Skocz do zawartości
ONE

inFAMOUS 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze co do trofików, rozumiem że robiąc misje dodatkowe tylko po stronie dobra (niebieskie) i mieszając je z misjami złymi blokuje sobie możliwość wbicia dwóch trofeów: pierwszego za przejscie wszystkich misji po stronie dobra, a drugiego za przejscie misji po stronie zła ?

Otóż tak: Musisz za pierwszym podejsciem przejsc wszystkie dobre, a za drugim złe, mieszanie ich nie daje trofika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z fabula? W trakcie opowiesci zrobilem dwa wybory po stronie zla, a po tym postanowilem ze zrobie na poczatku dobra karme. Ale mam problem, probuje ja zrobic na maksymalny poziom, robie wszystkie zadania poboczne w dobra strone, uwalniam ludzi z rak porywaczy, rozbrajam bomby ale karma jakby stala w miejscu.. ma ktos jakis pomysl co sprawia zeby szybciej szla? Bo nie zaczne drugiego podejscia dopoki nie zrobie maksymalnie dobrej karmy!

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z fabula? W trakcie opowiesci zrobilem dwa wybory po stronie zla, a po tym postanowilem ze zrobie na poczatku dobra karme. Ale mam problem, probuje ja zrobic na maksymalny poziom, robie wszystkie zadania poboczne w dobra strone, uwalniam ludzi z rak porywaczy, rozbrajam bomby ale karma jakby stala w miejscu.. ma ktos jakis pomysl co sprawia zeby szybciej szla? Bo nie zaczne drugiego podejscia dopoki nie zrobie maksymalnie dobrej karmy!

Idzie bardzo powoli aż w pewnym momencie pasek ostro pójdzie do przodu. Też tak miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila i braknie mi tych dobrych zadan, napadow i porwan juz jest jak na lekarstwo!<br /><br />edit: mieliscie racje, kilka h szukania napadow, bomb i chorych i wpadlo. Zla karma to juz istna orka :)

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś rozwiązanie problemu takiego że jak chce wykonać misje użytkowników to wyskakuje cały czas błąd połaczenia z serwerem?wcześniej normalnie sie mogłem połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz problemu z polaczeniem w PSN? Mnie co chwile rozlaczalo i laczylo spowrotem i za zadne skarby nie moglem zrobic zadnej misji, ale to bylo chwilowe!

Powiedzcie mi co jest z trofeum gdzie trzeba zdobic 30 wielkich wybuchow! Zrobilem ich juz ok 100, za kazdym razem pokazywalo mi "wielkie zniszczenie" ale trofeum nadal nie wpadlo, dlaczego? Jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz problemu z polaczeniem w PSN? Mnie co chwile rozlaczalo i laczylo spowrotem i za zadne skarby nie moglem zrobic zadnej misji, ale to bylo chwilowe!

Powiedzcie mi co jest z trofeum gdzie trzeba zdobic 30 wielkich wybuchow! Zrobilem ich juz ok 100, za kazdym razem pokazywalo mi "wielkie zniszczenie" ale trofeum nadal nie wpadlo, dlaczego? Jakies pomysly?

Tu trzeba bodajże wysadzić 30 obiektów jak np balkony. 30 takich znaleźć nie trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysadzalem juz te balkony w centrum miasta, cysterny i za kazdym razem pokazuje mu komunikat "wielkie zniszczenie". Ale trofeum nadal nie wpada! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juz co najmniej 2 dni robienia demolki w miescie i dalej nic! Ale poprobuje jeszcze skoro mowicie zeby probowac dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PSN normalnie sie loguje i wszystko chodzi,ja niszczylem balkony same i trofeum wpadlo musisz cale z podporami zniszczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niszczylem te glownie gdzie gra w miescie sie zaczyna, te z filarami! Po kazdym zniszczeniu pokazywal mi sie komunikat "Wielkie zniszczenie +3 PD" a trofeum jak nie bylo tak nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje jeszcze dzisiaj, az bede sobie liczyl ile tego dranstwa zniszczylem. I ile "Wielkie zniszczenie +3 PD" mi wpadlo! Dam znac poznym wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś rozwiązanie problemu takiego że jak chce wykonać misje użytkowników to wyskakuje cały czas błąd połaczenia z serwerem?wcześniej normalnie sie mogłem połączyć.

Mam dokładnie ten sam problem, a do platyny brakuje mi trofów z misji użytkowników. Zaraz po rozpoczęciu gry rozłącza się. Nawet jak uda mi się szybciorej dobiec do jakiejś misji to po chwili wywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę kupić tą grę bez kompletnej znajomości fabuły z pierwszej części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz, ale ta gra jest tak fajna, że na Twoim miejscu wziąłbym jedynkę a potem dwójkę. Jedynka jest chyba nawet lepsza, przeszedłem ją 2 razy, po każdej ze stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ograj jedynkę bo stracisz dużo jeśli chodzi o fabułę. A i sama historia w jedynce jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę kupić tą grę bez kompletnej znajomości fabuły z pierwszej części?

W pełni zgadzam się z opiniami kolegów wyżej. Obie części to bardzo fajne gry i fabularnie powiązane. Nic nie stracisz i nie będziesz żałował kupna pierwszej. Jak masz PS+ to Infamous 2 jest do końca roku za darmo do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrr.. zostaly jeszcze dwa odlamki i nigdzie ich nie ma! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz moc "szósty zmysł"? Z nią żadnego odłamka nie ominiesz.

Platyna wpadła, ale strasznie się męczyłem z misjami z edytora, bo co chwila mnie rozłączało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie po stronie poki co, ale nie ma mnie w domu zeby sprawdzic. Chyba ze chodzi Ci o L3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szósty zmysł pokazuje odłamek znajdujący się najbliżej Cole'a - nawet gdyby najbliższy był na drugim końcu mapy. Samo L3 bez tej umiejętności pokazuje wyłącznie odłamki w zasięgu radaru. Jak platynowałem Infamous 2 to odłamki zajęły mi może z 20 minut ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. wroce do domu i sprawdze o co chodzi z szostym zmyslem. A co jest potrzebne zeby go osiagnac? Dzieki za rade! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×