Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Stefanku,czy jak mam już wgranego OFa (konkretnie tego http://www.pes-patch...uk-bles-21.html ) to czy Twoj będzie chodził nie kolidując z nim,czy muszę go usunąć?Wiem że lamerskie pytanie,ale muszę się upewnić,pozdr

Nie można łączyć dwóch OFów.

Ale jeśli nie chcesz usuwać swojego starego OFa to wystarczy, że wgrasz kolejnego na inne konto PSN.

StefanKKS , ja jeszcze kilka pytań w sprawie twojego OFa . Czy edytowałeś nazwiska zawodników z Classic Teams i Classic Players? I jeszcze jakbys mógł napisać po ilu mniej więcej zawodników posiadają drużyny z Ekstraklasy i 1 ligi. Dz

Nie edytowałem zawodników z Classic Teams i Classic Players (nie odblokowałem ich jeszcze :tongue:), ale w OFie na którym bazowałem jakieś zmiany w kilku klasycznych zespołach chyba były robione.

Jeżeli chodzi o liczbę zawodników to w Ekstraklasie jest 22-24 zawodników na zespół, natomiast w I Lidze 18-19.

Pytanie do osób bawiących się w edytowanie piłkarzy. Znacie jakiś dobry edytor, dzięki któremu można przerabiać zdjęcia żywych osób na twarze wirtualnych grajków?

Specjalnego edytora to nie ma )przynajmniej na PS3). Musisz mieć dobre zdjęcie, w jakimś zewnętrznym programie (GIMP, Photoshop) pousuwać cienie, dobrze by było żebyś również wtopił twarz (uszy oraz włosy musisz wyciąć) w tło o jednolitym kolorze skóry (dziwnie to brzmi, ale trudno to wytłumaczyć). Później wrzucasz do gry i patrząc na zdjęcia (od przodu, od boku) starasz się dopasować jego oczy/nos/usta/brode/uszy (itp) tak aby przypominał prawdziwego gracza (naprawdę ta wersja PESa pozwala na całkiem niezłe odwzorowanie piłkarzy)

Właśnie zacząłem dzisiaj grac w master league polska liga kawał dobrej roboty , ktoś wie jak wyłączyć i czy wogule sie da zastopować transfery klubów w master league. Nie chodzi mi o moją drużyne tylko pozostałe , za często odbywają sie te transfery lepiej by było z nie zmieniającymi sie skladami. Ktoś wie czy da rade?

Na początku Master Ligi, w opcjach masz do wyboru m.in. Market Activity Level - wybierasz Low. Wówczas częstotliwość transferów będzie mniejsza.

OF daje rade ale jedna czy dwie rzeczy mi niepasuja mianowicie cisne sobie ML Cracovia i to nierealne aby do champions league awansowaly od razu 3 druzyny a 4 gra w play off! da sie to zmienic?Druga sprawa to niektuzy zawodnicy w lidze polskiej maja zanizony overal np Zurawski 55 czy Zewlakow 62 a i Niedzielan 64

Niestety nie da się tego zmienić że tak dużo zespołów łapie się do europejskich pucharów. Tak jak nie można zmienić ilości drużyn w danych ligach czy tego że spadają akurat 3 drużyny.

Hmmm, u mnie akurat Żurawski ma 65, Niedzielan 66, a Żewłakow 64 :P Ale popracuje nad tym w kolejnych wersjach OFa :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie działa mi multi na PS3. Tzn. działają tylko mecze 1vs1 (rankingowe), reszta opcji jest niedostępna:

Mam neostradę i router+modem (2w1) Zyxel HW660-61. Włączone UPnP w routerze i PS3. Na konsoli wyświetla mi NAT2. Nie pomagają ustawienia portów w Pro Evo (auto). Jakieś pomysły?

Wymien router!!!!Mój znajomy miał to samo co Ty,po wymianie już było wszystko ok.Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iem trochę zaprzeczam sam sobie ( jak komuś chce niech poczyta moje wcześniejsze posty :tongue: )

Stworzyłem ligę inną niż wszystkie, można by rzec taka Liga Światowa w piłce nożnej. :teehee:

Wybieramy reprezentacje wybranego kraju:

- drużyny mogą się powtarzać;

- terminy rozgrywania meczów ustalone na: każdy wtorek i czwartek od 22.00; oczywiście indywidualnie można się umawiać o takiej porze jak Wam pasuje;

- czas 10 minut;

- optymalnie byłoby rozgrywać conajmniej 6 meczy w ciągu 2 tygodni;

- w takcie ligi ustalimy po jakim czasie wywalamy nie grających - dlatego zapraszamy ludzi którzy graja systematycznie;

- ogólne informacje dla wszystkich walczących w lidze będą pozostawiane tutaj ( np. możecie wsadzać tutaj terminy kiedy będziecie w zasięgu,albo propozycje spotkań w większym gronie nie tylko dla potrzeb ligi ale np.: pobawieniu się w 2v2)

http://www.ps3site.pl/forum/topic/44204-pes-2011/page__st__60

wpisów tutaj niewiele także przy systematycznym sprawdzaniu nic nikt nie przeoczy :blink:

Community: EURO2012

hasło: master

Zapraszam przede wszystkim tych którym chce się grać i mają na to odrobinę czasu :teehee:

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stefan KKS. Widziałem na YouTube, jak koleś wykorzystywał taki specjalny szablon (przypominał ten "celownik" na oczy i usta, który włacza się, gdy pstrykamy fotkę EyeToyem), na którym nozdrza, usta i oczy były wycięte/zakryte greenscreenem/bluescreenem. O coś takiego mi chodziło.

Ewentualnie pokombinuję tak jak sugerujesz. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wgrałem Option File od StefanKKS i niby wszystko jest ok lecz 12 drużyn z Premier League oraz kilka z Hiszpańskiej nie ma herbów,skopiowałem wszystkie pliki,nawet ten edit data ponieważ bez niego nic nie działało.

Jeśli ktoś wie dlaczego tak jest to proszę o info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wgrałem Option File od StefanKKS i niby wszystko jest ok lecz 12 drużyn z Premier League oraz kilka z Hiszpańskiej nie ma herbów,skopiowałem wszystkie pliki,nawet ten edit data ponieważ bez niego nic nie działało.

Jeśli ktoś wie dlaczego tak jest to proszę o info

StefanKKS juz pisal o tym,musial to zrobic zeby ekstraklasa miala wszystko jak nalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie moge jak to jest z tymi strzałami na bramke gram online mam duzo sytuacji ale albo bramkarz albo koło bramki , lepiej uzywać jakiegos przycisku jeszcze czy co ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzę ale inny się zalogowali i nie mieli problemu :rolleyes: dam znać

dziś wieczorem po prostu usunę hasło i będzie ok

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parasite cos jest nie tak!Wpisuje haslo do twojej ligi i nie dam rady tam wejsc

Zanim usunę hasło sprawdź jeszcze raz zachowując wielkość liter i daj znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w ML po każdym dniu/meczu zawodnikom rosną umiejętnośći tak jak w PES10? Nie zauważyłem tego. Jeżeli rosną to jak to włączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką recenzję o pesie bym nie przeczytał to wszędzie piszą o super cancelu. Podobno używamy go w obronie L1 i R1? Jak to działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką recenzję o pesie bym nie przeczytał to wszędzie piszą o super cancelu. Podobno używamy go w obronie L1 i R1? Jak to działa?

SC to R1+R2 i przerywa wykonywanie danej czynności jaką wykonuje postać. Dodam jeszcze że, użycie SC powoduje natychmiastowe przejęcie kontroli nad postacią - co jest bardzo przydatne.

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś też w ML polska liga? własnie zaczynam grać rewanże i prowadzi Polonia Bytom druga Arka a na przedostatnim miejscu Legia i nadnią odrazu Wisła troche to dziwne czyż by nie dopracowanie lekkie OFa? U was jest podobnie? czy może taki dziwny sezon u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że pewnie większość z was kojarzy agPHANTOM-a który jest dość istotną postacią na polskiej scenie PES-a, wiec może zajrzycie na jego nowopowstałe forum? :) Co prawda jeszcze za dużo tam nie ma ale dojdzie parę użytkowników i wszystko nabierze rumieńców : )

http://futbolomania.p2a.pl/index.php

polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iem trochę zaprzeczam sam sobie ( jak komuś chce niech poczyta moje wcześniejsze posty :tongue: )

Stworzyłem ligę inną niż wszystkie, można by rzec taka Liga Światowa w piłce nożnej. :teehee:

Wybieramy reprezentacje wybranego kraju:

- drużyny mogą się powtarzać;

- terminy rozgrywania meczów ustalone na: każdy wtorek i czwartek od 22.00; oczywiście indywidualnie można się umawiać o takiej porze jak Wam pasuje;

- czas 10 minut;

- optymalnie byłoby rozgrywać conajmniej 6 meczy w ciągu 2 tygodni;

- w takcie ligi ustalimy po jakim czasie wywalamy nie grających - dlatego zapraszamy ludzi którzy graja systematycznie;

- ogólne informacje dla wszystkich walczących w lidze będą pozostawiane tutaj ( np. możecie wsadzać tutaj terminy kiedy będziecie w zasięgu,albo propozycje spotkań w większym gronie nie tylko dla potrzeb ligi ale np.: pobawieniu się w 2v2)

http://www.ps3site.pl/forum/topic/44204-pes-2011/page__st__60

wpisów tutaj niewiele także przy systematycznym sprawdzaniu nic nikt nie przeoczy :blink:

Community: EURO2012

hasło: master

Zapraszam przede wszystkim tych którym chce się grać i mają na to odrobinę czasu :teehee:

Informuję, że są jeszcze miejsca, nazwa community ( pisownia dużymi literami jak wyżej ) natomiast hasło usunąłem. Zapraszam wyłącznie ludzi którzy chcą grać i poświęcić w tygodniu conajmniej godzinkę.

Miejsc może być więcej jeżeli nieaktywni którzy się zapisali nie podejmą walki. Przyjmuję zasadę dwa tygodnie brak rozegranych meczów, ponaglenie indywidualne na psn w przypadku braku reakcji po kolejnych 7 dniach pożegnamy się.

Jakieś uwagi ?? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haslo wpisywalem duzymi literami i dlatego nie moglem wejsc ale jest juz ok. Gralem wczoraj mecz ligowy w EURO2012 i nikt nie mial takiego cholernego pecha zeby 2 razy pod rzad wylaczyc prad i dwa walkowery 0-3 nie moge.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema. czy ma ktoś możliwość teraz sprawdzić poprawność działania serwerów pesa?! tzn wejść do gry sieciowej. chciałbym wiedzieć czy u mnie coś sie spaprało czy poprostu serwery nie działają znów :/

jesli wszystko działa to jak ktoś ma pomysł czemu nie chodzi to słucham. usterka dzis sie przyplątała, wczesniej nie było takiego problemu. store i inne funkcje sieciowe działa normalnie.

z góry dzięki.

Edytowane przez iak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema. czy ma ktoś możliwość teraz sprawdzić poprawność działania serwerów pesa?! tzn wejść do gry sieciowej. chciałbym wiedzieć czy u mnie coś sie spaprało czy poprostu serwery nie działają znów :/

jesli wszystko działa to jak ktoś ma pomysł czemu nie chodzi to słucham. usterka dzis sie przyplątała, wczesniej nie było takiego problemu. store i inne funkcje sieciowe działa normalnie.

z góry dzięki.

mam to samo,cos dłubia pewnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo,cos dłubia pewnie...

ok dzięki za info. robiłem mały remont w ruterze i bałem sie że coś zwaliłem.

tak przy okazji, czy istnieje możliwość opuszczenia gry online (różne przypadki np rywal nie reaguje itp) i powrotu do menu głównego gry a nie poprostu wysypanie całej gry aż do menu ps3 ?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że pewnie większość z was kojarzy agPHANTOM-a który jest dość istotną postacią na polskiej scenie PES-a, wiec może zajrzycie na jego nowopowstałe forum? :) Co prawda jeszcze za dużo tam nie ma ale dojdzie parę użytkowników i wszystko nabierze rumieńców : )

http://futbolomania.p2a.pl/index.php

polecam :)

Spieszcie się bo powoli brakuje miejsca, a myślę, że tam uda się stworzyć naprawdę fajną ligę z graczy co się nie obijają. Oczywiście footbolowym (pes-owym) obibokom mówimy stanowcze nie :no:

Oczywistym jest, że nie odpuszczamy lig w których gramy w tej chwili.

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś ostatecznie zrecenzować tryb online? Zapewne już graliście w tą grę 100 razy i wiecie jak to dokładnie wygląda, a ja przymierzam się do kupna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Chcę zakupić PES 2011 na PS3 (nigdy w pes`a nie grałem aczkolwiek wydaje mi się, że z roku na rok jest coraz lepszy i chcę w końcu spróbować. Aczkolwiek męczy mnie jeden fakt, mianowicie : obejrzalem pare gameplayów z pełnej wersji gry PES 2011 i zadziwiło mnie to iż w składzie FC Barcelony wciąż jest Zlatan Ibrahimovic, więc do wszystkich panów grających w tego nowego PES`a , czy na PS3 jest możliwość aktualizacji składów w jakikolwiek sposób? czy wszystkie 'starosci' (nie wykonane transfery przez konami) trzeba robic ręcznie wchodząc poszczególnei w każdego zawodnika i zamieniając mu klub ? Czy można instalować jakies patche tak jak to było na PC ? czy kupujemy oryginalna gre PES 2011 i nic w niej zmienic nie mozemy?

W wolnej chwili bardzo bym prosił o wyjaśnienie tego :) Pozdrawiam wszystkich PESowiczów :) Visca !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Chcę zakupić PES 2011 na PS3 (nigdy w pes`a nie grałem aczkolwiek wydaje mi się, że z roku na rok jest coraz lepszy i chcę w końcu spróbować. Aczkolwiek męczy mnie jeden fakt, mianowicie : obejrzalem pare gameplayów z pełnej wersji gry PES 2011 i zadziwiło mnie to iż w składzie FC Barcelony wciąż jest Zlatan Ibrahimovic, więc do wszystkich panów grających w tego nowego PES`a , czy na PS3 jest możliwość aktualizacji składów w jakikolwiek sposób? czy wszystkie 'starosci' (nie wykonane transfery przez konami) trzeba robic ręcznie wchodząc poszczególnei w każdego zawodnika i zamieniając mu klub ? Czy można instalować jakies patche tak jak to było na PC ? czy kupujemy oryginalna gre PES 2011 i nic w niej zmienic nie mozemy?

W wolnej chwili bardzo bym prosił o wyjaśnienie tego :) Pozdrawiam wszystkich PESowiczów :) Visca !

Tu Panowie z Konami się nie popisali biorąc pod uwagę datę premiery gry i wiedzy jaką posiadali o aktualnych składach w tym czasie.

Możesz wszystko :tongue: Po włożeniu płytki do konsoli od razu będziesz miał aktualizację od Konami, która ten problem załatwi. Poza tym są offy od użytkowników którym się chce, dzięki czemu możesz mieć np.: polska ligę.

Czy może ktoś ostatecznie zrecenzować tryb online? Zapewne już graliście w tą grę 100 razy i wiecie jak to dokładnie wygląda, a ja przymierzam się do kupna ;)

Pytanie dosyć nie precyzyjne albo rozległe. Poczytasz forum to będziesz widział różne opinie. W moim przypadku gra się można powiedzieć prawie idealnie. Zwolnienia i tego typu psikusy zdarzają się niezwykle sporadycznie. Porównując do 2010 to faktycznie mamy do czynienia z ideałem gry sieciowej. Mam neta 5Mb i gram za pośrednictwem routera, mówią, że jak podłączysz neta kabelkiem to już żadnych problemów nie ma. Jeden tylko duży minus: większość meczy przegrywam co jest dużo gorsze od poprzedniczki bo tam mi szło przyzwoicie :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×