulki itp.)

- dodano 95 twarzy (skany) piłkarzy grających w Ekstraklasie lub reprezentacji

- poprawne kitsy dla drużyn z niektórych reprezentacji

- poprawne herby dla wszystkich klubów Ekstraklasy , I Ligi, Serie A oraz kilku drużyn EPL i La Liga (ze względu na ograniczoną liczbę slotów

- dodano logosy rozgrywek

- piłkarze nielicencjonowanych reprezentacji mają poprawne nazwiska

- dodano stadiony (głównie z EPL oraz dla polskich klubów)

Podziękowania dla: JackWho, 01srainey, Ozil, Goalgerd, Jaymez Hetfield, ShadyKnight, BORU1OO, RoiGafni, Husher (pesgaming), Adam.

DOWNLOAD: http://rapidshare.co...anKKS_PL_OF.rar

Życzę cierpliwości w kopiowaniu ;)

hmm... teraz mi powiedz jak to przerobić do wersji BLE 01020... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o lagi. Wiem, ze padało wielokrotnie, ale zapytam raz jeszcze. Jak to z nimi jest. Czy osoby, które na nie narzekają mają dobre łącze? Obecnie mam 25Mb (4Mb uploadu) i uważam, ze to powinno w zupełności wystarczyć. Jak sądzicie?

W zupełności wystarczy. Mam 25 / 1.5 i na kilkadziesiąt rozegranych meczy w online, w zaledwie kilku miałem spowolnienia. Trafiłem też albo na błąd gry albo na typowego oszusta. Skłaniałbym sie ku drugiej opcji;) Mecz Real - Real (zawsze biore Real jak widzę, że inni też ;( ). Pierwsza połowa totalne lagi, w której na opóźnieniu strzelam 3 gole. W drugiej połowie nastąpiła dziwna sytuacja, zamienilismy sie jakby drużynami. Ja grałem ekipą gościa, on moją;) O dziwo zniknęły lagi, teoretycznie wygrywałem , ale śmierdziało z drugiej strony na odległość. Gość niespecjalnie atakował (czemu później przestałem sie dziwić) i skończyło się jak..? Przerżnąłem 3-0 :biggrin: Za późno wpadłem na pomysł ładowania sobie goli żeby wymierzyc odpowiednią karę, ale do końca jakoś liczyłem, że wynik jednak w moją stronę, hehe.

PS. Szukam jeszcze 5 osób do ligi, płatnej nie ukrywam :tongue:

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. Czy jest szansa na OF z ekstraklasą do wersji BLE 01020. Ewentualnie jak ręcznie wgrać koszulki do 1 klubu. Chodzi mi o to, że chciałbym grać Widzewem w ML Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×