Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Ok i co dalej ??

Skad zes sie chlopie urwal??

Dalej albo rusz glowa albo przeczytaj temat pare stron do tylu .. I nie smiec juz.. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak FIFA mi się podoba, ale z którego to demo jest?

1. Nie aktualne składy

2. Błędy w samym silniku gry, od Mistrzostw Świata zawodnicy przy rzutach karnych nie mogą robić już zmyłek, jak biegnie to strzela, w FIFIE biegnie zatrzymuje się, biegnie i strzela w niektórych momentach, za takie coś powinna być żółta dla zawodnika wykonującego i utrata karnego.

3. Niektórzy zawodnicy nie dopracowani. Pedro wygląda jak nie wiem kto, a wkońcu należy mu się prawdziwa twarz :D Busquets to samo.

4. Błędy w grafice, jak schodzili zawodnicy do szatni, z daleka było widać Inieste, pierwszo bez włosów i raptem pojawiły się włosy, prawidłowo bez włosów, więc skąd te włosy. Zawodnicy przy przywitaniu się, lub przy zmianie nie podają sobie ręki tylko machają w powietrzu i nie mogą trafić ręka w rękę. Szybujący zawodnicy czasem nad murawą. Siatka taka metalowa jest wydaje się, jak strzelasz, piłka trafia do siatki to odgłos jest taki jakby piłka trafiła w jakiś druciany płot. Siatka wogóle się nie rusza, jest z metalu. Bramkarz gdy obroni ostatni karny, to dziwnie przebiega przez przeciwnika, który leży na murawie z powodu porażki. Po prostu biegnie bramkarz prosto w zawodnika przeciwnego i raptem przeciwnik odskakuje(Leżąc) tak jak by.

Nie oszukujmy się, gra jest genialna ale ma błędy, niektórych nawet nie wypisałem. Mam nadzieje, że to demo to wersja próbna z któregoś tam miesiąca jeszcze nie dopracowana i w pełnej wersji już tych błędów nie będzie.

Gra napewno będzie bardzo dobra, pobije raczej PES po raz kolejny, ale te błędy mają zniknąć, bo są rażące. To nie tak, że ja siedziałem z lupą i obserwowałem błędy. Nie... Te błędy co wypisałem da się zobaczyć na pierwszy rzut oka, lupa jest nie potrzebna.

Pozdrawiam ;)

Jak coś jeszcze wyłapię to dam znać.

Edytowane przez Iceman154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema gram w fife od 2 lat  09,10.  i naprawde mi sie podoba .a PES  zawsze z boku wczoraj zagrałem w obie demówki i myśle ze PES 11  jest naprawde dobry. mam  2010 fifa world cup  i moze dlatego mi nie podchodzi fifa11  jakoś mało zmian ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema gram w fife od 2 lat  09,10.  i naprawde mi sie podoba .a PES  zawsze z boku wczoraj zagrałem w obie demówki i myśle ze PES 11  jest naprawde dobry. mam  2010 fifa world cup  i moze dlatego mi nie podchodzi fifa11  jakoś mało zmian ?

Acha, no to teraz juz wszystko jasne czekamy na rok 2012.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mówiłem, że Lechowi należy się 3,5 gwiazdki?? To co dzisiaj pokazał to było coś nieprawdopodopnego! Na równi z Juve go!!! ;D a Rudnevs staty 85!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lech z 4,5 Gwiazdki przynajmniej innego przypadku nie widzę.

Edytowane przez gierej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy ktoś z Was zrobił ten trick:

1:14

Za cholerę nie mogę go w Fifie 11 zrobić, a w Fifie 10 bez problemu mi wychodził. WTF?  dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy ktoś z Was zrobił ten trick:

1:14

Za cholerę nie mogę go w Fifie 11 zrobić, a w Fifie 10 bez problemu mi wychodził. WTF?  dry.gif

L2 O/[] + X i analog w bok. Też jakoś za każdym razem nie wychodzi. Może zmienili umiejętność tego triku tylko dla najlepszych piłkarzy?

Edytowane przez gierej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trick sie robi w nastepujacy sposob.

L2 + Fake shot([]/O + X) + wychylenie galki na ukos wzgledem kierunku poruszania sie.

Kaka na arenie nie ma tego zwodu. Nie wiem kto ma kto nie, ale ronaldo robi jak ta lala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trick sie robi w nastepujacy sposob.

L2 + Fake shot([]/O + X) + wychylenie galki na ukos wzgledem kierunku poruszania sie.

Kaka na arenie nie ma tego zwodu. Nie wiem kto ma kto nie, ale ronaldo robi jak ta lala.

Jako ciekawostke moge powiedziec, ze henry w pesie 2010 robil ten trick za kazdym razem kiedy zmienial kierunek o 45 stopni :D

Pytanie: czemu w mimo wyłączonych asyst i maksymalnej mocy podania piłka jest w stanie przelecieć maksymalnie 20 metrow ?

Edytowane przez dzejms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema gram w fife od 2 lat 09,10. i naprawde mi sie podoba .a PES zawsze z boku wczoraj zagrałem w obie demówki i myśle ze PES 11 jest naprawde dobry. mam 2010 fifa world cup i moze dlatego mi nie podchodzi fifa11 jakoś mało zmian ?

Również uważam że World Cup 2010 jest jakiś fajniejszy. Tutaj zawodnicy gubią piłkę między nogami i czasem zachowują się jak ja na boisku :tongue: . Demko World Cup'a 2010 mnie od razu oczarowało natomiast Fifa 11 już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić Fife 11 i chciałbym się zapytać czy w serii fifa są regiony, bo dla mnie ma to znaczenie ponieważ mam wielu znajomych w usa i w kanadzie a ja gram z polski, czy bezproblemowo zagram z nimi w multi.

Edytowane przez kowalix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić Fife 11 i chciałbym się zapytać czy w serii fifa są regiony, bo dla mnie ma to znaczenie ponieważ mam wielu znajomych w usa i w kanadzie a ja gram z polski, czy bezproblemowo zagram z nimi w multi.

Bez problemu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po demku. Ja nie widzę ŻADNYCH ! zmian w grze. Przecież to jest ta sama fifa co rok temu tylko skłądy uaktualnione. Fakt, że fifa w zeszłym roku rządziła, ale to chyba troche za bezczelne jest żeby nic nie zmieniać. Nie wierze, że ktokolwiek widzi jakąś zmianę w grze. To jest to samo co rok temu ! W tym roku po dwóch latach przerwy PES wraca na tron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po demku. Ja nie widzę ŻADNYCH ! zmian w grze. Przecież to jest ta sama fifa co rok temu tylko skłądy uaktualnione. Fakt, że fifa w zeszłym roku rządziła, ale to chyba troche za bezczelne jest żeby nic nie zmieniać. Nie wierze, że ktokolwiek widzi jakąś zmianę w grze. To jest to samo co rok temu ! W tym roku po dwóch latach przerwy PES wraca na tron.

Cool story bro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po demku. Ja nie widzę ŻADNYCH ! zmian w grze. Przecież to jest ta sama fifa co rok temu tylko skłądy uaktualnione. Fakt, że fifa w zeszłym roku rządziła, ale to chyba troche za bezczelne jest żeby nic nie zmieniać. Nie wierze, że ktokolwiek widzi jakąś zmianę w grze. To jest to samo co rok temu ! W tym roku po dwóch latach przerwy PES wraca na tron.

Zadnych zmian ? hahahahah chyba kolega nawet nie odpalil tego dema.

Animacje zupelnie ale to zupelnie rozne, strzaly to juz w ogole inna sprawa i to calkowicie, bardzie czuc strzal no i przedewszystkim rogale wychodza. Strzaly bardzo sie upodobnily do tych z PESA, podania inne, cieszynki inne, przerywniki inne. Gra bramkarzy inna.

Najwieksze zmiany sa wlasnie w animacjach, zagraniach oraz strzalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze odpalilem demko i mi sie mordeczka rozesmiala z zadowolenia :)

Super sie gra.

Zadnych zmian? to chyba kpina! Pewnie fan PESa ;) joke

Zaczynajac od animacji przez cieszynki do soczystych strzalow, gry bramkarzem i poprawionej fizyki...poprostu miodzik.

Fakt, ze jest pare bledow ale zapewne zalataja to patchem lub poprawia do wyjscia finalnej wersji.

Goraco polecam!

Picer zglaszam sie do kadry hehe ;)

Edytowane przez alle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samego demka podoba mi się bardzo gra ciałem 360* w końcu nie jest to walka tylko i wyłącznie bark w bark. Z błędów które udało mi się wychwycić - być może mało istotny ale denerwujący. Dwa razy miałem sytuacje gdy mój gracz był kontuzjowany np. Chamakh ma kontuzje wyświetla się jego nazwisko a z bólu zwija się Samir Nasri;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są. Zmiany na lepsze, ale żadna rewolucja nie miała miejsca. Może to i dobrze. Jak dla mnie wprowadzone nowości do czysta kosmetyka. Nowe animacje i cieszynki to sprawa drugorzędna. To stara dobra FIFA. Jestem rozczarowany Pro Passing. Online nikt nie będzie tego używał, ze względu na dokładność ping-ponga, spodziewałem się czegoś więcej. Wykonywanie karnych jest trudniejsze niż strzelenie sam na sam - gdzie tu realizm? Generalnie bardzo dobrze, ale kod gry jest bardzo podobny do tego z WC2010 oraz FIFY 10. Po co zmieniać diametralnie to co jest dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie. Ludzie oczekuja rewolucji ale chwileczeke co maja zmieniac caly gameplay ?

Gra z kazdym rokiem zbliza sie do idealu, zawsze na poczatku mowie ze jest idealna :P ale okazuje sie ze zawsze cos da sie poprawic. I to jest fajne ze od wielu wielu lat gra jest ulepszana czy to malymi szczegolami czy duzymi rzeczami ale gra sie coraz bardziej realistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciężko jest mi porównywać nową FIFĘ do odsłony 10, od paru miesięcy gram w World Cup i porównania raczej dotyczą właśnie tej części.

Rozegrałem do tej pory około 20 spotkań. Na początku było ciężko, ale idzie się przestawić.

Na plus:

+Zwolnienie akcji. Zwolnienie piłkarza z piłką. Gra wydaje się być przez to bardziej taktyczna.

+Obrońcy prawidłowo reagują na podania z L1. W poprzedniej odsłonie należało ręcznie pilnować, żeby obrońca poszedł z zawodnikiem - teraz nie ma takiej potrzeby.

+Strzały. W porównaniu do WC wydają mi się lepsze. Ważne kim się strzela, trzeba będzie dobrze poznać swój team - w zależności od gracza strzelać warto inaczej.

+Personality Plus - widać. Nie jest jakoś bardzo widoczny, ale robi różnicę. Dobrze.

+Kamera. Martwiłem się, że nie będzie kamery coop. Na szczęście jest! :D

+Ciężko jest strzelić bramkę (mówię o najwyższym poziomie trudności). Ale ja nigdy nie umiałem grać z komputerem. Tak czy inaczej dla mnie to ważne.

Na minus:

-Gra bez piłki (wyłączone są opcje taktyczne, może dlatego nie wychodzą mi zawodnicy do podań tak jak wychodzili w poprzednich odsłonach?)

-Strzały z dystansu. Raptem jedna bramka, na może 20 prób.

-Karne. Nie podobały mi się w WC, nie podobają i tutaj. Wolałem zwykłe 8 kierunków :)

-Zwody. Brakuje mi tu patentu z konkurencji. Nie zamierzam łamać sobie palców, więc zostają mi tylko te podstawowe.

-Pro Passing niby jest, ale liczyłem na coś więcej. Pewnie za rok Pro Passing Plus?

-Wyłączone opcje taktyczne (więc nie idzie sprawdzić jak mają wpływ na rozgrywkę)

I mniej istotne:

-Grafika. Nie podoba mi się, nie ma jednak takiego znaczenia, zwłaszcza na kamerze coop. Na zbliżeniach jest trochę lepiej, ale widać "poświatę" wokól zawodników.

-Jakieś durne błędy - przeźroczyści zawodnicy (na szczęście napotkałem tylko w trakcie wykonywania rożnego), migający gracze podczas powtórek

-Czasem gra zarwie, tak jakby cofnęła się parę milisekund do tyłu (zauważyłem przy szybko wykonywanych wolnych przez komputer)

-Podajcie do bramkarza, który wejdzie do swojej bramki = dostaniecie asystę :D

-Cieszynki - zawsze mnie wkurzały :D

+Granie bramkarzem. Nie próbowałem, ale fajnie, że jest.

+Znów trzeba zmienić formację (ta z World Cup'a mi się nie sprawdzi). Będę chciał w końcu pograć 3-5-2.

+Nowe animacje - fajnie, że są. Nie zepsuły niczego.

Generalnie nie ma jakiejś rewolucji, ale też skłamałbym, że się jej spodziewałem. Bardzo solidna produkcja, która trafia w mój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć co to jest ten pro-passing? Przy manualu w Fifie10 gra wydaje się być podobna.

Jestem rozczarowany, że ten cały zachwalany i bajerancki system podań jest ukryty głęboko w opcjach. Po co w ogóle o tym mówili? Znowu będzie trzeba czekać po 15 minut, żeby znaleźć kogoś do pogrania.

A tak poza tym to zajebista jest ta gra! Mam nadzieję, że zanim wydadzą pełną wersję to poprawią parę badziewiastych błędów, jak np. złe nazwiska przy kontuzji :)

Co do karnych to grałem z Realem i na najwyższym poziomie wygrali 2:1 (oczywiście w karnych). To jest porażka, żeby zawodnicy takiej klasy w bramkę z 11 metrów nie trafiali! Karne zdecydowanie na minus - może zmienię zdanie jak poćwiczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×