Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem tutorial na youtube i w związku z tym mam pytanie do bardziej zaawansowanych graczy, czym różnią się tricki takie jak np:

- heel flick od heel to heel flick

- simple rainbow od advanced rainbow

wykonuje się je identycznie, przynajmniej z tych filmików tak wynika, czy może są jakiś delikatne wychylenia prawej gałki, czy np. advanced rainbow zrobi tylko określona grupa piłkarzy, bo tak sobie oglądałem te filmiki i patrzę niby ten sam trick, a nazwa trochę inna, może ktoś wyjaśnić? będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnalazłem jako taki sposob na strzelenie bramki, ale ja strzelałem tylko wtedy gdy schodziłem ze skrzydła, a więc tak ... schodzimy ze skrzydła do pola karnego i tam przy linii 5m napieprzamy sie bramkarzowi aż nasza siła strzału wyniesie gdzieś mniej więcej połowę paska. Narazie nie spotkałem się z obronieniem takiego strzału, aha jest też duża szansa na to aby piłka poleciała w trybuny więc proszę nie przesadzać!:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tutorial na youtube i w związku z tym mam pytanie do bardziej zaawansowanych graczy, czym różnią się tricki takie jak np:

- heel flick od heel to heel flick

- simple rainbow od advanced rainbow

wykonuje się je identycznie, przynajmniej z tych filmików tak wynika, czy może są jakiś delikatne wychylenia prawej gałki, czy np. advanced rainbow zrobi tylko określona grupa piłkarzy, bo tak sobie oglądałem te filmiki i patrzę niby ten sam trick, a nazwa trochę inna, może ktoś wyjaśnić? będę wdzięczny.

Niektóre triki (w sumie to prawie wszystkie) różnią sie wykonaniem u gracza, który ma np. 3 gwiazdki sztuczek od tego który ma 5.

Edytowane przez Kris94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnalazłem jako taki sposob na strzelenie bramki, ale ja strzelałem tylko wtedy gdy schodziłem ze skrzydła, a więc tak ... schodzimy ze skrzydła do pola karnego i tam przy linii 5m napieprzamy sie bramkarzowi aż nasza siła strzału wyniesie gdzieś mniej więcej połowę paska. Narazie nie spotkałem się z obronieniem takiego strzału, aha jest też duża szansa na to aby piłka poleciała w trybuny więc proszę nie przesadzać!:thumbsup:

Nie no super sposób ;) Tylko weź pod uwagę, że jeśli grasz z jakimś ziomkiem, który ma jakieś pojęcie o tej grze to chyba nie da sobie ot tak wejść na 5 metr. Prędzej sam bramkarzem wyjdzie... Zresztą co to za bramka z 5 metrów ;/// Jak już zdobywać gole to piękne ;) Liczy się fun a nie wszystko na chama,

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnalazłem jako taki sposob na strzelenie bramki, ale ja strzelałem tylko wtedy gdy schodziłem ze skrzydła, a więc tak ... schodzimy ze skrzydła do pola karnego i tam przy linii 5m napieprzamy sie bramkarzowi aż nasza siła strzału wyniesie gdzieś mniej więcej połowę paska. Narazie nie spotkałem się z obronieniem takiego strzału, aha jest też duża szansa na to aby piłka poleciała w trybuny więc proszę nie przesadzać!:thumbsup:

musiol troche inaczej wyglada sam proces oddawania strzalu na manualu ;/ rozumiem ze to przepis na sukces na assyscie? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ochotę na meczyki na manualu, to zapraszać, chętnie pogram na właśnie takowych ustawieniach, bo w h2h ciężko znaleźć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szanowni dlaczego gdy gram rankingową grę (only manual) to za przegraną z ludźmi z 2x większą liczbą punktów (koło 7k) odejmuje mi 50/60 pkt, a gdy wygram z takim delikwentem to dostaję max 30 pkt? Logika podpowiada mi, ze za wygraną z dużo lepszymi powinienem więcej zyskać, za przegraną mniej tracić. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi mili mam problem , podczas ladowania sie gry po tych wszystkich wstawkach animowanych a przed wejsciem do glownego menu pokazuje mi sie czarny ekran z kolkiem ladowania i gra sie zawiesza , aby cokolwiek robic dalej musze zresetowac konsole. Inne gry dzialaja bez problemu .Czy jest to wina plyty z gra ? plytka nie ma zadnych rys , czyscilem plytke ale nadal jest bez zmian , gra zalapuje raz na dziesiec odpalen. Czy ktos z Was mial podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szanowni dlaczego gdy gram rankingową grę (only manual) to za przegraną z ludźmi z 2x większą liczbą punktów (koło 7k) odejmuje mi 50/60 pkt, a gdy wygram z takim delikwentem to dostaję max 30 pkt? Logika podpowiada mi, ze za wygraną z dużo lepszymi powinienem więcej zyskać, za przegraną mniej tracić. WTF?

To co pokazują w oknie pomeczowym to bajka, zapamiętaj sobie przed meczem ile miałeś punktów a po meczu sprawdź ile dostałeś/straciłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pytanie. czy grając online od pewnego poziomu blokują się "wspomagacze"? w głównym menu mam w ustawieniach kontrolera włączoną opcję wspomagania siły podań natomiast podczas rozgrywki jest ona zawsze wyłączona. Dodam tylko, że w opcjach sterowania przed meczem tylko ona jest na szaro "wył" i nie można jej zmienić. robiłem aktualizacje profilu w tym aktualizację przechowywania ustawień online, a nawet ją wyłączyłem i nic. miał/ma ktos podobną sytuację? z góry dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś czy EA wyda aktualizacje składów do Fify 11 ? Chodzi mi o najnowsze transfery takie jak : Fabregas w Barcelonie , Nasri w Man. City , Young w Man. Utd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś czy EA wyda aktualizacje składów do Fify 11 ? Chodzi mi o najnowsze transfery takie jak : Fabregas w Barcelonie , Nasri w Man. City , Young w Man. Utd ?

Na pewno nie wyda, bo to jeden z powodów do kupienia FIFY 12. Poza tym, skąd wytrzasnąłeś pierwsze 2 transfery to ja nie wiem. Wiem tylko to, że obaj są piłkarzami Arsenalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Fabregas już jest w Barsie. Ileś tam mln euro sam dołożył LOL :rolleyes: przecież głośno o tym ostatnio było.

BTW kiedy premiera tej FIFY u nas?

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Cesca to to cię napewno oświeci.

http://www.arsenal.c...ca-for-fabregas

Niech cie oświeci data mojego postu i artykułu na arsenal.com. Zapewniam Cię, że byłem lepiej poinformowany niż ty jeżeli chodzi o Cesca i podczas pisania postu był graczem Arsenalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ogromną nadzieję, że będzie aktualizacja składów. Powiem szczerze, że Fifa 11 to moja pierwsza oryginalna Fifa i zawsze myślałem, że wypuszczają aktualizację składów.

Jednakże myślę, że jeżeli będą to robić, to dopiero po zakończeniu większości okienek transferowych, bo teraz to musieliby robić aktualizację co kilka dni, bo np. Fabregas to jest piłkarzem Barcelony dopiero od wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedą robic zadnych aktulaizacji do fify 11 po co oni maja to robić jak za miesiąc wychodzi fifa 12 oni się zajmuj a fifa 12 anie jakimś aktualizacjami do starej fify 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

Moi mili mam problem , podczas ladowania sie gry po tych wszystkich wstawkach animowanych a przed wejsciem do glownego menu pokazuje mi sie czarny ekran z kolkiem ladowania i gra sie zawiesza , aby cokolwiek robic dalej musze zresetowac konsole. Inne gry dzialaja bez problemu .Czy jest to wina plyty z gra ? plytka nie ma zadnych rys , czyscilem plytke ale nadal jest bez zmian , gra zalapuje raz na dziesiec odpalen. Czy ktos z Was mial podobny problem?

czasami zdazaja sie zacinki, ale zeby gra wogole sie nie uruchamiala? reklamowalbym gre w sklepie...ale sprobuj jeszcze wyczyscic skrzynke poczty odebranej i jeszcze raz wlacz fife. u mnie jak mam zapchana skrzynke strasznie wolno chodzi...

Witam. mam pytanie. czy grając online od pewnego poziomu blokują się "wspomagacze"? w głównym menu mam w ustawieniach kontrolera włączoną opcję wspomagania siły podań natomiast podczas rozgrywki jest ona zawsze wyłączona. Dodam tylko, że w opcjach sterowania przed meczem tylko ona jest na szaro "wył" i nie można jej zmienić. robiłem aktualizacje profilu w tym aktualizację przechowywania ustawień online, a nawet ją wyłączyłem i nic. miał/ma ktos podobną sytuację? z góry dzięki za odp

jak sie podlaczasz do kogos to moze ktos ma ustawiona rozgrywke bez wspomagaczy?albo sam taka ustawiasz? ;p

Witam. Wie ktoś czy EA wyda aktualizacje składów do Fify 11 ? Chodzi mi o najnowsze transfery takie jak : Fabregas w Barcelonie , Nasri w Man. City , Young w Man. Utd ?

najlatwiej to zapytac tych co graja w 10, czy u nich aktualizacje jakies nastapily....ale watpie, jakos musza nas skusic do kupna 12. Edytowane przez black_mamba_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Opłaca się kupywać srebrne kontrakty na trade czy jednak kupywać brązowe? Bo niemam zamiaru marnować tych 2zł na te srebrne paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Opłaca się kupywać srebrne kontrakty na trade czy jednak kupywać brązowe? Bo niemam zamiaru marnować tych 2zł na te srebrne paczki.

Dołóż lepiej trochę do tych 2 zł i śmiało "kupywuj" słownik. No chyba, że "niemasz" ochoty. To nie kupywuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lamerskie pytanie: co wy kupujecie, do UT w sensie?

Chciałbym Ci jakoś odpowiedzieć, może być i lamersko, ale nie mam pojęcia o co pytasz. A na jakim poziomie masz większość zawodników w UT? Przede wszystkim kupuję kontrakty. Kolor zawodnika=kontrakt w tym samym kolorze, np srebrny zawodnik to i srebrny kontrakt, tak polecam najbardziej. Ponadto ja już handluję różnymi rzeczami, rozumiesz, kupuję tanio, sprzedaję drogo. Ale wynika to z tego, że mam już dobrą drużynę i potrzebuję jeszcze specjalnych złotych zawodników, którzy niestety są horrendalnie drodzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×