Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

A czego od niego oczekiwałeś? Dział pomocy to nie twórcy gry, nie wynajdą Ci na zawołanie super lekarstwa na błąd w grze ...

skoro to dzial pomocy technicznej to tak spodziewalem sie od nich jakiejs bardziej sensownej odpowiedzi,,, i mam prosbe jesli nie masz tego problemu to sie nie odzywaj a jak sie tak na wszystkim znasz to moze sam go rozwiaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawili częste loby i wychodzenie bramkarza jak miało to miejsce w poprzednej fifie???:)

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak , ale chyba EA cały czas pracuje nad ONLINE bo jak kupiłem grę i pograłem ONLINE to miałem ciut ciut lagi a teraz wogle. Ciekaw jestem czy oni to cały czas dopracowują. No ale wole odpukać , żeby nie wróciły > > > :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć. Mam pytanie jakim gracie padem w fifę 11 ,czy oprócz ds3 są jakieś zamienniki które gra się nimi komfortowo.interesuje mnie kupno pada którym się będzie wygodnie grało.

Edytowane przez dobragra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak fifa 11 jest duzo lepsza od 10 luzniej sie poruszaja ciezej sie gra najwiekszy problem to przedzieranie sie srodkiem boiska pod polem karnym tzw kociol wkorza to ze pingpong dalej jest a najbardziej to sedziowie najwieksze nieporozumienie przy graniu odbiorze x albo o czesto faule juz nie mowie o grze kwadratem lekkie dotkniecie i faul tragedia reszta spoko no i jescze ciezko mi czasem wejsc w gre jak kogos zapraszam albo ktos mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć. Mam pytanie jakim gracie padem w fifę 11 ,czy oprócz ds3 są jakieś zamienniki które gra się nimi komfortowo.interesuje mnie kupno pada którym się będzie wygodnie grało.

Ja mam jeszcze Logitech Cordless Rumblepad 2 i jest świetny chociaż jest cięższy od ds3 bo ma baterie w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi przyśpiewkami to jednak świetna sprawa. Tak sobie ustawiłem, że słyszę i komentatora i gwizdy i inne dźwięki z trybun, przy czym oczywiście przyśpiewki ;) Fajne uczucie, jak ciśnie się rywala, a kibice "my chcemy gola"! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj w fifkę z dobre 4h. O żadnych przycinkach nie było mowy, absolutnie czysta płynność.

Nie odnotowałem tego tzw. zarwania obrazu, które miało miejsce w demie, przy natychmiastowym wznowieniu gry.

Podania stały się o wiele trudniejsze :) Trzeba się sporo napocić żeby wypracować sobie dogodną sytuację :D (mówię tutaj o grze 1vs1- z żywym przeciwnikiem i trybem manual)

Strzały są piękne i mocne. Podobają mi się.

Od razu po spotkaniu z jedenastką odpaliłem 10 i muszę przyznać, że Panowie ze EA odwalili kawał dobrego kodu, ale nie na tyle by płacić za niego 180 czy 170zł.

Poczekam aż stanieje do tych 150 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można wgrać tych przyśpiewek jednemu klubowi?

ile chcesz. wgrywasz playlistę i gra losuje utwór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma fajne przyśpiewki kibiców ze stadionów polskich ,proszę o przesłanie na email:damchen@wp.pl

Edytowane przez dobragra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prosbe,czy moze ktos podac jak macie ustawione te wszystkie podania (auto czy reczne),na jakim poziomie grywacie,jaka kamere najlepiej ustawic.Pytanie moze troche glupie,ale zaczynam przygode z fifa i mysle,ze moze mnie to wciagnac,na dluzej tylko zabardzo nie wiem jak to poustawiac,zeby wmiare chociaz srednio pograc online.Dzieki za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze dodać, że 11 nie jest już tak schematyczna, można rozgrywać i podawać piłkę dosłownie w każde miejsce.

Dzięki temu gra jest bardziej ekscytująca i emocji przy każdym rozegranym meczu nie brakuje :) Zupełnie jak kiedyś w PES

Edytowane przez Dym0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze dodać, że 11 nie jest już tak schematyczna, można rozgrywać i podawać piłkę dosłownie w każde miejsce.

Dzięki temu gra jest bardziej ekscytująca i emocji przy każdym rozegranym meczu nie brakuje :) Zupełnie jak kiedyś w PES

To jest duży + FIFA 11 właśnie. Słuszna uwaga Dym0 :)

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich poziomach gracie kariery? I kim? Ja gram na zawodowcu i gram BVB. Zarząd też mam na zawodowcu. Nie jestem super w FIFA chodź bardzo lubię w nią grać ale mi się bardzo ciężko gra na zawodowcu. Podnieśli znacznie IA komputera :)

Czy mi się wydaje czy zawodnicy się niemęczą w trybie kariery???

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lech Poznań i legendarny. Poziom zarządu również na legendarnym. 2 miejsce w tabeli i 5 pkt straty to Legii, ale myślę, że ich dogonię. A i też mi się wydaję, że piłkarze się nie męczą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu konsoli przez kabel przez godzinę bądź dwie nie było problemów z połączeniem przez internet - żadnych lagów, szybkie łączenie do serwerów EA, natomiast później znowu się zaczęło... Lagi w każdym meczu, dissconecty co drugi lub co każdy mecz ;/ Nie wiem co z tym zrobić ;/ Albo trwają prace nad serwerami EA, albo coś jest nie tak z moim łączem ;./ Co o tym sądzicie? Macie jakieś porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich poziomach gracie kariery? I kim? Ja gram na zawodowcu i gram BVB. Zarząd też mam na zawodowcu. Nie jestem super w FIFA chodź bardzo lubię w nią grać ale mi się bardzo ciężko gra na zawodowcu. Podnieśli znacznie IA komputera :)

Czy mi się wydaje czy zawodnicy się niemęczą w trybie kariery???

Ja sobie gram na klasie światowej, to najniższy poziom na którym można załapać wszystkie umiejętności dla swojego virtual pro.

Rozegrałem sobie jeden cały sezon i w polskiej lidze meczy mało, średnio co tydzień - ten kto się zmęczy na następny mecz będzie gotowy. Problemy miałem tylko jak był puchar w środku tygodnia - wtedy roszady trzeba było robić.

W innych ligach jest gorzej, częściej mecze, dochodzą europejskie puchary i rotację trzeba dużo częściej stosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie gram na klasie światowej, to najniższy poziom na którym można załapać wszystkie umiejętności dla swojego virtual pro.

Grając na klasie światowej - nie używając swojego virtual pro, łapiesz dla niego umiejętności? Prosiłbym o wytłumaczenie. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając na klasie światowej - nie używając swojego virtual pro, łapiesz dla niego umiejętności? Prosiłbym o wytłumaczenie. Z góry dzięki.

Grając tryb kariery wykorzystuję swojego Virtual Pro. Zawodnik łapie umiejętności.

Klasa światowa - bo niektóre osiągnięcia wymagają właśnie tego poziomu trudności.

PS: http://fifasoccerblog.com/blog/fifa-11-ultimate-team-free/ No to się zacznie...

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mejl do EA w sprawie przycinek:

Witam,

wczoraj zakupiłem grę FIFA 11. Miałem nadzieję, iż w weekend spędzę przy tej grze. Ale jak się okazało występują błędy (na 3 konsolach te same). Mianowicie przy włączaniu gry zawiesza się ona (na 3 razy to przynajmniej raz występuje błąd). Dokładnie na początku, gdzie jest napis fifa 11 i zdjęcie Kaki. Kolejnym z błędów jest zawieszanie się gry na moment w trakcie wybierania opcji w menu. Natomiast w trakcie meczów zauważyłem najwięcej błędów. W arenie zacina się gra na ok 1 sekundę. W trakcie meczów tak samo są zawieszenia gry na 1sekunde. Na 5 strzelonych bramek 3 razy w trakcie cieszynek stanęła mi gra na ok 3 sekundy. Czy to wina gry czy może 3 konsol? W tym jedna z konsol jest nowa, a druga została całkowicie sformatowana na rzecz sprawdzenia czy znikną błędy. Dodam tylko, iż wersja demo nie miała takich problemów. Wyczytałem na jednym z forów, iż nie jestem pierwszą osobą, która ma takie problemy. Jeśli będzie to wina płyty to jak wygląda reklamacja jej?? Z góry dziękuje.

Pozdrawiam

Oto odpowiedź z EA na temat przycinek:

Witam serdecznie,

Proszę, jeżeli jest taka możliwość wypróbować grę na innej konsoli - w ten sposób upewnimy się, czy płytka nie jest uszkodzona. Jeżeli problem będzie się pojawiał to proszę reklamować płytę w miejscu zakupu lub wysłać, w oryginalnym opakowaniu, wraz z instrukcją oraz pudełkiem, na adres:

Biuro Reklamacji

Electronic Arts Polska

ul. Iłżecka 26

02-135 Warszawa

022 57 57 115

mkrajewska@ea.com

Przesyłki niepełne nie będą wymieniane (np. w przypadku braku instrukcji, czy opakowania). Proszę również w opakowaniu umieścić adres, na który ma zostać wysłana nowa płyta oraz opis usterki.

Grę zalecamy wysłać listem poleconym lub paczką. Electronic Arts nie ponosi odpowiedzialności za przesyłki, które zaginęły na poczcie. Wymiana płyty trwa ok. dwóch tygodni.

Pozdrawiam.

Teraz się zastanawiam nad wymianą płyty w sklepie. Może pomoże, ale nie tego nie wiem na sto procent. Gdyby to tylko mi się przycinało to ok, ale jeśli większości użytkownikom tak się dzieje to może nie jest to wina uszkodzonej płytki a może po prostu EA spierdzieliło sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mejl do EA w sprawie przycinek:

Oto odpowiedź z EA na temat przycinek:

Teraz się zastanawiam nad wymianą płyty w sklepie. Może pomoże, ale nie tego nie wiem na sto procent. Gdyby to tylko mi się przycinało to ok, ale jeśli większości użytkownikom tak się dzieje to może nie jest to wina uszkodzonej płytki a może po prostu EA spierdzieliło sprawę.

Nie jest to wina uszkodzonej płyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×