Skocz do zawartości
cwir

Mistrzostwa Świata 2010

Rekomendowane odpowiedzi

500px-2010_fifa_world_cup_logo_svg.png

Już jutro zaczyna się najwspanialszy miesiąc dla każdego prawdziwego mężczyzny (that's right, i said it) - Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej :D

Do czego służy ten temat rozumie się samo przez się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mistrzostwa to po prostu święto, nie mogę się już doczekać. Dziś lecę do STS'u obstawic kilka meczy. Wieczorem nakupuje browarów, siadam przed telewizorem i nie ruszam nigdzie dupy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też siadam przed telewizorem i nigdzie nie ruszam tyłka, liczę na Hiszpanię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się... jeszcze 2 godziny z hakiem i mecz otwarcia... a kibicować komu? Ja jak co roku Holanji, ale wierzę też w Anglików- jak nie wygrają imprezy z tym składem, który obecnie mają to nie wiem kiedy to zrobią

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wierzę też w Anglików- jak nie wygrają imprezy z tym składem, który obecnie mają to nie wiem kiedy to zrobią

Dokladnie tak!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee... czemu nie mogę edytować posta!? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg, nie mogę. 90 minut ciągłego trąbienia murzynów, nawet gdy ich zawodnicy są przy piłce. wyszedłem na fajkę i ciągle słyszałem tuuuuuuuuuuuuuuu o___O. a tak ogólnie to kibicuje korei północnej, z tego co wiem grają pod dużą presją :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RPa może być zadowolone, że zremisowało z Meksykiem, choć ci drudzy byli faworytami dali po prostu dupy, ale zdarza się. Wie ktoś o której gra Francja bo za cholere nie mogę nigdzie znaleść ?

Edytowane przez Turus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żabojady grają dzisiaj o 20.30 Urugwaj do boju !:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie będzie tak

1. Hiszpania

2. Brazylia

3. Argentyna

Wszystkie drużyny z czołówki i nawet postawiłem na takie miejsca 100 zł :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie będzie tak

1. Hiszpania

2. Brazylia

3. Argentyna

Wszystkie drużyny z czołówki i nawet postawiłem na takie miejsca 100 zł :happy:

Ojj chyba się przejedziesz... Hiszpania spoko, ale Argentyna? Przecież ten kokainista Maradona nie zajdzie tak daleko :D Brazylia też nie ma takiego składu żeby powalczyć o miejsce na podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie głównym faworytem jest Hiszpania,ale mam nadzieję,że WKS czy Ghana pokażą się z dobrej strony.Wiadomo nie od dziś,że Hiszpania ma wyrobioną markę na świecie,więc są jednym z faworytów imprezy.Z drugiej strony jednak bardzo chciałbym zobaczyć WKS/Ghana w dalszych fazach,bo oglądając ich mecze ( szczególnie reprezentacji Ghany ) to widać,że mają ogromny potencjał i talent żeby zaznaczyć swoją obecność na turnieju takim jak ten.Po analizie wszystkich grup uważam,że finał będzie Anglia/Argentyna - Hiszpania

Pozdrawiam kibiców :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również Hiszpania jest faworytem i wielce im tego życzę, już od dawna im kibicuje więc cieszą mnie ich zwycięstwa.

Co powiecie na typy najbliższych meczy?

Na gorąco, według mnie Urugwaj wygra z ostatnio słabo grającymi Francuzami - okaże się za 90 minut!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie... jaką padake grała Francja -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kibicuje Angli :) mimo , ze nic z tego nie mma uwielbiam ich lige , gre i dla mnie sa genialni. Kto bedzie Mistrzem Swiata nieważne grunt zeby byly piekne mecze i bramki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie... jaką padake grała Francja sleep.gif

A spodziewałeś się czegoś innego ? bo ja szczerze mówiąc nie. Myślałem nawet, że to Urugwaj zdobędzie 3 ptk. Choć lubię Francję to wątpię aby cokolwiek osiągneli na tych mistrzostwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reprezentacja Francji gdyby nie Ribery wyglądała by jak reprezentacja RPA, no może troszkę bardziej są przypakowani. Nic nie mam do ciemnoskórych ludzi i piłkarzy, ale bez przesady, europejski kraj Francja ma samych naturalizowanych z kolonii... szkoda że zremisowali, kibicowałem Urugwajowi.

Dziś Argentyna - Nigeria, tutaj raczej nie ma wątpliwości, za to drugi mecz Korea Płd. - Grejca - oby się nie skończył remisem, chcę bramek i jasnych sytuacji... jednak obawiam się, że europejski przeciętniak (nie wiem jak oni wtedy tego mistrza europy zdobyli) gra z azjatycką drużyną, która również nie bryluje,dadzą radę chociaż jedną strzelić?

No i wisienka na torcie: Anglia - USA, sądzę, że Anglicy uraczą nas nie złym widowiskiem i strzelą kilka bramek ;)

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sercem jestem za Angolami, ale rozum podpowiada inaczej. Francja wczoraj słabo, pierwszy mecz też nic specjalnego. Liczę dziś na emocje w meczu Angli. Dobry sportowo dzień się zapowiada bo jeszcze Roberto startuje w GP Kanadythumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a postawiłem na Francuzów i Meksyk :(

:teehee:

Dziś wiadomka- Angole miażdżą swoją ex-kolonię, Argentyna- Nigeria też zajebista opcja, stawiam na Murzajów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś Argentyna - Nigeria

Na 100% wygra Argentyna, mają wielu dobrych piłkarzy, tj. Messi

Korea Płd. - Grecja

Ja myślę że albo remis albo wygrana Grecji

Anglia - USA

Myślę że USA nas zaskoczy i wygra albo zremisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że Messi w reprze nic nie pokazuje- nie ma wsparcia w postaci Xaviego i Iniesty. Atak mają najlepszy na świecie, z tym się zgodzę, ale reszta teamu + trener to już nie rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a postawiłem na Francuzów i Meksyk sad.gif

Dlatego ja się w to już przestaje powoli bawić. Co bym nie obstawiał, jakich pewniaków bym nie zanzaczył to zawsze coś mi nie wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja się w to już przestaje powoli bawić. Co bym nie obstawiał, jakich pewniaków bym nie zanzaczył to zawsze coś mi nie wejdzie.

chyba wyjdzie...ale to przecież zabawa takie obstawianie. A prawdopodobieństwo jest tak małe że trafisz że gdybyśmy naprawdę chcieli przewidzieć wyniki to i tak byśmy się przy którymś pomylili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×