Skocz do zawartości
kill

White Knight Chronicles 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do tych co już mają gierkę, czy w europejskiej wersji jest możliwość włączenia japońskiego dubb?

Próbuję znaleść recenzję z daremnym skutkiem, może ktoś mi napiszę jak gierka się sprawuje.

Nie ma jap dubb, ale angielski jest na przyzwoitym poziomie. Dzisiejsze recenzje są do kitu.

Gra ma wady, ale ogólnie to dobra gra jeśli choć trochę lubisz jrpg musisz zagrać. 60 h gry i licznik ciągle bije bo gra się bardzo przyjemnie.

Tutaj masz jak wygląda online bo ktoś się pytał czy gra się przyjemnie. Dodam tylko żeby nie wierzyć filmikom w kwestii grafiki na tv gra prezentuje się 2lv lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeżeli mam sejwa z postacią z WKC 1, dosyć dobrą, to czy ma to wpływ na moje punkty na skille i GR z jakim zaczne przygode z 2 częścią tej genialnej gry? Pytam bo w poniedziałek powinienem już mieć swój egzemplarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądając gameplay na yt stwierdziłem że jednak dubbing angielski jest zły nie mówiąc bardzo zły, nie wiem ale mi się wydaje że postacie mówią z bardzo... rosyjskim akcentem, czy tylko ja mam takie odczucie, kurcze gierka mi się bardzo podoba i jestem ją skłonny kupić w lipcu, tylko ten akcent mi bardzo nie pasuje, co o tym sądzicie?? Podaję link do owego gameplayu, jest to sam początek rozgrywki:

Dla porównania daję ten sam gameplay tylko z oryginalnym Japońskim dubbingiem, kurcze jest ogromna różnica, tylko gdyby nie ta Furigana :/

Ok, wspomniany gameplay:

Edytowane przez dudi_mati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeżeli mam sejwa z postacią z WKC 1, dosyć dobrą, to czy ma to wpływ na moje punkty na skille i GR z jakim zaczne przygode z 2 częścią tej genialnej gry? Pytam bo w poniedziałek powinienem już mieć swój egzemplarz

Up ten ruski dubing występuje tylko w królestwie fari.

Wszystkie postacie cofnie do 35 lv. Na start postacie dostają 200 skill pointów, które będą rozdysponowane, ale bez nerw mamy możliwość pełnego resetu. Naszego avatara też cofnie i też będzie miał 200 sp.

Gr cofnie ale błyskawicznie się go nabija

Geo Rama przechodzi w całości

Przedmioty też przechodzą w całości.

Kto chce może mi wysłać zapro na geonecie

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się zaciąłem. Jestem w Balandor castle secret passage mam już w drużynie Archduke Dalam i cholera nie moge sie wydostać bo albo wszystkie wyjścia są zalane albo drzwi zamknięte? Jak mam wyjść (są jakieś wajchy ale pisze mi że nie chcą drgnąć)

edit

ok znalazłem dziura w celi

Edytowane przez Kunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się zaciąłem. Jestem w Balandor castle secret passage mam już w drużynie Archduke Dalam i cholera nie moge sie wydostać bo albo wszystkie wyjścia są zalane albo drzwi zamknięte? Jak mam wyjść (są jakieś wajchy ale pisze mi że nie chcą drgnąć)

edit

ok znalazłem dziura w celi

Dam ci małą podpowiedz postaraj się w miarę rozsądnie poprowadzić tego rycerza w stroju power ranger bo to w pełni grywalna postać jak Yulie czy Cezar. Ja go schrzaniłem i teraz sporo żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z poziomu trudności ;) Im dalej w grze tym częściej widze game over :) Nie wiem może za szybko lece ze scenariuszem?

Rada dla innych nie zaniedbujcie pozostałych postaci (tych którymi nie gracie) Bo to sie może zemścić. Dawajcie im sprzet, rozdzielajcie sensownie skill pointsy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie skończyłem singla i cóż mogę napisać ? Cud miód i orzeszki

Finałowy boss istna masa-kiera, ostatnie 30 % gry przekozak pamiętacie filmik kończący WKC 1 szykujcie się na więcej w trakcie gry, mini spoiler

jedna walka będzie jak w god of war hehe

,

ale to co zobaczyłem po napisach końcowych i załadowaniu save po ukończeniu gry czizas zabawy na najbliższy rok.

Szkoda, że tak wielu z was poczuje to dopiero po zakupie wersji USA :wink:

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle teraz czy by nie kupic europejskiej i zaczynac od nowa, bo niby czemu nie :whistling:. Ale z drugiej strony wkrotce bedzie Dark Souls / Monster Hunter 3rd HD [z ta gra planuje romansowac dluuuuugi czas, na psp mialem ponad 300h przeciorane a i tak gry nie skonczylem] i nie moge sie zdecydowac :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: nie ma sensu czekać na wersje US. Grejd szybko się wbija. nie byłem ani razu na redzie, zrobiłem 4 questy online i mam GR 12 a zaczynałem od zera :)

Z poczatu było mi szkoda starego Avatara a zwłaszcza przedmiotów ale to nic ;) Mam już lepsze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Kupiłem dziś WKC2,nowe w Ultimie.

Wszedłem na PSS ,aktywowałem kod z ulotki (troche mnie zdziwiło że nie ma unlocka do ściągnięcia tylko pokazało się jakieś podziękowanie)

Odpalam gre,WKC2 (nigdy nie grałem w jedynke)

Wchodze w opcje jest GEONET ,ale nie moge sie wpisac,chyba tylko Photos jest dostepne.

Czy online odblokuję sie później?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Kupiłem dziś WKC2,nowe w Ultimie.

Wszedłem na PSS ,aktywowałem kod z ulotki (troche mnie zdziwiło że nie ma unlocka do ściągnięcia tylko pokazało się jakieś podziękowanie)

Odpalam gre,WKC2 (nigdy nie grałem w jedynke)

Wchodze w opcje jest GEONET ,ale nie moge sie wpisac,chyba tylko Photos jest dostepne.

Czy online odblokuję sie później?

Do Geonetu da sie wpisac przez wchodzenie do SAVE i tam jest opcja Sign In.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,już działa :)

/////

Ps. jak ktoś gra online to niech mnie dodaje.

Dopiero zaczynam przygode...

Edytowane przez bid32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. jak ktoś gra online to niech mnie dodaje.

Dopiero zaczynam przygode...

Daje ludziom zapro ale w geo-necie

sprawdzajcie bigelow mail

naciśnijcie trójkąt jak jesteście online gdyby ktoś pytał :)

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maił ktoś z was problem z importem save'a z WKC1?

Nie wiem co spieprzyli:( ale gra za cholere nie widzi mi save'a. Skopiowałem sobie save'y z wkc1 na pena bo tego wymaga data link (co jak dla mnie jest debilne) i nie widzi tych danych. przez continue czy new game i import data też nie widzi. Nie mam pojęcia od czego:((( Niby obie gry miałem w wersji europejskiej i grałem na tym samym koncie PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, kogo lepiej uzywac do Teamu Eldora czy Kara i w jakis sposob ich ulepszac ? Mam Eldora od Divine Magic, ale niedawno odblokowalem Kare i zaczelem ja ulepszac w Elemental Magic i niewiem kogo uzywac, moze mi ktos podpowie ?? ^^ Moja postac uzywa Axe i ulepszam Divine Magic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, kogo lepiej uzywac do Teamu Eldora czy Kara i w jakis sposob ich ulepszac ? Mam Eldora od Divine Magic, ale niedawno odblokowalem Kare i zaczelem ja ulepszac w Elemental Magic i niewiem kogo uzywac, moze mi ktos podpowie ?? ^^ Moja postac uzywa Axe i ulepszam Divine Magic.

Mój team wygląda tak

avatar axe + ulepszenia statystyk z innych drzewek

lenard krótki miecz + ulepszenia statystyk z innych drzewek

Yulie divine magic 90% + elemental magic (najmocniejsze czary ognia i nie elemetarne)

eldor Long sword + ulepszenia statystyk z innych drzewek

Kara to bow + divine magic + ulepszenia statystyk z innych drzewek w proporcji 3/2/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój team wygląda tak

avatar axe + ulepszenia statystyk z innych drzewek

lenard krótki miecz + ulepszenia statystyk z innych drzewek

Yulie divine magic 90% + elemental magic (najmocniejsze czary ognia i nie elemetarne)

eldor Long sword + ulepszenia statystyk z innych drzewek

Kara to bow + divine magic + ulepszenia statystyk z innych drzewek w proporcji 3/2/1

w Teamie mozna tylko 3 osoby wiec ktorych uzywasz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Teamie mozna tylko 3 osoby wiec ktorych uzywasz ??

Yulie zawsze jest w drużynie

W zależności od sytuacji modyfikowałem team

lenard / Yulie / Kara > posuwanie fabuły do przodu

Lenard / Yulie / ??? > hunty

online solo mode Avatar (bo musi być) / Yulie / Kara

Down o której walce z sun kingiem mówisz ?

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzili z sun kingiem ;/ Hita mi zabrakło, żeby go ubić, był zestanowany no i w tym samym momencie zobaczylem napis game over, szlag mnie zalewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yulie zawsze jest w drużynie

W zależności od sytuacji modyfikowałem team

lenard / Yulie / Kara > posuwanie fabuły do przodu

Lenard / Yulie / ??? > hunty

online solo mode Avatar (bo musi być) / Yulie / Kara

Down o której walce z sun kingiem mówisz ?

To znaczy ze swoją postacią nie grałeś w całej Historii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ze swoją postacią nie grałeś w całej Historii ?

No nie grałem, wystarczająco napatrzę się multi :)

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można grac online? Od samego poczatku(bo tam dopiero jestem) czy od jakiegos okreslonego momentu w grze? Mam nówke 2 i zaczynam od części pierwszej, ale za cholere nie chce mi wleźć do geonetu, kodzik wpisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można grac online? Od samego poczatku(bo tam dopiero jestem) czy od jakiegos okreslonego momentu w grze? Mam nówke 2 i zaczynam od części pierwszej, ale za cholere nie chce mi wleźć do geonetu, kodzik wpisałem.

A próbujesz się zalogować jak jesteś przy save poincie, bo tylko po kliknięciu na kryształ możesz logować się online. W terenie opcja jest zablokowana. No i nie jestem już do końca pewien czy dostęp do online dostajesz po przejściu prologu czyli po tym jak zdobywasz rycerza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×