Skocz do zawartości
kill

Little Big Planet 2

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam pytanko dlaczego nie wpadł mi trofek za górne 25% w tabeli wyników z poziomu opowieści jeśli zdobyłem 127 pozycję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie. We 2 osoby przeszedłem którąś z plansz i zapomniałem wziąść jednej naklejki, czy przechodząc od nowa (jak chce mieć 100% rzeczy) musze zbierać wszystkie kulki czy tylko tą co zapomniałem wziąść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko dlaczego nie wpadł mi trofek za górne 25% w tabeli wyników z poziomu opowieści jeśli zdobyłem 127 pozycję

Scoreboard'y zostały wyłączone przez MM, nie można zdobyć tych trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scoreboard'y zostały wyłączone przez MM, nie można zdobyć tych trofeów.

O, a czemuż to ?! Trochę szkoda, nie da się teraz platynki wbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wyjaśnienie w temacie LBP2 w dziale trofea, był problem z naliczaniem punktów i listy mają zostać zresetowane, platynkę wbijesz tylko musisz się uzbroić w cierpliwość ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie. We 2 osoby przeszedłem którąś z plansz i zapomniałem wziąść jednej naklejki, czy przechodząc od nowa (jak chce mieć 100% rzeczy) musze zbierać wszystkie kulki czy tylko tą co zapomniałem wziąść?

możesz tylko tą co zapomniałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem wystąpował na kontach moich synów (tak, stary pryk ze mnie....). Wynikało to z tego, że są to sub-accounts, które domyślnie mają zablokowany chat.

Należy zalogować się do PS3 na konto główne, wybrać w menu "Zarządzanie kontami->Sub Account Management->Parental control" i przełączyć opcje chatu.

Mam nadzięję, że pomoże - u nas dało radę.

W jaki sposób znajdę opcję "SubAccount Managment..." ? Ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć mam trzy konta na ps3 i w żadnym nie ma tej opcji. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szanowne koleżanki szanowni koledzy

zwracam się z prośbą o pomoc w wymaksowaniu 2 poziomów (bez straty życia)

królik z żelaza i awalon centryfuga

siedziałem dziś cały dzień i skutek mizerny zawsze gdzieś ginąłem najczęściej w 2 etapie

jeśli jest ktos mocny w tych poziomach i chciałby pomóc

z góry dzięki PSN ID poniżej

JUŻ NIEAKTUALNE DZIĘKI

Edytowane przez assasin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja, właśnie opublikowałem swój pierwszy poziom. Gdyby ktoś chciał zagrać to macie link: LBP.me. Włożyłem w niego bardzo dużo pracy, mam nadzieję że się wam spodoba. turned.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę suchota straszna w tym temacie. Nie gra nikt już w LBP2? Ja odpaliłem ostatnio i wsiąknęło mnie na parę dni. Niektóre poziomy w MM Picks są NIESAMOWITE! Troche mi brakuje do poziomu tych twórców, ale mam nadzieję, że mój level wam się spodoba: Mój Level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam zamiar kupić sobie LBP 2,ale mam jedno pytanie. Jeśli kupiłem stroje do LBP 1: Kratosa i Ezio,to czy te stroje pojawią mi się w dwójce czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, będziesz miał wszystkie stroje, levele z jedynki i nawet Kapsułę tą samą. yes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza będzie wrócić do gierki, gdzieś za dwa tygodnie wznawiam starania o platynkę. Jak na razie stan - 70%. Nie wiem jak ja wymaksuję wszystkie poziomy, no ale będę próbował xD

Ktoś chętny na poczwórną kotwiczkę lub maksowanie? ID : Maly_062

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie orientujecie się czy wersja LPB 2 zakupiona w Anglii posiada polską wersję językową ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99,99% nie posiada, znam przynajmniej 3 osoby mające wersję z UK i nie mające w niej polskiego dubbingu :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja Mam 1 Pytanie Dotyczącego Trofea ,, As Nad Asy " (Wymaksuj 10 Poziomów Pod Rząd) Czy Mogę Je Jeszcze Zdobyć Jeśli Wymaksowałem 27 Poziomów Opowieśći??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że chodzi po prostu o to, by przejść 10 poziomów pod rząd w 100%. To znaczy - tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pucharek "As nad asy" dokładnie opisałem w poradniku > KLIK

Nie zapomnij nacisnąć plusika :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był apdejt i będzie możliwość robienia gier na MOVE'a :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składniki nowego dodatku do LittleBigPlanet 2 o tytule Rise of the Cakeling.

LBP2 jest mrocznie. ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł z addonem pozwalającym na robienie poziomów wymagających mova jest dość ciekawy. Czy w/w dodatek jest już dostępny? I ile kosztuje?

Osobiście nigdy nie robiłem zbyt wiele poziomów, tylko średnia próba Assassin's Creeda razem z moim bratem, niestety poziomu nie skończyliśmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatek w polsce kosztuje 29zl

nie jestem pewny czy jest wart tej ceny. imo powinni za darmo to wprowadzic wraz z nowym update albo zrobic to za jakies mniejsze pieniadze. ten dlc powinien byc odrazu na plycie. wymaksowanie calego dodatku zajmuje jeden wieczor ale jesli ktos jest fanem tworzenia to bedzie z bananem na ustach korzystal z nowych funkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z lbp2 otóż gdy zawsze kończe gre ps3 mi sie resetuje, czym może to być spowodowane?

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×