Skocz do zawartości
kill

Little Big Planet 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

A może by mi ktoś powiedział jak się tworzy fajne levele jeden mi się podobał nie wiem jak to autor zrobił , szło się aż w pewnym momencie zrobiło się ciemno wysunęło się coś tam i do muzyki lasery śmigały :) no dla mnie git, jak takie bajery się robi ?? lub jak film . A własną muzyke dodać można ? Przeglądłem samouczek 2x i jakoś tego nie ogarniam :)

Edytowane przez NEQROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem w lbp 2 ponieważ ja i moja dziewczyna mamy oddzielne konsole i chcemy pograć razem przez internet problem w tym że ja mogę się do społeczności dopisać a ona nie i czemu taak jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gracie na jednym koncie? :P Z tego co pamiętam to tam trzeba było trochę story przejść, aby to odblokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie onaa na swoim ja na swoim. Ja kiedyś grałem w 1 a ona nie i nie wiem czy to nie w tym problem i co z tym zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie w tym problem. Czy Twoja dziewczyna przeszła trochę fabuły? Czy kompletnie pierwszy raz włączona gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszła kilka mapek w 1 rozdziale ale ja wcale więcej nie mam rozegrane ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po zrobieniu aktualizacji (dodam jeszcze że dosyć dawno nie włączałam LBP2) nie mam głosu w grze :/

Nie wiem co się dzieje? Czy też macie taki problem????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie OK.

Usuń Patcha i sprawdź czy problem dalej widnieje. Jeśli jest OK to spróbuj zainstalować Patcha ponownie.

Powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam teraz inne gry .....i też nie mam głosu.........ratunkuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zgłośnić telewizor :) , a tak na poważnie, to dźwięk leci przez telewizor czy słuchawki, czy kino domowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez telewizor

Napisałem Ci prywatną wiadomość, żeby nie zaśmiecać miłośnikom LBP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane, ale jak patrze na te 6 ostatnich postów, to ten temat wydaje mi się conajmniej z przyszłości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane, ale jak patrze na te 6 ostatnich postów, to ten temat wydaje mi się conajmniej z przyszłości.

Ja nic takiego nie widze, może udaj się z tym do lekarza.

Edytowane przez lukas6660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wam daje większą frajdę w tej grze? Przechodzenie najlepszych poziomów utworzonych przez graczy czy Tryb Opowieść z co-op'ową lub single player'ową zabawą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

Koledzy mam wielki problem niewiem czy moze juz taki temat byl, jezeli tak to z gory przepraszam.

A mianowicie:

Siostrzeniec gral w LBP2 i wszystko bylo ok lecz po jakims czasie (nie wiem czy cos wcisnol czy co) ale pad calkiem zwariowal lewy analog nie dziala jak powinien czyli nie steruje ludzikiem tylko porusza lewa reka a inne przyciski tez jakos zwariowaly wchodzac do menu niemoge wogule przechodzic miedzy ustawieniami, wylaczajac kontroler i wlaczajac go spowrotem dziala chodzenie ale zaden inny przycisk. W innych grach jest wszystko ok tylko w LBP2. jezeli mial ktos podobny problem i go rozwiazal to prosze o pomoc. jezeli mozna odpowiedzi kierowac na e-mail to bede wdzieczny jak nigdy: tomalson1984@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za odkop, ale akurat mam pytanie do littlebigplanet 2, otóż mam wersje z ps+, lecz moge tylko wejść w tryb opowieści, tryby "społeczność" "niedawna aktywność" i "sklep" są zablokowane, lecz mam też just cause 2 z ps+ i tam mogę normalnie oglądać dlc i je kupować, czy to tylko błąd mojej wersji ? tryby odblokują mi sie po przejściu fabuły ? czy po prostu wersja ps+ tak ma i będzie działać mi tylko tryb solo ? dziękuje za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za odkop, ale akurat mam pytanie do littlebigplanet 2, otóż mam wersje z ps+, lecz moge tylko wejść w tryb opowieści, tryby "społeczność" "niedawna aktywność" i "sklep" są zablokowane, lecz mam też just cause 2 z ps+ i tam mogę normalnie oglądać dlc i je kupować, czy to tylko błąd mojej wersji ? tryby odblokują mi sie po przejściu fabuły ? czy po prostu wersja ps+ tak ma i będzie działać mi tylko tryb solo ? dziękuje za odpowiedź

Po przejściu kolejnych etapów opowieści wszystko Ci się odblokuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×