Skocz do zawartości
Gość krzyzaczek

Eagle eye - Klawiatura i Mysz

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

W punkcie 2 nie chodziło mi o granie na klawiaturce. Grać będę cały czas na padzie, ale interesuje mnie, czy gdy zpauzuje grę i zaczne pisać jakąś wiadomość, to czy mogę wziąć tą klawiaturkę do ręki, napisać to co chcę, odłożyć ją i bez zbędnych komplikacji zająć się grą.

Taki przykład:

Gram w fife, w 32 minucie daje sobie pauze, wchodzę do menu i chcę odpisać na wiadomość, którą dostałem poprzez steama (jak już będzie dostępny do ps3). Odpisywanie na klawiaturze QWERTY na pewno będzie kilkanaście razy szybsze od zwykłego jeżdżenia padem po literkach, więc sięgam po ową klawiaturkę leżącą 0,5m ode mnie i odpisuje, poczym powracam do gry i pykam dalej.

Chce wiedzieć, jak długo potrwa włączanie takiej klawiaturki, żebym mógł odpisać, a potem powrócić do gry, wyłączyć pauze i grać dalej.

Napiszę do sprzedającego i się czegoś dowiem to napisze o tym tutaj.

Edytowane przez pulpido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W punkcie 2 nie chodziło mi o granie na klawiaturce. Grać będę cały czas na padzie, ale interesuje mnie, czy gdy zpauzuje grę i zaczne pisać jakąś wiadomość, to czy mogę wziąć tą klawiaturkę do ręki, napisać to co chcę, odłożyć ją i bez zbędnych komplikacji zająć się grą.

Taki przykład:

Gram w fife, w 32 minucie daje sobie pauze, wchodzę do menu i chcę odpisać na wiadomość, którą dostałem poprzez steama (jak już będzie dostępny do ps3). Odpisywanie na klawiaturze QWERTY na pewno będzie kilkanaście razy szybsze od zwykłego jeżdżenia padem po literkach, więc sięgam po ową klawiaturkę leżącą 0,5m ode mnie i odpisuje, poczym powracam do gry i pykam dalej.

Chce wiedzieć, jak długo potrwa włączanie takiej klawiaturki, żebym mógł odpisać, a potem powrócić do gry, wyłączyć pauze i grać dalej.

Napiszę do sprzedającego i się czegoś dowiem to napisze o tym tutaj.

Watpie czy sprzedajacy bedzie wiedzial. Jesli jest uczciwy to napisze, ze nie wie a jesli jest mniej uczciwy to zrobi wszystko zeby ja sprzedac. Sa dedykowane klawy do ps3, stworzone wlanie do pisania wiadomosci. Jesli masz klawiature na usb w domu to podlacz ja do ps3 i sprawdz czy dziala. Jesli dziala w menu to wlacz gre i zobacz jak sie wszystko zachowuje. Bedziesz mial jakes pojecie na ten temat (to nie bluetooth, ale powinny sie podobnie zachowywac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam kilka pytań co do tej mini klawiatury.

1. Mogę mieć ją cały czas podłączoną do konsoli i bez problemu grać padem?

2. Zgaduje, że ładuje się ją poprzez podłączenie kabelkiem do konsoli/telefonu, tak?

3. Szybko się takie coś przełącza telefon - konsola?

4. Jak raz powiąże ją z konsolą, to przy każdym włączeniu konsoli będę musiał od nowa ją powiązywać, czy będzie się to działo automatycznie?

5. Jest w takiej klawiaturce takiś włącznik/wyłącznik?

1 klawiatura moze byc ciagle podpieta do konsoli

2laduje sie ja poprzez kabel usb ktory jest w zestawie

3jesli szybko wpisze pan pin to tak :)

4pierwsze polaczenie jest z wpisaniem pinu a poznie po wl/wyl klawiatura laczy sie automatycznie

5oczywiscie ze jest przycisk wl/wyl

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eagle Eye

Chciałem zapytać czy ktoś ma może coś takiego?

Jesli tak, gdzie kupił, chciałbym sie zaopatrzyć w takie cos ale nie moge dostać tego nigdzie w Polsce. Chiałbym kupic z jakiegos polskiego sklepu ze względu na gwarancje, nie widze wysyłania w razie czego urządzenie do uk albo gdzies indziej...

Albo moze zna ktos adres jakiegós sklepu internetowego w pl który by takie coś sprowadził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.pl/E...=item3a6521f5f3

Takie coś, ale do kupienia w Polsce lub w polskim sklepie ktory to sprowadzi i udzieli mi gwarancji.

Moim zdaniem nie ma szans. Nie widzialem tego w zadnych polskim sklepie ani na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakiś gość dość niedawno stworzył emulator SISAXIS pod Linuxem dzięki któremu możemy sobie pograć na myszce i klawiaturze z dużą precyzją i nie wielkim lagiem wykorzystując SISAXIS.

Nie chcę źle wróżyć ale ja mam wrażenie, że już ludzie z tego korzystają bo to co ostatnio mnie spotyka w BF2 to masakra.

Więcej i dowód TUTAJ: http://www.ps3hax.net/2011/05/sixaxis-emulator-play-ps3-games-with-keyboard-and-mouse/

Edytowane przez Wojtaszek23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakiś gość dość niedawno stworzył emulator SISAXIS pod Linuxem dzięki któremu możemy sobie pograć na myszce i klawiaturze z dużą precyzją i nie wielkim lagiem wykorzystując SISAXIS.

Nie chcę źle wróżyć ale ja mam wrażenie, że już ludzie z tego korzystają bo to co ostatnio mnie spotyka w BF2 to masakra.

Więcej i dowód TUTAJ: http://www.ps3hax.ne...oard-and-mouse/

Czytam to już po raz trzeci, i nie mogę tego zrozumieć. Mogę grać na klawiaturze i myszce, wykorzystując SISAXIS? Może jesteś nieco niedoinformowany, ale aktualnie na PS3 nie zainstalujesz Linux'a, więc może po prostu za słabo w BF'a grasz? ;)

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś gość dość niedawno stworzył emulator SISAXIS pod Linuxem dzięki któremu możemy sobie pograć na myszce i klawiaturze z dużą precyzją i nie wielkim lagiem wykorzystując SISAXIS.

Nie chcę źle wróżyć ale ja mam wrażenie, że już ludzie z tego korzystają bo to co ostatnio mnie spotyka w BF2 to masakra.

Więcej i dowód TUTAJ: http://www.ps3hax.ne...oard-and-mouse/

Gram juz troche w BF'a i znam ludzi, ktorzy graja na myszkach. Znam tez ludzi grajacych na padach z ratio 2.75 i spm prawie 400. To, ze Ci nie idzie nie znaczy, ze wszyscy zaczeli grac na myszkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytam to już po raz trzeci, i nie mogę tego zrozumieć. Mogę grać na klawiaturze i myszce, wykorzystując SISAXIS? Może jesteś nieco niedoinformowany, ale aktualnie na PS3 nie zainstalujesz Linux'a, więc może po prostu za słabo w BF'a grasz? ;)

Wiadomo że na Official FW Linux nie da rady, ale jak dobrze widzę to typek ma Linuxa na kompie a łączy się z konsolą przez łącze internetowe. Widać to w menu konfiguracji, np.: adres konsoli.

Zresztą jak to mogło by być, aby gra działała jednocześnie z Linux'em ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy komukolwiek udało się połączyć za pomocą jakiegoś oprogramowania telefon z S60v5,

tak aby działał jako klawiatura bluetooth w PS3?

Jeżeli tak to proszę o info jak tego dokonać.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko telefony z systemem android mają taką opcje.

W android market jest aplikacja blueputdroid, działa jako klawiatura do ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (nawet 4 :D) , czy da się podłączyć do ps3 klawiaturę i myszkę oraz czy jest to legalne , czy musi być to jakaś specjalna myszka i klawiatura oraz na koniec, czy da się grać tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,

Tak,

Każda z USB,

Nie*

*granie umożliwia specjalne urządzenie przez które podpinamy M/K do PS3 - koszt to jakieś kilka stówek (PLN)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda z USB,

i każda? z BT (bluetooth) pozwalająca się podłączyć bez specjalnego adaptera. np zestaw MX5500 od logitecha, który używam czasem, prócz na PC, także na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję KiM do ps3, do gier. Napiszcie co polecacie i gdzie mogę to znaleźć. Nie piszcie postów typu "Po to są pady do konsoli żeby na nich grać a nie na KiM" szczerze mnie to nie obchodzi co myślisz o tym. Jestem pc-owcem i się do pada w fps nie przyzwyczaję. Więc pomóż mi albo olej temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc Panie Pecetowcu,

Nie ma Czegoś takiego jak KiM do gier w PS3*, możesz sobie każdej użyć ale najpierw zaopatrz się w urządzenie (np: EagleEye) które będzie oszukiwało konsolę że Twoja KiM jest tak naprawdę padem podpiętym po kablu. Koszt urządzenia to jakieś 200-250zł Nie ogarniasz pada? Sprzedaj konsolę i pykaj dalej na blaszance ...

* Temat KiM w Ps3 zlewam po całości, jeśli w ostatnim czasie jakaś firma wypuściła coś innego umożliwiającego granie to proszę o uświadomienie nas pod moim postem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Chciałbym kupić klawiaturę do ps3, kumpel mówił mi coś, że logitechy są kompatybilne, ale nie chce za dużo wydawać, czy może ktoś (jeżeli używa) podrzucić model sprawdzonej klawy bezprzewodowej lub przewodowej z logitecha lub innej firmy, która na pewno chodzi na ps3? :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda na usb powinna dzialac.

ale w gry na klawiaturze nie zagrasz. a przegladanie internetu na ps3 to porazka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda na usb powinna dzialac.

ale w gry na klawiaturze nie zagrasz. a przegladanie internetu na ps3 to porazka

nie chce grac na klawie, chce aby tylko działała, kazda na usb? pewne info? ;>

polecalibyscie jakąś tanią bezprzewodowke kompatybilna z ps3?

:sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda na usb? pewne info? ;>

kazda nie wymagajaca specjalnych sterownikow do swojego dzialania.

skoro nie chcesz grac to internet chcesz na ps3 przegladac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda nie wymagajaca specjalnych sterownikow do swojego dzialania.

skoro nie chcesz grac to internet chcesz na ps3 przegladac?

internet + chat, z czasem zakupie tez headset, ale pisanie tez by sie przydalo,

nie mam aktualnie komputera, piszę z iphone, ale czasem na konsolce więcej czasu i ciut wygodniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zebys z tym internetem na ps3 nie byl rozczarowany i nie dziwil sie jak konsola sie wiesza, strony sie nie wczytuja poprawnie itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×