Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

skoro tyle osób ma ten problem wina musi leżeć jak zwykle po stronie EA ja bym poczekał z dzien a jak nie to niech ktoś wyśle do działu technicznego pytanie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tyle osób ma ten problem wina musi leżeć jak zwykle po stronie EA ja bym poczekał z dzien a jak nie to niech ktoś wyśle do działu technicznego pytanie

no tak tylko skoro problem lezalby po stronie EA to wszyscy mielibysmy taka sytuacje a nie kilka czy kilkanascie osob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee z dośrodkowania lipne ja rozegrałem 711 meczy rankingowych 1 vs 1 i może w 50 meczach strzeliłem gola z dośrodkowania

a po drugie to nie był mecz z kimś tylko z kompem tam na dole jest napisane

Tu nie chodzi o samą bramkę tylko oto "podanie" Suareza nożycami prawda jest taka że to miał być strzał tylko że na ręcznych to nigdy nic nie wiadomo.

I co z tego że z kompem? strzel taką samą i mi wyślij jeśli to takie proste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tyle osób ma ten problem wina musi leżeć jak zwykle po stronie EA ja bym poczekał z dzien a jak nie to niech ktoś wyśle do działu technicznego pytanie

Oto odpowiedz od EA

Proszę upewnić się , że podczas grania rozgrywka prowadzona jest narankingowych serwerach, a Twoja gra jest aktualna. Aby w grzewidoczne były tylko serwery rankingowe proszę w ustawieniachwyszukiwania zaznaczyć opcję tylko serwerów rankingowych.

Proszę spróbować wylogować się i zalogować ponownie po rozgrywce.Wykonanie tej czynności spowoduje ponowne wysłanie zapytania doserwera i zaktualizuje pliki znajdujące się na komputerze. Jeżelinadal nie otrzymałeś wyższej rangi proszę spróbować zalogować innyserwer. Po zakończeniu rozgrywki powinno upłynąć kilka minut zanimrangi się zaktualizują. W przypadku dużego natężenia na serwerachaktualizacja statystyk może potrwać dłużej.

Proszę mieć również na uwadze, że pracownicy pomocy technicznej niemają możliwości modyfikowania statystyk, rang, odznaczeń dlajakiegokolwiek konta. Ze względu na złożoność i rozmiar serwerówFIFY 11 i ilość profili oraz nieprzewidywalność internetu mogąspowodować, że niektóre rangi, unlocki oraz statystyki mogą niewyświetlać się poprawnie. Nasi specjaliści pracują ciężko, abyzminimalizować problemy ze statystykami.

Proszę również pamiętać, że statystyki otrzymuje się tylko za gręna serwerach rankingowych. Proszę pamiętać aby zaznaczyć opcjęPunkBuster.

Po sprawdzeniu wszystkich ustawien sieciowych i rozegraniu meczu problem pozostawal ten sam ponownie wyslalem do nich wiadomosc tym razem zalaczajac zrzut ekranu po zakonczonym meczu. Oto co napisali:

Witam serdecznie,

Przesyłam w takim razie informacje odnośnie problemu do deweloperaw celu dokładnej weryfikacji. Na naszych systemach testowych w CPTnie odnotowano tego błędu jednak wymaga on dokładnego zbadania.Jeśli problem okaże się ogólny na pewno już wkrótce wydana zostanieodpowiednia aktualizacja.

Przepraszam za wszelkie problemy i proszę o cierpliwość

Edytowane przez menson_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i trzeba czekać :)

Czekamy. Bo dalej nic nie ruszyło do przodu. Problem trwa już 3 dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trwa to już koło 3 dni, dzisiaj rozmawiałem z ich supportem na chacie, ale koleś nie mógł pomóc, napisał, że poinformował już jak on go no nazwał "senior support" i odpowiedzą mi w emailu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trwa to już koło 3 dni, dzisiaj rozmawiałem z ich supportem na chacie, ale koleś nie mógł pomóc, napisał, że poinformował już jak on go no nazwał "senior support" i odpowiedzą mi w emailu.

to daj znac co ci odpowiedzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Mam pytanko.

Czy da sie jakoś usunąć własne formacje ? bo mi kuzyn narobił chyba 20 ich i nie wnerwiaja a nie mam pomysłu jak je usunąć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem z nienaliczaniem punktow w grze rankingowej online wydaje sie byc jednak problemem ogolnym! Sprawdzalem 3 rozne konsole, roznych uzytkownikow i zawsze to samo... czy wygrasz czy przegrasz suma punktow sie nie zmienia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nawet jest smieszniej dzis rano zagralem 2 mecze oba wygralem i mam passe -2 a i jak wygralem 4;2 to mialem -49 pktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od nich email:

"We would like to inform you that this is a known issue and ourdevelopment team is working on getting it resolved as fast as they can.Please wait for 48-72 hours and then let us update on this issue. Weapologize for any inconvenience this may have caused you. Your time andpatience in this matter is appreciated." Czyli jak to zgłaszałem wcześniej na live chacie z ich technikiem nie wiedzieli jeszcze, że to jest powszechny problem, aktualnie pracują by rozwiązać problem. W skrócie dla tych, którzy nie znają angielskiego, że mamy czekać 48-72 godz i spróbować zagrać sprawdzić czy problem dalej występuje i ich poinformować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie system statystyk padł, nie nalicza tylko pkt. ale także innych statystyk z Centrum Gracza. Same mecze niby się zapisują, ale nie są odnotowane w liczniku rozegranych. Ot takie granie 4fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka ostanich meczow online wygrałem a punkty doświadczenia mi ujmuje miał ktos z was cos podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem od kumpla, że jak grasz z mniejszym poziomem od swojego to punkty mogą spadać. Nie jestem tego pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wygrywalem bez sensu jesli tak jest to oleje taka fife wygrana to wygrana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się tam to podoba, wreszcie 99% ludzi nie wybiera Chelsea i Realu : )

I można pograć fajnymi klubami : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka ostanich meczow online wygrałem a punkty doświadczenia mi ujmuje miał ktos z was cos podobnego?

Jeśli grasz jakąś klasową drużyną typu Barcelona kontra jakiś zespół powiedzmy 3 gwiazdkowy, koleś gra na ustawieniach manualnych i wygrywasz tylko 1-0 bądź 4-3 w słabym stylu, z małą ilością strzałów, z małym posiadaniem piłki to jest możliwe że dostajesz punkty ujemne. Jednak w obecnej sytuacji, mam tu na myśli błędy z punktami do rankingu, błąd może również źle punktować. To jest tylko gra więc nie ma się co dziwić, błędy są nieuniknione ale taka firma jak EA powinna się na takie coś przygotować... Kolejny duży minus EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zaczne grac 3 gwiaztkowymi i zobacze czy sie cos zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i cos sie spier, bo gralem pare meczy wygralem z roznymi i kazdy z nich mial wicej punktow ode mnie i dalej mi ujmuje

dziwne to :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest to być może efekt tego błędu, o którym jest tutaj trochę napisane. W ciągu 48 h ma się to rzekomo zmienić, nic nie pozostaje robić jak tylko czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest bug nie odejmuje wam ja zagrałem dziś 5 meczy z 5 róznymi przeciwnikami każdy miał tyle samo pktów i zawsze odejmowało mi 49 pkt nie zależnie od wyniku ale i tak mam cały czas tyle co miałem czyli tak jak byśmy grali nie rankingowe mecze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×