Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, możecie mi jakoś wyjaśnić o co chodzi z tymi kartami treningowymi? Ze 2 na dziesięć codniosly ogólną statystyke gracza, dodam że używam ich do podniesienia umiejetnosci gdzie jest jeszcze co podniesc czyli goldy ale okolo 75-80. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie szurniecie w nosniku ... to dysk...

Dzięki za info, konsole mam od niedawna więc jestem jeszcze zielony. Tylko wciąż nie wiem z czym kojarzyć te zawieszki, z wadą sprzętu czy samej gry....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, konsole mam od niedawna więc jestem jeszcze zielony. Tylko wciąż nie wiem z czym kojarzyć te zawieszki, z wadą sprzętu czy samej gry....

Na forum sporo o tym było. To wada gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps.jak 2 razy kupiłem paczke za 7500 to miałem dobre karty,kto wie moze lepsze karty są po zapłaceniu piatki a nie 7500.

Kupno jakiejkolwiek paczki to strata coinsów. W UT10 kupiłem paczek za 2 miliony coinsów i dostałem raptem 2 zawodników do składu (Ramos IF i Torres, którzy w sumie byli warci około 300k). Nawet zakładając, że śmieci sprzedałem za 200k to byłem bardzo do tyłu.

W FUT11 kupiłem raptem 2 paczki (z nudów) - upgrade do silver (nie wiem po co) i bonusową paczkę za 15k (nic sensownego tam nie było). Na razie zakupów paczek nie przewiduję - na szczęście drużynę już mam, wczoraj kupiłem sobie ze 20 paczek do team fitness i mogę skupić się na grze w piłkę. W zapasie 50k - powinno starczyć na jakieś lecznicze karty ;-)

Rezerwy uzupełnię za parę miesięcy, ceny powinny bardzo spaść a gwiazd mi już nie trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Panowie mam małe 2 problemy.

1. Podczas meczu, gdy chcę zmienić szybko polecenie taktyczne - poza taktyką przypisaną pod kierunek dół, jesto to nie możliwe. Menu taktyk bardzo szybko znika i chcąc  wybrać taktykę którą mam przypisaną pod lewo/prawo, mimowolnie zmieniam ustawienie defensywne/ofensywne. 

2. Czy też macie podczas meczu inne polecenia taktyczne niż sami sobie przypisaliście w menu drużyny, czy tylko ja jestem wybrańcem?

Z góry dzieki za wszystkie sugestie i podpowiedzi, które spowodują obniżenie mojego wku.rwienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam małe 2 problemy.

1. Podczas meczu, gdy chcę zmienić szybko polecenie taktyczne - poza taktyką przypisaną pod kierunek dół, jesto to nie możliwe. Menu taktyk bardzo szybko znika i chcąc wybrać taktykę którą mam przypisaną pod lewo/prawo, mimowolnie zmieniam ustawienie defensywne/ofensywne.

2. Czy też macie podczas meczu inne polecenia taktyczne niż sami sobie przypisaliście w menu drużyny, czy tylko ja jestem wybrańcem?

Z góry dzieki za wszystkie sugestie i podpowiedzi, które spowodują obniżenie mojego wku.rwienia.

1)Też miałem takie problemy i może głupio to zabrzmi, ale mi pomogło to, że mocniej przyciskałem strzałki. Najpierw mocno w górę, a później mocno w którąś ze stron i już było ok ..:/

2) Zapisujesz ustawienia? Gdy ich nie zapiszesz, zwykle nie działają w meczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeden wielki chlam!!!To coś w minimalnym stopniu przypomina piłkę nożna!Sedziowanie w tej grze to jedno wielkie nieporozumienie!Lekkie odepchniecie lub odbiór piłki to jakiś śmieszny faul,gdzie przy ostrym wślizgu czasami wogole nie ma faulu!Spalone...ahhahahaha,kolejna rzecz ktora kompromituje ta gre!!!Przeciwnik podaje do zawodnika ktory jest na spalonym,pilka nie dochodzi bo odrazu ja przjmuje robie kontre a sedzia cofa gre bo spalony!!!Na temat podan to lepiej nie pisac!!!bo co to ku*wa ma byc???podaje do zawodnika ktory jest 3-4 metry odemnie a pilka dochodzi do przeciwnika,lub stoi moich dwoch pilkarzy,pomiedzy mini stoi przeciwnik a pilka trafia wlasnie do przeciwnika(wszystko sie rozgrywa w odleglosci 3-4 m) kur*a czuje sie jak bym gral druzynami z B klasy tybu FC Stolec!!!Nie wazne czy gram na asyscie,czesciowej asyscie czy na recznym.Gra rankingowa....hahahhaha.....nie wygrywaj 3:0....meczu nie dokonczysz,kazdy wychodzi!!!!A kazdy mecz rankingowy wyglada tak samo(dlugie podanie na skrzydlo,wrzutaka i gooolllll)....ZYGAC SIE CHCE!!!!A co takiego polepszyl w tej grze ten niby smieszny patch???NIC....chcieli gracze patcha to go dostali,byle tylko dali spokoj pajaca z EA!!!Grajac w ta gre mozna smialo stwierdzic ze albo nie testowali tej gry,a jezeli testowali i nie zauwazyli jak ta gra waglada tow EA pracuje banda nieudacznikow!!!

Edytowane przez szuli1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeden wielki chlam!!!To coś w minimalnym stopniu przypomina piłkę nożna!Sedziowanie w tej grze to jedno wielkie nieporozumienie!Lekkie odepchniecie lub odbiór piłki to jakiś śmieszny faul,gdzie przy ostrym wślizgu czasami wogole nie ma faulu!Spalone...ahhahahaha,kolejna rzecz ktora kompromituje ta gre!!!Przeciwnik podaje do zawodnika ktory jest na spalonym,pilka nie dochodzi bo odrazu ja przjmuje robie kontre a sedzia cofa gre bo spalony!!!Na temat podan to lepiej nie pisac!!!bo co to ku*wa ma byc???podaje do zawodnika ktory jest 3-4 metry odemnie a pilka dochodzi do przeciwnika,lub stoi moich dwoch pilkarzy,pomiedzy mini stoi przeciwnik a pilka trafia wlasnie do przeciwnika(wszystko sie rozgrywa w odleglosci 3-4 m) kur*a czuje sie jak bym gral druzynami z B klasy tybu FC Stolec!!!Nie wazne czy gram na asyscie,czesciowej asyscie czy na recznym.Gra rankingowa....hahahhaha.....nie wygrywaj 3:0....meczu nie dokonczysz,kazdy wychodzi!!!!A kazdy mecz rankingowy wyglada tak samo(dlugie podanie na skrzydlo,wrzutaka i gooolllll)....ZYGAC SIE CHCE!!!!A co takiego polepszyl w tej grze ten niby smieszny patch???NIC....chcieli gracze patcha to go dostali,byle tylko dali spokoj pajaca z EA!!!Grajac w ta gre mozna smialo stwierdzic ze albo nie testowali tej gry,a jezeli testowali i nie zauwazyli jak ta gra waglada tow EA pracuje banda nieudacznikow!!!

Co do ea to jest banda idiotow rzeczywiscie... i wedlug mnie testowali gre i wiedzieli o wszystkich bledach , przycinkach itp... Wydali dobra ale zbyt niedopracowana gre tylko po to zeby ludzi dla kasy nabic... a ten patch to jeden wielki zart z ich strony chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeden wielki chlam!!!To coś w minimalnym stopniu przypomina piłkę nożna!Sedziowanie w tej grze to jedno wielkie nieporozumienie!Lekkie odepchniecie lub odbiór piłki to jakiś śmieszny faul,gdzie przy ostrym wślizgu czasami wogole nie ma faulu!Spalone...ahhahahaha,kolejna rzecz ktora kompromituje ta gre!!!Przeciwnik podaje do zawodnika ktory jest na spalonym,pilka nie dochodzi bo odrazu ja przjmuje robie kontre a sedzia cofa gre bo spalony!!!Na temat podan to lepiej nie pisac!!!bo co to ku*wa ma byc???podaje do zawodnika ktory jest 3-4 metry odemnie a pilka dochodzi do przeciwnika,lub stoi moich dwoch pilkarzy,pomiedzy mini stoi przeciwnik a pilka trafia wlasnie do przeciwnika(wszystko sie rozgrywa w odleglosci 3-4 m) kur*a czuje sie jak bym gral druzynami z B klasy tybu FC Stolec!!!Nie wazne czy gram na asyscie,czesciowej asyscie czy na recznym.Gra rankingowa....hahahhaha.....nie wygrywaj 3:0....meczu nie dokonczysz,kazdy wychodzi!!!!A kazdy mecz rankingowy wyglada tak samo(dlugie podanie na skrzydlo,wrzutaka i gooolllll)....ZYGAC SIE CHCE!!!!A co takiego polepszyl w tej grze ten niby smieszny patch???NIC....chcieli gracze patcha to go dostali,byle tylko dali spokoj pajaca z EA!!!Grajac w ta gre mozna smialo stwierdzic ze albo nie testowali tej gry,a jezeli testowali i nie zauwazyli jak ta gra waglada tow EA pracuje banda nieudacznikow!!!

Mam tylko jedno pytanie?

Kto ci każe w to grac? Myślisz że kogoś obchodzi, że ci się ta gra nie podoba? Tak narzekasz że nie widzisz żadnych plusów tej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeden wielki chlam!!!To coś w minimalnym stopniu przypomina piłkę nożna!Sedziowanie w tej grze to jedno wielkie nieporozumienie!Lekkie odepchniecie lub odbiór piłki to jakiś śmieszny faul,gdzie przy ostrym wślizgu czasami wogole nie ma faulu!Spalone...ahhahahaha,kolejna rzecz ktora kompromituje ta gre!!!Przeciwnik podaje do zawodnika ktory jest na spalonym,pilka nie dochodzi bo odrazu ja przjmuje robie kontre a sedzia cofa gre bo spalony!!!Na temat podan to lepiej nie pisac!!!bo co to ku*wa ma byc???podaje do zawodnika ktory jest 3-4 metry odemnie a pilka dochodzi do przeciwnika,lub stoi moich dwoch pilkarzy,pomiedzy mini stoi przeciwnik a pilka trafia wlasnie do przeciwnika(wszystko sie rozgrywa w odleglosci 3-4 m) kur*a czuje sie jak bym gral druzynami z B klasy tybu FC Stolec!!!Nie wazne czy gram na asyscie,czesciowej asyscie czy na recznym.Gra rankingowa....hahahhaha.....nie wygrywaj 3:0....meczu nie dokonczysz,kazdy wychodzi!!!!A kazdy mecz rankingowy wyglada tak samo(dlugie podanie na skrzydlo,wrzutaka i gooolllll)....ZYGAC SIE CHCE!!!!A co takiego polepszyl w tej grze ten niby smieszny patch???NIC....chcieli gracze patcha to go dostali,byle tylko dali spokoj pajaca z EA!!!Grajac w ta gre mozna smialo stwierdzic ze albo nie testowali tej gry,a jezeli testowali i nie zauwazyli jak ta gra waglada tow EA pracuje banda nieudacznikow!!!

właśnie między innymi dlatego sprzedałem te gre. Od ponad dwóch lat fifa (09,10,11) stanowiło dla mnie wypełnienie czasu między kolejnymi "hiciorami" a w ttym roku pustka :)

Strasznie mnie wnerwaiała tegoroczna edycja.

A czare goryczy przelało to że grając z zawodnikiem 1 lvl a po meczu pokazywało że miał ponad 5k za mecze online ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też dosyć często wkurza sędziowanie w Fifie. Za chamski faul w nogi od tyłu często jest żółta, a kilka razy za to, że ledwo dotknąłem wślizgiem przeciwnika(który już wybił piłkę) to od razu czerwona. Ale najgorsze są spalone. Dzisiaj na przykład przegrałem mecz (w akcji, która zakończyłaby się bramką, był spalony <którego nie było>. I z akcji, po spalonym przeciwnika, padła bramka dla niego) przez to, że będąc sam na sam z bramkarzem, postanowiłem podać na dół.i co? SPALONY. Chociaż najbliższy obrońca przeciwnika był 2 metry za moimi piłkarzami, a bramkarz był przed zawodnikami. Komedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też dosyć często wkurza sędziowanie w Fifie. Za chamski faul w nogi od tyłu często jest żółta, a kilka razy za to, że ledwo dotknąłem wślizgiem przeciwnika(który już wybił piłkę) to od razu czerwona. Ale najgorsze są spalone. Dzisiaj na przykład przegrałem mecz (w akcji, która zakończyłaby się bramką, był spalony <którego nie było>. I z akcji, po spalonym przeciwnika, padła bramka dla niego) przez to, że będąc sam na sam z bramkarzem, postanowiłem podać na dół.i co? SPALONY. Chociaż najbliższy obrońca przeciwnika był 2 metry za moimi piłkarzami, a bramkarz był przed zawodnikami. Komedia

To już nawet moja żona (po paru latach...) wie co mówi przepis o spalonym... Polecam poczytać reguły gry w piłkę nożną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nawet moja żona (po paru latach...) wie co mówi przepis o spalonym... Polecam poczytać reguły gry w piłkę nożną.

Zależy co koleś rozumie przez na dół ? Jeżeli do tyłu to niemożliwe, że jest spalony, bo piłka jest podawana do "tyłu" , jeżeli podał do zawdonika który stał "przed" piłką - wtedy oczywiśćie jest. Ciekawostka : jedynym zawodnikiem na boisku, który może powiedzieć "moja" jest bramkarz (jest to w przepisach FIFA)

Edytowane przez Flisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dół, czyli zawodnik był ZA piłką. Trudno to opisać słowami, ale najprościej - na 100% nie było spalonego. Dlatego przykro mi, ale nie będę czytał reguł, bo wiem kiedy jest spalony..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka : jedynym zawodnikiem na boisku, który może powiedzieć "moja" jest bramkarz (jest to w przepisach FIFA)

Czyli jak obrońca krzyknie moja to dostanie żółtą? Przecież wiele razy na boisku krzyczą sobie moja aby ułatwic komunikację na boisku. Nie rozumiem tego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dół, czyli zawodnik był ZA piłką. Trudno to opisać słowami, ale najprościej - na 100% nie było spalonego. Dlatego przykro mi, ale nie będę czytał reguł, bo wiem kiedy jest spalony..

na dół czyli ogólnie mówiąc zapewne wzdłuż linii końcowej (bramkowej) a czy piłka podawana do przodu czy do tyłu ma mniejsze znaczenie jeśli zawodnik do którego kierowane było podanie był w momencie zagrania za linią piłki .... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak obrońca krzyknie moja to dostanie żółtą? Przecież wiele razy na boisku krzyczą sobie moja aby ułatwic komunikację na boisku. Nie rozumiem tego :P

Zapomniałem dodać w polu bramkarskim (5 m) . Podałem tylko to jako ciekawostkę, nie wiem jak to funkcjonuje na boisku, ale taki przepis jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi mili pomozcie mi przy ultimie otoz kupilem sobie Kuszczaka , jest w klubie ale nie mam nie wiem jak przeniesc go do mojego skladu , tak aby gral w meczach . Ogladalem tutoriale ale nie moge znalezc w jaki sposob mam to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi mili pomozcie mi przy ultimie otoz kupilem sobie Kuszczaka , jest w klubie ale nie mam nie wiem jak przeniesc go do mojego skladu , tak aby gral w meczach . Ogladalem tutoriale ale nie moge znalezc w jaki sposob mam to zrobic

Wchodzisz w swój skład,najeżdzasz na swojego dotychczasowego bramkarza i dajesz :square: następnie "Swap" i w kryteriach wyszukiwania ustawiasz GK i dajesz "Search"Powinien wyskoczyć Kuszczak wciskasz:x: i jest już wstawiony do składu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeden wielki chlam!!!To coś w minimalnym stopniu przypomina piłkę nożna!Sedziowanie w tej grze to jedno wielkie nieporozumienie!Lekkie odepchniecie lub odbiór piłki to jakiś śmieszny faul,gdzie przy ostrym wślizgu czasami wogole nie ma faulu!Spalone...ahhahahaha,kolejna rzecz ktora kompromituje ta gre!!!Przeciwnik podaje do zawodnika ktory jest na spalonym,pilka nie dochodzi bo odrazu ja przjmuje robie kontre a sedzia cofa gre bo spalony!!!Na temat podan to lepiej nie pisac!!!bo co to ku*wa ma byc???podaje do zawodnika ktory jest 3-4 metry odemnie a pilka dochodzi do przeciwnika,lub stoi moich dwoch pilkarzy,pomiedzy mini stoi przeciwnik a pilka trafia wlasnie do przeciwnika(wszystko sie rozgrywa w odleglosci 3-4 m) kur*a czuje sie jak bym gral druzynami z B klasy tybu FC Stolec!!!Nie wazne czy gram na asyscie,czesciowej asyscie czy na recznym.Gra rankingowa....hahahhaha.....nie wygrywaj 3:0....meczu nie dokonczysz,kazdy wychodzi!!!!A kazdy mecz rankingowy wyglada tak samo(dlugie podanie na skrzydlo,wrzutaka i gooolllll)....ZYGAC SIE CHCE!!!!A co takiego polepszyl w tej grze ten niby smieszny patch???NIC....chcieli gracze patcha to go dostali,byle tylko dali spokoj pajaca z EA!!!Grajac w ta gre mozna smialo stwierdzic ze albo nie testowali tej gry,a jezeli testowali i nie zauwazyli jak ta gra waglada tow EA pracuje banda nieudacznikow!!!

Swiete slowa !.

I dlatego sprzedaje ta beznadziejna gre....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno pytanie?

Kto ci każe w to grac? Myślisz że kogoś obchodzi, że ci się ta gra nie podoba? Tak narzekasz że nie widzisz żadnych plusów tej gry...

Racja nikt nikogo do grania nie zmusza!

Gra ma trochę wad ale i tak robi robotęthumbsup.gif.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak żaden z zawodników nie moze krzyczec do przeciwników zeby puscil (pilke ) , zostaw , podaj ,nie mozna zmylac :) ja dostalem za to zolta kartke nie dawno i juz trzymam jezyk za zebami <---------- ale to tylko taka ciekawostka , nawiazujac do tego co ktos napisal o bramkarzu . Ma ktos ochotke grac w ut na siebie , dodac do friendsow takiego nieudacznika jak ja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeden wielki chlam!!!To coś w minimalnym stopniu przypomina piłkę nożna!Sedziowanie w tej grze to jedno wielkie nieporozumienie!Lekkie odepchniecie lub odbiór piłki to jakiś śmieszny faul,gdzie przy ostrym wślizgu czasami wogole nie ma faulu!Spalone...ahhahahaha,kolejna rzecz ktora kompromituje ta gre!!!Przeciwnik podaje do zawodnika ktory jest na spalonym,pilka nie dochodzi bo odrazu ja przjmuje robie kontre a sedzia cofa gre bo spalony!!!Na temat podan to lepiej nie pisac!!!bo co to ku*wa ma byc???podaje do zawodnika ktory jest 3-4 metry odemnie a pilka dochodzi do przeciwnika,lub stoi moich dwoch pilkarzy,pomiedzy mini stoi przeciwnik a pilka trafia wlasnie do przeciwnika(wszystko sie rozgrywa w odleglosci 3-4 m) kur*a czuje sie jak bym gral druzynami z B klasy tybu FC Stolec!!!Nie wazne czy gram na asyscie,czesciowej asyscie czy na recznym.Gra rankingowa....hahahhaha.....nie wygrywaj 3:0....meczu nie dokonczysz,kazdy wychodzi!!!!A kazdy mecz rankingowy wyglada tak samo(dlugie podanie na skrzydlo,wrzutaka i gooolllll)....ZYGAC SIE CHCE!!!!A co takiego polepszyl w tej grze ten niby smieszny patch???NIC....chcieli gracze patcha to go dostali,byle tylko dali spokoj pajaca z EA!!!Grajac w ta gre mozna smialo stwierdzic ze albo nie testowali tej gry,a jezeli testowali i nie zauwazyli jak ta gra waglada tow EA pracuje banda nieudacznikow!!!

No tak jest ale czym się tu denerwować ja pisałem parę stron wcześniej ze testerzy EA musieli mieć niezła libacje bo pierwszy raz widzę fife z takimi problemami. Po prostu wiedzieli ze jest syf i wypuścili bo i tak wszyscy brali fife bez wahania.

Co do samej rozgrywki to po 1 resecie statow pogralem troche 1na1 i dalem sobie spokój, nawet w grach nie rankingowych trafiają się debile którzy uciekają!! w nie rankingowej grze!! Przeważnie gram 70min usypiającej gry później zaczynam szybki atak i tak już miałem parę razy ze wygrywając 3-0 ludzie uciekają i to w rankingowym jak i nie rankingowym.

Co do fauli to drażni mnie walka bark w bark ja rozumiem ze przeciwnik odepchnie mojego zawodnika itp. ale odpycha go tak że mój zawodnik przesuwa się o ok. 1 metr, wygląda to komicznie ale co zrobić.

Nie ukrywam ze micro freez dalej jest momentami zauważalny ale minimalnie przytnie raz na mecz albo tylko podczas pierwszego meczu.

Ogólnie ja już tylko gram w Virtual Pro ale tam tez są problemy z uciekającymi drużynami których ucieczka się nie zapisuje jako walkower.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam mam pytanko czy moze mi kots powiedziec co sie dzieje z ta fifa?? caly czas sie zacina napisalem do EA Games odpisali ze bedzie 12 nowy patch 1.03v ok zainstalowalem go i jest jeszcze gorzej;/ gra caly czas sie zaciona ze nie da sie grac napisalem zas do EA games a oni ze nic nie poradza i ze tylko wesla do zgloszenie do dewelopera czy jakos tak. czy kots moze pomoc i powiedziec czy da sie cos z tym zrobic czy nie?? do EA Games widocznie nie chce pomoc;/ moze jakis nowy patch wyjdzie albo cos?? prosze o pomoc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×