Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Ktora to druzyna grales?

Bo na pierwszym filmiku jesli byles obronca to polecam uzywanie przyciskow "x" i "o" jesli z kolei tak sie zachowuje cpu to niedobrze chociaz to smutna wiadomosc tylko dla tych, ktorzy bawia sie w singla.

Grałem Chelsea. CPU na Semi-pro tak broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem Chelsea. CPU na Semi-pro tak broni.

Łał. Prawdziwy z ciebie szaleniec że rzucasz się na głęboką wodę i ciśniesz na semi-pro. Szacunek się należy.

Bardzo fajne są nowe tricki które są pokazane na filmiku który wrzucił bodajże @Smalec. Wieczorem pewnie wrzucę parę bramek jakie wpadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milusass>> Pochwal się na jakich ustawieniach grałeś Ty. Wiesz może Semi-pro to nie jest maks, ale powyżej są tylko 2 poziomy trudnośći. Do tego wszystkie mecze rozgrywałem na pełnych ustawieniach manualnych.

Co najważniejsze, nie jest ważne jaki to był poziom gry, bo to co przedstawiłem pokazuje poważne błędy FIFy11. Jednak nie każdy musi je widzieć, prawda?

Tu masz super obronę podania po ziemi:

http://www.dailymotion.pl/video/xeu3n7_untitled_shortfilms

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milusass>> Pochwal się na jakich ustawieniach grałeś Ty. Wiesz może Semi-pro to nie jest maks, ale powyżej są tylko 2 poziomy trudnośći. Do tego wszystkie mecze rozgrywałem na pełnych ustawieniach manualnych.

Co najważniejsze, nie jest ważne jaki to był poziom gry, bo to co przedstawiłem pokazuje poważne błędy FIFy11. Jednak nie każdy musi je widzieć, prawda?

Tu masz super obronę podania po ziemi:

http://www.dailymotion.pl/video/xeu3n7_untitled_shortfilms

to panie kolego jest akurat wersja z PC, którą testuje BUNCH. Na prawdę wystarczy odrobina dobrej woli oraz wiedzythumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktoś kto ogarnia dobrze grę na full manualu? Zagrałem tak parę meczy i masakra, 90% podań niecelnych, tu trzeba z dokładnością co do milimetra wychylić gałkę inaczej klops. Przyznam, że chętnie bym zobaczył filmik z meczu jak ktoś ma to opanowane i ciekaw jestem czy daje do przy odpowiednim stosowaniu przewagę z kimś kto gra na asyście.

http://www.youtube.com/watch?v=-k4ipMTvUcI

Idzie ogarnac. Na spokojnie daje sobie rade, ale jak zmieniam tempo gry i proboje rozegrac na szybko to sie jeszcze gubie i pewnie dlugo tak bedzie, ale przyjemnsc jest.

KopaczK semi-pro to 2 poziom od dolu

Amartor > Semi-pro > Professional > World Class > Legendary

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu został usunięty mój post z opisanymi wrażeniami z dema FIFY i PES ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś plik którym można zmienić długość meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to panie kolego jest akurat wersja z PC, którą testuje BUNCH. Na prawdę wystarczy odrobina dobrej woli oraz wiedzythumbsup.gif

OK, ale co to zmienia? Elektronicy zapowiedzieli, ze gra na KAŻDEJ platformie będzie taka sama. To co pokazuje demko na PS3 i to co widzimy na filmiku buncha, tego dowodzi. :P

KopaczK semi-pro to 2 poziom od dolu

Amartor > Semi-pro > Professional > World Class > Legendary

Serio? OK, moja pomyłka, ale czy to cokolwiek zmienia? Komputer nie powinien się tak zachowywać w obronie, a reszta błędów nie zależy od poziomu trudności. Wybaczcie porównanie, ale bronice (Ty nie SmaleC) tej FIFy jak *** ciach ***. Macie filmiki z idiotycznymi błedami "fenomenalnej, jedynej słusznej ii odbrej symulacji piłki nożnej na konsole", ale nijak nie potraficie na to zareagować. Miluś podjął próbę ośmieszenia, która właściwie do niczego nie prowadzi. No chyba, że na LEGENDARY gra staje sie bezbłedna i zademonstrowane błedy znikają. :P

Edytowane przez cwir
bez wyzwisk prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"OK, ale co to zmienia? Elektronicy zapowiedzieli, ze gra na KAŻDEJ platformie będzie taka sama. To co pokazuje demko na PS3 i to co widzimy na filmiku buncha, tego dowodzi. :P"

Wersja PC to fifa 10 polaczona z kilkoma aspektami WC2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"OK, ale co to zmienia? Elektronicy zapowiedzieli, ze gra na KAŻDEJ platformie będzie taka sama. To co pokazuje demko na PS3 i to co widzimy na filmiku buncha, tego dowodzi. :P"

Wersja PC to fifa 10 polaczona z kilkoma aspektami WC2010.

OK, Elektronicy skłamali. To po pierwsze, a po drugie, gra na PS3 ma od metra głupich błedów i widać je gołym okiem.

Dobra kończe swój udział w tej dyskusji, bo do niczego dobrego nie doprowadzi, a ja nie chcę nikogo do niczego przekonywać (bo jest to niemożliwe). ;) Grajmy w to co lubimy i szanujmy się.

EDIT: jednak muszę coś napisać. :P

Szymur>>> Nie ma gier bezbłednych, o czym już pisałem. Chodzi o czepianie się wszystkiego w jednej grze i wielbienie drugiej choć i w niej błedów nie brakuje.

Sammy>>> Moje filmiki są z wersji na PS3. Tam, sądząc po filmiku z PC i mojej grze na PS3, sytuacje jest taka sama, więc nie zmieniaj, proszę, sensu wypowiedzi, ok? Fifkę 11 trochę zdupili i to widać, jakiekolwiek próby zakrzyczenia/ośmieszenia, czy inne równie "dojrzałe" manewry nie zmienią tego co uchwyciłem i podlinkowałem.

eraz definitywnie znikam. Jesli ktoś cce mi coś przekazać, to proszę o PW.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopacz sorry, ale ty również masz w temacie PESa (eśli ćwir ich nie usunął) filmiki z idiotycznymi błędami. Błędy są tu i tu. Niestety, ale FIFA11 wydaje mi się słabsza od World Cup i jest to przykre. Podobają mi się natomiast strzały z dystansu. Gram na Legendary/World Class i trzeba przyznać, że ciężko wyjść na czystą pozycję - mało jest okazji strzeleckich przynajmniej przy moich umiejętnościach (2-3 gole to max na mecz). Ja wolę rozegrać piłkę trochę dłużej dlatego czas w demku jest po prostu śmieszny.

FIFĘ kupię 1 października lub wcześniej tak czy siak, ale mam pewien niedosyt po tym demku ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ale co to zmienia? Elektronicy zapowiedzieli, ze gra na KAŻDEJ platformie będzie taka sama. To co pokazuje demko na PS3 i to co widzimy na filmiku buncha, tego dowodzi. :P

Jeżeli gra jest na inną platformę, gdzie od 10lat jest tą samą produkcją ze zmienionymi składami to chyba jest zasadnicza zmiana w istocie problemu. To, że może podkreślam może EA oświadczyło tak (nie znam takiego oświadczenia i szczerze w nie wątpię) nie znaczy, że tak jest. Gwoli ścisłości na PC dostali ubogi mix starej FIFY na PC z konwersja z edycji konsolowej z zeszłego roku. Zresztą KONAMI też wiele mówiło i wiemy co z tego wychodziłotongue.gifPowtórzę się brak woli dążenia do obiektywnej oceny to jedno, a brak wiedzy to drugie.

Nie komentuje AI gry konkurencyjnej, bo nie w tym rzecz. Na marginesie dobrze ujął użytkownik Wrobel1337 w odpowiednim do tego temacie.biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy z manualem, po spedzeniu z gra 100-150 godzin powinniescie miec celnosc podan w okolicach 70-90% przynajmniej ja tyle mialem jak zaczynalem na manualu , grajac na semi czy semi pro to zadna frajda , najciekawsze i najladniejsze akcje tworzy sie grajac na manualnych podaniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ja w Fife 10 grałem na asyście więc, dla mnie przeskok jest duży i po tych kilku krótkich meczach to wiadomo że jest ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w demie widać, że to najlepsza gra piłkarska tego roku. Zmiana są widoczne i to cieszy, ale mam jeden KONKRETNY zarzut.

[uwaga]Nie chcę obrażać fanów żadnej z drużyn, jeżeli ktoś poczuje się dotknięty to przepraszam[/uwaga]

Dlaczego po raz kolejny Messi jest anemicznym karłem, w dodatku bez kondycji? Czy to nie jest czasem tak, że mordki piłkarzy reklamujących Fifę mają +5 do overalla niezależnie od formy? ...

Messi reklamuje PES'a i to nie jest żadną tajemnicą, ale to nie jest jednoznacze z robieniem z niego piłkarza o characterystyce Walcotta.

Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia, ale Villa pod względem umiejętności czysto fizycznych zjada Messiego w tej grze na śniadanie.

Już od kilku sezonów denerwuje mnie to strasznie, Fifa to najlepsza SYMULACJA piłkarska i jak na symulator przystało, powinna mieć adekwatne statystyki.

Sztuczne pompowanie piłkarzy takich jak Ronaldinho, Kaka, Benzema ( to typowy przykład piłkarza made by FIFA ) jest po prostu nie do przyjęcia.

Niestety znów będę musiał spędzić godziny w edytorze aby doprowadzić to do porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK będziesz tu przez następny miesiąc wrzucał filmiki z dema z pojedynczymi błędami w fifie? Ty chyba czegoś nie rozumiesz liczy się gra jako całość, a nie czy raz na 10 meczów zdarzy się coś głupiego. I nie pisz, że Fife 11 zdupili, bo Ty tak mówisz i tak jest czy ktoś tego chce czy nie. Dla Ciebie zdupili, dla mnie jest to najlepsza gra traktująca o piłce nożnej jaka się pojawiła. I dla wielu innych osób też, także daruj sobie tą krucjatę wytykającą błędy i graj w grę dla przyjemności, a nie po to zeby nagrywac filmiki z bledami. Jak Ci sie tak nie podoba to po co w to grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa system podań... Wszystko fajnie tylko dlaczego znowu na singla ? Po jakiego za przeproszeniem chu.. grać na manualu skoro online wszyscy będą klepać na asyście i z wyłączoną siłą podania ? Człowiek w 9 na 10 przypadków będzie się tylko denerwował,że dostaje bramki po szybkiej wymianie podań. Pewnie,że można sobie flirtować ale zrobisz turniej ze znajomymi i też wszyscy pykają na podstawowych ustawieniach.. Wiadomo,że twórcy z tego nie zrezygnują, ponieważ zdecydowana większość graczy to niedzielni wyjadacze chleba a nie turniejowi "kaznodzieje" :))) Wątpliwe jest to,że online będzie możliwość wyboru między takimi ustawieniami.. a szkoda, bo fifa mogła by sprawiać więcej przyjemności.. Żeby porządnie ogarnąć manuala i wygrywać z dobrymi graczami, którzy grają na asyście trzeba poświęcić tyle czasu,że chyba dziekanka by się przydała.. :))

A właśnie, wiecie może czy w tej edycji za komentarzem kolejny raz zasiądzie Szpaku z Szaranem?:) Czekam na " Jak to mówią młodzi ludzie, masakracja" :) i opowieści o reprezentacji Warszawy .. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi reklamuje PES'a i to nie jest żadną tajemnicą, ale to nie jest jednoznacze z robieniem z niego piłkarza o characterystyce Walcotta.

Who ? Messi ? We only come to see THEO THEO THEO THEO !!

A tak poważnie to masz rację Messi jest strasznie słabiutki na tle przegiętej jak zwykle barcy, kondycje ma niczym gracz trzecioligowy. Nie wiem czemu porównałeś go akurat do Walcotta który jest wyśmienity i w rzeczywistości i w fifie. Wątpie w to, że zawodnicy promujący gre dostają bonusy do overalla patrz - Carlos Vela 79. Przesadzony jest dla mnie Kaka - 86 ov. po średnim sezonie - naciągane.

Edytowane przez Gibbson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, wiecie może czy w tej edycji za komentarzem kolejny raz zasiądzie Szpaku z Szaranem?:) Czekam na " Jak to mówią młodzi ludzie, masakracja" :) i opowieści o reprezentacji Warszawy .. :)

Buehehhehe opowieści o reprezentacji Warszawy to tzw. wisieńka na torcie porywającego duetu sz-szsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Who ? Messi ? We only come to see THEO THEO THEO THEO !!

A tak poważnie to masz rację Messi jest strasznie słabiutki na tle przegiętej jak zwykle barcy, kondycje ma niczym gracz trzecioligowy. Nie wiem czemu porównałeś go akurat do Walcotta który jest wyśmienity i w rzeczywistości i w fifie. Wątpie w to, że zawodnicy promujący gre dostają bonusy do overalla patrz - Carlos Vela 79. Przesadzony jest dla mnie Kaka - 86 ov. po średnim sezonie - naciągane.

Mi się wydaję , że KAKA ma 86 bo jest gwiazdą gry tej edycji i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa system podań... Wszystko fajnie tylko dlaczego znowu na singla ? Po jakiego za przeproszeniem chu.. grać na manualu skoro online wszyscy będą klepać na asyście i z wyłączoną siłą podania ? Człowiek w 9 na 10 przypadków będzie się tylko denerwował,że dostaje bramki po szybkiej wymianie podań. Pewnie,że można sobie flirtować ale zrobisz turniej ze znajomymi i też wszyscy pykają na podstawowych ustawieniach.. Wiadomo,że twórcy z tego nie zrezygnują, ponieważ zdecydowana większość graczy to niedzielni wyjadacze chleba a nie turniejowi "kaznodzieje" :))) Wątpliwe jest to,że online będzie możliwość wyboru między takimi ustawieniami.. a szkoda, bo fifa mogła by sprawiać więcej przyjemności.. Żeby porządnie ogarnąć manuala i wygrywać z dobrymi graczami, którzy grają na asyście trzeba poświęcić tyle czasu,że chyba dziekanka by się przydała.. :))

A właśnie, wiecie może czy w tej edycji za komentarzem kolejny raz zasiądzie Szpaku z Szaranem?:) Czekam na " Jak to mówią młodzi ludzie, masakracja" :) i opowieści o reprezentacji Warszawy .. :)

Dochodzę to tych samych wniosków, granie na manualu tak naprawdę mija się z celem gdy 99,9% gra na auto, czy to jest pierwszy lepszy mecz rankingowy, czy jakikolwiek turniej bądź liga. Dopóki to sie nie zmieni to można  to sobie odpuścić. Mi się podania w nowym PES spodobały.

Edytowane przez damianoo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Who ? Messi ? We only come to see THEO THEO THEO THEO !!

A tak poważnie to masz rację Messi jest strasznie słabiutki na tle przegiętej jak zwykle barcy, kondycje ma niczym gracz trzecioligowy. Nie wiem czemu porównałeś go akurat do Walcotta który jest wyśmienity i w rzeczywistości i w fifie. Wątpie w to, że zawodnicy promujący gre dostają bonusy do overalla patrz - Carlos Vela 79. Przesadzony jest dla mnie Kaka - 86 ov. po średnim sezonie - naciągane.

Dlatego wspomniałem aby nie brać tego do siebie bo to forum o grach, a nie dyskusja o tym kto jest jakim piłkarzem :)

Po prosty wydawało mi się, a raczej wciąż mi się wydaje, że Walcott to piłkarz, który ma do zaoferowania nie wiele więcej niż świetną szybkość. Przynajmniej w obecnej formie, po kontuzjach. Niestety Messi w tej grze wygląda tak samo.

Co do twarzy "lokalnych" takich jak Vela czy nasz Błaszczykowski to po części masz rację, chociaż nie miałem okazji sprawdzić tego rano. Jaki ov. ma Pedro? Strzelam że +-80, albo inaczej, niższy niż Di Maria :>

Chodzi raczej o piłkarzy medialnych. Fifa od wielu lat promuje gwiazdy z okładek i wielkich reprezentacji. Dlatego Francja ZAWSZE będzie dobra, nawet gdy grają piach, a Ronaldinho będzie czarować nawet w Fifie 2015...

Niestety takie "smaczki" psują mi rozgrywkę i będę to musiał ustawiać przed rozpoczęciem gry, którą z pewnością kupię. Pytanie do kogoś kto korzystać z uaktualniana składów co weekend w fifie 10. Kosztuje to chyba 40~ zł za cały sezon i obejmuje największe ligi. Czy to niweluje ten problem? Czy jest raczej kosmetyką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ściągnąć demko ??

Musisz wejść na PlayStation Store :pinch:

Na amerykańskim już jest, nie wiem jak na polskim, bo nie sprawdzałem.

Edytowane przez Maaaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×