Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Można wyszukać każdą (tak przynajmniej podpowiada mi doświadczenie) fryzurę. Przekop wszystkie zestawy, a powinieneś natrafić na poszukiwaną czuprynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po trzecie, nowy PES przypomina Fifkę10. Dlatego napisałem.

eee? ze niby w jakim aspekcie - chyba ze nie zajarzylem szydery jakies ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wdawał się w szczegóły, bo to nie temat do takich analiz. Zastanów się jednak nad tym, w czym rózni się nowy PES od starszych części i wyciągnij z tego wnioski. BTW przypomina, to nie to samo co jest zrzynką, czy kopią. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zostanowilem sie i nie widze zadnych analogii do fify 10, raczej skladniam sie ku spojrzeniu wstecz do np 5 edycji pesa wyciagniecu z niego co najlepsze oraz zaimplementowaniu tego do 11.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech Ci będzie. Ulepszona 5 + kilka elementów do tej pory nie będących integralną częścią serii (płynnie łaczone animacje, zmieniony model ML, inne podejście do rozwoju piłkarzy i pasek zmęczenia, tryby sieciowe). Efekt jest imho bardzo pozytywny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trudno zeby gra na przelomie 5 lat nie poprawila animacji, zmodyfikowala tryby sieciowe itp - to jakby naturalna kolej rzeczy zgodna z zasadami ewolucji darwina - dalej nie widze analogii do fify 10 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była figura retoryczna. Nie widzisz, ok. Nie ma znaczenia. BTW musisz przyznać, że we wcześniejszych PESach kiwki nie były tak istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW musisz przyznać, że we wcześniejszych PESach kiwki nie były tak istotne.

lol co Ty gadasz?? Kiwki teraz sa malo istotne, wazniejsze sa podania i kombinowanie. Wczesniej to mozna bylo cala obrone wykiwac jednym dojechanym zawodnikiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir>> Graliśmy razem i wiem, że gdybym potrafił kiwać, mógłbym częściej wychodzić na czyste pozycje strzeleckie. Udane podania i wrzutki są rewelacyjne, ale czasem bez pajacowania nic się nie zdziała. Dobrze grając w obronie paraliżujemy cała ekipę przeciwnika. Jedną ze skuteczniejszych (czasem jedyną) metodą uniknięcia presji/betonu jest udany zwód i szybkie wyjście na pozycję. Bardzo podoba mi się to co zrobiono w nowej edycji japońskiej kopanki, bo coraz bliżej jej do realistycznej rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny ale bardzo istotny dla rozgrywki element łączący nowego Pesa z Fifą to nacisk na manualne podania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedajacy kanalia wiadomo - ale jakim trzeba byc baranem zeby to kupic.

To raz, a dwa ze gosc napisal:

Sprzedaję tylko pomoc, nie żadne pliki itp.

Wiec nie do konca jest tak ze zarabia na ich pracy. Jakby oni nie udostepnili OFa to by uzyl jakiegokolwiek innego dostepnego w sieci.. Gosc bierze kase za pomoc w zainstalowaniu OFa. Trzeba byc tepakiem zeby potrzebowac takiej pomocy, ale sa i tacy. Jakbym dal ogloszenie ze pomoge za kase zainstalowac Firefoxa to tez jestem kutas ze zarabiam na pracy gostkow z Mozilli?? Poza tym czy autorzy OFa zastrzegli gdzies ze nie mozna czegos takiego robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

sam sie sciagnie jak masz konsole podlaczona do neta

W tym problem że nie., ;/

Jest jakaś inna forma pobrania ?

Proszę o odp. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Szuri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Moglby ktos napisac jak zmienic opcje zmian zawodnikow? Chodzi o to, ze przy pierwszym uruchomieniu dalem na automatic chyba, ale tak sie grac nie da. Potrzebuje to zmienic, a nigdzie nie moge tego znalezc.

Bylbym wdzieczny jakby ktos napisal.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@snowee możesz to zmienić w system settings->controller settings->wireless controller->cursor settings

I pytanko odemnie - czy OF od agPHANTOMA działa z ver 1.2 gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafia. Mam kłopot ze zdobyciem trofeum World Footballer of the Year. Już w dwóch zesonach moja ekipa wygrywała wszystko, a moi gracze strzelali mnóstwo bramek. Jeden z nich zostałem królem strzelców i asystentów w LM, lidze i pucharze, mimo to Messi (którego średnia ocen była znacznie niższa) został wybrany najlepszym piłkarzem świata.

Jakieś pomysły jak to załątwić?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafia. Mam kłopot ze zdobyciem trofeum World Footballer of the Year. Już w dwóch zesonach moja ekipa wygrywała wszystko, a moi gracze strzelali mnóstwo bramek. Jeden z nich zostałem królem strzelców i asystentów w LM, lidze i pucharze, mimo to Messi (którego średnia ocen była znacznie niższa) został wybrany najlepszym piłkarzem świata.

Jakieś pomysły jak to załątwić?

Messi wins this the first season in December.

Having a player that plays very well in all the tournaments the bigger chance of having a squad member win the World Footballer of the Year. so have a star player score a lot of goals and making assist, keeping a good % on pass succes to max out the rating. the better the team does in the tournaments, winning them and having the overall best playing in one gives a very good chance at obtaining this trophy. The world footballer is announced in December and not at the end of an season.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, też to widziałem, ale nie mam najmniejszej ochoty grać tym grajkiem, bo mnie mierzi. Dlatego grając swoim klubem forowałem jednego zawodnika. Ustrzelił z 60 bramek i zaliczył z 30 asyst. Średnia ocen to 7,5. Niestety, argentyńska ozdoba okładki PESa wygrała (2 bramki w LM i 12 w lidze, do tego średnia ocen 6,5).

Jeśli jednak nie da się tego zalatwić inaczej, to się przemęczę, ale czy jest to sprawdzone, że rozegranie seoznu Barcą załatwi sprawę? Można prowadzenie meczu pozostawić trenerowi? Ktoś tak to załatwił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, przewałkowałem prawie cały ten temat, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje nurtujące pytania tongue.gif a grałem ostatnio w PES 08.

1. Jest D1 i D2, tak? Czy D2 jest dla wszystkich lig (tzn. BBVA, Premier League, Serie A, Ligue 1), gdy prowadzę np. Inter?

2. Pod koniec sezonu ML ostatnie trzy zespoły spadają do D2, a najlepsze trzy do D1 (w moim przypadku Serie A)?

3. Jeśli odp. na pyt. 1 brzmi nie, to czy wystarczy zmienić D2 na Serie B, żeby było bardziej realistycznie? Ponieważ D2 składa się z różnych drużyn.

Pozdrawiam.

Edytowane przez esqiro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da zrobić. Ja gram PREMIER LEAGUE i ustawiłem sobie D2 jako CHAMPIONSHIP. Ekipy z D2 po awansie do D1 mają na rękawach znaczki z PL i vice versa. :)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc thumbsup.gif dałbym "+", ale nie mogę. confused.gif

A z innej beczki i trochę banalne pytanie - czy BLES 01022 (EU) zawiera j. ang. i czy jest łatwo dostępny w Polszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dziś zaktualizowałem konsole i od tej pory nie mogę zagrać online gdy się łączy to wyskakuje jakiś komunikat ze z portem jest coś nie tak wszedłem na stronę która była podana no ale lipa bo jest po japońsku wszedłem w ustawiania zeby zobaczyć port to jest taki sam jak zawszę zmieniłem opcje na ON spróbowałem jeszcze raz i się nie da połączyć. Wczoraj jeszcze normalnie wchodziło mi... Wie ktoś co mam zrobić zeby było ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×