Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze i tak jest jak ci odgwiżdżą spalonego, patrzysz na powtórkę a tam wystaje ci tylko sznurówka:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogli by wprowadzić pomyłki sędziów raz na jakiś czas puści minimalnego spalonego a nie oni nieomylni sa i ciekawe czy teraz bedzie 5 sedziów w Europejskich pucharach w karierze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa to taka gra, że dziennie online jest rozgrywane od 1 do 2 mln meczy, więc twórcy nie mogli pomyśleć o wyeliminowaniu każdego błędu. W Fifie są miliardy możliwości i tyle samo bugów, dlatego one zawsze będą tej serii występowały. W mniejszej albo większej liczbie ale jednak. Niektóre strasznie denerwują ale cóż zrobić. Wkurzają nas te błędy ale i tak tniemy w tą grę cały rok. :biggrin:

owszem,racja..fifka to fifka..ale tyle milionów dolców wtłoczonych każdego roku w dopracowanie tak naprawde paru rzeczy,paru zmian,dodaniu tego,a odjeciu tamtego,więc takie pierdółki jak rezerwowi,trener,nieruchomi porządkowi, bezsensownie dodawane schody czy na jednym stadionie tzw. wiaty (taka przybudówka z boku bramki,a za nia w najlepsze siedza kibice,ktorzy i tak by nic nie widzieli bo im ta wiata zaslania widok..)oraz nie dzialający zegar boiskowy,a takze te nieszczęsne 10 piłkarzy,to mogliby takie rzeczy poprawic.Nie wierzę,ze tego nikt z testerow i wszystkich zajmujących się tworzeniem F11 nie zauważył..Mogą sobie co roku dodawać z gorszym lub lepszym skutkiem jakies triki,obroty 360 czy cokolwiek innego,ale niech tez zadbaja o takie szczególiki,które tak naprawde widzi sie przez dluzszy czas trwania meczu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi czy te wlasnie trofeum "100 to dopiero poczatek" to trzeba tylko i wyłacznie grac w "gra rankingowa " czy np grajac klubem to tez nalicza ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,więc takie pierdółki jak rezerwowi,trener,nieruchomi porządkowi, bezsensownie dodawane schody czy na jednym stadionie tzw. wiaty (taka przybudówka z boku bramki,a za nia w najlepsze siedza kibice,ktorzy i tak by nic nie widzieli bo im ta wiata zaslania widok..)oraz nie dzialający zegar boiskowy,

(...)

ale niech tez zadbaja o takie szczególiki,które tak naprawde widzi sie przez dluzszy czas trwania meczu..

Szczególiki, na które ja na przykład w większości nie zwracam uwagi. Szczerze to jakieś schody czy wiaty to gdybyś tego nie napisał to bym nie wiedział, że takie coś w ogóle jest. Skupiam się na meczu i graniu, a nieruchomo stojących porządkowych czy braku rezerwowych na ławce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi czy te wlasnie trofeum "100 to dopiero poczatek" to trzeba tylko i wyłacznie grac w "gra rankingowa " czy np grajac klubem to tez nalicza ??

Nalicza tylko przy grze rankingowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shady

Moje zdanie jest takie,że jesli to ma być najlepsza wirtualna piłka,to chciałbym,żeby oprócz wodotrysków na boisku,wszystko wokół niego było również jeśli nie najlepsze,to chociaż bardzo dobre.Przecież wystarczyło zamiast ławki rezerwowych na 4 piłkarzy,zrobić 3x większa i "posadzić" tam resztę tych manekinów,a trenera dodac przechadzającego się wzdłuż linii i to wszystko.Podejrzewam,że o wiele lepiej by to wszystko wglądało.

Jeśli chodzi o Fife11 to jest to solidny kawałek kodu (a piszę to jako osoba,która kompletnie nie lubi piłki kopanej "w realu"),można "wsiąknąć" na dlugie popołudnia/wieczory,temu nie zaprzeczę:) ,lecz jest to jedno małe "ale"...podobno diabeł tkwi w szczegółach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim klubie może być najwięcej takich zawodników którzy mogą się rozwinąć ? W jakiejś rozsądnej lidze a nie np czeskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze co do bugów i spalonych. Strasznie mnie wkurza jak odgwizdują mi spalonego, gdy wychodzę moim zawodnikiem przed obrońców i podaję do drugiego zawodnika z mojej drużyny - takie zagranie jest prawidłowe i nie ma mowy o spalonym, a w Fifie bardzo często mi to odgwizdują.

chyba wiem o co Ci chodzi - sytuacja, gdy dwoch zawodnikow Twojej druzyny znajduje sie za linia obrony, a przed nimi tylko bramkarz. jesli zawodnik, do ktorego kierowane jest podanie znajduje sie blizej bramkarza, to w tym momencie granice spalonego wyznacza pilka, czyli mamy spalonego. dosc czesta sytuacja w Fifie 11 i nie kazdy zdaje sobie sprawe, ze takie wlasnie sa przepisy. jesli nie o taka sytuacje Ci chodzi, to w takim razie troche nie jasno to opisales

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wiem o co Ci chodzi - sytuacja, gdy dwoch zawodnikow Twojej druzyny znajduje sie za linia obrony, a przed nimi tylko bramkarz. jesli zawodnik, do ktorego kierowane jest podanie znajduje sie blizej bramkarza, to w tym momencie granice spalonego wyznacza pilka, czyli mamy spalonego. dosc czesta sytuacja w Fifie 11 i nie kazdy zdaje sobie sprawe, ze takie wlasnie sa przepisy. jesli nie o taka sytuacje Ci chodzi, to w takim razie troche nie jasno to opisales

No to teraz wszystko się wyjaśniło, czyli to jednak ja się nie znam. :)

Dzięki za odpowiedź, bo powiem szczerze, że o tym nie wiedziałem i aż mi wstyd, bo piłką nożną interesuję się dość długo, a tutaj takie zaskoczenie, dobrze wiedzieć na przyszłość. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby gra była jeszcze bardziej realna to mogłoby być coś takiego jak kibic wbiegający na murawę ;D Albo z okazji Euro walki kibiców, płonące stadiony albo coś w ten deseń ;) Jak nie w Fifie to w EURO 2012;))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby gra była jeszcze bardziej realna to mogłoby być coś takiego jak kibic wbiegający na murawę ;D Albo z okazji Euro walki kibiców, płonące stadiony albo coś w ten deseń ;) Jak nie w Fifie to w EURO 2012;))))

I bójki pomiędzy zawodnikami, sprzeczki na konferencjach prasowych i ogólne łamanie kości, no nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero po pół roku skumałem, że jak usunę inwajty to mi szybciej to pierwsze menu w grze śmiga ;D

co do samej gry to najbardziej denerwują mnie ci, co oszukują, czyli: created players, albo jakies custom teams, jakis team z usa 2 gwiazdkowy, a później się okazuje że napakowany gwiazdami.... dlatego mogę przymknąć oko na drażniące szczególy które wymieniacie. btw ktoś się orientuje jak oni tak oszukują? hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się wkurzyłem...

5 meczy wygrałem, po każdym było napisane że mam tam + 30 parę punktów za wygraną.

A żadnego z 5 meczów nie doliczyło do moich punktów....wtf ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale bez jaj...ciągle mam 5448 punktów : ] po każdym meczu wygranym / przegranym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Da się jakoś ustawić w tej fifie rozgrywkę ze znajomymi (konkretnie 3 osoby), żeby zliczało pkt i ogólnie tworzyło tabelę? Do tego żeby zliczało żółte kartki jak i czerwone (aby nie można było grać delikwentem w następnym meczu)? Oczywiście wiem, że jest tryb imprezy ale tam nie ma mowy o pamiętaniu kartek itd, do tego opiera się to na jakichś bzdurnych punktach.

Chodzi konkretnie o to, że przychodzi do mnie dwóch kumpli i gramy ze sobą na przemian, mecz - rewanż każdy z każdym. Taki turniej. Da się to jakoś ogarnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolny Ronaldo dobry może i nie ma szału ale ja wolnych strzelać nie umie więc jak dla mnie cudo!

A to moja strzelona 30min temu Gerrard-->Suarez-->Rodriguez-->GooooooL

http://www.ea.com/pl...eo/ugc/83917369

eee z dośrodkowania lipne ja rozegrałem 711 meczy rankingowych 1 vs 1 i może w 50 meczach strzeliłem gola z dośrodkowania

a po drugie to nie był mecz z kimś tylko z kompem tam na dole jest napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale bez jaj...ciągle mam 5448 punktów : ] po każdym meczu wygranym / przegranym.

Ja mam kurde to samo.

Jaja sobie goscie robia...

Grałem od wczoraj z 10 meczów rankingowych i po ani jednym punkty się nie zmieniły.

Edytowane przez SzusterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kurde to samo.

Jaja sobie goscie robia...

Grałem od wczoraj z 10 meczów rankingowych i po ani jednym punkty się nie zmieniły.

U mnie to samo punkty się nie zmieniają niezależnie czy wygram czy przegram cały czas mam plus 50 ale do rankingu się nie wlicza

Czy to błąd na serwerze czy co problem pojawił się u mnie dzisiaj

Jak ktoś zna receptę na tą sytuację niech pomoże jak ten problem rozwiązac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×