Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

jak tam panowie,gracie jeszcze w ultimate team?

Ja planuję dopiero zacząć rozgrywać mecze.

Odpuściłem sobie najpierw z dwóch powodów - po pierwsze chciałem zrobić trofeum za 100 rankingowych, a po drugie miałem za dobrą drużynę w UT :) Czekałem aż poziom się trochę wyrówna. A wolałem kupić team wcześniej bo cena za najlepszych graczy idzie w górę i ten trend się jeszcze długo nie zatrzyma.

Swoją drogą w weekend pierwszy raz kupiłem 3 jumbo packi i wylosowałem...

1 pack: Robben

2 pack: śmieci

3 pack: Lahm

Dobra inwestycja, Robben poszedł za ok. 130k :D a Lahm siedzi na ławce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w PS3 się juz nie ale na Xklocu tak

Ale leveling jest bardzo latwy ja mam juz 78%

Masz na mysli ze w Fifie 11 sie nie da tak ?? Bo w F10 na ps3 nie ma zadnego problemiku aby to zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzył wczoraj koleś. Zagrałem mecz Real vs Lech (ja) i do 89 minuty było 1:1 z przewagą moją, tylko lechici spuchli i kontraatak i CR7 strzela 2:1. Mówi się trudno. Zagrałem z nim rewanż, tylko że zamiast lecha wybrałem Manchester United (mój ulubiony), on wybrał ponownie Real. Po 30 minutach było 2:0 dla mnie z ogromną przewagą MU i strzelając brameczkę na 3:0 Berbatovem, dodam tylko że była to chyba najładniejsza brameczka w Fifie11 i po cieszynkach pojawił się disconnect. Kurde nawet nie zdążyłem zapisać bramki. Kurde gdy ja przegrywam kilkoma bramkami już na początku meczu to nie rozłączam się. Próbuje walczyć o przynajmniej remisik, co często udaje się. Nie mogą EA zrobić jakąś czarną listę, która moglibyśmy updatować i wtedy nie łączylibyśmy się z takimi ludźmi. A co do UT to nie chce mi się grać, bo tam (w sumie jak w każdej grze online gdzie można kupować za kasę dodatki) zawsze jakiś maniak co nie ma nikogo na utrzymaniu i ma kasę tylko na pierdoły przeznacza na zakup zawodników. Możliwość kupna za zł powinna być zablokowana. Mógłby EA organizować co kilka dni turnieje w UT, np. że od 19:00 zaczynają się mecze play-off czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krykam89 - Też tak zawsze mam, jak ja przegrywam to się nigdy nie rozłączam ale jak już ja mam sporą przewagę i wygrywam kilkoma bramkami to nie mogę dokończyć meczu bo gość się rozłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja problemy z rozłączającymi się graczami miałem jakoś do 10 lvl (więc kilkanaście pierwszych meczy). Powyżej tego poziomu problem był dla mnie bardzo okazjonalny - nawet jak wysoko wygrywam to mi się nikt nie rozłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja problemy z rozłączającymi się graczami miałem jakoś do 10 lvl (więc kilkanaście pierwszych meczy). Powyżej tego poziomu problem był dla mnie bardzo okazjonalny - nawet jak wysoko wygrywam to mi się nikt nie rozłącza.

im wiekszy poziom tym mniej ucieczek;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie grac w tryb ultimate team za darmo. Bez kupywania zadnych paczek itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie grac w tryb ultimate team za darmo. Bez kupywania zadnych paczek itp

Da się. Za każdy rozegrany mecz dostaje sie ok. 400-500 pkt. I za te punkty potem kupuje sie paczki, tym samym nie płacąc ani grosza.

Oczywiście jak kolega wyżej wspomniał znajdą się gracze co wydają kasę w błoto bo to przecież tylko wirtualna rozgrywka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzył wczoraj koleś. Zagrałem mecz Real vs Lech (ja) i do 89 minuty było 1:1 z przewagą moją, tylko lechici spuchli i kontraatak i CR7 strzela 2:1. Mówi się trudno. Zagrałem z nim rewanż, tylko że zamiast lecha wybrałem Manchester United (mój ulubiony), on wybrał ponownie Real. Po 30 minutach było 2:0 dla mnie z ogromną przewagą MU i strzelając brameczkę na 3:0 Berbatovem, dodam tylko że była to chyba najładniejsza brameczka w Fifie11 i po cieszynkach pojawił się disconnect. Kurde nawet nie zdążyłem zapisać bramki. Kurde gdy ja przegrywam kilkoma bramkami już na początku meczu to nie rozłączam się. Próbuje walczyć o przynajmniej remisik, co często udaje się. Nie mogą EA zrobić jakąś czarną listę, która moglibyśmy updatować i wtedy nie łączylibyśmy się z takimi ludźmi. A co do UT to nie chce mi się grać, bo tam (w sumie jak w każdej grze online gdzie można kupować za kasę dodatki) zawsze jakiś maniak co nie ma nikogo na utrzymaniu i ma kasę tylko na pierdoły przeznacza na zakup zawodników. Możliwość kupna za zł powinna być zablokowana. Mógłby EA organizować co kilka dni turnieje w UT, np. że od 19:00 zaczynają się mecze play-off czy coś.

Własnie dlatego odpaliłem UT bo tam nie ma tyle ucieczek bo spada za nie mnożnikthumbsup.gif ale tak szczerze to troszkę mnie wpieniają te kontrakty więc chyba znów coś pogram w rankingowych. Chyba że znów trafię tak że jak będę przegrywał ja to rozegram mecz do końca a jak następne trzy mecze pod rząd zacznę prowadzić po 10 min 2:0 to moment i gości nie maconfused.gif. No chyba mnie wtedy coś trafi...angry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 200 meczy w grze konkurencyjnej o numerze 2011 miałem 3 ucieczki. W FIFA 09 na 10 meczy miałem 3 ucieczki. Szkoda, że w FIFA jest tyle casualstwa :confused: Gra jest inna, ale towarzystwo takie samo jak 10 lat temu....

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tej edycji juz podziekowalem, szkoda nerwow. Jak dluzej sie gra tym wiecej bledow razi w oczy, ale bledy jeszcze mozna przebolec, najgorsi sa uciekajacy gracze. Nastepna fife kupie tylko w tedy jak EA zrobi cos z uciekajacymi graczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 200 meczy w grze konkurencyjnej o numerze 2011 miałem 3 ucieczki. W FIFA 09 na 10 meczy miałem 3 ucieczki. Szkoda, że w FIFA jest tyle casualstwa :confused: Gra jest inna, ale towarzystwo takie samo jak 10 lat temu....

Generalizujesz. W konkurencję nie gram, ale jak obserwowałem znajomego w rankingowych, to na 4 mecze w dwóch mu uciekli. I co?

Głupie gadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uciekanie było jest i będzie. Uciekają chyba głównie gówniarze, którzy nie mogą przeboleć porażki. Ja mam konsolę od 2 miesięcy, granie na padzie było i nadal jest dla mnie czymś nowym i trudnym. Częściej przegrywam niż wygrywam, ale nigdy nie uciekam...Jakiś szacunek dla rywala obowiązuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/45782246 moja brameczka  ja ma lv 17  i  ucieczek brak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalizujesz. W konkurencję nie gram, ale jak obserwowałem znajomego w rankingowych, to na 4 mecze w dwóch mu uciekli. I co?

Głupie gadanie.

Mylisz się, gdyż ty tylko grasz w FIFA i o grze konkurencyjnej wiesz bardzo, bardzo mało. Popłynąłeś Sir na fali z całą tą marketingową bombą. Ja natomiast grałem od FIFA 09 do FIFA 10 na online i wiem jacy gracze w tę grę grają. To zupełnie inna bajka niż w grze konkurencyjnej. W FIFA miałem takie momenty, że nawet co trzeci mecz to była ucieczka. To nie jest głupie gadanie tylko przykre fakty. Nie jestem z tych co piszą o danej grze nie grając w nią bo w FIFA od 09 grałem i dałem się złapać w ten cały wielki show. Po graniu 2 lata poznałem tę grę i całe te casualowe towarzystwo. Dałem sobie spokój. W Pro wygram mecz i od razu komentarz przeciwnika GG. Każdy wie o co chodzi.....Ty też wiesz w czym rzecz Sir...... Nie ma o czym mówić... W FIFA na 10 meczy miałem min 3 -4 ucieczki. W PRO na 200 mam 3. Dajesz przykład jakiegoś twojego znajomego a ja mogę tobie teraz wymienić moich 45, którzy ucieczek mieli max 5 na setki meczy. Fakty są takie, że w FIFA gra olbrzymia masa casualswa lubiące sobie pograć na licencjach. Tacy ludzie w d.upie mają honor, zasady i grę do ostatniego gwizdka.FIFA community a PRO to jak niebo i ziemia.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, gdyż ty tylko grasz w FIFA i o grze konkurencyjnej wiesz bardzo, bardzo mało. Popłynąłeś Sir na fali z całą tą marketingową bombą. Ja natomiast grałem od FIFA 09 do FIFA 10 na online i wiem jacy gracze w tę grę grają. To zupełnie inna bajka niż w grze konkurencyjnej. W FIFA miałem takie momenty, że nawet co trzeci mecz to była ucieczka. To nie jest głupie gadanie tylko przykre fakty. Nie jestem z tych co piszą o danej grze nie grając w nią bo w FIFA od 09 grałem i dałem się złapać w ten cały wielki show. Po graniu 2 lata poznałem tę grę i całe te casualowe towarzystwo. Dałem sobie spokój. W Pro wygram mecz i od razu komentarz przeciwnika GG. Każdy wie o co chodzi.....Ty też wiesz w czym rzecz Sir...... Nie ma o czym mówić... W FIFA na 10 meczy miałem min 3 -4 ucieczki. W PRO na 200 mam 3. Dajesz przykład jakiegoś twojego znajomego a ja mogę tobie teraz wymienić moich 45, którzy ucieczek mieli max 5 na setki meczy. Fakty są takie, że w FIFA gra olbrzymia masa casualswa lubiące sobie pograć na licencjach. Tacy ludzie w d.upie mają honor, zasady i grę do ostatniego gwizdka.

Lons, każda generalizacja z gruntu jest nieprawdziwa. Prędzej powołałbyś się na statystyki, ale kto wierzy w statystykę? Nie da się w taki sposób katalogować ludzi - gdyby tak było, nie byłbym dumnym posiadaczem 0% rozłączeń w FIFĘ :) I nie sądzę żebym był tu wyjątkiem.

Rozłączanie może mieć dużo wspólnego ze średnim wiekiem graczy. Czy FIFA ma niższą? Myślę, że tak. Bo PES (moim zdaniem) jedzie na opinii, natomiast gracze młodsi, bez bagażu PSX po prostu wybierają produkt lepszy [dla nich] i (też nie da się ukryć) lepiej rozreklamowany.

PS. O grze konkurencyjnej aż tak mało nie wiem. Wystarczająco za to, żeby podjąć decyzję czy chcę w to grać. Ale to nie temat do tej dyskusji :)

PS2. Dodam, że na ostatnie 80 meczy nikt mi się w FIFIE nie rozłączył (kwestia osiągnięcia pewnego poziomu, dzieci wiadomo - tak wysoko nie dojdą). Po dobrym meczu niejednokrotnie też dostałem osławione gg - o czymś to świadczy? Chyba nie.

A poza tym to wciągasz mnie w jakiś offtop.

Dziś w UT przez przypadek zmieniłem formację swojemu bramkarzowi :( 9k w plecy heh. Mogliby to jakoś zabezpieczyć..

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg ... Co wam przeszkadzają ucieczki skoro i tak pkt dostajecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg ... Co wam przeszkadzają ucieczki skoro i tak pkt dostajecie?

Niektórzy nie grają dla "wirtualnych punktów". Myślę, że o to nam chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons, każda generalizacja z gruntu jest nieprawdziwa. Prędzej powołałbyś się na statystyki, ale kto wierzy w statystykę? Nie da się w taki sposób katalogować ludzi - gdyby tak było, nie byłbym dumnym posiadaczem 0% rozłączeń w FIFĘ :) I nie sądzę żebym był tu wyjątkiem.

Rozłączanie może mieć dużo wspólnego ze średnim wiekiem graczy. Czy FIFA ma niższą? Myślę, że tak. Bo PES (moim zdaniem) jedzie na opinii, natomiast gracze młodsi, bez bagażu PSX po prostu wybierają produkt lepszy i (też nie da się ukryć) lepiej rozreklamowany.

PS. O grze konkurencyjnej aż tak mało nie wiem. Wystarczająco za to, żeby podjąć decyzję czy chcę w to grać. Ale to nie temat do tej dyskusji :)

PS2. Dodam, że na ostatnie 80 meczy nikt mi się w FIFIE nie rozłączył (kwestia osiągnięcia pewnego poziomu, dzieci wiadomo - tak wysoko nie dojdą). Po dobrym meczu niejednokrotnie też dostałem osławione gg - o czymś to świadczy? Chyba nie.

A poza tym to wciągasz mnie w jakiś offtop.

Dziś w UT przez przypadek zmieniłem formację swojemu bramkarzowi :( 9k w plecy heh. Mogliby to jakoś zabezpieczyć..

Czy produkt lepszy to bym z tobą polemizował. Natomiast jadący na tak wielkiej machinie reklamowej to zdecydowanie tak. Licencje + potężny marketing robi swoje. Gracz casual na 90% wybierze ten tytuł. Nie ważne czy gra ma fun czy jest nudna jak flaki z olejem.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy produkt lepszy to bym z tobą polemizował. Natomiast jadący na tak wielkiej machinie reklamowej to zdecydowanie tak. Licencje + potężny marketing robi swoje. Gracz casual na 90% wybierze ten tytuł. Nie ważne czy gra ma fun czy jest nudna jak flaki z olejem.

Co do pierwszego zdania - poprawiłem się.

Co do drugiego - jeżeli uważasz, że casual to taki tępy nastolatek, który weźmie wszystko co się lepiej sprzedaje to bardzo się mylisz. Nie taka jest definicja gracza casualowego.

Kończąc temat z mojej strony - mniejszość lubi myśleć, że wie lepiej od większości. Większość zwykle się nie przejmuje co myśli mniejszość. Jak chcesz podyskutować to na priv :D

Zauważyliście, że ostatnio znacznie poprawili tryb klubowy? Nie rozłączyło mnie od mniej więcej miesiąca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze punkty za ucieczkę przeciwnika się dostaje, bo to pozwoli szybciej wejść na wyższy lvl a dzięki temu z tego co tu piszecie ucieczkowiczów będzie coraz mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ucieczki są czasami denerwujące. Jedyne co denerwuje to to, że wygrany mecz poprzez ucieczkę nie jest traktowany jako ROZEGRANY mecz, dzięki czemu trudno jest uzyskać achievement za 5 meczy bez porażki z rzędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.mam kłopot i preosze o pomoc..w wyzwaniach mam do wykonania 10 karnych strzelić,strzelam na arenie w meczach w klubie  zdobywam 10 jak trzeba wszystko pokazuje pięknie ze zaliczone,wyłączam gre i za kazdym razem mi kasuje i jest pokazane że nie stzreliłem nawet jednego karnego..poprostu mi nie zalicza zadań....co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.mam kłopot i preosze o pomoc..w wyzwaniach mam do wykonania 10 karnych strzelić,strzelam na arenie w meczach w klubie  zdobywam 10 jak trzeba wszystko pokazuje pięknie ze zaliczone,wyłączam gre i za kazdym razem mi kasuje i jest pokazane że nie stzreliłem nawet jednego karnego..poprostu mi nie zalicza zadań....co robić?

Zapisać profil po zaliczeniu zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy można trenować jakoś karne?? Wykonuje je fatalnie i zastanawiam się czy w ustawieniach można je sobie potrenować tak jak rzuty wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×