Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

W wcześniejszych pes po meczu w ML zawodnikom rosły umiejętności, w tym tego nie ma. Domyślam się, że gdzieś można to sprawdzic. Kto pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COŚ NIE TAK Z FORUM. PES 11 PRZYKLEJONY , NIEMA GDZIE KUPIĆ I ZA ILE WTF ? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wgrasz ktorys z dostepnych OF tez powinienes miec aktualne sklady

OK. Tylko nie chcę wgrywać OF'a. Chcę grać normalnie tylko dlaczego nie mam aktywnego update'a w extra content? Kontaktowałem się z moim dostawcą internetu i oni mi nie odblokują żadnych portów. Twierdzą że nie powinienem mieć żadnych problemów grać online na PS3.

Pozostaje mi tylko i wyłącznie zamian routera na jakiś lepszy.

@Bejnar Również zauważyłem że w ML nie rosną zawodnikom umiejętności po meczu. Jest tylko taki ogólny trening. Jestem ciekaw czy piłkarze się rozwijają.

Edytowane przez brima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy się rozwijają, Przychodzą raporty pokazujące jaka umiejętność się zwiększyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co jaki czas przychodzi taki raport? Nie co mecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Tylko nie chcę wgrywać OF'a. Chcę grać normalnie tylko dlaczego nie mam aktywnego update'a w extra content? Kontaktowałem się z moim dostawcą internetu i oni mi nie odblokują żadnych portów. Twierdzą że nie powinienem mieć żadnych problemów grać online na PS3.

Znalazlem fajna strone z ktorej mozna sciagac i wgrywac bezposrednio na dysk uaktualnienia do gier PS3 Homebrew / Update Manager v2.2 http://www.brewology.com/homebrew/ trzeba kliknac PS3 Games Updates no i jest jeden warunek fimware 3.41 i teensy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z Was kiedy i gdzie odbędzie się najbliższy turniej PES2011 na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wie jak zrobić R3+L3 DIVE - czyli udawanie faulu próbowałem już wiele razy i za każdym razem dostaje żółtą kartę

Raz naprawdę sędzia był daleko na plecach obrońca i bramkarz 1 na 1 - Rezultat żółta kartka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zassalem ofa na bazie tego od WENB dodajacego bundeslige pod 1021, jest jakis problem - w trybie single Bundeslia dziala na lajcie, natomiast w trybie online widzi tylko czesc druzyn bundesL i sklady sa trefne - reszta lig w trybie online dziala ok . jakies sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zassalem ofa na bazie tego od WENB dodajacego bundeslige pod 1021, jest jakis problem - w trybie single Bundeslia dziala na lajcie, natomiast w trybie online widzi tylko czesc druzyn bundesL i sklady sa trefne - reszta lig w trybie online dziala ok . jakies sugestie ?

Ofy nie działają w trybie online tylko wyłącznie w single :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofy nie działają w trybie online tylko wyłącznie w single :tongue:

no to mam dla Ciebie dobra wiadomosc:

OFY dzialaja w trybie online w tym roku - wszystkie pozostale ligi mi dzialaja poza ta o ktorej napisalem.

Lons jakies sugestie w temacie bundesligi ?

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam dla Ciebie dobra wiadomosc:

OFY dzialaja w trybie online w tym roku - wszystkie pozostale ligi mi dzialaja poza ta o ktorej napisalem.

Lons jakies sugestie w temacie bundesligi ?

A tu mnie zdziwiłeś :pardon: To jednak chyba poświęcę trochę czasu na przelanie jakiego :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to świetna sprawa. Rozegrałem dziś kilka meczów w sieci i wszystkie drużyny, które wyedytowałem są dostępne w trybach dla wielu graczy. Cieszy mnie, że poza grą w ML, czy BAL będę mógł cieszyć się owocami własnej pracy także w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to świetna sprawa. Rozegrałem dziś kilka meczów w sieci i wszystkie drużyny, które wyedytowałem są dostępne w trybach dla wielu graczy. Cieszy mnie, że poza grą w ML, czy BAL będę mógł cieszyć się owocami własnej pracy także w sieci.

dobre mecze mysle rozegralismy , szkoda ze ostatni konczylemm w 9-tke - no ale to na wlasne zyczenie ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, to prawda. Musze nauczyć się grać w nowego PESa, ale 3 remisy i po 1 zwycięstwie, to niezły wynik.

Wylecieli, bo w sumie nie było innej opcji. Nie mogę darować sobie meczu przegranego 0:2. Vida miał wybić piłkę, ale wykonał nieudolne wybicie wślizgiem i wyszedłeś na pozycję sam na sam z Sarem. Gdyby nie to może wyciągnąłbym na 1:1, ale co tam. Świetna zabawa. Możemy znowu pograć.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

mam pytanie, czy w którejś z najnowszych wersji softu jest taka w której można zaznaczyć kilka plików do kopiowania a nie kopiować wszystkie pojedyńczo w SAVE DATA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

mam pytanie, czy w którejś z najnowszych wersji softu jest taka w której można zaznaczyć kilka plików do kopiowania a nie kopiować wszystkie pojedyńczo w SAVE DATA?

Ja się osobiście z tym nie spotkałem :rolleyes:. To moim zdaniem też jest głupota bo jak jest 500 plików to trochę czasu zajmuje skopiowanie pojedynczych plików :confused:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się osobiście z tym nie spotkałem :rolleyes:. To moim zdaniem też jest głupota bo jak jest 500 plików to trochę czasu zajmuje skopiowanie pojedynczych plików :confused:.

dzięki za odpowiedź. tak też myślałem. jest to niewątpliwie uciążliwe. ale co zrobić ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które posiadają internet z UPC. Czy musieliście konfigurować routery od UPC żeby grać online w PES'a oraz inne gry? Czy normalnie wkładacie płytke i gracie? Jestem zainteresowany internetem z UPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które posiadają internet z UPC. Czy musieliście konfigurować routery od UPC żeby grać online w PES'a oraz inne gry? Czy normalnie wkładacie płytke i gracie? Jestem zainteresowany internetem z UPC.

ja oprocz sprzetu od UPC mam wlasny router , ktorego w zaden szczegolny sposob nie trzeba bylo konfigurowac. Pes dziala bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem posiadam Of-a na ekstraklase pod bles 1020 jak zrobic aby ten Of nie zastapil mi bundesligi ktora wgralem wczesniej tylko aby weszla w miejsce D2 league. Czy jest mozliwosc zmiany nazwy w plikach tak aby ekstraklasa zastapila D2?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stworzylem nowa lige

Liga PES

haslo proevo (pisane razem)

ogolne zasady:

- kazdy czlonek ligi musi miec inna druzyne (wybralem juz Man Utd)

- w ciagu tyg trzeba rozegrac przynajmniej dwa mecze

- obowiazuje ogolna kultura

- nie przestrzeganie ktoregos z ww pkt jest rownoznaczne z usuniecie z ligi

- jesli ktos ma zyczenie mozna w kilku zdaniach opisywac mecz na forum

Dostalem zaproszenie aby dolaczyc do ligi od jednego z grajacych zawodnikow,dziekuje.

Czy nie lepiej jesli mozna byloby wybrac druzyne nawet jesli inny gracz juz wybral,czy jest to mozliwe technicznie w tej rozgrywce?

Troszke nie halo jesli " nasta" osoba dolacza i co a wtedy ma wybrac?

Tak wiec ...wiecej wolnosci i fair play, dac grac tym zespolem jakim sie chce bo inaczej inne osoby sa w uprzywilejowanej pozycji.

Czy forma zawodnikow ustawiona jest na random czy inaczej tez mnie to zastanawia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiowalem to z pena ale nie dziala

mam ten sam problem.

wczoraj zakupiłem PES'a. ściągnałem aktualizację oficjalną przez samą grę.

skopiowałem wszystkie pliki. i wciąż widzi wszystko po staremu. są zespoły bez herbów, bez poprawnych nazw itd. nie ma bundesligi etc.

przejrzałem kilkadziesiąt stron tego forum ale jest ich prawie setka. czy ktoś może krok po kroku napisać jakiś FAQ? 

a następnie, czy ktoś może dodać wszystkie instrukcje do pierwszego posta, tak jak się to robi na innych forach?

dziękuję wszystkim z góry.

Edytowane przez kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×