Skocz do zawartości
Gość krzyzaczek

Eagle eye - Klawiatura i Mysz

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pady dzialaja na usb? Ja bym przedzwonil na infolinie sony i o tym porozmawial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pada jakiegos na usb i działa , a klawiatura nie a mógł byś mi podać nr do tego cełego obozu sony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem klawiaturę USB do mojego PS3 i działa,ale tylko w meni i jak chodzę po necie, jak ją ustawić ,żeby mi działała w grach (bo wygodniej mi się gra mychą i klawiaturą w niektóre gry np. FPS). A tak apropo skąd pobrać firefox'a albo jakąś przeglądarkę zawierającą javę dla PS# , bo bardo potrzebuje a nie mogłem znaleść. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura dziala tylko w menu, internecie i przy pisaniu wiadomosci. Btw zanim zadasz pytanie zadaj sobie troche trudu i przeszukaj kilka(nascie) watkow na forum. Jest wtedy duza szansa, ze znajdziesz odpowiedz na pytanie, ktore Cie aktualnie dreczy oraz dzieki temu, ze teraz cos wiecej przeczytasz to moze w pezyszlosci nie zadasz kolejnego glupiego pytanie. Ktore i tak juz bylo zadane conajmniej kilka razy.

Jesli moge zasugerowac to temat do zamkniecia. :D

I widzisz..wprowadzilbym Cie w blad. Sorry. Klawiatura i mysz dzialaja w UT3. :D

Edytowane przez Jedrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedrek dobrze mówi :) A do PS3 nie ma ,,Firefox'a" jest tylko ta przeglądarka która jest, w niej jest obsługa javy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzialanie klawiatury i myszy w grach jest tylko i wylaczne zalezne od danego tytulu. na razie jedyny tytul to ut3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ponawiam problem pen drive działają,pady na usb działają ale klawiatura nie. Klawiatura którą kupiłem działa u brata a u mnie nie . Pomocy!!

poprawiam

Edytowane przez zenek13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czekaj, tylko wyciągnę moją kryształową kulę z szafy....

ale klawiatura nie klawiatura

Niby-niby klawiatura?

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ponawiam problem pen drive działają,pady na usb działają ale klawiatura nie. Klawiatura którą kupiłem działa u brata a u mnie nie . Pomocy!!

i dodam więcej myszka pod usb tez nie działa :( może coś w ustawieniach

poprawiam

Edytowane przez zenek13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ponawiam problem pen drive działają,pady na usb działają ale klawiatura nie. Klawiatura którą kupiłem działa u brata a u mnie nie . Pomocy!!

i dodam więcej myszka pod usb tez nie działa :( może coś w ustawieniach

poprawiam

Umrzyyj, proszęęęęę

Nikt Ci nie umie pomóc, po stylu pisania wnioskuje że masz na oko 10 lat, więc twój angielski jest gorszy niż myślałem, napieprzyłeś coś w ustawieniach i teraz nie umiesz sobie poradzić.

Numer na Infolinię znajdziesz o tutaj :

KLIK

Trochę samodzielności ludzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
17:43:20 (6491365) po twoich odzywkach wyglada to tak że zasługujesz na porządny wpierdol i odzywaj sie bo nie rozmawiasz z dzieciakiem ktory ma 10 lat taka rada na przyszlosc . zenek13

Typ myślał że się wystraszę, 10 latek.

Sosnowiec

Grota Roweckiego 22/17

Czekam na wpierdol.

Sry za double, czy tam złączenie postu, ale wnosi to dużo na temat poziomu Pana Zenka, 10 latka..

porządny wpierdol i odzywaj sie bo nie

Zrobiłem to o co prosił.

Edytowane przez .Lechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu:P Spróbuj podłączyć pod USB myszkę, sprawdź czy działa jeśli nie to spróbuj twardy reset konsoli (jak to zrobić znajdziesz na forum) Jak to nic nie da to dzwoń do Sony/oddaj ja na gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o przytrzymanie przycisku power to już tak zrobiłem,przywracałem fabryczne ustawienia i też nic ... Pady na usb działają , pamięć przenośna też ale ta klawiatura i myszka nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Czy TA klawiatura jest dobra dla HOME? Zależy mi na niej gdyż jest tania i nie chce wydawać 150 zł na oryginalną klawiaturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura USB to klawiatura USB. 99% takich dziala z ps3, a jej to wszystko jedno co podepniesz. Zapytaj siebie czy taka klawiatura bedzie ci odpowiadac. Jednak zawsze zostaje ten 1% ktore robia numery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi by pasowała...

Ten 1% to chyba klawa przy moim kompie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio znalazłem na allegro adapter PS/2 - USB. Orientuje się ktoś z was może czy po podłączeniu czegoś takiego do klawiatury (PS/2), działało by na PS3 ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych osób ale u mnie z klawiatura made in china :P nie chciała działać :confused:  Z drugiej strony to nawet jeśli by zadziałało to pozostaje kwestia kabla od tej klawiatury, trzeba by było przedłużacz dokupić ale to mało wygodne rozwiązanie :P

Moim zdaniem lepiej kupić bezprzewodową, ja zakupiłem Logitech Deluxe 660 z myszką w zestawie za 96pln, podłączasz nadajnik pod USB w PS3 i śmigasz do woli biegając z klawiaturą po całym pokoju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy moge podlaczyc do ps3 klawiature Logitech G15 i myszke WoW oba sprzety stworzone do gier ale wiem ze na PC i nie wiem czy ps3 bedzie dzialal z tym sprzetem

http://www.allegro.pl/item699017190_rewelacyjna_klawiatura_dla_graczy_logitech_g15.html Klawiatura

http://www.allegro.pl/item707817585_niesamowita_mysz_steelseries_world_of_warcraft_wwa.html myszka

dziekuje za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez specjalnej przejściówki myszka i klawa nie chodzą w grach. A tak w ogóle po co Ci to ? Chyba nie jesteś aż taki słaby żeby używać myszki w konsoli ? o.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te przejściówki podobno lagi robią.

@dido: Nie martw się. Ja na początku też chciałem klawe i myszkę podłączać, ale pograłem trochę na padzie, przyzwyczaiłem się i stwierdziłem, że klawa i myszka są wogóle nie potrzebne    :tongue:

Edytowane przez Barti17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne rozwiązania to XFPS który kosztuje ok. 350 zł lub frag fx za cenę 240. Oba te pomysły są powalone!! :down: . Frag jest z beznadziejnego tworzywa a xfps za drogi w porównaniu do tego co oferuje. PAD PAD i jeszcze raz PAD.Po dłuższym użytkowaniu dochodzisz do mistrzostwa

marcinch.png

Edytowane przez yoshi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem posiadaczem ps380gb, wyczytałem że można wgrac sobie Linuxa na to cudne urządzenie. Wiec zaopatrzylem się we wszystko co bedzie potrzebne:

  • Myszka Wireless

  • Płytka z systemem YDL 6.2

Wszystko szło wspaniale dopóki Linux nie poprosil mnie zeby wpisac komende INSTALL.

Klawiatura podpięta pod usb nie działała, na szczescie mialem inna, zwykla klawiature usb.

Dodam ze klawiatura jest dopiero co kupiona i na oryginalnym systemie ps3 dziala bez zarzutów.

Nie chce by okazało sie że wydadek 150zł na tę o to klawiature był zbędny. Chce uzywac jej na linuksie.

Moje pytanie brzmi: Co musze zrobic by uzywac jej na YDL 6.2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×