Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie!!!

Czy da się w jakikolwiek sposób sciągnąc np gole z Fify (PS3) na PC,żebym mogl zrobić jakiś filmik na youtube.

Proszę o pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male pytanko oddnosnie fify 11 on line czy wan tez tak laguje mam neta 2 mb/s.

inne gry online zajebiszo smigaja a ta to poprostu porazka .

czy to winna serwerow ea??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie!!!

Czy da się w jakikolwiek sposób sciągnąc np gole z Fify (PS3) na PC,żebym mogl zrobić jakiś filmik na youtube.

Proszę o pomoc!!!

Uploadujesz bramkę na strony EA, a następnie wchodzisz na swój profil, media i tam możesz ściągać bramki na dysk w formacie flv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uploadujesz bramkę na strony EA, a następnie wchodzisz na swój profil, media i tam możesz ściągać bramki na dysk w formacie flv.

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa kompilacja bramek online, chyba najbardziej znanego Trickstera FIFY:

Fajnie zmontowane jednak to nie jest takie latwe, co z reszta przyznalo 3 najbardziej znanych Tricksterow youtube(w tym autor powyzszego filmiku) w wywiadzie z EA. A zobaczyc mozna takie wzmagania w tym filmiku:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy u osób u których występowały micro zwiechy podczas meczów dalej wystepuja??

Po patchu miałem jeden microfreez podczas pierwszego meczu a teraz gra przeszła ewolucje i freez jest wstanie wystąpić co 10 sekund po 3, 4 raz

Nie wiem czy to wina gry w dalszym ciągu jak przed patchem czy połączenia, ale gdy połączenie jest przerywane na lewym środkowym boku pojawia się kółko ładowania.

A tu nic nie mam tylko freez tak jak z przed patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po tym patchu nie mam w ogóle zwiech. Zawsze denerwowało to mnie i moich kumpli gdy graliśmy 2vs2 a w ostatni weekend śmigało pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.mam problem przez który nerwy mi siadają.mam ps3 60GB (ostatnio wymieniałem hdd na 320,myślałem że pomoże).Neta mam 6 GB.Ciagle myślałem że wina jest routera,bo przy grze online mnie rozłancza z serwerami fify,a psn dalej połączone.Próbowałem na kabel i bezprzewodowo.Oczywiście jest to z mojej winy (tak pisze) i punkciki mi odejmuje,a przeważnie jak wygrywam:( Ostatnio kumpel podłączył swoje ps3 pod ten sam router i gralismy druzynowe,no jak zwykle mnie rozłączyło.Czyli wychodzi ze router dobry.Ustawienia mamy te same.O co chodzi?Pomóżcie bo za niedługo chyba pad wyląduje w telewizorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ja mam takie zasadnicze pytanie, bo z trybem gwiazdy w Fifie nie jestem zbytnio zaznajomiony... Czy moja gwiazdka rozwija się jedynie poprzez spełnianie wyzwań, czy np. doświadczenie meczowe (mam na myśli sytuację, gdy gra wiele meczów w trybie kariery i zbiera dobre noty) też ma jakieś znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy u osób u których występowały micro zwiechy podczas meczów dalej wystepuja??

Po patchu miałem jeden microfreez podczas pierwszego meczu a teraz gra przeszła ewolucje i freez jest wstanie wystąpić co 10 sekund po 3, 4 raz

Nie wiem czy to wina gry w dalszym ciągu jak przed patchem czy połączenia, ale gdy połączenie jest przerywane na lewym środkowym boku pojawia się kółko ładowania.

A tu nic nie mam tylko freez tak jak z przed patcha

Ja mam ''freez'' bardzo często i to bez znaczenia czy gram online czy np. tryb kariery. Jest to denerwujące a już zwłaszcza jak się goni wynik :angry: .

Niewiem jak wy ale miałem podobnie z FIFĄ 10 oraz z FIGHT NIGHT ROUND 4 i myślałem, że moja konsolka nawala, ale teraz widze, że nie tylko ja mam problem :blink:

ps3_Lewy10_PL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ''freez'' bardzo często i to bez znaczenia czy gram online czy np. tryb kariery. Jest to denerwujące a już zwłaszcza jak się goni wynik :angry: .

Niewiem jak wy ale miałem podobnie z FIFĄ 10 oraz z FIGHT NIGHT ROUND 4 i myślałem, że moja konsolka nawala, ale teraz widze, że nie tylko ja mam problem :blink:

Ja mam tak pierwszy raz wcześniej w fife grałem na ps3 fat teraz mam ps3 slim i w innych grach nie spotkałem się z takimi efektami.

Tylko w fifie 11 przed patchem 2 micro freezy na mecz po patchu 1 freez na 4 godzinną sesje, teraz 10 micro freez w jednym meczu WG albo 1, 2-3

Przed patchem pisalem do EA, najpierw opisałem tylko problemy online (odpowiedz ea była żebym założył sobie nowe konto PSN)

Później napisałem ze problemy te dotyczą głownie trybu offline i online (odp.ea proszę przysłać grę do ea reklamacje w warszawie)

Zastanawiam się nad wymianą samego nośnika gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowy na forum ps3site, to mój pierwszy post gdyż dopiero zaczynam przygode z PS3 :). Mam pytanie, odnośnie polskiej wersji językowej gry. Czy kupując FIFE 11 w Wielkiej Brytanii bedę miał polską wersję językową gry? Jest jaki multi-lang, czy gry z polską wersją językową wychodzą tylko na polski rynek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowy na forum ps3site, to mój pierwszy post gdyż dopiero zaczynam przygode z PS3 :). Mam pytanie, odnośnie polskiej wersji językowej gry. Czy kupując FIFE 11 w Wielkiej Brytanii bedę miał polską wersję językową gry? Jest jaki multi-lang, czy gry z polską wersją językową wychodzą tylko na polski rynek?

Hej.Ja kupiłem grę w Niemczech i mam polski język do wyboru.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak pierwszy raz wcześniej w fife grałem na ps3 fat teraz mam ps3 slim i w innych grach nie spotkałem się z takimi efektami.

Tylko w fifie 11 przed patchem 2 micro freezy na mecz po patchu 1 freez na 4 godzinną sesje, teraz 10 micro freez w jednym meczu WG albo 1, 2-3

Przed patchem pisalem do EA, najpierw opisałem tylko problemy online (odpowiedz ea była żebym założył sobie nowe konto PSN)

Później napisałem ze problemy te dotyczą głownie trybu offline i online (odp.ea proszę przysłać grę do ea reklamacje w warszawie)

Zastanawiam się nad wymianą samego nośnika gry.

mam dokladnie ten sam problem... po patchu 1 freez i potem smigalo pieknie a teraz jest tragicznie... od 1 do 10 freezow sie zdarza.... Jest to bardzo denerwujace .nie widze tu sensu wymiany bo to nic nie da... spotkalem sie z wieloma osobami u ktorych freezy wystepowaly nawet w demku.

Ja mam ''freez'' bardzo często i to bez znaczenia czy gram online czy np. tryb kariery. Jest to denerwujące a już zwłaszcza jak się goni wynik :angry: .

Niewiem jak wy ale miałem podobnie z FIFĄ 10 oraz z FIGHT NIGHT ROUND 4 i myślałem, że moja konsolka nawala, ale teraz widze, że nie tylko ja mam problem :blink:

ps3_Lewy10_PL.png

ogolnie to gry od ea maja takie zwiechy tylko.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie ciekawi skąd to nagłe pogorszenie się u was z tymi freezami.

Żadnego update nie było przecież?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie ciekawi skąd to nagłe pogorszenie się u was z tymi freezami.

Żadnego update nie było przecież?

tak mnie tez to interesuje strasznie.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio kupiłem ps3 z fifa 11 i mam do Was pytanie. Czy zdarza Wam się, że np w trybie treningu co jakiś czas zniknie na chwilę któryś z zawodników? Zdarzyło mi się też 2-3 razy, że podczas meczu piłka została wybita poza pole karne na połowę przeciwnika, kamera poszła za nią, ale żaden z zawodników i nic. Czekam, aż coś się ruszy, ale musiałem w ostateczności wyłączyć grę i ponownie ją uruchomić. Nie będę zakładam nowego tematu tylko spytam też o drugą rzecz, a mianowicie, czy Wasze konsole wydają co jakiś czas dźwięk "uciskanego plastiku"? Nie wiem jak to nazwać. Nawet na wyłączonym sprzęcie co jakiś czas jest takie"pyknięcie" jakby coś w środku strzeliło. Na początku myślałem, że to od nowości, ale to się powtarza. Nie jest to typowo mechaniczny dźwięk, raczej typu zamykania tylnej klapki od telefonu (klik). Miałem wcześniej ps3 80gb i nie miałem z nią takich przebojów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio kupiłem ps3 z fifa 11 i mam do Was pytanie. Czy zdarza Wam się, że np w trybie treningu co jakiś czas zniknie na chwilę któryś z zawodników? Zdarzyło mi się też 2-3 razy, że podczas meczu piłka została wybita poza pole karne na połowę przeciwnika, kamera poszła za nią, ale żaden z zawodników i nic. Czekam, aż coś się ruszy, ale musiałem w ostateczności wyłączyć grę i ponownie ją uruchomić. Nie będę zakładam nowego tematu tylko spytam też o drugą rzecz, a mianowicie, czy Wasze konsole wydają co jakiś czas dźwięk "uciskanego plastiku"? Nie wiem jak to nazwać. Nawet na wyłączonym sprzęcie co jakiś czas jest takie"pyknięcie" jakby coś w środku strzeliło. Na początku myślałem, że to od nowości, ale to się powtarza. Nie jest to typowo mechaniczny dźwięk, raczej typu zamykania tylnej klapki od telefonu (klik). Miałem wcześniej ps3 80gb i nie miałem z nią takich przebojów....

ten dzwiek to normalka... czytalem chyba nawet na tym forum ze to od przegrzewania sie obudowy czy cos w tym stylu ... A co do fify no to niestety najnowsza odslona ma wiele bledow , bugow i tak dalej wiec nie przejmuj sie....

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×