Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czego od niego chcesz. Ładnie Ci opisał temat, dał nawet linka do oficjalnego forum. Jakbyś miał odrobinę dobrej woli to byś sobie tam poszedł i przeczytał (i byś się dowiedział czemu tak jest).

A mógł (być może nawet powinien) po prostu napisać, żebyś sobie przeszukał 100 stron tego tematu. Wałkowane setki razy, denerwujące jest, że co kilka dni ktoś przychodzi z tym samym problemem i oczekuje natychmiastowej i określonej odpowiedzi. Określonej - bo jak prawda Ci nie odpowiada to drążysz temat mając nadzieję, że ktoś Ci grę naprawi?

Nie naprawi. Patcha też już (moim zdaniem) nie będzie.

o co ci chodzi cycorus?bo nie bardzo rozumiem o co chodzi..

Edytowane przez Fankis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co ci chodzi cycorus?bo nie bardzo rozumiem o co chodzi..

W sumie o nic. Sorry, pomyliłem wątki i osoby ;-) Tak to jest jak za dużo privów naraz przyjdzie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie o nic. Sorry, pomyliłem wątki i osoby ;-) Tak to jest jak za dużo privów naraz przyjdzie ;-)

heh..spoko..a ja tu rozkminiam o co ci chodzi..haha..pozdro

Edytowane przez Fankis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie ma szans zeby jakikolwiek egemplarz zadzialal chocby go wymieniac ze stro razy? dzieki ze wogole podjales probe pomocy

sluchaj evi a czy to normlane albo czy moze zdarzyc sie ze czasami w menu gry np wlasnie w nfs przytanie menu gry np przy wyborze samochodu itp ? dzieki

Powiem Ci, że grając w grę MMA (EA Sports) też mi się wieszała. Dlatego teraz boję się wydać 200 zł na jakąś grę z EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evi92 pierwsza rzecz zwazaj na slowa,bo z dupy ci nie wyroslem zeby tu z takimi tekstami wylatywac,gowno to moglbys ty zrobic,gdybys mial odwage tak nie grzecznie przysapac do mnie w 4 oczy,wiec zastanow sie internetowy twardzielu co piszesz..zastanawiajace jest dla mnie to dlaczego na jednym slimie dziala a na innym takim samym modelu ta sama kopia fify nie..

nie jestem zaden twardziel... tylko twoje rady sa poprostu do du** ... i jak masz jakis problem to pisz na privie cwaniaczku zamiast zasmiecac forum . koniec

moze jeszcze zaraz powiesz ze masz lepsza konsole od nas wszystkich co? tak bardzo bronisz EA?? wypuscili niedopracowany produkt i tyle i to jest jedynie ich wina ze sie zacina . a jesli z ciebie taki niedowiarek to wejdz na forum ea o fifie i sobie tam poczytaj ...

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zaden twardziel... tylko twoje rady sa poprostu do du** ... i jak masz jakis problem to pisz na privie cwaniaczku zamiast zasmiecac forum . koniec

moze jeszcze zaraz powiesz ze masz lepsza konsole od nas wszystkich co? tak bardzo bronisz EA?? wypuscili niedopracowany produkt i tyle i to jest jedynie ich wina ze sie zacina . a jesli z ciebie taki niedowiarek to wejdz na forum ea o fifie i sobie tam poczytaj ...

Cisza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie kłóćcie się, bo to nie ma sensu ;)

Jak bardzo ustawienia ręczne (konfiguracja pada, wszystko bez asyst) wpływa na zdobywanie bramek? Tzn. nie pytam o trudność ich zdobycia, a raczej ich wygląd, heh. Czy można sadzić jakieś ładniejsze bramki czy to raczej nie ma różnicy, prócz zwiększonego poziomu trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zaden twardziel... tylko twoje rady sa poprostu do du** ... i jak masz jakis problem to pisz na privie cwaniaczku zamiast zasmiecac forum . koniec

moze jeszcze zaraz powiesz ze masz lepsza konsole od nas wszystkich co? tak bardzo bronisz EA?? wypuscili niedopracowany produkt i tyle i to jest jedynie ich wina ze sie zacina . a jesli z ciebie taki niedowiarek to wejdz na forum ea o fifie  i sobie tam poczytaj ...

cwaniaczku?wiesz wogule co to gamoniu znaczy?obrazasz mnie na forum wiec i ci odpisze na forum..widac ze szpikiem jestes i masz nascie lat....a tak wracajac do tematu to chcialem pomoc,jezeli sie pomylilem to sorko,to byla taka moja mysl..byla zla ok..to mnie popraw tylko nie obrazajac mnie przy tym i nie bylo by tematu..ps.ja mam najlepsza konsole..hura hura..heh..a wy macie wszyscy gorsze!yea

Sorko koledzy ze nie potrzebne zamieszanie sie tu wywołało....evi jak cos pisz na priv to mozemy dlaej podyskutować..Pozdrawiam Fifowców :)

Edytowane przez Fankis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwaniaczku?wiesz wogule co to gamoniu znaczy?obrazasz mnie na forum wiec i ci odpisze na forum..widac ze szpikiem jestes i masz nascie lat....a tak wracajac do tematu to chcialem pomoc,jezeli sie pomylilem to sorko,to byla taka moja mysl..byla zla ok..to mnie popraw tylko nie obrazajac mnie przy tym i nie bylo by tematu..ps.ja mam najlepsza konsole..hura hura..heh..a wy macie wszyscy gorsze!yea

a w czym ja cie obrazilem? taka jest prawda ze szukasz zaczepki czlowieku... temat byl walkowany 1000 razy i jakos wczesniej sie nei udzialales... nie znasz problemu a gadasz bzdury ... powiedzialem ze twoja mysl byla zla a ty mnie tu obrazasz . jezeli masz problem pisz na pw... to nie jest temat odpowiedni do takich rozmow wiec skoncz bo to sie robi zalosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak sie robi żałosne to czemu sam odpisujesz a nie piszesz na priv..?mądralo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak sie robi żałosne to czemu sam odpisujesz a nie piszesz na priv..?mądralo..

bo nie mam ochoty rozmawiac z toba? proste ... skoncz juz swoje madrosci . pisalem ci zebys na pw pisal jak masz problem juz wczoraj a ty dalej zasmiecasz watek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty dalej nie potrafisz zrozumieć pewnych spraw..zastanów sie troszke zanim kogoś obrazisz..i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w poniedzialek wysylam fifke do ea niech wymieniaja na taka ktora na mom slimie sie nie bedzie ciela i bede az tyle razy wysylal i robil im problem az wymienia mi na taka ktora bedzie chodzic na moim slinku o o tyle hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w poniedzialek wysylam fifke do ea niech wymieniaja na taka ktora na mom slimie sie nie bedzie ciela i bede az tyle razy wysylal i robil im problem az wymienia mi na taka ktora bedzie chodzic na moim slinku o o tyle hehe

;)

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie..po to płacisz tyle za gre zeby sobie fajnie popykam bez zacinania....szkoda tylko ze bedziesz musiał czekać,aż ci wymienią..to troche niesprawiedliwe..ale co zrobisz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w poniedzialek wysylam fifke do ea niech wymieniaja na taka ktora na mom slimie sie nie bedzie ciela i bede az tyle razy wysylal i robil im problem az wymienia mi na taka ktora bedzie chodzic na moim slinku o o tyle hehe

;) niewazne ile razy ci wymienia fife to i tak sie bedzie zacinac. A mowiac ze to wina gry mowilem ogolem a nie o twojej wersji ;) jezeli naprawde chcesz zeby fifa sie nie zacinala to kup ps3 fat 60 gb...

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko..w wyzwaniach mam do zrobienia rzuty wolne podkręcone..hmm..amatorskie pytanie,ale zapomniałem jak sie podkręca..heh..przypomni ktos?z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko..w wyzwaniach mam do zrobienia rzuty wolne podkręcone..hmm..amatorskie pytanie,ale zapomniałem jak sie podkręca..heh..przypomni ktos?z góry dzięki

:) kurde myslalem ze z R1 ale nie wychodzi podkrecanie... chyba R3 podczas wolnych sie to robilo

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki:)..bede probował z wieczorka..teraz kobieta mnie goni do kuchni..heh..Keep in touch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w poniedzialek wysylam fifke do ea niech wymieniaja na taka ktora na mom slimie sie nie bedzie ciela i bede az tyle razy wysylal i robil im problem az wymienia mi na taka ktora bedzie chodzic na moim slinku o o tyle hehe

Gratuluję pomysłu.

Poczta Polska się ucieszy z nieskończonego dopływu środków.

PS. Polecam kupić od razu paczkę kopert - może jest taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) niewazne ile razy ci wymienia fife to i tak sie bedzie zacinac. A mowiac ze to wina gry mowilem ogolem a nie o twojej wersji ;) jezeli naprawde chcesz zeby fifa sie nie zacinala to kup ps3 fat 60  gb...

Ja mam slima i mi się nie zacina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoł!.

Mam znowu problem ;/

Czy te micro-freezy to są w singlu tylko?

Bo jak gram z moim bratem to miałem od czasu do czasu przycinki.

Jeśli nie micro-freezy to co to może być? Lagi?

i jeszcze jedno . Mój brat dzisiaj(wczoraj) na 6 rozegranych meczy 3 mu rozłączyło i pisało ,że przeciwnik uciekł ,ale w tych 3, raz rozłączyło mu ze mną ,ale ja nie uciekłem :)

Proszę o odpowiedź

PS:Sorki za chaotyczne pisanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evi widzisz koles pisze wyzej ze na slimie mu sie nie zacina i wez tu ogarnij temat nam sie zacina a jemu nie .... ja gram teraz w nfs gra w wysigu ani razu mi sie nie zaciela natomiast menu gry przycina mi sie czasem dosc widocznie tez nie wiem co z tym robic ani co o tym myslec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×