Skocz do zawartości
Gość krzyzaczek

Eagle eye - Klawiatura i Mysz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy każda nie odpowiem - ale logitech na 100%

Pozdrawiam

A wiesz coś może na temat zestawu klawiatury i myszki  "I-Box viper pro kit" ? Nie wiem za bardzo jak zinterpretować "sterowniki - są(niewymagane od windows xp)" na tej stronie. http://www.komputers...mysz-tabela.pdf

Czy będzie dziłać?

Edytowane przez exeqtor1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się ogólnie mówiąc pod temat... jestem za myszką i po przesiadce z PC na PS3 nie potrafię się ogólnie mówiąc odnaleźć.

Pad jest strasznie niewygodny, zrobiony ewidentnie pod "małe rączki" - co do fify 11 nie powiem lepiej mi się gra na padzie niż na klawikordzie,

W FPS to jest porażka... gram już kilka dni i nie potrafię celować i nie wiem czy się nauczę... - mysza rozwiązała by ten problem 1 strzałem...

Najwięcej problemów jest z drążkiem "horyzontu" - nie wiem może trzeba czułość podregulować albo nie wiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się ogólnie mówiąc pod temat... jestem za myszką i po przesiadce z PC na PS3 nie potrafię się ogólnie mówiąc odnaleźć.

Pad jest strasznie niewygodny, zrobiony ewidentnie pod "małe rączki" - co do fify 11 nie powiem lepiej mi się gra na padzie niż na klawikordzie,

W FPS to jest porażka... gram już kilka dni i nie potrafię celować i nie wiem czy się nauczę... - mysza rozwiązała by ten problem 1 strzałem...

Najwięcej problemów jest z drążkiem "horyzontu" - nie wiem może trzeba czułość podregulować albo nie wiem ?

Za "jedyne" 300zł mozesz sobie kupic przejsciowke dzieki ktorej bedziesz mogl podpiac klawiature i myszke do ps3i uzywac ich w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za "jedyne" 300zł mozesz sobie kupic przejsciowke dzieki ktorej bedziesz mogl podpiac klawiature i myszke do ps3i uzywac ich w grach.

Taaaa. max shooter .... ale czy w XXI wieku nie można zrobić czegoś tak żeby działało na różnych platformach?

przeciez nie chce zapiąć konia do porszaka... nawet 15 lat temu były dżoje i na pc i na amige w jednym a tu

technologia move, kinect i myszy sie nie da normalnie podpiąć... i ustawić... padaka... jak bym wiedział

że tu sie (PS3, 360) kabonę ciągnie to bym z pc'ta nie schodził i dalej miał frajdę...

A tak wydałem już 3K na konsole gry pady i inne ustrojstwa i nie moge w spokoju pograć....

- wieczne migracje servera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa. max shooter .... ale czy w XXI wieku nie można zrobić czegoś tak żeby działało na różnych platformach?

przeciez nie chce zapiąć konia do porszaka... nawet 15 lat temu były dżoje i na pc i na amige w jednym a tu

technologia move, kinect i myszy sie nie da normalnie podpiąć... i ustawić... padaka... jak bym wiedział

że tu sie (PS3, 360) kabonę ciągnie to bym z pc'ta nie schodził i dalej miał frajdę...

A tak wydałem już 3K na konsole gry pady i inne ustrojstwa i nie moge w spokoju pograć....

- wieczne migracje servera

No niestety. Ja sie z tym pogodzilem i dlatego PC nie sprzedawalem. Na konsoli gram we wszystko poza RTS-ami i FPS-ami, a na kompie RTS-y i FPS-y ;) Chociaz dla mnie tez to jest niepojete, taka przejsciowka powinna kosztowa ze 2-3 dychy, a nie 300... A tak na prawde zadna przejsciowka nie powinna byc potrzebna, przeciez myszke i klawiature mozna podpiac i z nich korzystac, ale nie w grach. To co stoi na przeszkodzie zeby dzialaly w grach? O_o Nawet nie widze tu jakiejs korzysci dla Sony. Jeszcze moglbym to zrozumiec gdyby to Sony produkowalo ten adapter, a tak tylko zniechecaja PC-towcow do kupna konsoli. Gdyby byla mozliwosc od razu podpiecia i uzywania w grach klawy i mychy to bym konsole kupil ze 3 lata temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da sie pograc w GTA4 na klawce i myszce pod usb Logitech UltraX?

(jezdzenie autem na padzie to porazka totalna a GTA4 ma bardzo fajna fizyke jazdy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zadna gre nie zagrasz na k+m (UT3 to wyjatek).

ps. wedlug mnie jezdzenie na klawiaturze samochodem to porazka. glownym winowajcom jest tutaj brak analogow, czyli skrecamy na maksa, albo w ogole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zadna gre nie zagrasz na k+m (UT3 to wyjatek).

ps. wedlug mnie jezdzenie na klawiaturze samochodem to porazka. glownym winowajcom jest tutaj brak analogow, czyli skrecamy na maksa, albo w ogole...

Ta, moim zdaniem tez klawiatura sie nie nadaje do sciagnia. Pad choc tez nie najlpeszy to klawiature odgania szybciutko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież są kontrolery myszkopodobne "dedykowane" pod PS3. AimonPS, Fragnstein, Frag FX SHARK. Tylko, że są drogie i czasem niekompatybilne z niektorymi grami i ciężko ustawić :) Ale lepsze to niż analogi. Mam nadzieje, że SONY w końcu pomyśli i zrobi jakąś myszke normalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że SONY w końcu pomyśli i zrobi jakąś myszke normalną.

chyba move jest dla SONY normalna myszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba move jest dla SONY normalna myszka

to ja dziękuje za taką precyzyjną myszke... chce pograc w FPSy normalnie z precyzją, a nie machać gałką przed TV xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież są kontrolery myszkopodobne "dedykowane" pod PS3. AimonPS, Fragnstein, Frag FX SHARK. Tylko, że są drogie i czasem niekompatybilne z niektorymi grami i ciężko ustawić :) Ale lepsze to niż analogi. Mam nadzieje, że SONY w końcu pomyśli i zrobi jakąś myszke normalną.

W dodatku krotko trzyma bateria i czesto maja opoznienie w dzialaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kupuje PS3 ale mam mieszane uczucia co do FPS, jedni piszą ze to jakaś katorga inni że jest ok. Czy zatwardziały PCtowiec który nigdy nie miał do czynienia z padem da rade? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No głównie sie martwie o FPSy bo co do gier typu TPP to do tego chyba pad jest stworzony ;P Nie ukrywam że głównie interesują mnie gry typu GTA IV, Assassin's Creed, Red Dead Redemption, Uncharted, InFamous czy może Batman: Arkham Asylum ale takie Killzone, Resistance czy nawet Bad Company 2 powiedzmy że są dość interesujące ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FPS z PC ( counter-strikeod 2004roku*)

W wakacje kupiłem ps3 i z fpsów mam killzona2 i bad comapny2.

Gra mi się zajebiście - pc poszedł w odstawkę :D

Pozdro

Edytowane przez hdds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja dziękuje za taką precyzyjną myszke... chce pograc w FPSy normalnie z precyzją, a nie machać gałką przed TV xD

No i mój problem się rozwiązał w prosty sposób - kupiłem FragFX v2. SE i powiem że nie jest najgorzej...

Duża zaleta to możliwość regulacji czułości myszy pokrętłem, wada to że nie zabardzo poręczny jest grip do lewej ręki...

Na opakowaniu made in Germany ale wykonanie to chińskie mysze za 20 zeta mają lepsze...

Po kilku meczach zacząłem się pojawiać na początku stawki... :D

- ps3 + cod BO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad nie jest taki zły .

Po prostu graliście z 5 lat jak nie więcej z myszką i klawiaturą .

Call of Duty dla ludzi zaczynających w FPS na ps3 to nie polecam zbyt chaotyczna rozgrywka .

Polecam Bad Company 2 lub na początek pograć z 4-5 rund z botami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku nie umiałem chodzić, rozglądać się, nic nie umiałem robić padem w FPS'ach - każdy tak ma. Jednak teraz jestem tak przyzwyczajony (kilka lat grania w przeróżne FPS'y), że robię wszystko automatycznie i nie ma ani chwili zastanowienia. Jak ostatnio próbowałem coś w jakimś FPS'ie na kompa zdziałać z klawiaturą i myszką, to grałem jak ostatni n00bek, podczas gdy na PS3 wymiatam. ;D Ależ ja skromny...

Edytowane przez kuba105000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jeśli kupił bym na allegro coś takiego

http://allegro.pl/la...1402060860.html

i podłączył normalnie klawiature i mysz to czy by to działo chodzi mi o chodzenie po necie i pisanie nie potrzebuje do gier.

Drugie pytanie czy do rozgałęzienia usb wystarczy taki hub: http://allegro.pl/aktywny-hub-usb-2-0-7-portow-zasilacz-5v-i1386894492.html

Edytowane przez bronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety realia są takie, że gracze padowi nie mają żadnych szans z graczami m+k, a fpsy na konsole to nie te same fpsy jak na pcie. Z tego powodu nie będzie integracji międzyplatformowej ani możliwości grania myszką i klawiaturą na konsolach (poza wspomnianymi dziwolągami).

A generalnie interesuje mnie, czy ps3 wykrywa wszystkie klawiatury BT automatycznie. Nie chcę podłączać żadnych dągli. Czy ma ktoś może wypróbowane tanie klawiatury BT z ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo przechodziłem grając 1wszy raz na padzie w fpsy przesiadając się z PC, teraz nie wyobrażam sobie np. BC2 czy MOH na myszce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy zatwardziały PCtowiec który nigdy nie miał do czynienia z padem da rade

Aż się zarejestrowałem by ci odpowiedzieć.

Kumpel poleciał do Polski i mi zostawił na tydzień PS3 i Xboxa. X nawet nie podłączyłem. Od wczoraj gram w MW2 na ps3.

Powiem że mimo że od 4 jestem miłośnikiem PC to w FPS na padzie da się grać ale jest ciężko.

Ciężko się celuje ale jakimś dziwnym trafem zawsze jestem trzeci lub drugi...

Podejrzewam że dasz rade, ale jednak zostaje przy kompie, ze względu klawiaturę, myszkę i dużo lepszą grafike :)

Pozdrawiam.

Edytowane przez ProTofik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wprowadzasz trochę w błąd ... około 7 lat grałem tylko na PC (w FPS i inne) i mimo to po zakupie PS3 nie miałem większych problemów z przerzuceniem się na PADa ... pierwsze 2-4tygodnie może być ciężko ale potem już z górki ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wprowadzasz trochę w błąd ... około 7 lat grałem tylko na PC (w FPS i inne) i mimo to po zakupie PS3 nie miałem większych problemów z przerzuceniem się na PADa ... pierwsze 2-4tygodnie może być ciężko ale potem już z górki ; )

Ty w takim razie tez troche wprowadzasz w blad. Cale zycie gralem na PC, PS3 mam od jaki paru m-cy i do tej pory kurwicy dostaje jak mam celowac precyzyjnie na padzie. Wiadomo, ze mozna mniej wiecej nacelowac, ale jak np. chce snajperka heda zasadzic to 3x mi przeciwnik zdazy uciec zanim na niego naceluje. Za to jak od czasu do czasu sobie wlacze jakiegos FPS'a na PC od razu jest inna rozmowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×