Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Astro22222222 - wg tego co czytałem - tak.

Ej bo ja nie pójdę spać i będę dema wyczekiwał :P

ps. Na amerykańskim pss nie ma na razie.

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zna ktoś precyzyjną godzinę lub przedział w jakim realizowany jest ów uptade? o ile dobrze pamiętam demo mafii II pojawiło się w okolicach 1-2 w nocy, proszę o poprawkę w tej kwestii:)

O godzinie 01:21:59 tak czytałem, że wtedy wrzucą już na Amerykańskie PS więc czekaj, nie idź spać tylko czekaj i ściągaj pierwszy żeby Ci nikt nie zaj*bał tego dema bo słyszałem, że EA limit na ściąganie dema wprowadza tylko pierwsze 100 osób może zagrać więc czekaj!!! :thumbsup:

Niektórzy naprawdę już tutaj dostali lekkiego "świra". Też mam ciśnienie na nową Fifę i też chce w nią zagrać ale takie pytania to już przegięcie.   :fool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O godzinie 01:21:59 tak czytałem, że wtedy wrzucą już na Amerykańskie PS więc czekaj, nie idź spać tylko czekaj i ściągaj pierwszy żeby Ci nikt nie zaj*bał tego dema bo słyszałem, że EA limit na ściąganie dema wprowadza tylko pierwsze 100 osób może zagrać więc czekaj!!! :thumbsup:

Niektórzy naprawdę już tutaj dostali lekkiego "świra". Też mam ciśnienie na nową Fifę i też chce w nią zagrać ale takie pytania to już przegięcie.   :fool:

Hehe, nic dodać nic ująć ;)

Edytowane przez Rotting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również nie mogę się doczekać Nowej odsłony Fifki, pre order zrobiłem już jakieś 2 miesiące temu. Oczywiście czekam na demku, jutro wracam do domku około 20 więc myślę że akurat o tej porze już będzie sobie ściągnę i parę meczyków pocisnę ;)Pozdrawiam.

Witam, ja również nie mogę się doczekać Nowej odsłony Fifki, pre order zrobiłem już jakieś 2 miesiące temu. Oczywiście czekam na demku, jutro wracam do domku około 20 więc myślę że akurat o tej porze już będzie sobie ściągnę i parę meczyków pocisnę ;)Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O godzinie 01:21:59 tak czytałem, że wtedy wrzucą już na Amerykańskie PS więc czekaj, nie idź spać tylko czekaj i ściągaj pierwszy żeby Ci nikt nie zaj*bał tego dema bo słyszałem, że EA limit na ściąganie dema wprowadza tylko pierwsze 100 osób może zagrać więc czekaj!!! :thumbsup:

Niektórzy naprawdę już tutaj dostali lekkiego "świra". Też mam ciśnienie na nową Fifę i też chce w nią zagrać ale takie pytania to już przegięcie. :fool:

pfff...lepiej Ci? jeżeli nie masz nic konkretnego do napisania oprócz jakiegoś bezwartościowego bełkotu to proponuje się nie udzielać.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej Ty poczytaj wcześniejsze posty to się dowiesz wszystkiego zamiast załamywać mnie takimi idiotycznymi postami :thumbsup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej Ty poczytaj wcześniejsze posty to się dowiesz wszystkiego zamiast załamywać mnie takimi idiotycznymi postami :thumbsup:.

Hehe przestań mnie chłopie pouczać, bo jesteś śmieszny. Jeżeli dla Ciebie szefie szeryfie tego forum to problem napisać jedno zdanie w ramach sensownej odpowiedzi na konkretne pytanie to już nie moja broszka (gdzieś ktoś popełnił błąd). Może jak włączysz proces logicznego myślenia odpowiedz na pytanie w kwestii autora idiotycznych postów nasunie się sama stosunkowo szybko. Jednak żebyś się dowartościował wraz z kolegami przyznaje napisałem idiotyczny post, mam 15 lat i jaram się nową fifą łałałuła biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, panie i fani pesa, demo fifa 11 juz na PSS US. juz sciagam!

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takze sciagam. Niestety 1.5GB bedzie na rano:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również pobieram :) Za kilka minut przetestuję ;)

PS. Wracam z editem :D Moje pierwsze wrażenie z Fify 11 ... LUXXXX!!! :D Bardzo mi się podoba :) W październiku muszę kupić pełną ;)

Edytowane przez LoV3LaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również pobieram :) Za kilka minut przetestuję ;)

PS. Wracam z editem :D Moje pierwsze wrażenie z Fify 11 ... LUXXXX!!! :D Bardzo mi się podoba :) W październiku muszę kupić pełną ;)

Tak szybko pobrałeś? Ja zaraz będę pobierał tylko skończe mecz. Duża różnica między 10 a 11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko pobrałeś? Ja zaraz będę pobierał tylko skończe mecz. Duża różnica między 10 a 11?

Mam neta 20 MB ;] więc to chwila moment takie 1,5 GB. Moim zdaniem jeśli chodzi o grywalność to różni się trochę od 10 :) ale każdy będzie miał inne wrażenia ;) Mi osobiście się podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze być nocnym markiem - ściągam i jeszcze dziś testuje ;) Z fifa 10 dobiłem do 1tys meczów online, mam nadzieje, że 11 poprawi ten wynik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok kilka odczuć na świeżo po 5 meczach:) Fifa 11, bynajmniej to demo to zupełnie inna gra niz WC a różnica pomiędzy 11 a 10 jest wręcz olbrzymia. Co zauważyłem od razu w gameplayu ?(porównuje z WC, jako że w ten tytuł ostatnio grałem) System podań jest kapitalny po prostu skłamałbym jakbym napisał, że nie widać i nie czuć różnicy. Zawsze śmieszyły mnie i irytowaly podania za siebie tak jakby zawodnik miał oczy z tyłu teraz nawet animacje zmieniono i traci on równowagę, chwieje i nie widać aż tak tej sztuczności. Fizyka strzałów, i ku mojemu zdziwieniu większość zachowań zawodników to nowe, inne animacje. Graficznie poziom bardzo bliski do WC, muszę przyznać że mecz w dzien na Bernabeu prezentuje sie ładnie i siatka mi się w końcu podobatongue.gif, mam nadzieje, że kiedyś zrobią kilka wersji bramek. Tyle na szybko na pewno 'must have' czekam na pes-a bo kibicuje mu w tym roku i chce miec go teżbiggrin.gif

po kilku kolejnych meczach zauważyłem,iż w środku pola momentami panuje "chaos" tzn zderzenia, walka o piłke, która de facto nie przykleja sie od razu do nogi konkretnego zawodnika chwilami jest 'bez pańska', gra robi sie brzydka. Akcje konstruuje sie zdecydowanie ciężej a fizyka lotu piłki mnie momentami zniewala:) goodnight

Edytowane przez Sammy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest genialna. Znacznie bardziej mi się podoba niż FIFA10 - szczególnie pod względem płynności gry(tzn. podania itd.). Znowu jest bardziej realnie. Grafika uległa minimalnym zmianą (na bank zmieniono włosy :P). Wydaje mi się, że jest też nieco dynamiczniej. Jedyne co mnie irytuje to karne. Nie grałem w WC i ciężko mi się strzela ;p nie trafiłem żadnego z 15 karnych ;d nie wiem o co chodzi ;) Musze obczaić tutoriala. Bo szczerze to wszedłem do gry o tak. Od razu zaczęłam grać :P

Generalnie jest świetnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dosyć pobieżne wrażenia ( cholera jak już późno ). Zacznijmy od kwestii wizualnych - jest podobnie jak w tamtym roku. Ładnie ale szczególnego skoku jakościowego nie widać. Twarze zawodników naprawdę wyglądają realistycznie - łał. Murawa jest intensywnie zielona czyli jest dobrze.

Odświeżone menu i statsy również wyglądają całkiem ładnie. Nową opcją jest oglądnie po meczu najciekawszych akcji i zarazem odtwarzanie co ciekawszych zagrań - bardzo fajne i bardzo przydatne.

Przejdźmy do najważniejszej kwestii czyli gameplay. Zmiana z ostatniej fify jest widoczna już w pierwszym meczu - jest trudniej a zarazem bardziej realistycznie. Fifa zbliża się coraz bardziej do symulacji. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to plus. Z komputerem na najwyższym poziomie nie jest łatwo. Co mnie zaskoczyło zawodnicy drużyny przeciwnej próbowali nawet robić sztuczki techniczne!

Gra zwolniła z tempem przeprowadzanych akcji. Podania są trudniejsze - czy będzie ping pong? Chyba już nie tak bardzo. Aby celnie podać musimy odrobinę więcej niż w 10 się do tego przyłożyć. Rzeczą która przykuła moją uwagę jako pierwsza a zarazem w niej dostrzegłem największą zmianę w stosunku do poprzedniej części do strzały. W tej kwestii mogę napisać że strzelając technicznie ,,czuję'' się, że się oddało techniczny strzał. Zobaczycie to zrozumiecie. Nadal większych problemów nie przysparzają mi loby - pytam się gdzie zapowiedziana zmiana w tej kwestii? Nieładnie EA, nieładnie. Bardzo fajną zmianę przeszły karne. Wyglądają identycznie jak w world cupie i są dużo trudniejsze do wykonania. Chciało by się rzec - w końcu! Na pewno dzięki tej zmianie jedenastki będą dużo ciekawsze i dużo bardziej emocjonujące.

Cieszynki jak to cieszynki - cieszą :) To by było na tyle z pobieżnej oceny nowej fify. Jest trudniej, jest bardziej realistycznie, jest dobrze. Rozgrzewajcie pady na październik - czeka nas piłkarska jesień!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra :) Ja już połapałem karne. Co do ping-pong. Ja robię to bez problemu. Jak nie cofasz, a idziesz do przodu to leci bez niczego ;) I sporo przy tym frajdy :)

Cieszy mnie to, że podczas zmian nie jest już pokazywany stadion, tylko statystyki jakiegoś piłkarza - ile przebiegł i jak celnie podaje ;)

Do tego albo mi się wydaje, albo nie są odgwizdywane milimetrowe spalone, co mnie irytowało w FIFA 10 ;p

Kolejne - wydaje mi się, że jest wydłużony czas ochronny podczas przywileju korzyści. Tzn. w FIFA 10 gry miałeś przywilej korzyści, to nawet gdy po sekundzie Ci odebrano piłkę często sędzia nie reagował. Teraz reaguje nawet po 5 sekundach ;)

Edytowane przez becik91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwus ej prosze Was bardzo powiedzcie gdzie Wy tę Fifke widzicie na ps store ? Mam 2 konta US i europejskie ale w ogóle jej nie widze także proszę napiszcie w której zakładce ją widzicie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwus ej prosze Was bardzo powiedzcie gdzie Wy tę Fifke widzicie na ps store ? Mam 2 konta US i europejskie ale w ogóle jej nie widze także proszę napiszcie w której zakładce ją widzicie .

US - ps3 demos - w zakladce do litery G :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza godzina gry już za mną :) Gra teraz jest płynniejsza lecz jak się rzucać w karnych bramkarzem?Bo stoi mi w miejscu:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawym analogiem :) Chłopaki. jest Arsenal? Czy trzeba go jakoś odblokowywać za pomocą jakiś facebooków ?

Edytowane przez Flisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×