Skocz do zawartości
kill

White Knight Chronicles 2

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jeszcze nawet 1 nie nabyłem : / Kurczę , bardzo szybko - tym razem pewnie nie będziemy już czekać rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie trailer nie wiele pokazuje. Chyba nie ma co liczyć na graficzną rewolucję, ale to nie jest najważniejsze. Liczę na to, że mocno rozwinie się fabuła, a motyw "ratowania księżniczki" z pierwszej części, na który tak wszyscy narzekali, okaże się jedynie wstępem do złożonego i wciągającego wątku. Przy WKC świetnie się bawiłem mimo kilku istotnych wad, więc druga odsłona to dla mnie "must have". Jeśli podniosą poziom trudności i dopracują trochę system walki to będzie hit. Jakby jeszcze były oryginalne japońskie głosy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę gameplayu.

Tutaj ciekawostka. Zdaje się, że mapa pozostała ta sama i przyjdzie nam odwiedzić stare miejsca. Walka wygląda, że będzie sfabularyzowana. Postacie rozmawiają i zachowują się inaczej w zależności do sytuacji. Zwróćcie uwagę na to jak Leonard przytrzymuje wroga od tyłu. Fajny bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Prawdopodobnie najładniejsze menu w jrpg na ps3, ruszające sie tła na silniku gry podczas wybierania mapy, ten sam świat był oczywisty ale zapewne odwiedzimy też nowe krainy i miejscówki, zapowiedzianego zwiększenie prędkości walki tutaj akurat nie widać ale w finalnej wersji na pewno będzie, poprawią kilka błędów z jedynki i będzie mega

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nooo to Natsu, kill-chan, grabeq(?) - w dzien premiery do sklepu i rowny starcik zaliczamy :)?

A potem znowu wieczorne eskapady i wysmiewanie sie z ... (no chyba wiecie z kogo :>)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem w moim przypadku żadnego opóźnienia w zakupie nie będzie. Nie sądzę, żeby wersja międzynarodowa pojawiła się wcześniej niż we wrześniu, a dokładnie od tego momentu będę miał o 200% więcej wolnego czasu, który bez wyrzutów sumienia będę mógł poświęcić na ciachanie różnego rodzaju tałatajstwa, które pojawi się online. Muszę przyznać, że wielkość pierwszej części doceniłem do końca dopiero po przygodzie z FFXIII. Im więcej czasu mija od zakończenia WKC, tym milej wspominam godziny spędzone z tą grą, a i tak najlepsze mnie ominęło bo multi ledwie ugryzłem. Drugi raz tego samego błędu nie popełnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze sie smiejecie ze mnie :D , jak dla mnie gameplay petarda i teraz widze ze nie klamali z tym ze walka bedzie bardziej dynamiczna :) , ah nie moge sie doczekać premiery w US :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik z gameplay'u to nie jest tam zadne WKC 2 tylko wczesniejsza wersja WKC, radzilbym sprawdzic date dodania......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wiem ze sie smiejecie ze mnie :D , jak dla mnie gameplay petarda i teraz widze ze nie klamali z tym ze walka bedzie bardziej dynamiczna :) , ah nie moge sie doczekać premiery w US :(

O i Freezy na pewno bedzie chetny na gre :)

PS. nie smialismy sie z ciebie, tylko z pewnych fanboyow (nie konsolowych) :P

Ja to chce juz tylko poznac konkretna date premiery azeby wiedziec kiedy mniej wiecej mam sobie zbierac pieniazki i organizowac czas (trzeba z grubej rury na dzien dobry juz wbic GR 69 :D)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczekac, to dla mnie must have. Jedyneczke zakupilem 2 dni po premierze i bawilem sie niesamowicie. Juz odkładam pare groszy do świnki skarbonki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że ktoś źle zinterpretował słowa Kasudy.

Dokładnie to ma być tak, że dwójka zaktualizuje system walki dla jedynki. Więc gdyby ktoś miał ochotę pograć w pierwszą część, to zmienia płyty (albo wybiera w opcjach część pierwszą- nie wiadomo), i gra na systemie jaki będzie posiadać dwójka. Wiąże się to zapewne ze skomplikowaniem świata online i Georamy.

Reszta rewelacji z tego artykułu wydaje się być wyssana z palca, albo pomylona z pewnymi opcjami jakie były dostępne w jedynce, czyli np. reinkarnacja bohatera po zakończeniu fabuły (cofka do 35 lvl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pocieszeniem może być dla niektórych fakt, że na płycie z White Knight Chronicles 2 znajdzie się również jedynka."

W00000T !!!

No to genialnie, teraz jestem praktycznie pewien ze nasze ex-georamy (moze i nawet awatary!) zostana przeniesione do 2jki :D. Cholera nie moge sie doczekac, znowu beda zarywane nocki i gadki z kim sie da :).

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K....... WKC 2 pozamiata

prezentuje 2 filmiki

Kill, Kagan, może i ty Soul szykujcie się woot.gif

nie mam słów o to mi chodzi w JRPG na dzisiejsze konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kustomizacjia wlasnega rycerza?

Jak dla mnie to bomba!

Szczerze po pierwszej czesci lekko sie zawiodlem to znaczy pierwsze kilka(dziesiat) jest swietne poczym "fun" zaczyna znikac, mam nadzieje ze WKC 2 pobija swojego starszego brata i otrzymamy swietny produkt z porzadna fabula a nie to co w jedynce bylo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 osobowe druzyny ? Nice, w dzien premiery koniecznie do sklepu, kontynuacja fabuly (obowiazkowo), swoja droga ciekawi mnie czy konflikt sie zakonczy, bo ponoc gra ma byc trylogia :D, z kolei jesli zakonczenie bedzie jak w 1nce (To be continued) to znow bede nienasycony :P ...

Oczywiscie licze tez na multi, oby geo-rama i avatar przeszly z 1nki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie właśnie jedynkę używkę za 105zł zamówiłem i mam nadzieje że dziś dojdzie. Znając życie będę noce zarywał ^^ A WKC2 strasznie szybko wyszło (wiem rok poślizgu 1 względem wersji Jap). Premiera WKC2 już na dniach a ja jeszcze nie obadałem 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill, Kagan, może i ty Soul szykujcie się woot.gif

Dołaczam sie, w dzien premiery ofc do sklepu, lub prościej pre-order =P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołaczam sie, w dzien premiery ofc do sklepu, lub prościej pre-order =P

Każdy jest mile widziany bez względu na płeć, wiek, bo i tak wszyscy jesteśmy dużymi dziećmi

tongue.gif , teraz jak będą 6 osobowe drużyny to naprawdę przyda się więcej ludzi do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem zapytać, jak mam rozumieć, że na dysku będzie też jedynka?? Chcę kupić tą grę ale teraz nie wiem czy jest sens wydać kasę na pierwszą część osobno jak z dwójką wyjdzie na płytce:/ (mam na razie w co grać, więc czekałem jak stanieje 1 cz.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem zapytać, jak mam rozumieć, że na dysku będzie też jedynka?? Chcę kupić tą grę ale teraz nie wiem czy jest sens wydać kasę na pierwszą część osobno jak z dwójką wyjdzie na płytce:/ (mam na razie w co grać, więc czekałem jak stanieje 1 cz.)

Tak, ma byc na plycie BR 1 czesc - w skrocie 2 gry w cenie jednej. Na twoim miejscu bym poczekal.

A tak nawiasem, zbieram ekipe do WKC2 ktora juz wie ze bedzie targac w multi (oczywiscie na pierwszy ogien singiel w dzien premiery) dlugo i nie na odwal sie :).

HS obowiazek :D, bo w koncu bez tego nie bedzie smiesznie :D

Na chwile obecna sa 2 osoby, w tym ja :P, kto sie pisze :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×