Skocz do zawartości
cwir

Mistrzostwa Świata 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym podkradaniem masz racje i to też mi się nie podoba, dlatego nie kibicuje Polakom. Przykre, ale prawdziwe. Co do poziomu gry Mieszańców (jakoś to określenie do tej drużyny bardziej mi pasuje, jeżeli kogoś to obraża, przepraszam ;)) to jakby nie patrzeć na nikogo silnego do tej pory nie trafili. Bo co Anglia (której kibicowałem) pokazała? Nic tylko zmęczone gwiazdy Premier League i nic więcej. Jedno wymęczone zwycięstwo i tyle. Argentyna? Fartem wygrała z Ghana, Korea to żaden przeciwnik tak samo jak i Grecja. Meksyk, gdyby nie bramka ze spalonego być może mogłaby coś zdziałać w tym meczu. Hiszpania też nie gra tak jak powinna, więc Niemcy mogą poważnie myśleć o Finale i nie dlatego że są tacy super (jak sami o sobie uważają) tylko dlatego że konkurencja zasysa i to wyraźnie (Francja, Włochy, Anglia, Argentyna, Brazylia, Portugalia...). Jak pokonają kogoś kto gra na swoim normalnym poziomie (np Hiszpania w szczytowej formie), wtedy będą mogli powiedzieć o sobie że są, naj, ach i w ogóle. Dla mnie to drużyna która owszem jest dobrze przygotowana, ale duuuuuużo daje jej to że wcześniej wspomniana konkurencja zassała tak że hej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mullera to nienawidzę jak mało którego piłkarza Mieszańców. Szmaciarz po meczu z Anglikami powiedział że wiedział o poprawnie strzelonej bramce Lamparda, ale dobrze się stało że nie została uznana... :mad: Teraz jeszcze strzela bramkę Argentynie, mam nadzieje że Messi czy któryś z Argentyńczyków utrze nosa tym Mieszańcom bo normalnie nie zniosę...

Troszkę wyluzuj, wiem, że boli, ale to Twój problem. Trochę obiektywizmu. Wygrali po karnych? Sędzia im pomógł? Z Angolami może tak, ale to i tak nic by nie zmieiło. Tworzą zespół i o to w piłce chodzi. Gdzie ten wielki Messi? Gdzie Ci wielcy gracze z Anglii? Żal i... chańba. Takie baty w tej fazie turnieju, no musisz sam przyznać - różnica trzech klas!!! Chyba wystarczy... Jeżeli Twoim jedynym argumentem na dobrą grę Niemców jest doszukiwanie się w niemieckiej drużynie zawodników z obcym pochodzeniem to żal mi Ciebie.

Widzę WIELKIE NIEMCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę wyluzuj, wiem, że boli, ale to Twój problem. Trochę obiektywizmu. Wygrali po karnych? Sędzia im pomógł? Z Angolami może tak, ale to i tak nic by nie zmieiło. Tworzą zespół i o to w piłce chodzi. Gdzie ten wielki Messi? Gdzie Ci wielcy gracze z Anglii? Żal i... chańba. Takie baty w tej fazie turnieju, no musisz sam przyznać - różnica trzech klas!!! Chyba wystarczy... Jeżeli Twoim jedynym argumentem na dobrą grę Niemców  jest doszukiwanie się w niemieckiej drużynie zawodników z obcym pochodzeniem to żal mi Ciebie.

Widzę WIELKIE NIEMCY!!!

 Przeczytaj post wyżej  ;)  Mnie nic nie boli, bo od kiedy Anglia odpadła to mi to wisi kto wygra. Niemcy wygrywają ponieważ MOIM ZDANIEM jadą na tym że konkurencja zassała i tego nie da się negować. Zgadzam się też z Tobą że Messi nie istniał, czemu? Nie wiem. Anglia też dała dupci aż miło. BTW nie doszukuję się zawodników innego pochodzenia, ja to stwierdzam, bowiem jest to nie podważalny fakt  ;)

PS. a ja widzę FARCIARSKICH MIESZAŃCÓW :tongue:

Edytowane przez King Nothing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakby nie patrzeć na nikogo silnego do tej pory nie trafili. Bo co Anglia (której kibicowałem) pokazała? Nic tylko zmęczone gwiazdy Premier League i nic więcej. Jedno wymęczone zwycięstwo i tyle. Argentyna? Fartem wygrała z Ghana, Korea to żaden przeciwnik tak samo jak i Grecja. Meksyk, gdyby nie bramka ze spalonego być może mogłaby coś zdziałać w tym meczu. Hiszpania też nie gra tak jak powinna, więc Niemcy mogą poważnie myśleć o Finale i nie dlatego że są tacy super (jak sami o sobie uważają) tylko dlatego że konkurencja zasysa i to wyraźnie (Francja, Włochy, Anglia, Argentyna, Brazylia, Portugalia...). Jak pokonają kogoś kto gra na swoim normalnym poziomie (np Hiszpania w szczytowej formie), wtedy będą mogli powiedzieć o sobie że są, naj, ach i w ogóle. Dla mnie to drużyna która owszem jest dobrze przygotowana, ale duuuuuużo daje jej to że wcześniej wspomniana konkurencja zassała tak że hej...

Nie zgodzę się trzeba oddać klasę Niemcom którzy strzelili po 4 gole z Anglia i Argentyna a ich gra była poukladana i finezyjna . Niemcy maja jedna z najlepszych generacji w swojej historii a kto ogląda bundeslige to wie ze maja tych piłkarzy młodych i bardzo utalentowanych jeszcze kilku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj post wyżej ;) Mnie nic nie boli, bo od kiedy Anglia odpadła to mi to wisi kto wygra. Niemcy wygrywają ponieważ MOIM ZDANIEM jadą na tym że konkurencja zassała i tego nie da się negować. Zgadzam się też z Tobą że Messi nie istniał, czemu? Nie wiem. Anglia też dała dupci aż miło. BTW nie doszukuję się zawodników innego pochodzenia, ja to stwierdzam, bowiem jest to nie podważalny fakt ;)

PS. a ja widzę FARCIARSKICH MIESZAŃCÓW :tongue:

I jakie to ma znaczenie w dzisiejszych czasach? W każdej, niemal, reprezentacji znajdziesz kogoś kto ma inne pochodzenie niż reprezentacja w której gra. Ale nie o to chodzi. Żal mi przede wszystkim tego, że nam, Polakom, nigdy nie będzie dane przeżyć czegoś takiego, co czują teraz niemieccy kibice. Ja od zawsze kibicuję Niemcom, ale żal w sercu pozostaje...

:sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się trzeba oddać klasę Niemcom którzy strzelili po 4 gole z Anglia i Argentyna a ich gra była poukladana i finezyjna . Niemcy maja jedna z najlepszych generacji w swojej historii a kto ogląda bundeslige to wie ze maja tych piłkarzy młodych i bardzo utalentowanych jeszcze kilku

 Owszem strzelenie 4 bramek na takiej imprezie to nie lada wyczyn, patrząc jeszcze na to z kim grali, jednakowoż Anglicy załamali się po nieuznanej bramce i wyszli jak wyszli na drugą połowę. Gdyby do przerwy było 2:2, a nie 2:1 Anglia nie narażała by się na kontry, a patrząc na prędkość obrońców angielskich (jaka prędkość?:biggrin:) skończyło się wbiciem jeszcze dwóch goli. Zgadzam się całkowicie z Capello (za którym nie przepadam) że sędzie wypaczył wynik meczu i dobrze że już go (sędziego) nie ma na tym mundialu, powinni te trzy pipy jeszcze zawiesić, bo w moim odczuciu nie powinno być takich baboli w meczach o taką stawkę :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Niemcy! Mój faworyt od zawsze, tak samo Bayern Monachium. Kibicuje tym drużynom od zawsze.

Piękna gra, wg mnie najładniejsza na tym mundialu. Chłopaki są o krok od finału.

Podchodziłem do meczu z Argentyną dość pesymistycznie, ale jednak dali radę. Teraz wierzę, że dojdą do finału.

Kawał dobrej roboty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Niemcy! Mój faworyt od zawsze, tak samo Bayern Monachium. Kibicuje tym drużynom od zawsze.

Ujawniamy się???

Człowieku wbijaj tu - znajdziesz tu wielu innych takich jak MY!!!

http://bayern.tdcg.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jakie to ma znaczenie w dzisiejszych czasach? W każdej, niemal, reprezentacji znajdziesz kogoś kto ma inne pochodzenie niż reprezentacja w której gra. Ale nie o to chodzi. Żal mi przede wszystkim tego, że nam, Polakom, nigdy nie będzie dane przeżyć czegoś takiego, co czują teraz niemieccy kibice. Ja od zawsze kibicuję Niemcom, ale żal w sercu pozostaje...

:sad:

Nigdy nie mów nigdy :P moze gdzieś za 30 lat jak już sytuacja w polskiej piłce będzie dobra i szkolenie na poziomie europejskim doczekamy się dobrych grajkow bo to co się teraz dzieje to rownia pochyła a szkolenia nie ma wogole co widać w polskiej reprezentacji najlepszy Polski piłkarz Kuba blaszczykowski przez przypadek trafił do Wisły a grania uczył się sam . Jedyna nadzieja w pilkarzach wyszkolinych za granica. A w najbliższych latach na wielkich turniejach pozostaje kibicowanie Niemcom :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Piękna gra, wg mnie najładniejsza na tym mundialu.

  :rofl:

Edytowane przez King Nothing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  :rofl:

to napisz kto niby grał lepiej od Niemców bo ja takiej drużyny nie znam wszyscy poniżej oczekiwań .jedyna plama na honorze to mecz z serbia

Widzę ze kibiców Niemiec jest wiecej w Polsce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania, co prawda nie pokazuję tego do czego nas przyzwyczaiła jednakże posiadając w składzie 8 (czy ilu tam) zawodników Barcy, nie idzie nie grać ładnie. Żadna z akcji bramkowych Niemiaszków nie była ani finezyjna ani ładna IMO. Bo wszyscy wiemy że taka Argentyna ma problemy z obrońcami, zatem takie dymanko jakie nam Szwajnszajnger (sorry, ale nie wiem jak po Niemiecku się pisze) zaserwował, trudne nie było, później wręcz szkolne podanie i gol... jakaż finezja :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mów nigdy :P moze gdzieś za 30 lat jak już sytuacja w polskiej piłce będzie dobra i szkolenie na poziomie europejskim doczekamy się dobrych grajkow bo to co się teraz dzieje to rownia pochyła a szkolenia nie ma wogole co widać w polskiej reprezentacji najlepszy Polski piłkarz Kuba blaszczykowski przez przypadek trafił do Wisły a grania uczył się sam . Jedyna nadzieja w pilkarzach wyszkolinych za granica. A w najbliższych latach na wielkich turniejach pozostaje kibicowanie Niemcom :P

Odpuść sobie - taka gadka już od dawna do mnie nie trafia! Biedny kraj i biedni ludzie którzy tylko potrafią gadać i narzekać. Szkolenie? Polska "ekstraklasa"? Żeby dobrze grać zagranicą trzeba mieć mentalność zwyciężcy, a nie płakać, "bo trener mnie nie lubi" i takie tam. Dno. Organizacja ME nic tu nie zmieni. O przepraszam, zmieni... powstanie parę km nowych dróg i kilka stadionów. Może wreszcie do W-wia zawita Meta? Jest to możliwe. Z tego się tak naprawdę tylko cieszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy to hitlerowskie. Fuuuu... :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że Niemców jako naród bym wybił, to ich dzisiejsza wygrana w pewnym stopniu mnie ucieszyła i przekonała do ich reprezentacji. Grają najlepszy futbol na mundialu, zajebiście techniczny, ofensywny, nie mają w składzie gwiazd także nie muszą grać jak np Portugalia- wszystko na Ronaldo. Ich młodzież- mieszańce, kundle itp what eva... za parę lat będą błyszczeć w najlepszych klubach Europy. Do tego kupa w wykonaniu Argentyny- Messi bez Xaviego i Iniesty nie istnieje, obrona wiadomo, nie istniała (a jeszcze niedawno Demichelis krytykował Anglików, że gdyby grali z zapałem i sercem jak Argentyna to by tak szybko nie odpadli) Tevez kot nad kotami, jako jedyny walczył do upadłego i zapierdzielał za dwóch, chciałbym go w Chelsea... ale i tak Holandia niszczy system. JE JE JE ORANJE!!! 12 lat czekania na sukces Holandii i mam nadzieję, że w końcu się doczekam. Przecież to co robi Robbeninho, Snaijder i cały blok defensywny (De Jong miszcz) nie może się skończyć inaczej niż 1 miejscem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co , brakuje mi tutaj jeszcze rusofobów :dry:

Bezkrytyczny nacjonalizm , w dodatku ignoranci.

Skoro się tak rzucacie na swoich szwabów , to wytknijcie mi ich palcem w podstawowej jedenastce

Od pierwszych minut kibicowałem Niemcom. Joahim stworzył najstabilniejszy zespół spośród pozostałych na mundialu. Swą grą przpominają Włochów sprzed kilkunastu lat. Po zachwycie nad Holadnią w mistorzstwach europy kibicowałem im na Mundialu , jednak brak poprzedniego selekcjonera odbił się na stylu gry - podobnie jak zresztą w przypadku Hiszpanii

Wracając do Die Nationalelf , czarny koń tych rozgrywek

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wygrana Hiszpanów w tym mundialu... Innej opcji nie ma jak finał Holandia- Niemcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wygrana Hiszpanów w tym mundialu... Innej opcji nie ma jak finał Holandia- Niemcy.

Nom i w finale Niemcy 3:1 Holandia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobrze chłopy mówią :D Niemcy drużyna na medal ^^

I dajcie spokój panowie z tym anty nastawieniem do innych nacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaa `! Niemcy atakuja ;d niestety nie podzielam waszego zdania i z jakiegos powodu nienawidze niemcow ;P moim faworytem byla Argentyna, ale teraz Holandia musi wygrac ;d !! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to dla mnie niezrozumiałe i doszukuję się w tym podwójnego, a nawet poczwórnego dna. Jak to jest. JAK TO KUR'A JEST, że NIEMCY, naród który wybił 'raptem' 80 mln ludzi, zapoczątkował 2 wojny światowe i obie przegrał jest teraz w G8 najbogatszych krajów świata (Plan Marshalla my ass), są najlepsi na olimpiadach i MŚ. Szydzą sobie jawnie z egzystencji ludzkiej, a my im jeszcze przyklaskujemy jak roześmiane, zjebane psychicznie hieny pozbawione własnego JA, na poletku międzynarodowym. JAK TO KURWA JEST? Za szczere odpowiedzi, serdecznie dziękuję.

Z mojej strony dodam tylko, że nienawidzę tego kraju całym sercem. Miałem dziadka, który uciekł z Auschwitz i gdyby nie to, to te posty nigdy by nie powstały. Jestem jednostronny w swym podejściu i jestem tego świadom. Oczekuję tylko, że jakiś forumowicz wskażę mi, gdzie ta cała ludzka sprawiedliwość biorąc pod uwagę podmiot niemiecki.

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to dla mnie niezrozumiałe i doszukuję się w tym podwójnego, a nawet poczwórnego dna. Jak to jest. JAK TO KUR'A JEST, że NIEMCY, naród który wybił 'raptem' 80 mln ludzi, zapoczątkował 2 wojny światowe i obie przegrał jest teraz w G8 najbogatszych krajów świata (Plan Marshalla my ass), są najlepsi na olimpiadach i MŚ. Szydzą sobie jawnie z egzystencji ludzkiej, a my im jeszcze przyklaskujemy jak roześmiane, zjebane psychicznie hieny pozbawione własnego JA, na poletku międzynarodowym. JAK TO KURWA JEST? Za szczere odpowiedzi, serdecznie dziękuję.

Z mojej strony dodam tylko, że nienawidzę tego kraju całym sercem. Miałem dziadka, który uciekł z Auschwitz i gdyby nie to, to te posty nigdy by nie powstały. Jestem jednostronny w swym podejściu i jestem tego świadom. Oczekuję tylko, że jakiś forumowicz wskażę mi, gdzie ta cała ludzka sprawiedliwość biorąc pod uwagę podmiot niemiecki.

Sorry ale piszesz głupoty. Racja, stworzyli bardzo skuteczną i morderczą machinę wojenną która zniszczyła Polskę i pozbawiła życia miliony ludzi. I WŚ była wynikiem ambicji kolonialnych Niemców, byli na tyle potężnym państwem że mogli sobie pozwolić na szukanie miejsca w świecie przy pomocy armii. II WŚ to był wymysł Hitlera, który usidlił naród niemiecki pięknymi obietnicami o potędze III Rzeszy. Niemcy wówczas leczyły rany po I WŚ a naród rozpaczał po Traktacie Wersalskim, który wymierzył ich krajowi srogą ale słuszną karę. Nie rozumiem dlaczego mamy mścić się na Niemcach jako ludziach, którzy poszli za swym przywódcą, mam żal o to co zrobili naszemu krajowi i że posłuchali Hitlera. Pamiętam jeszcze opowieści starszych ludzi którzy opowiadali o żołnierzach niemieckich i rosyjskich. Wynika jasno, że to rosjanie zachowywali się jak zbrodniarze, gwałcili kobiety, zabierali chłopom konie i zboże dla koni które ciągnęły działa artyleryjskie na Berlin. Jak któryś nie dał tego co chcieli to został rozstrzelany albo ruscy spalili mu stodole i dom. Niemiecki żołnierz za trochę siana dał rower albo jakis inny potrzebny sprzęt! O Niemcach wiesz tyle co nauczyciel powiedział Ci na lekcji, prawda byli w ówczesnym czasie zbrodniarzami i ludobójcami ale to wina tego małego o nie-aryjskim wyglądzie człowieka z Austrii.

Szanuje Niemców za dyscyplinę, przywiązanie do narodu i to że potrafili z ruin zbudować na prawdę potężne państwo, które jest teraz jednym z najbogatszych krajów świata. I dodam, że moi dziadkowie byli na pracach przymusowych w Rzeszy i bardzo żałują że tam nie zostali, więc nie wszyscy byli źli.

Edytowane przez Rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bosze jakbym słyszał przemówienia oskarżonych z Norymbergi!

"To nie ja, jestem niewinny, to wszystko ta świnia Hitler. Ja TYLKO wykonywałem rozkazy".

Kolego, radze zasięgnąć źródeł historycznych i dowiedzieć się w jaki sposób Hitler i NSDAP przejęło władze w Niemczech.

Uwaga, dla ułatwienia dodam, iż nie w wyniku wojny domowej - jak "czerwoni" w Rosji, czy też zamachu stanu - jak Pinochet w Argentynie.

Zaś wracając do tematu, uważam reprezentacje Niemiec za naprawdę solidną i pier...ie że gra tam jakiś trzech "polaków" uważam za śmieszne i nie będę ekscytował się tym jak panowie Lubański i Szaranowicz. Dla Polski też grał facet z Nigerii, i co? I jajco. Trza było ściągnąć takiego Podolskiego i Trochowskiego, a nie szukać gościa w Afryce.

Sami jesteśmy sobie winni, nikt ich pod pistoletem nie zmuszał.

Niemców nie lubię, bo nie mam za co. Ale tez żadnych pretensji do nich nie mam, bo tez nie mam za co.

Niekiedy denerwuje mnie ich durna gadka i wybielanie sie w stylu jakim zaserwował Rafi, ale co to ma do piłki nożnej?

NIC!

A jak stwierdził taki facet Gary Lineker:

"piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy"

"Dojcze" cisną na kolejnego "majstra" i raczej Holandia, Urugwaj i Hiszpania nie staną na drodze "niemieckiego pancra".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×