Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Filsek - przyznaję, trafiają się goście honorowi, którzy przegrywają wysoko, ale grają do końca i nie strzelają sobie bramek. Takie coś cenię. Zresztą sam tak gram. Nigdy się nie rozłączam. Tzn. baaaaaardzo rzadko, kiedy muszę iść i nie wyrabiam się. Kiedyś miałem sytuację, że wygrywałem, ale musiałem wyjść, heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gorsze są rzeczy od uciekania. Jak koleś sobie podaje pod bramką i nie da się zakończyć meczu. Tutaj macie przepiękny doping ultrasów Celticu kierowany przez 6 latka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wy też nie możecie się za pierwszym (a nawet po kilku próbach) połączyć się z przeciwnikiem w trybie szybkiego meczu rankingowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wy też nie możecie się za pierwszym (a nawet po kilku próbach) połączyć się z przeciwnikiem w trybie szybkiego meczu rankingowego?

Czesto tak mam...tzn teraz juz mniej i nie wiem czy dalo to cos jak w routerze odblokowalem porty,czy poprostu samo sie poprawilo.

Wczesniej nawet przez pol godziny sie polaczyc nie moglem,ciagle pisalo ze wczytuje!pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam wielki problem. Włączam grę wszystko normalnie póki nie przechodzi mi do areny. Nie można wejść do menu, gdy piłka wyleci na aut gra się zacina i trzeba resetować PS3. Miał ktoś taki kłopot?

EDIT; Powiem wam, że problem pojawia się tylko przy wybraniu języka polskiego. Bardzo ciekawe.

Edytowane przez Artx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam wielki problem. Włączam grę wszystko normalnie póki nie przechodzi mi do areny. Nie można wejść do menu, gdy piłka wyleci na aut gra się zacina i trzeba resetować PS3. Miał ktoś taki kłopot?

EDIT; Powiem wam, że problem pojawia się tylko przy wybraniu języka polskiego. Bardzo ciekawe.

sproboj usunac save z gry i potem zapisac na nowo . powinno pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie techniczne odnośnie fify, jeżeli mam wykorzystany kod do grania w multi i obecnie zakupiłem nową konsolę to wystarczy że ustawie swój profil z poprzedniej konsoli i będę mógł spokojnie grać w multi czy będzie grozić mi kupno nowego kodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie techniczne odnośnie fify, jeżeli mam wykorzystany kod do grania w multi i obecnie zakupiłem nową konsolę to wystarczy że ustawie swój profil z poprzedniej konsoli i będę mógł spokojnie grać w multi czy będzie grozić mi kupno nowego kodu?

Spokojnie sobie ściągniesz pliczek Online Pass, przez PSStore, wybierając opcję "View Downloads".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Jak zagrać 2 vs 1 przez internet (2 na jednej konsoli)? Nigdzie nie mogę doszukać się takiej opcji, a jestem pewien, że w UT grałem vs 2 osoby jednocześnie.

Edytowane przez lolp2p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w 11 ale w 10 wystarczylo ze przy wyborze zespolu na drugim padzie sie nacisnelo gosc ( :triangle: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dziwną sytuację. Chcę grać po sieci ale przy wyborze drużyn, pojawia sie przeciwnik a ja jak wcisnę X mam info że mój zespół jest poza zasięgiem gwiazkowym i nie moge grać. Miał ktoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dziwną sytuację. Chcę grać po sieci ale przy wyborze drużyn, pojawia sie przeciwnik a ja jak wcisnę X mam info że mój zespół jest poza zasięgiem gwiazkowym i nie moge grać. Miał ktoś tak?

Miałem taką sytuację kilkakrotnie. Nic się nie poradzi, trzeba nowego przeciwnika szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką sytuację kilkakrotnie. Nic się nie poradzi, trzeba nowego przeciwnika szukać.

No własnie na głupotę nic nie poradzisz..... trzeba szukać wiedzy w książkach, a nie w grach

Informacja o ZASIĘGU GWIAZDKOWYM mówi nam o tym iż dany przeciwnik wyznaczył dodatkowe warunki rozgrywki jakim jest zasięg gwiazdkowy... przykład zakres 2,5-3 gwiazdek możemy grać tylko drożynami z tej rangi np Lechem ;).

Informacja o dodatkowych warunkach rozgrywki tj sterowanie (manualne, półautomat, automat), ranga gwiazdek, szybkość rozgrywki itp mamy wyświetlane podczas wyboru przeciwnika bądź sami sobie precyzujemy podczas wyszukiwania...

BTW wszystko jest ładnie opisane w książeczce zamieszczonej z grom dla zachęty dodam iz jest na tyle cienka, ze jej przewertowanie/ czytanie więcej niż tydzień nie zajmie ;P pozdrawiam

Gracie może na manula szukam chętnych do rozgrywki ??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie na głupotę nic nie poradzisz..... trzeba szukać wiedzy w książkach, a nie w grach

Informacja o ZASIĘGU GWIAZDKOWYM mówi nam o tym iż dany przeciwnik wyznaczył dodatkowe warunki rozgrywki jakim jest zasięg gwiazdkowy... przykład zakres 2,5-3 gwiazdek możemy grać tylko drożynami z tej rangi np Lechem ;).

Informacja o dodatkowych warunkach rozgrywki tj sterowanie (manualne, półautomat, automat), ranga gwiazdek, szybkość rozgrywki itp mamy wyświetlane podczas wyboru przeciwnika bądź sami sobie precyzujemy podczas wyszukiwania...

BTW wszystko jest ładnie opisane w książeczce zamieszczonej z grom dla zachęty dodam iz jest na tyle cienka, ze jej przewertowanie/ czytanie więcej niż tydzień nie zajmie ;P pozdrawiam

Gracie może na manula szukam chętnych do rozgrywki ??

Fajnie, że się zabłysnąłeś, ale nie tu leży problem.

Otóż wybierając szybki mecz nie raz zdarzyło mi się, że gość był już gotowy do gry Realem lub Barceloną (5 gwiazdek), ja natomiast nie mogłem wybrać Interu (4,5 gwiazdki) więc żadna wiedza ksiażkowa tu nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się zabłysnąłeś, ale nie tu leży problem.

Otóż wybierając szybki mecz nie raz zdarzyło mi się, że gość był już gotowy do gry Realem lub Barceloną (5 gwiazdek), ja natomiast nie mogłem wybrać Interu (4,5 gwiazdki) więc żadna wiedza ksiażkowa tu nie pomoże.

Nie to było celem... ale dziekuje za słowa uznania :P

napisałem ta wiadomość po przez wyniki własnych obserwacji gdyż multum powtarzam multum graczy nie czyta informacji do jakiej gry sie podłącza

np. osobiście gram na manualu ludzie odruchowo się podłączają i później wtrakcie rozgrywki bądz podczas ustawień składu się rozłączają co jest niezwykle irytujące ponieważ na nowo musimy tworzyć grę...

PS jesli kogoś uraziłem przepraszam fakt faktem, że FIFA posiada mnóstwo błędów związanych nie z samą rozgrywką, które samą przyjemność z gry a naprawdę jest spora potrafią uprzykrzyć

Informacja dla "manualnych" graczy ktoś tam postanowil założyć konto na niezwykle popularnym dziś fejsbuku zrzeszająca tego typu graczy, polecam...

http://www.facebook....96464417?v=wall

Edytowane przez wałeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na moje nowe bramki

Seedorf - http://www.ea.com/pl...eo/ugc/52951596 , prawie jak za czasów w Realu Madryt ( starsi pamiętają tą bramkę z kilkudziesięciu metrów)

Higuain - http://www.ea.com/pl...eo/ugc/52514533 przeciętna, ale fajnie zgrała się z kiwkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o tym trybie gry bramkarzem? bo jak dla mnie to porażka totalna... w 3 meczach jakie gralem na bramce przeciwnik oddal tylko jeden celny strzal... strasznie nudne jak dla mnie, mogli sie bardziej postarac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o tym trybie gry bramkarzem? bo jak dla mnie to porażka totalna... w 3 meczach jakie gralem na bramce przeciwnik oddal tylko jeden celny strzal... strasznie nudne jak dla mnie, mogli sie bardziej postarac

Najprawdopodobniej grałeś w dobrej drużynie i nie na najwyższym poziomie. Ja nie mówię że tryb jest idealny bo też się spodziewałem czegoś lepszego, ale spróbuj zagrać na Legendarnym i w np. Blackpool albo Wolverhampton to poczujesz różnice broniąc strzały Drogby czy Torresa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do grających na manualu. Wyczytałem gdzieś kiedyś w artykule o FIFIE 11, że podobno gracze manualni mają jakieś oddzielne statystyki, rankingi. Czy to prawda? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do grających na manualu. Wyczytałem gdzieś kiedyś w artykule o FIFIE 11, że podobno gracze manualni mają jakieś oddzielne statystyki, rankingi. Czy to prawda? Z góry dzięki za odpowiedź.

Można zdobyć trofeum za wygrany mecz w trybie "ręczny", aczkolwiek w rozgrywce sieciowej różnicy nie zauważyłem poprawcie mnie jeśli się mylę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam panowie,gracie jeszcze w ultimate team?

Edytowane przez Andrzej19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×