Skocz do zawartości
PatricuS

Ile Miesiecznie Wydajesz Na Gry (Ps3) ?

Rekomendowane odpowiedzi

ja w ciagu 2ostatnich dni wydalem 500 zl na 8 gier - tez od niedawna mam ps3 i nadrabiam zaleglosci... teraz z niecierpliwieniem czekam az pani listonosz przyniesie mi ac2.

Edytowane przez urabura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest to więcej niż jedna gra miesięcznie. Czasem nawet nie kupię żadnej. Brak czasu na granie i ciągle jakiś tytuł do skończenia. Zazwyczaj jest to w granicach 50 - 80 zł, głównie używki/starsze tytuły. Jak do tej pory kupiłem tylko jedną nówkę w dniu premiery (nie liczę gier z PSS) i był to Battlefield: Bad Company 2 - 179 zł. wart każdej wydanej złotówki.

Istnieje również opcja wymiany. Tutaj praktycznie bezgotówkowo (ewentualnie jakieś 10-20 zł) dopłaty.

Ogólnie staram się nie poddawać premierowej "gorączce" i nie dam 200 + za grę, która może za miesiąc lub dwa będzie połowę tańsza. Nawet wspaniałe RDR musi jeszcze poczekać. Na najbliższej liście zakupowej są Heavy Rain (1/2 ceny sprzed 3 m-cy) i God of War III (również 50% ceny). Może się okazać, że wyprzedzi je Uncharted 2 (89 zł :thumbsup: ).

Jedynym minusem jest, że nie jestem na bieżąco z nowościami (przeżyję to jakoś :D).

Pozdrawiam milionerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest to więcej niż jedna gra miesięcznie.

Ogólnie staram się nie poddawać premierowej "gorączce" i nie dam 200 + za grę, która może za miesiąc lub dwa będzie połowę tańsza. Nawet wspaniałe RDR musi jeszcze poczekać. Na najbliższej liście zakupowej są Heavy Rain (1/2 ceny sprzed 3 m-cy) Może się okazać, że wyprzedzi je Uncharted 2 (89 zł thumbsup.gif ).

Jedynym minusem jest, że nie jestem na bieżąco z nowościami (przeżyję to jakoś biggrin.gif).

Pozdrawiam milionerów.

Czytasz mi w myślach,też tak mam.1 miesięcznie wystarcza .Konsola pół roku i 6 gier i raczej je zostawie do kolekcji,było 8 ale 2 sprzedałem.U2,HR,BBC2 w kolejce.

Już tylko HR w kolejce.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesięcznie mniej więcej około 200zł. Szkoda ze nowe(premierowe) gry są tak drogie, ale zawsze można coś kupić z klasyki:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy chociaż wydajecie na gry w złotówkach ,a ja musze marnować Euro w Holandii no i wychodzi mnie to od 120e miesięcznie do 200e no tylko ze gry nówki i praktycznie odrazu jak wychodzą ostatni zakup to: Avp3 i Lost Planet 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej wiecej jakies 100-300 zl ale tez nie zawsze, bywaja miesiace bez zadnej kupionej gierki. Wszystko przez te BF:BC2 :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie kupuje jedną gre na ps3 i na PSP na miesiac. Wiec tak okolo 230zł. Warto poczekać troche od premiery gry bo ceny dość szybko lecą w dół:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolę mam od października, na półce stoi 19 tytułów. To daje nam 2,3 gry na miesiąc. Jako, ze kupuję z drugiej reki (wyjątek HR w preorderze) to licząc średnio 90pln za tytuł mamy 213pln miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku ciężka sprawa, bo konsolkę mam 3 tygodnie (bardzo polecam). No i oczywiście na sam początek trzeba było pare fajnych tytułów zakupić tak więc wydałem już jakieś 500 zł na gry. Potem juz troche zwolnie.. bo wiadomo że na kasie nie leże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy na początku wydawałem od 150- 200 zł obecnie wydaje od 50- 140 zł ,a co roku wydaje ok. 600 zł :smile:

IP78_133_210_165.png

Edytowane przez Sternal1995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem cwany i kupuję nie tak staro- i nie tak drogo, nie wybieram konretnych tytułów, tylko jak widzę limitke MAG'a w folii za 50 zł to kupuję :)

zwykle 'wychaczam' 2-3 gry miesięcznie, nie więcej niż 180 zł wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jak mam kaskę to kupuje gry w premierę, ale tylko takie, które mnie naprawdę interesują i mam pewność co do ich jakości.

Wydaje 200-400zł miesięcznie, zamieniam, kupuje używki, łapie promocje itd, do tego jakaś nowość, ale są też takie miesiące, że nie wydaje nic, bo mam w co grać, a nic fajnego nie wychodzi jak np. czerwiec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

około 600zł (3-4 gry m-c)

Edytowane przez GonPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 zł na miesiąc ,co sie nie spodoba sprzedaję więc troche jestem w plecy ale ruch w ineresie musi być. Konsola od pół roku a tylko 7 gier mam na stałe (ale jakich ! ) , 4 sprzedane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od miesiąca. Bywa różnie, jak wychodzi coś typu "must have", to oczywiście trzeba to zakupić. Nowo nabytych tytułów nie sprzedaję, gdyż bardzo się do nich przywiązuję i lubię mieć wszystkie nabyte gry na półce :)

Przeważnie jednak wychodzi do 200 PLN na miesięcznie. PS3 mam od niedawna, ale trochę gier już się nazbierało - kolekcja systematycznie się powiększa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodze zazwyczaj te 10- 20zł w plece, kupuje, przechodze i sprzedaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50-150zł zalezy czy chce mi sie w jakas grac gre czy nie, ale tym razem kupie Haze i zastanawiam sie czy warto kupic BC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50-150zł zalezy czy chce mi sie w jakas grac gre czy nie, ale tym razem kupie Haze i zastanawiam sie czy warto kupic BC2

Nie ten temat ale BC2 warto,natomiast Haze ściągłem demo i nie spodobało mi się.

Do wydatków doszło Fallout 3 pl na ps3 za 50 zł.(mam co prawda na kompie ale sprzedam,nie potrafie już grać na mpnitorze lcd ,jakoś brzydko jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wydaje z 50-100 zl miesięcznie, ale podkreślam, że są miesiące kiedy nie kupuje żadnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolę mam od kwietnia - mamy lipiec a ja mam 4 tytuły. Po wypłacie, raz w miesiącu kupuję jakąś używkę-klasyk na allegro więc w moim przypadku jest to ok. 100zł na miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest szaleństwo w miesiącu, np. 2-3 gorące premiery to potrafię nawet 400 zł. A jak czasem jest jedna to zazwyczaj 100-180 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio na miesiąc wydaję ok 50 - 60 funtów, nie więcej. Czyli równowartość jednej gry z edycji kolekcjonerskiej, bądź podstawowej i coś z PSS.

Nie kupuję więcej gier niż jestem w stanie ogarnąć, bo zazwyczaj gram na 100%. Jeśli już wetknę nos w jakąś pozycję to staram się ją ukończyć na platynę. Owszem są wyjątki. Ale mniej więcej tyle wydaję miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wydaję na miesiąc 30 złotych  :biggrin: (jeżeli gram w jedną grę) jeżeli w dwie to 60 itd.

Każda gra 30 zł. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×