Skocz do zawartości
Gość krzyzaczek

Eagle eye - Klawiatura i Mysz

Rekomendowane odpowiedzi

to zebys z tym internetem na ps3 nie byl rozczarowany i nie dziwil sie jak konsola sie wiesza, strony sie nie wczytuja poprawnie itp

spoko, mam juz ps3 z pol roku, tylko pisanie na padzie mnie wkurza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klawiaturke na pada mozna w miare tanio kupic i z kablami nie trzEba sie wtedy bawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel ma, bawilem sie nia, niby spoko, ale jednak wolal bym jakas tania bezprzewodowke ktora napewno chodzi, nikt tutaj na forum takiej nie uzywa? ;>

edit

kupilem MK250 Business z Logitecha i powiem wam nie narzekam, a pod ps3 dziala ;) popisac idzie ze znajomymi a i do kompa się przyda, jest to o co mi chodziło, moge smialo wszystkim polecic :)

jeszcze tylko hs kupic... :whistling:

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klawiaturke na pada mozna w miare tanio kupic i z kablami nie trzEba sie wtedy bawic

Włączając sie do dyskusji chciałem sie was zapytać czy opłaca sie kupować klawiaturke pod pada? Jakie są jej zalety i wady? Z góry dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

mam pewne pytanie otóż widziałem w ustawieniach akcesoriów ps3 że są tam opcje dotyczące myszki + klawiatury .I tu jest moje pytanie czy mozna nimi spokojnie pomykać np . w battlefielda 3 i jaka jest ew. cena takiego sprzętu bo jak zgaduje musi to być sprzęt od sony albo jakiś specjalny do ps3 . Chyba że się mylę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są możliwości gry myszką i klawiaturą. Można na przykład zamówić sobie za jakąś chorą cenę Eagle Eye i podłączyć do PS3. Jest tego recenzja na naszym forum. Tak na marginesie, to po co kupowałeś PS3, skoro na padzie nie chcesz grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lars,

Klawiaturą i myszką lepiej się zabija w fpp.

Będę testował gimx i porównam z sharpshooterem.

Wrażenia opiszę w którymś wątku.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że lepiej. Ale pad ma swój urok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem GIMX, działa super. Emuluje pada więc po BT wysyła sygnały do PS3. Bez lagów itp. ...wszystko ok, sterowanie lepsze niby niż na padzie ale większą frajdę sprawia mi granie w KillZone z SharpShooterem niż na klawiaturze i myszce. Minęły czasy kiedy musiałem wygrywać za wszelką cenę. Bardziej liczy się dobra zabawa.

Reasumując:

GIMX działa idealnie, bez lagów, tylko trzeba się zaznajomić z podstawami linuxa (najlepiej Ubuntu) i porobić odpowiedni konfig przycisków pod daną grę (a z tym jest najwięcej grzebania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaka waszym zdaniem myszka jest najlepsza do EE wiem ze zazwyczaj ludzie polecają myszkę laserowa Logitecha G500 a co z myszka optyczna G400 (nowa rewizja) podobno właśnie G400 ma lepszy sensor od G500 ale za to G500 ma więcej DPI.

ktoś próbował obie myszki w EE ?

Oprócz tych myszek są jakieś inne wart uwagi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś posiadający EE jest wstanie mi powiedzieć jak zastąpić ruchy pada w Killzone 3 gdzie trzeba odkręcać zamknięcie bramy.

Edit:

Przepraszam, głupie pytanie tę funkcje zmienia się w opcjach gry.

Edytowane przez stanptr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześ wszystkim mam problem z EEC może ktoś z forumowiczów będzie wiedział jak pozbyć się tego problemu.

Zkalibrowałem i wgl. EEC wszystko działa prócz Celowania (ppm) kto wie co to może być ( Filmik )

Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś może to testował Natec Adapter USB Genesis Eagle Eye Dla PS3? Chodzi mi czy to faktycznie przekazuje w ruch 1:1. Niestety mino wielu prób nie potrafię się przestawić na granie w FPSy na padzie :( Jeśli nie to, to co polecacie kiedyś testowałem Frag FX jednak pozostawiało to bardzo dużo do życzenia gigantyczne opóźnienia.

Znalazłam jeszcze Aimon PS, kontroler do PS3

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile grałes na padzie że nie umiesz się przestawić ja po 40 godzinach ogarniałem na lajcie jedynie celowanie na dalszą odległość ale to trza sposobu i po problemie nie kupuj tej przejściowki graj uczciwie i przegrywaj bądź wygrywaj uczciwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zapytać ekspertów czy możliwe jest podłączenie do PS3 zestawu klawiatura/mysz które pracują na jednym dongle popularne między innymi w zestawach firmy Logitech.

Niestety w PS3 slim brakuje mi dosłownie jednego więcej portu USB aby podłączyć klawiaturę mysz oraz kabelek USB do headsetu Sharkoon, a jak sami wiecie granie bez komunikacji głosowej nie jest fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×