Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Ci którzy mają te zacinki zgłosili sprawę do reklamcji EA i w sklepie ? Jeśli nie to po co żalicie się na forum?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamek jesli ci sie nie podoba to nie czytaj... jak widzisz nazwa tematu Brzmi FIFA 11 ... wiec mozemy tu rozmawiac o grze , jej bledach itp...

napisalem juz wiadomosc do Ea i teraz czekam na odpowiedz....

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Mi przycinalo tylko na początku, pierwszego dnia jak kupiłem gre. Teraz już wogóle. Gierka generalnie wymiata   :biggrin:

Napotkałem jednak na pewien błąd. Grałem online Juventusem. Potem Włochami a potem znowu Juventusem i jak chciałem zmienić skład to miałem skład reprezentacji Włoch. I potem przed meczem na arenie gra się zawiesiła.  :confused:

Edytowane przez lllll5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy mają te zacinki zgłosili sprawę do reklamcji EA i w sklepie ? Jeśli nie to po co żalicie się na forum?!

Tak, ale ciągle czekam na odpowiedź. A w sklepie wymienią mi z jeśli dostaną nową dostawę. Kwestia taka, iż nie wiem czy to ma sens branie z nowej dostawy jeśli to samo będzie występować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm z tego co czytalem na zagranicznych forach problem wystepuje tylko w wersjach slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi czasami złapie przycinka w meczu, ale na jakies 3 sekundy i potem znowu jest płynnie. Nie wiem jak to możliwe, że konsole mogą być "lepsze" i "gorsze" powinny być takie same i tak powinna grać chodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tez mnie to zastanawia... Na ps3 fat Fifa 11 chodzi idealnie , zero przycinek ale na wersji slim niestety jest zle...

cos dlugo czekam na odpowiedz z EA... pewnie dostali juz mase takich wiadomosci :)

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm z tego co czytalem na zagranicznych forach problem wystepuje tylko w wersjach slim.

Jeśli to prawda to nie mejle do EA a do Sony żeby dali update softu (bo tylko to powinno pomóc). Ale z tym updatem softu trzeba będzie dłużej czekać, bo Sony teraz ma problemy z Jailbreak'em i to dla nich jest ważniejsze niż jakaś tam fifa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krykam jaka masz wersje softu ?? ta najnowsza 3.42?

i ile przycinek w ciagu jednego meczu zdarzylo ci sie najwiecej? (chodzi mi o te zatrzymanie gry na 2-3 sekundy)

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to nie mejle do EA a do Sony żeby dali update softu (bo tylko to powinno pomóc). Ale z tym updatem softu trzeba będzie dłużej czekać, bo Sony teraz ma problemy z Jailbreak'em i to dla nich jest ważniejsze niż jakaś tam fifa.

Też mam ten sam problem na Slimce. Gra potrafi przyciąć, średnio raz na mecz na 1 sekundę, może 2 złapie freeza(obraz stoi, dzwięk nie płynie) po czym chodzi normalnie. Pierwszego dnia także raz mi się zawiesiła podczas wczytywania meczu online 1vs1 na arenie, włączyłem XMB i wyłączyłem grę co zaskutkowało piknięciem i resetem konsoli :).

Mam nadzieję, że EA szybko zareaguje i wyda patcha bo to raczej u nich leży problem, nie w PSN(choć może i PSN update by pomógł w tej sprawie, ale jak zdarza się to w jednej grze to raczej wina producenta tej gry- w tym wypadku EA). Na szczęście elektronicy reagują szybko i pewnie lada dzień będzie łatka.

PS. Właśnie chciałem przeczytać czy tylko u mnie się to dzieje, bo już myślałem że trzeba będzie Slimkę zabrać do serwisu :P. Dzięx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krykam jaka masz wersje softu ?? ta najnowsza 3.42?

Najnowszą, bo chyba na starej nie dam rady zagrać online. Kurde co raz bardziej mnie irytuje ta sytuacja;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten sam problem na Slimce. Gra potrafi przyciąć, średnio raz na mecz na 1 sekundę, może 2 złapie freeza(obraz stoi, dzwięk nie płynie) po czym chodzi normalnie. Pierwszego dnia także raz mi się zawiesiła podczas wczytywania meczu online 1vs1 na arenie, włączyłem XMB i wyłączyłem grę co zaskutkowało piknięciem i resetem konsoli :).

Mam nadzieję, że EA szybko zareaguje i wyda patcha bo to raczej u nich leży problem, nie w PSN(choć może i PSN update by pomógł w tej sprawie, ale jak zdarza się to w jednej grze to raczej wina producenta tej gry- w tym wypadku EA). Na szczęście elektronicy reagują szybko i pewnie lada dzień będzie łatka.

PS. Właśnie chciałem przeczytać czy tylko u mnie się to dzieje, bo już myślałem że trzeba będzie Slimkę zabrać do serwisu :P. Dzięx.

hehe ;d ja tez sa samym poczatku chcialem leciec do serwisu bo juz myslalem ze cos z konsola nie tak ;d

Najnowszą, bo chyba na starej nie dam rady zagrać online. Kurde co raz bardziej mnie irytuje ta sytuacja;/

ja mam 3.41 ale postaram sie poszukac starszej wersji i zobacze jak na niej fifa zadziala .

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krykam jaka masz wersje softu ?? ta najnowsza 3.42?

Najnowsza, to jest zdaje się 3.50?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to ze jeden z popularnych serwisów o grach na swojej głównej stronie napisał taki tekst:

FIFA 11 - grywalna jak nigdy Debiut „jedenastki” uświadamia dwie proste rzeczy: jeszcze nigdy FIFA nie była tak zachowawcza w stosunku do poprzedniczki. Jeszcze nigdy nie była też tak bardzo grywalna.

Najnowsza, to jest zdaje się 3.50?

Sorki faktycznie. Zapomniałem o aktualizacji o filmach 3D:)

Edytowane przez krykam89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza, to jest zdaje się 3.50?

mozliwe ... ja online narazie nie gram bo mi router sie spalil ale za tydzien bede mial nowy ... a co do softu sony i problemu jailbreak to soft 3.42 juz rozwiazal ten problem wiec sony chyba nie ma nic do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegralem ok 10 spotkan z kompem,kilka w trybie kariery i kilka na sieci.Nie zauwazylem ani jednego zaciecia.Ktos pisal ze problem ten wystepuje tylko na slimach ,ja mam pudlo i wszystko gra ok.

Co do samej gry to ocena 10/10 jak najbardziej na miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem rano FIFĘ, odpaliłem i nie mogę się oderwać do tej pory :) Jak dla mnie masakra, mnóstwo różnic w stosunku co do nr 10. Cieszy każda bramka, każdy udany zwód, celne podanie i cała reszta. Co do tzw. "zawiech" u mnie nie zauważyłem tego mankamentu. Pamiętam jak grałem u kumpla w 10 też na PS3 - po jakimś miesiącu od kupna zaczęły pojawiać mu się w pierwszych 15min meczowych 3 lub 4 potężne zawiechy, a potem gra cały dzień szła już płynnie. Nie mam pojęcia czemu u jednych ten problem się pojawia, a u drugich nie. Nie sprawdzałem jeszcze gry online więc co do tego tematu nie mogę się wypowiedzieć. Co do radości z tricków zapraszam do obejżenia co udało mi się zrobić :) http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/39456219

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem rano FIFĘ, odpaliłem i nie mogę się oderwać do tej pory :) Jak dla mnie masakra, mnóstwo różnic w stosunku co do nr 10. Cieszy każda bramka, każdy udany zwód, celne podanie i cała reszta.

Szkoda, że moja dziewczyna nie zauważyła tego:) Dla niej to wszystko tak samo wygląda i się denerwuje, że kupiłem tą samą fifę jeszcze raz:) A tak naprawdę to na prawdę dużo zmienili w porównaniu fify 10. Dla mnie jeszcze brakuje rozgrywek online 2vs2, lub inne mieszanki. Chciałbym pograć z bratem na inne rodzeństwo:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu te ustawienia dotyczą ustawień w meczach towarzyskich a jeżeli grasz w sezonie to obejmują rzeczywiste zasady czyli 5 rezerwowych w ekstraklasie (chociaż wg mnie 18 zawodników, czyli 11 + 7 rezerwowych). Musisz zobaczyć regulamin ekstraklasy:)

No przecież chyba wiem ile jest rezerwowych w ekstraklasie. Z resztą właśnie w meczach towarzyskich było 7 a w normalnych o stawkę 5... Śmieszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem mam następujący. Zgrałem sobie te przyśpiewki ekstraklasy które ktoś tu wrzucił na USB i chciałem przerzucić na PS3, ale konsola nie widzi tych plików. Co robic ? Mogę przyśpiewki dodać bezpośrednio z pendraka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!ponawiam pytanie czy komus notorycznie rozłanczało/zawieszalo fife podczas grania online ??? ja mam fata 40gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam neta Neo 6mb i jestem podłączony poprzez kabel Ethernet, zagrałem 6 meczów rankingowych, parę spotkań nierankingowych i ani razu mnie nie rozłączyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam neta Neo 6mb i jestem podłączony poprzez kabel Ethernet, zagrałem 6 meczów rankingowych, parę spotkań nierankingowych i ani razu mnie nie rozłączyło.

Ja jak miałem podłączone ps3 pod kablem ethernetowym to śmigało ładnie. Gorzej działa z wifi, ale nie tak często rozłączało.

Edytowane przez krykam89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×