Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się często przycina, albo zawiesza np. przy wczytywaniu trofeów albo przy samym wejściu do gry.

Teraz co do samej gry. Po dłuższym ograniu stwierdzam że gra mi się nie podoba bo:

-podania są anemiczne, nawet z w pełni zapełnionym paskiem piłka leci po prostu za wolno lub też gdy łaciata jest kopana z klepki, zamiast odbić się mocniej to często traci pęd

-Messi, Walcott itd. nie mają tak dużej przewagi szybkościowej jak w rzeczywistości (P+ fail)

-Milito, Drogba Rooney są za łatwi do przepchnięcia (P+ fail)

-bramkarze są zbyt trudni do pokonania w sytuacji 1 vs. 1 (za duży refleks nawet tych słabszych)

-Ten Pro passing sprawił tylko że gracze tacy jak Ronaldinho, Kaka, Gerrard, Lampard (czyli playmakerzy) mają problem z dokładnym dograniem piłki w wielu sytuacjach a w rzeczywistości potrafią jednym podaniem wypracować bramkę, a już na pewno nie są anemikami którzy kopią piłkę z werwą 90-latka

-Mecze Barcelona vs. Real Madryt, ew. Hiszpania vs. Argentyna to większość rozgrywanych meczy

To moje główne zarzuty postawione 11-stce, sprawiające że nowa część to wg. krok w tył względem 10-tki a na pewno World Cup.

Rozwiałeś moje wątpliwości. Czekam aż stanieje do 100 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do multi to często rozłącza mi się przy wyszukiwaniu przeciwnika ( nie nawiązuje połaczenia), czasami po wyszukaniu przeciwnika nie moge wybierac druzyny - zawiesza się

nie wiem czy to przez przeciążone servery czy jakis błąd. Macie takie problemy ?

Rozwiałeś moje wątpliwości. Czekam aż stanieje do 100 zł :)

to poczekac az wyjdzie 12stka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A też tak macie, że w karierze komp(konsola :P ) prawie zawsze gra na 0-0? Gra w defensywie jest na tyle skuteczna, że akcje toczą się głównie w środku pola bo potem są rozbijane przez obrońców i w zasadzie tylko gracz może przesądzić o losie meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj FIFĘ 11 i ... sprzedałem na allegro. Nie będę się rozpisywał, zagraliśmy kilka meczów i stwierdziliśmy, że 10 jest lepsza. W 11 większość meczów to kopanina w środku pola, zero funu z gry. Na dodatek brak widocznego postępu w stosunku do 10, zwłaszcza graficznego. Jak się ogląda powtórki, to ma się wrażenie, że jest rok 2005 a nie 2010. Jedyna dobra gra EA to boks, tam zawodnicy z bliska chociaż przypominają ludzi. :( jestem zawiedziony. W tym roku żadnej dobrej gry sportowej (liczę jeszcze po cichu na GT5). Trochę OT, ale NBA Elite 11 też do bani. Fajna grafika, ale sterowanie i gra przypomina start samolotem pasażerskim z milionami klawiszy i ich kombinacjami. Kiedyś było fajnie, rzut, blok, pass i pivot, a teraz... Ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz was proszę, może ktoś podać Link do Przyśpiewek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A też tak macie, że w karierze komp(konsola :P ) prawie zawsze gra na 0-0? Gra w defensywie jest na tyle skuteczna, że akcje toczą się głównie w środku pola bo potem są rozbijane przez obrońców i w zasadzie tylko gracz może przesądzić o losie meczu?

Bez beki , podzielam zdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogole chyba przestane grać w tą gre bo zaczyna mnie juz WkuR****...

Ustawioną gre mam na Wysoki pressing, 2 opcję na Pressing, w Takltyce ustawiona agresywność na 100% presing na 100% i kompletnie tego na boisku nie widać obrońcy stoja w miejscu a przeciwnik robi co chce.

a dziwi mnie to ze gdy ja Mam piłke to goścu siedzi mi przy kazdym podaniu na dupie ze nawet nie moge przyjąć piłki... kompletnie tego nie rozumiem i strasznie sie wkurzam. może ktoś jakąś rade poda??

oczywiście mówie o grze on-Line.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogole chyba przestane grać w tą gre bo zaczyna mnie juz WkuR****...

Ustawioną gre mam na Wysoki pressing, 2 opcję na Pressing, w Takltyce ustawiona agresywność na 100% presing na 100% i kompletnie tego na boisku nie widać obrońcy stoja w miejscu a przeciwnik robi co chce.

a dziwi mnie to ze gdy ja Mam piłke to goścu siedzi mi przy kazdym podaniu na dupie ze nawet nie moge przyjąć piłki... kompletnie tego nie rozumiem i strasznie sie wkurzam. może ktoś jakąś rade poda??

oczywiście mówie o grze on-Line.

Lipa , troche bo ja tak niemam musisz agresywniej obrone ustawić i strzałkami na ofensywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W 11 większość meczów to kopanina w środku pola, zero funu z gry.

Trzeba nauczyć się grać a nie bezmyślnie wciskać klawisze i liczyć że wszystko się zrobi za nas. 

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj FIFĘ 11 i ... sprzedałem na allegro. Nie będę się rozpisywał, zagraliśmy kilka meczów i stwierdziliśmy, że 10 jest lepsza. W 11 większość meczów to kopanina w środku pola, zero funu z gry. Na dodatek brak widocznego postępu w stosunku do 10, zwłaszcza graficznego. Jak się ogląda powtórki, to ma się wrażenie, że jest rok 2005 a nie 2010. Jedyna dobra gra EA to boks, tam zawodnicy z bliska chociaż przypominają ludzi. :( jestem zawiedziony. W tym roku żadnej dobrej gry sportowej (liczę jeszcze po cichu na GT5). Trochę OT, ale NBA Elite 11 też do bani. Fajna grafika, ale sterowanie i gra przypomina start samolotem pasażerskim z milionami klawiszy i ich kombinacjami. Kiedyś było fajnie, rzut, blok, pass i pivot, a teraz... Ech.

Sorry za offtop, ale najlepsze gry sportowe od EA to Madden 11 i NHL 11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba nauczyć się grać a nie bezmyślnie wciskać klawisze i liczyć że wszystko się zrobi za nas. 

Popieram.To jest symulacja a nie "podaj,kopnij i gol.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Mam maly problem.Chodzi mi dokladnie o gre w klubie.Mam zrobione wlasne formacje,ale jak wchodze do gry w klubie i tam jest opcja zmiany formacji to nie ma mozliwosc wybrania wlasnej formacji,sa tylko te zrobione przez EA.Wiecie moze czy jest mozliwos zeby wybrac wlasna formacje?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram.To jest symulacja a nie "podaj,kopnij i gol.."

Zgadzam sie, Tutaj trzeba troszeczke pomyslec tworzac akcje :)

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Pro Passing daje du*y, na asyście prawie każde podanie leci dokładnie (choć wolno nawet przy 100% paska mocy). Jasne jest manual, ale on był we wszystkich (chyba) odsłonach FIFY. Sam trenuję manuala i już trochę mi to wychodzi. Niesamowita zabawa, stworzenie składnej akcji jest bardzo trudne, ale gdy już się uda to naprawdę mam radochę. Strzały teraz mają moc, są po prostu świetne. Gram Karierę Athletico Madryt i miałem taką sytuację, że Ujfalusi dostał piłkę pod koniec spotkania, bez namysłu uderzyłem i ku mojemu zdziwieniu wyszedł przepiękny strzał pod poprzeczkę :) Warto grę kupić, mnie się udało w Auchan za 135zł kupić (150-10% na skarbonce rzecz jasna), byłem po grę zaraz po otworzeniu sklepu tj. 8:00 i wchodzę, a tam pełno handlarzy, brali grę hurtem na wszystkie platformy... Co do podań zgadzam się, że są zbyt anemiczne, ale da się grać i wydaje mi się, że przez to gra stała się wolniejsza. Natomiast rywal bardzo nas atakuje i ciężko wypracować strzał z dystansu. Próbuję grać w multi jak w F10 i dostaje baty, trzeba się przestawić po prostu. Życzę powodzenia w konstruowaniu akcji, cierpliwości i wytrwałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Pro Passing daje du*y, na asyście prawie każde podanie leci dokładnie (choć wolno nawet przy 100% paska mocy). Jasne jest manual, ale on był we wszystkich (chyba) odsłonach FIFY. Sam trenuję manuala i już trochę mi to wychodzi. Niesamowita zabawa, stworzenie składnej akcji jest bardzo trudne, ale gdy już się uda to naprawdę mam radochę. Strzały teraz mają moc, są po prostu świetne. Gram Karierę Athletico Madryt i miałem taką sytuację, że Ujfalusi dostał piłkę pod koniec spotkania, bez namysłu uderzyłem i ku mojemu zdziwieniu wyszedł przepiękny strzał pod poprzeczkę :) Warto grę kupić, mnie się udało w Auchan za 135zł kupić (150-10% na skarbonce rzecz jasna), byłem po grę zaraz po otworzeniu sklepu tj. 8:00 i wchodzę, a tam pełno handlarzy, brali grę hurtem na wszystkie platformy... Co do podań zgadzam się, że są zbyt anemiczne, ale da się grać i wydaje mi się, że przez to gra stała się wolniejsza. Natomiast rywal bardzo nas atakuje i ciężko wypracować strzał z dystansu. Próbuję grać w multi jak w F10 i dostaje baty, trzeba się przestawić po prostu. Życzę powodzenia w konstruowaniu akcji, cierpliwości i wytrwałości.

Wylaczcie asystenta podan, tak zeby podania mialy kontrolowana sile przez gracza, wtedy nie sa anemiczne. A co do pro passing to jest i dziala. Gram Jaga 2 sezon i to co oni wyprawiaja z pilka to czesto smiech, zwlaszcza kiksy. Grajac dobrymi druzynami nie ma co sie dziwic, ze podania sa dokladne w koncu na tym ma polegac roznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylaczcie asystenta podan, tak zeby podania mialy kontrolowana sile przez gracza, wtedy nie sa anemiczne. A co do pro passing to jest i dziala. Gram Jaga 2 sezon i to co oni wyprawiaja z pilka to czesto smiech, zwlaszcza kiksy. Grajac dobrymi druzynami nie ma co sie dziwic, ze podania sa dokladne w koncu na tym ma polegac roznica.

wylaczylem asystenta... i sie przestraszylem bo nie wiedzialem co sie dzieje... naprawde trudno sie gra ... zero wyczucia mam co do podan manualnych ale bedzie trzeba sie nauczyc.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wylaczylem asystenta... i sie przestraszylem bo nie wiedzialem co sie dzieje... naprawde trudno sie gra ... zero wyczucia mam co do podan manualnych ale bedzie trzeba sie nauczyc.

Ja nie mowie o przelaczeniu na manualne podania, ale wylaczyc asystenta sily podan, tak zeby pokazywalo nominlna sile podania w tedy mozna wykonywac silniejsze i lzejsze podania. Gdy wlaczymy asystenta i konsola robi anemiczna podania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak wrzucić piosenki do fify?

wiem głupie pytanie ale nie wiem :rolleyes:

Edytowane przez hubert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak wrzucić piosenki do fify?

wiem głupie pytanie ale nie wiem :rolleyes:

cofnij sie kilka stron i znajdziesz odpowiedz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak wrzucić piosenki do fify?

wiem głupie pytanie ale nie wiem :rolleyes:

Jak ktoś nie rozumie jeszcze jak wstawić przyśpiewki:

:thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, a ja mam problem z tym internetowym paszportem ;/

wpisuje ten kod co jest na ostatniej stronie instrukcji i mi wyskakuje blad :( typu: The code you entered may not be correct or may no longer be vaild. Please check your entries.

O co chodzi z tym? No bo chyba to niemozliwe zeby ktos inny wykorzystal ten kod, jak gra byla oryginalnie zapakowna.

Jutro dzwonie do obsługi klienta.

A nowy kod ile kosztuje wogole?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy tryb managerski został w Fifie 11 mocno obgryziony czy ja po prostu nie mogę znaleźć pewnych opcji ? Nie ma już możliwości rozbudowywania stadionu, poprawiania poziomu trenera obronców, pomocnikow itp Podwyzszenia poziomu łowcy talentów, negocjatora ? Nie ma juz opcji wysłania łowcy talentów aby znalazł nam jakichs pilkarzy ? Zostało w tym trybie już tylko granie meczów, ustawianie taktyki i kupowanie/sprzedawanie piłkarzy ?

Kolejna sprawa to tryb be a pro który stracił swój cały sens przez to, że juz zakladajac nowego gracza mozna mu dać wszystkie umiejętności na maksa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie o przelaczeniu na manualne podania, ale wylaczyc asystenta sily podan, tak zeby pokazywalo nominlna sile podania w tedy mozna wykonywac silniejsze i lzejsze podania. Gdy wlaczymy asystenta i konsola robi anemiczna podania.

Gram oczywiście z wyłączoną kontrolą siły podań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy tryb managerski został w Fifie 11 mocno obgryziony czy ja po prostu nie mogę znaleźć pewnych opcji ? Nie ma już możliwości rozbudowywania stadionu, poprawiania poziomu trenera obronców, pomocnikow itp Podwyzszenia poziomu łowcy talentów, negocjatora ? Nie ma juz opcji wysłania łowcy talentów aby znalazł nam jakichs pilkarzy ? Zostało w tym trybie już tylko granie meczów, ustawianie taktyki i kupowanie/sprzedawanie piłkarzy ?

Kolejna sprawa to tryb be a pro który stracił swój cały sens przez to, że juz zakladajac nowego gracza mozna mu dać wszystkie umiejętności na maksa...

Jest inaczej w managerze. Rozwoj zawodnikow i forma teraz zalezy od tego jak radza sobie na boisku, a nie jak bylo wczesniej, ze dostawali przypadkowe wzrosty i spadki formy i od wykupionego poziomu trenera. Jest tez odpowiednia tabela, ktora sledzi zwodnikow naszej druzyny i dostajemy info o potencjale zawodnikow i ich rozwoju i na kogo warto postawic. Lowca talentow istnieje, ale nie puszcza sie go na zwiady tylko mozna wlaczyc "jego sugestie" przy wyszukiwaniu zawodnikow(dla mnie akurat lowca talentow powinien zostac nie zmieniony). Zabrali rozbudowe stadionu i tu jest taka prawda, ze zaden manager nie podejmuje takich decyzji, a zarzad klubu, tak samo jest z wplywami z biletow, ida one do zarzadu, a nie manager. Teraz dostajemy w zaleznosci od naszych osiagniec pieniadze i mozemy nimi zarzadzac poprzez przydzial budzetu(rozkladanie pieniedzy na wyplaty i transfery). Tak wiec w manager mode jest sie managerem, a nie calym zarzadem.

A Be a pro nie stracilo sensu, bo przy stworzonym zawodniku nie mozemy grac trybow online dla wirtualnej gwiazdy, ani tez nie mozna wykonywac wyzwan, a przeciez o to w tym trybie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×