Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie: Jakiś czas temu kupiłem nową Fifę 11 i wykorzystałem online pass na swojej konsoli (koncie)-po jakimś czasie grę sprzedałem. Czy jeśli teraz kupie używkę z wykorzystanym online pass to gra zadziała z moim, który był z poprzedniej gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i cos sie spier, bo gralem pare meczy wygralem z roznymi i kazdy z nich mial wicej punktow ode mnie i dalej mi ujmuje

dziwne to :confused:

nie patrz co jest napisane, w sensie ze po meczu masz np -20. zapamietaj jaka masz ilosc pkt przed meczem a pozniej po meczu zobacz ile masz. mi sie tak zdarza ze pokazuje ze odejmuje a rzeczywiscie nalicza - taki myk ;D nie wiem na jakim levelu jestes,ale u mnie sie tak dzieje odkad przekroczylem 45 poziom. zawsze mi pokazuje minus, a normalnie za wygrana dostaje pkt.

oczywiscie zgadzam sie z innymi co dali przyklad ze jesli grasz realem z napoli i wygrasz 1:0 a gosciu ma nizszy poziom od ciebie, to gra bierze nie tylko wynik bramkowy ale przebieg calego meczu plus wlasnie poziom gracza i moze sie zdarzyc ze bedzie minus... czy jest jakies wyjscie? jest : nie grac realem, barca, czelsi - to takie nudne...

Edytowane przez black_mamba_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie: Jakiś czas temu kupiłem nową Fifę 11 i wykorzystałem online pass na swojej konsoli (koncie)-po jakimś czasie grę sprzedałem. Czy jeśli teraz kupie używkę z wykorzystanym online pass to gra zadziała z moim, który był z poprzedniej gry ?

Myślę, że tak. Ja zmieniłem konsolę na slim i sciąnąłem online pass i wszystko było OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak. Ja zmieniłem konsolę na slim i sciąnąłem online pass i wszystko było OK :)

Ściągnąłeś -ale tego z historii zakupów z Psn czy kupiłeś nowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy wy też tak macie że jak wygrywacie przeciwnicy wychodzą z gry?? Bo mnie to delikatnie mówiąc wku***ia... Wygrywałem 3-0 z kolesiem, a on musiał wyjść -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba działa naliczanie właśnie mi dodało ale te mecze które podczas przerwy rozegrałem tak jakby olał system :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest największy problem w Fifie, ale problem z graczami, a nie grą. Dobrze, że chociaż punkty dodaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie: Jakiś czas temu kupiłem nową Fifę 11 i wykorzystałem online pass na swojej konsoli (koncie)-po jakimś czasie grę sprzedałem. Czy jeśli teraz kupie używkę z wykorzystanym online pass to gra zadziała z moim, który był z poprzedniej gry ?

Tak zadziałą, online pass masz przypisany do konta PSN, a płytka to płytka - moglbys miec nawet 2 i na zmiane z nich korzystac : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zadziałą, online pass masz przypisany do konta PSN, a płytka to płytka - moglbys miec nawet 2 i na zmiane z nich korzystac : )

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z uciekinierami to powinni zrobić tak jak w nhl przy profilu podczas wybierania drożyny jest podany procent ucieczek

to by załatwiło problem jak widziałem ze koleś ma ponad 20% to wychodzilem do menu i szukałem nowego przeciwnika

proste jak drut dlaczego tak w fifie nie zrobia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież masz NU% w profilu ...

Jeśli gość nie wyłączy się przed rozpoczęciem 5 min tylko później to jest git bo zalicza mu porażkę.

I zdobywamy przez to szybkie i łatwe punkty.

Według mnie to dobre rozwiązanie. Lepsze ciężko znalesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam ale jemu nic nie ujmuje powinno 500 za każdym razem zabrać:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym ty teraz do mnie mówisz ? to wiadomo tylko czemu np do trofeów nie zalicza ? jeśli nie ja uciekłem to niech mi zalicza jako mecz rozegrany i już rozumiem jak to ja bym uciekał ale no czemu ja mam nie wbić trofeum jak strzeliłem na 1:0 w 90 minucie i cham już specjalnie wychodzi żebym nie miał rozegranego meczu ehhh żal mi takich ludzi.. "sam nie zje ale innemu nie da"

Edytowane przez Dajgosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz przynajmniej jak wychodzą to się gra nie zacina, poprostu powrót do menu... jakis czas temu jak gościu wyszedł, to była normalna zawieszka i musiałem gre resetować. to dopiero wkurw był...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy macie problem z sterowaniem w fifie 11- bo mi jakoś od wczoraj sterowanie padem nie wychodzi tak jak wcześniej czy może to być spowodowane tym iż był problem z dodawaniem/odejmowaniem punktów rankingowych...

Edytowane przez chudy7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy macie problem z sterowaniem w fifie 11- bo mi jakoś od wczoraj sterowanie padem nie wychodzi tak jak wcześniej czy może to być spowodowane tym iż był problem z dodawaniem/odejmowaniem punktów rankingowych...

raczej nie tym najprawdopodobniej pad ci siada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ustawienia może przestawiło Ci się sterowanie w fifie? Kurcze co raz częściej rozegrać mecz... zapraszam do gry, wybieram grę drużynami 3,5-4* i jak widzą że nie wezmą Barcy, Chelsea, City to nie grają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchaj z tym padem może grasz na automatach i po prostu zagrałeś przez net z typem co ustawił grę na ręczne i ci przestawiło miałem tak parę razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ustawienia może przestawiło Ci się sterowanie w fifie? Kurcze co raz częściej rozegrać mecz... zapraszam do gry, wybieram grę drużynami 3,5-4* i jak widzą że nie wezmą Barcy, Chelsea, City to nie grają...

Siemanko możemy zagrać masz racje cały czas grają 4,5 albo 5 gwiazdkowymi możemy se pograć normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do bardziej zaawansowanych. Jak zrobić zwód polegający na minięciu przeciwnika poprzez wypuszczenie sobie piłki? Tj. wypuszczam piłkę z prawej strony a obiegam obrońcę z lewej. Grając online spotkałem się z tym zwodem, efektowny i efektywny więc dobrze byłoby umieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do bardziej zaawansowanych. Jak zrobić zwód polegający na minięciu przeciwnika poprzez wypuszczenie sobie piłki? Tj. wypuszczam piłkę z prawej strony a obiegam obrońcę z lewej. Grając online spotkałem się z tym zwodem, efektowny i efektywny więc dobrze byłoby umieć :P

Prawy analog do przodu (bez L2). Fakt, bardzo przydatny trick - choć bez wyczucia timingu - bezużyteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do pogrania na ust recznych w tej chwili?

Jak coś pisać maras710 na konsoli.

Edytowane przez Maras710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ustawienia może przestawiło Ci się sterowanie w fifie? Kurcze co raz częściej rozegrać mecz... zapraszam do gry, wybieram grę drużynami 3,5-4* i jak widzą że nie wezmą Barcy, Chelsea, City to nie grają...

ja sie juz przyzwyczailem, jest na to sposob... poprostu grasz sobie druzyna 4 gwiazdkowa przeciwko barsie, czelsi czy realowi itd ;D

ps. wszyscy gracie na asyscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tylko i wyłącznie na ręcznych. Ale mistrzem to ja nie jestem hehe. A koledzy czemu tak jest że biorę mecz niestandardowy i normalnie tam są naliczane punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×