Skocz do zawartości
ONE

inFAMOUS 2

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz zacząć grę od nowa :P

Szczegóły zawarłem w odpowiedzi na Twoje PW :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja tak mam ale wiekszosc glosniejszych gier oraz wszystkie exy od Sony kupuje w dniu premiery nie patrząc na to czy bede w daną gre grał czy nie. Podobnie bylo z infamousem 2. W dniu premiery jak głupi pobiegłem do sklepu, po przyjsciu pograłem doslownie 10 minut i wrocilem łoić w bad company 2 :D Wczoraj pomyslalem, ze warto by bylo odkurzyc jakiegos hita z półki i bez emocji właczylem infamous 2. Po 15 minutach gra mnie tak wsysła, ze w pracy caly czas myslalem o tym jak to bedzie wieczorem fajnie wlaczyc konsole i porobic zamieszanie Cole`em. Bez kitu, gra jest superowa, jeszcze lepsza niz jedynka. Najwieksze wrazenie robi klimat i grafika a raczej design miasta. Pierwszy raz w grze zwrócilem uwage na dobór kolorów. Wy tez to zauwazyliscie? Dobór kolorów jest wprost idealny i zajebiscie nadaje miastu uroku i klimatu. Niby wszystko jest takie komiksowe a zarazem realne. Niesłychane. Aha, no miła odmiana są wybory moralne w postaci dwóch lasek. Nie wiem czy tylko ja mam z tym klopot ale strasznie sie wacham czy isc drogą dobra czy zła. Jak wybieram wspolprace z Kuo (tak chyba jest jej na imie) to zaraz pojawiają się "wyrzuty sumienia" i w nastepnej misji trzymam się z tą złą. Ponoc nie jest to dobre dla rozgrywki balansowanie miedzy ciemna a jasną strona ale co tam. To moja gra i moja historia. Poki co to jest jedyna gra w ktorem mozna sie poczuc jak super bohater (nie grałem jeszcze w arham city). Jedyne czego mi tu brakuje to płynne przechodzenie w real time dnia w noc i vice versa. No i warunki pogodowe tez moglyby byc (w jedynce przypadkiem nie bylo?). Nie ma to jak nocne zwiedzanie opustoszałej dzielnicy pozbawionej zasilania. To jest klimat! Gdyby jeszcze tak troche popadało... Aha, i lokalizacja jest naprawdę super zrealizowana. Przy pierwszej czesci bylo sporo narzekań, a dla mnie bylo to najlepsze spolszczenie do tamtej pory (lepsze imo niz w uncharted 3). Dwójka pod tym wzgledem prezentuje jeszce lepszy poziom.

Aaaa, nie wiecie przy okazji jak w ogole sprzedal sie infamous 2? Chyba wyszedł jakos w podobnym czasie co socom i motorstorm apocalypsa a jak wiadomo nie byl to najlepszy czas dla Sony jezeli chodzi o sprzedaz ich gier. Mam nadzieję, ze Sucker Punch zarobili na tej produkcji z nawiązka bo im sie należy...i zmobilizuje do powstania infamous 3 ;)

Edytowane przez marcizello
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, które ukończyły gre.

http://www.youtube.c...h?v=ETfdt5xMc9Q

Wspomnienia wracają, trzeba kiedyś ukończyć grę jako ten zły.

UWAGA SPOILER, NIE CZYTAJ JEŚLI NIE CHCESZ SOBIE ZEPSUĆ FABUŁY

Niesamowita gra, przeszedłem ją jako dobry i zły. Po tym jak zginął Zeke i na końcu gry włączyli tą świetną piosenkę to chciało mi się płakać.

\

Aha i jeszcze jedno. Czy żeby kupić InFamous Festival of Blood (który jest tylko na PSS) to trzeba sobie doładować kasę na PS Store i tu moje pytanie, czy te pieniądze można tylko dzięki karcie kredytowej? Bo widziałem tam tylko takie opcje.

Edytowane przez Fallen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i na końcu gry włączyli tą świetną piosenkę ...

Dla mnie długo długo nic nie przebije piosenki końcowej z jedynki (poniżej), tak, tak wiem że to temat Infamous 2 ;) Ot co taka mała dawka wspomnień; Working For A Nuclear Free City i ich Silent Melody :unsure:

... czy te pieniądze można tylko dzięki karcie kredytowej? Bo widziałem tam tylko takie opcje.

Biegnij do Empiku, sklepu Sony, Media czy czegoś podobnego i kup sobie kartę zdrapkę z doładowaniem, coś jak w telefonach na kartę :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam takie pytanie do posiadaczy Infamous 2... ja dopiero co zakupiłem swoją kopie i nawet nie zacząłem grać ale bardzo interesuje mnie DLC czy Blood Festvial... jak je mozna dostać i gdzię? bo nigdzie o nim nic nie pisze i nie moge znalezc go nawet na gmt. z góry dzieki za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam takie pytanie do posiadaczy Infamous 2... ja dopiero co zakupiłem swoją kopie i nawet nie zacząłem grać ale bardzo interesuje mnie DLC czy Blood Festvial... jak je mozna dostać i gdzię? bo nigdzie o nim nic nie pisze i nie moge znalezc go nawet na gmt. z góry dzieki za odpowiedz i pozdrawiam

Tam gdzie każde dlc, na PS Store, oczywiście nie za darmo.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inFAMOUS 2: Festival of Blood Drowns można zakupić na PS Store. A tak w ogóle to warto się skusić? Ukończyłem infamous 2 jakiś czas temu i stąd moje pytanie(nie czytałem w tym okresie żadnych newsów związanych z tą produkcją).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inFAMOUS 2: Festival of Blood Drowns można zakupić na PS Store. A tak w ogóle to warto się skusić? Ukończyłem infamous 2 jakiś czas temu i stąd moje pytanie(nie czytałem w tym okresie żadnych newsów związanych z tą produkcją).

A jak z ceną? [wymoderowano]

Edytowane przez Tomo
Sprawdź sobie w PsStore,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inFAMOUS 2: Festival of Blood Drowns można zakupić na PS Store. A tak w ogóle to warto się skusić? Ukończyłem infamous 2 jakiś czas temu i stąd moje pytanie(nie czytałem w tym okresie żadnych newsów związanych z tą produkcją).

A jak z ceną? ...

inFAMOUS 2: Festival of Blood18 zł + dynamiczny motyw:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inFAMOUS 2: Festival of Blood18 zł + dynamiczny motyw:)

Świetnie się składa ! Gdybym nie miał problemu z kartą dwa dni temu to zapłaciłbym 36zł :)..

Tak swoją drogą, mam Infamous pierwszą część której jeszcze nie przeszedłem, warto grać w FoB i dokupić potem dwójkę? Czy najpierw przejść jedynkę?:P Czy FoB łączy się fabularnie z ''dwójką''?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Festival of Blood nie łączy się w fabularnie żaden sposób z IF2. Polecam Ci jednak najpierw przejść pierwszą część. FoB ma najciekawsze moce, świetny klimat i lepszą, niż w pierwszej części grafikę i po powrocie do "jedynki" możesz mieć niedosyt. Ja najpierw zagrałem w God of War III, a potem wróciłem do poprzednich części i żałowałem tego. Przechodziłem w kolejności IF, IF:FoB i IF2(teraz już wykańczam pucharki, przechodzę grę jako zły na trudnym poziomie) i również Tobie polecam taką kolejność, ponieważ FoB to świetny dodatek zapewniający zabawę na kilka ładnych godzin.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Festival of Blood nie łączy się w fabularnie żaden sposób z IF2. Polecam Ci jednak najpierw przejść pierwszą część. FoB ma najciekawsze moce, świetny klimat i lepszą, niż w pierwszej części grafikę i po powrocie do "jedynki" możesz mieć niedosyt. Ja najpierw zagrałem w God of War III, a potem wróciłem do poprzednich części i żałowałem tego. Przechodziłem w kolejności IF, IF:FoB i IF2(teraz już wykańczam pucharki, przechodzę grę jako zły na trudnym poziomie) i również Tobie polecam taką kolejność, ponieważ FoB to świetny dodatek zapewniający zabawę na kilka ładnych godzin.

Dziękuję, FoB już się ściąga. Jestem zadowolony, że mam wychwalaną grę za 18zł + darmowy ciekawy dynamic theme. :)

Swoją drogą, czy FoB posiada trofea?

Lecę pykać w ''jedynaczkę'' :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, FoB już się ściąga. Jestem zadowolony, że mam wychwalaną grę za 18zł + darmowy ciekawy dynamic theme. :)

Swoją drogą, czy FoB posiada trofea?

Lecę pykać w ''jedynaczkę'' :P

Tak, ma nawet sporo:) ja pobrałem o 22 i do 4 nad ranem ukończyłem fabułę i większość pucharków :) polecam misje stworzone przez użytkowników z "zombie" w nazwie. Fajna sieczka :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czymiał ktoś taką sytuację, że mu nie zaliczyło trofeum za przejście na HARD podstawowej wersji nie FoB??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czymiał ktoś taką sytuację, że mu nie zaliczyło trofeum za przejście na HARD podstawowej wersji nie FoB??

Ja już kończę IF2 na tym poziomie i dam znać, czy wpadło. mam nadzieję, że nie. Liczę na platynę, a nie chce mi się raz jeszcze przechodzić tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też miałem zamiar zrobić platynke gdyż jedynkę ukończyłem 4 razy mimo, że nie zrobiłem wszytkich pucharków to jest to jedna z lepszych gier w jakie grałem. "2" przeszedłem niedługo po premierze, po stronie każdej karmy pozbierałem odłamki i brakuje mi tylko trofeum za poziom HARD i może jeden czy dwa których nie chciało mi zbierać gdy nie zobaczyłem trofeum za ukończenie gry na najwyższym poziomie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też miałem zamiar zrobić platynke gdyż jedynkę ukończyłem 4 razy mimo, że nie zrobiłem wszytkich pucharków to jest to jedna z lepszych gier w jakie grałem. "2" przeszedłem niedługo po premierze, po stronie każdej karmy pozbierałem odłamki i brakuje mi tylko trofeum za poziom HARD i może jeden czy dwa których nie chciało mi zbierać gdy nie zobaczyłem trofeum za ukończenie gry na najwyższym poziomie ;/

Mi zostały do wbicia pucharek za zakończenie Zła na poziomie hard(zdecydowanie wolę grać jako bohater, zarówno w pierwszej części, jak i w drugiej) i za skuteczne użycie precyzji, chyba 3 headshoty w krótkim odstępie czasu(ktoś ma pomysł kiedy zrobić i czy da się bez usprawnionej precyzji? Na hard powoli exp się nabija i rozsądnie wydaję punkty). Gra naprawdę rewelacyjna, trudno ocenić, która część lepsza. Dla mnie świetną zabawą okazały się zarówno InFamous, jak i InFamous 2 no i oczywiście Festiwal Krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi powie dlaczego infamous 2 tak slabo mi chodzi? Mniej niz 20klatek i przymula ze sie nie da grac. Jakies rady?

A inne gry działają dobrze? Wcześniej chodził ok czy od początku tak było? Sprawdź u kogoś innego płytę jeśli masz taką możliwość.

U mnie co prawda też zdarzają się spadki FPS ale są one niewielkie i tylko w dużych rozróbach.

Przy okazji mam pytanie. Orientuje się ktoś jak odblokować tą część pierwszej wyspy http://i42.tinypic.com/oieonn.jpg ? Nie mam tam żadnych zadań. Próbowałem coś biegać i szukać może jakaś misja która wypada z przeciwnika ale nic nie znalazłem.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Przy okazji mam pytanie. Orientuje się ktoś jak odblokować tą część pierwszej wyspy http://i42.tinypic.com/oieonn.jpg ? Nie mam tam żadnych zadań. Próbowałem coś biegać i szukać może jakaś misja która wypada z przeciwnika ale nic nie znalazłem.

Musisz znaleźć tam grupkę przeciwników, po zabiciu ich przy jednym z ciał uaktywni się misja z poszukiwaniem paczki, jeżeli przeleciałeś wszystko i na nikogo nie trafiłeś to spróbuj udać się do innego miejsca mapy i wrócić, ewentualnie zginąć lub zapisać i wgrać ponownie save'a w tym miejscu ... albo wszystko na raz :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że do 11 stycznia, ale nie jestem do końca pewny. whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak długo będzie trwała promocja na Festival Of Blood?

Promocja trwa do 10 stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zakupu InFamous 2 ale trochę się waham. Grałem w jedynkę, w sumie grało się fajnie, ale po pewnym czasie (mniej więcej 60% gry) zaczęła mnie irytować i jej nie ukończyłem. Na dłuższą metę wydawała mi się trochę monotonna, ciągłe naparzenie w żniwiarzy którzy znajdowali się niemal na każdym dachu budynków było irytujące. Jednak coś przyciąga mnie do kupna drugiej części. Gra bardzo rożni się od pierwowzoru ? Brać ją czy poszukać czegoś innego skoro jedynka średnio mi podeszła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójka jest lepsza od jedynki, na starcie już masz wszystkie moce,a później dokładasz jeszcze kolejne. Mechanika gry pozostaje bez zmian,a otoczenie jest bardziej zróżnicowane i kolorowe. Obecnie jestem na etapie platynowania InFamousa, także spędziłem już dobre kilka godzin z tym tytułem, zdecydowanie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×