Skocz do zawartości
cwir

Mistrzostwa Świata 2010

Rekomendowane odpowiedzi

To było dobre. Najpierw przeczytałem smutną wiadomość w Daily Star, że Anglia w finale. Na szczęście odnosili się do swojego człowieka jako dzierżącego batutę sędziego. Howard Webb - uuuu. Wspomnień czar. Człowiek, który powstrzymał Polskę od awansu teraz sędziuje finał i co się okazuje. KOLEJNY RAZ jego kontrowersyjna decyzja zmienia kierunek historii i Hiszpanie zgarniają gong. Nie jestem pewny, ale ten człowiek po Osamie jest chyba najbardziej poszukiwany przez fanów piłki nożnej 2 krajów. Życzę udanych wakacji w Europie.

howard_webb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już trochę późno ale co tam. Byłem za Holandią no ale cóż ,bywa. Co do waszych wypowiedzi to : dlaczego uważacie ,ze zagranie Suareza było chamskie? Zrobił by to każdy piłkarz w jego sytuacji.. Ghana miała z tego powodu karnego , więc dlaczego go nie wykorzystali? toż to pewny gol jest.. Salwik nie wiem czy Holandia fartem wygrała z Brazylią , ten samobój można nazwać tylko samobójem dlatego ,że brazylijczyk ledwo musnął piłkę która i tak leciała w światło bramki i prawdopodobnie padł by gol, po drugie nawet jeśli ten gol padł fartem to tak samo można powiedzieć ,że Hiszpania miała ogromne szczęście , bo przecież tuż po wolnym holendrów piłka odbiła się od obrońcy hiszpańskiego i powinien być podyktowany rożny , a to hiszpanie rozpoczęli od własnej bramki i po tej akcji padł gol dla Espani . Zgodzić się mogę jedynie z tym ,że holendrzy brzydko faulowali .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już trochę późno ale co tam. Byłem za Holandią no ale cóż ,bywa. Co do waszych wypowiedzi to : dlaczego uważacie ,ze zagranie Suareza było chamskie? Zrobił by to każdy piłkarz w jego sytuacji.. Ghana miała z tego powodu karnego , więc dlaczego go nie wykorzystali? toż to pewny gol jest.. Salwik nie wiem czy Holandia fartem wygrała z Brazylią , ten samobój można nazwać tylko samobójem dlatego ,że brazylijczyk ledwo musnął piłkę która i tak leciała w światło bramki i prawdopodobnie padł by gol, po drugie nawet jeśli ten gol padł fartem to tak samo można powiedzieć ,że Hiszpania miała ogromne szczęście , bo przecież tuż po wolnym holendrów piłka odbiła się od obrońcy hiszpańskiego i powinien być podyktowany rożny , a to hiszpanie rozpoczęli od własnej bramki i po tej akcji padł gol dla Espani . Zgodzić się mogę jedynie z tym ,że holendrzy brzydko faulowali .

Zagranie Suareza chamskie na pewno bylo ale zgadzam sie ze kazdy by tak zrobil na jego miejscu. Zostal odpowiednio ukarany, a Ghana dostala awans na tacy i dala dupy. W meczu Holandia - Brazylia samoboja nie bylo, obie bramki zaliczono Sneijderowi. A Holandia miala farta ogolnie przez cale mistrzostwa od samego poczatku i jakby tak ostro nie grali w finale to moze by i wyfarcili mistrzostwo. Mysle ze m.in. to ich wlasnie zgubilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×