Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

wilkie dzięki. wychodzi to Tobie w meczu? może masz jeszcze jakies ciekawe porady jak tu ograć moich kumpli? i ich zaskoczyć

A co tu nie wyjść? Prosty trick. Jak ogarniesz zasadę działania i wyczujesz odpowiedni moment, to możesz tym mijać 2-3 zawodników.

Body feinty są najskuteczniejsze, ale jak chcesz się bawić, to np. Rainbow 1vs1 z bramkarzem. W 50% przypadków kończy się czerwoną kartką dla bramkarza i karnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w fifie można grać reprezentacjami kraju?jak tworzy się kariere do wyboru są tylko kluby? Albo ja tego nie widzę. Mógłby ktoś napisać dokładnie w jakim trybie można grać reprezentacjami i gdzie dokładnie tego szukać w opcjach?

z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa że ten typek to ja :) Nigdy nie doświadczyłeś crasha w fifie? Wiem że to wyglądało dosyć dziwnie ale to nie nasza wina! Odrazu oczerniasz nas od niewiadomo kogo, jesteśmy w top 100, i to nie jest żaden mit. Przejrzyj nasze logi gier na stronce ea sports. Nie musisz siać jakiejś propagandy (?) przeciwko nam. Bardzo chętnie możemy rozegrać kilka sparingów jeśli twierdzisz że nasza gra i pozycja w Polsce to śmiech na sali. Nie będe się tłumaczył tym że brakowało trzech podstawowych graczy, po prostu zagrajcie z nami! Pozdrawiam!

Dziwne wiesz, rozegrałem ponad 150 meczy WG, ponad 400 1v1 i crashy w połowie meczu doświadczyłem może z 4, 5 razy? Nie obchodzi mnie kto grał u was w składzie, bo my graliśmy tak samo w 4. Fajnie, że jesteście w top 100 to dlaczego po pierwszej połowie było 2:0 dla nas? Nasz squad przy 2,5k pkt to powinniście roznieść tak jak Hoolsi kiedyś 8:0. No ale co ja się będę spinał. Przecież i tak "DZIWNYM" trafem był crash i 3:0 dla was. Wygraliście jak najbardziej zasłużenie.

Co do nicku to sry, że nie zapamiętałem.

Edytowane przez qim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wytlumaczysz nasze wygrane z HOOLSAMI? Przypadek? Pomyśl ze nie każdy jest zawsze w jakiejś zajebistej dyspozycji, są tez gorsze okresy.;)

Edytowane przez ReGGyxd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne wiesz, rozegrałem ponad 150 meczy WG, ponad 400 1v1 i crashy w połowie meczu doświadczyłem może z 4, 5 razy? Nie obchodzi mnie kto grał u was w składzie, bo my graliśmy tak samo w 4. Fajnie, że jesteście w top 100 to dlaczego po pierwszej połowie było 2:0 dla nas? Nasz squad przy 2,5k pkt to powinniście roznieść tak jak Hoolsi kiedyś 8:0. No ale co ja się będę spinał. Przecież i tak "DZIWNYM" trafem był crash i 3:0 dla was. Wygraliście jak najbardziej zasłużenie.

Co do nicku to sry, że nie zapamiętałem.

Szacun dla Was za walke, wygrywaliście 2 0 po zaciętym meczu, ale to co sie pózniej działo to jakaś parodia. Crash w połowie meczu, czekaliśmy około 5minut a nie 15 jak wspomniałeś wcześniej i żadnej wiadomości od Was, żebyśmy wyszli czy cos w tym stylu. Później wyskakuje nam komunikat, że wygraliśmy walkowerem, a od Was jakże kulturalne wiadomości typu 'ch*j wam w dupe itp'. Czy pisaliśmy, że wygraliśmy zasłużenie? Nie, więc po co o tym wspominasz? Możemy zagrać sparinga kiedy chcecie, i o której chcecie i zobaczymy jak gra wygląda. Jak chcecie zagrać to napiszcie najlepiej do krisa na psn i jakoś się umówilmy. Poza tym, dosyć niedawno wygraliśmy mecz z HOOLSAMI 1 0 i nie wiadomo czemu go nie zaliczyło. My jednak jakoś nie pisaliśmy że czitują, chociaz nasze kluby sympatią sie nie darzą. Zaakceptuj, że fifa jest pełna błędów i nie mieliśmy wpływu na to, co się stało. Następnym razem pomyśl, zanim kogoś oskarżysz o oszukiwanie.

A i tak jak reggy napisał, ostatnio mamy lekki dołek formy, to i taki mecz mógł sie zdarzyć.

Pozdro

Edytowane przez rafalblabla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ten cały mityczny Ultra Squad to fajna ściema. Jeśli jesteście top 100 i top 2 w Polsce to śmiech na sali. Dzisiejszy mecz był tego najlepszym przykładem. Wygrywamy 2:0, prowadzimy w wyrównanym meczu, no i po 45 min gra dziwnym trafem dostała crasha. Po 15 min siedzenia w tym zasranym lobby wyszliśmy i oczywiście z 2:0 dla nas zrobiło się 0:3. Pozdrawiam: vitruviana, rafałblabla, altaira i jakiegoś typka co z wami grał. Rzeczywiście światowy poziom gry.

qim popieram...

wygrywają to są najlepsi...przegrywają to winny BUG (można przeczytać na stronie)...Rzeczywiście światowy poziom gry.

aha tacy najlepsi i 2:0 w pupkę????oj...a ty jakiś tam typek (danerin) na 1700 rozegranych przez Ultra rozegrał 59 meczy i się szczyci,zaprasza na sparing????stuknij się w główkę...

A po drugie to już nie długo mitem będzie ze w ULTRA graja same ***** ,bo i tak już większość się z nich śmieje...

pozdro dla normalnych

Edytowane przez mlodyFIFA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kim Ty w ogóle jesteś? Anonimowy przeciętniaku. I naucz się pisać bo "Mlody" to Ty chyba bez powodu się nie nazwałeś :)

Edytowane przez Dannerin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry rafał, ale my czekaliśmy grubo ponad 15 min. Nic do was nie pisałem, bo z reguły nie pisze, a przynajmniej staram się nie pisać pod wpływem emocji do innych graczy. My pomimo "gorszych okresów" potrafimy dograć do końca i przyjąć 4:0 w dupę na klatę. Niech wam będzie, że przypadek itd. Liczę, że na was więcej nie trafię, bo szkoda tych 12 straconych minut wiedząc, że i tak o wygranej nie może być mowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem

Gram w Ultimate Team i moim zawodnikom pokończyły się kontrakty , nie mam coinsów , a meczu nie zagram w takim wypadku. Co robić ? I Gdy się kupuje karty po czym poznać na ile meczów będzie to kontrakt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry rafał, ale my czekaliśmy grubo ponad 15 min. Nic do was nie pisałem, bo z reguły nie pisze, a przynajmniej staram się nie pisać pod wpływem emocji do innych graczy. My pomimo "gorszych okresów" potrafimy dograć do końca i przyjąć 4:0 w dupę na klatę. Niech wam będzie, że przypadek itd. Liczę, że na was więcej nie trafię, bo szkoda tych 12 straconych minut wiedząc, że i tak o wygranej nie może być mowy...

Jesteś po prostu śmieszny, nadal twierdzisz że wyszliśmy bo wygrywaliście? Człowieku weź się zastanów ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok qim, ty akurat nic do nas nie pisałeś, od innych dostawaliśmy jednak wiadomości takie, jak pisałem wcześniej. To, że obecnie jesteśmy najwyżej z polskich klubów w rankingach nie oznacza, że wszystko wygrywamy. Gdybyśmy znali czity to na bank byśmy nie mieli tych 267porażek. Po prostu nie oskarżaj nas od razu o celowego crasha.

A co do wypowiedzi Młodego - w tym meczu gdzie trafił sie bug nie przegraliśmy, tylko zremisowaliśmy z POLISH MASTERS. Gram tam u nich na 2 koncie, trzymam z nimi dobre stosunki i gwarantuje Ci, że nie pisaliśmy do nich, że zremisowali na farcie, a i w newsie napisaliśmy na początku, że gratulujemy im odwagi, bo zagrali z 3 graczami mniej. A jedynymi którzy mają coś do naszego klubu to byli lub obecni gracze HOOLIGANS (nie wszyscy of kors) no i od paru dni Biała Dama PL. To jest ta Twoja większość?

Edytowane przez rafalblabla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam Fife 11 i co mogę powiedzieć, to to, że w pierwszym odczuciu jest bardzo trudna, przynajmniej dla mnie :) Jak dotąd w Fife grałem jedynie na komputerze (dawno temu także na PS2 w Fife 2003) i różnica w grze jest dla mnie dość wyraźna - ciężko mi się przyzwyczaić i nawet na poziomie początkującym gra wydaje mi się trudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jedynymi którzy mają coś do naszego klubu to byli lub obecni gracze HOOLIGANS (nie wszyscy of kors)

Ta druzyna chyba do kazdego klubu "cos ma". My (klub - Poland) nie rozegralismy z nimi zadnego meczu, a dodali nas do listy rywali czy jakiejs tam ;) Tyle przynajmniej wyczytalem z paska info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta druzyna chyba do kazdego klubu "cos ma". My (klub - Poland) nie rozegralismy z nimi zadnego meczu, a dodali nas do listy rywali czy jakiejs tam ;) Tyle przynajmniej wyczytalem z paska info.

Jak byś trochę więcej grał to byś wiedział czy na was trafiliśmy czy nie!Zapytaj TurboDymoJab-a lub JoZa90PL ,bo oni wtedy byli w składzie jak odrazu uciekli gdy na nas trafili.Do listy rywali dodajemy nie tylko te kluby do których cos mamy (bo ,,mamy,, TYLKO do ULTRA SQUAD PL ) , a przede wszystkim te które nie chcą grac z nami tylko odrazu uciekają (nie które nawet po kilka razy).My gramy z każdym polskim klubem,nie ważne ile jest osób.

Edytowane przez szuli1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh to po co dodawac kluby do list rywali do ktorych sie nic nie ma? Uciekac mozna z roznych wzgledow, nie koniecznie musi to wynikac ze strachu - tymardziej, ze granie przeciw rodakom to rzadkosc i raczej powinno sie oczekiwac takich pojedynkow :)

Nie martw sie troche meczy rozegralem, fakt moze akurat mnie wtedy nie bylo, ale zazwyczaj o meczach z innymi polskimi druzynami czlonkowie wspominaja na czacie, a o tym nie bylo slychu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie odkładamy łopateczki, wychodzimy z piaskownicy. Nikt nie ma ochoty czytać Waszych wywodów o tym kto się wyfrajerzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie odnośnie strzałów na full manualu. Bo mi ta piłka zawsze wysoko leci przy strzale. I przez to nie mogę strzelić tej bramki, bo kierunek jest dobry siła też gdyby było po prostu niżej no to bramka jak nic. Czy Wy też tak macie? I to praktyczenie z każdej odległości, z bliska, z daleka. I nawet jak lekko przytrzymam ten strzał to ta piłka zawsze za wysoko leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem

Gram w Ultimate Team i moim zawodnikom pokończyły się kontrakty , nie mam coinsów , a meczu nie zagram w takim wypadku. Co robić ? I Gdy się kupuje karty po czym poznać na ile meczów będzie to kontrakt ?

Podbijam bo chyba nikt nie przeczytał przez te kłótnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam bo chyba nikt nie przeczytał przez te kłótnie.

Nic. Albo sprzedasz część zawodników, albo usuń klub i zacznij od nowa. Najlepiej przeczytaj - http://www.ps3site.pl/forum/topic/58246-poradnik-do-ultimate-team-11/

Nie ma głupszej drogi, niż kupienie szybko złotych zawodników, a potem brak pieniędzy na ich kontrakty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest w trybie menedżerskim z prestiżem mojego klubu? od kilku sezonów (bodajże 4) regularnie wygrywam LM,Ekstraklasę i Puchar Polski Jagiellonią, drużyna ma już 4 gwiazdki, jednakże zawodnicy o sile ok. 75 i więcej zazwyczaj mówią mi, że przywykli do gry w lepszych klubach i odmawiają nawet jak daję im trzykrotność obecnych zarobków, blisko było kupienia T.Walcotta z Arsenalu - dostałem odpowiedź, że chce 188tys. zarabiać - ok, zaoferowałem mu 188 tys. a tu znajoma odpowiedź, że przywykł do gry w lepszych klubach (głupi kłamczuch :< ), czy ten prestiż zależy od gwiazdek? od wygranych meczów? może od całej ligi ? a jak z poziomem trudności kariery ?

Jeszcze mam pytanie dot. nowych młodych talentów: w szukajce widzę, że np. do realów, interów, etc. dochodzą nowi młodzi zawodnicy z dosyć dobrą siłą, jednak nie mogę ich kupić bo albo widnieje informacja, że dopiero dołączyli, a jak już trochę pograją to dostaję odpowiedź, że gwiazdeczki przywykły do lepszych klubów :< Jak ja mam wzmacniać drużynę, skoro mocniejsi zawodnicy nie chcą do mnie dołączyć :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×