Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ludziska mam mały problemik chodzi mi o scenki drużynowe w wiosce Konoha otóż prawie ze wszystkimi maiłem te scenki oprócz Tenten jeszcze jedno serce do uzupełnienia mi pozostało ale niewiem jak to zrobić

odpisałem na jej wszystkie wiadomości oraz miałem z nia jedną walkę w Konosze :( i ma tylko 4 serca wiem także że kwiatki zwiększają mi serca u kobitek. Ale problem w tym że ino już nie ma w jej sklepie i nie ma kto ich mi sprzedać Sprawdziłem obie możliwości bez ino w drużynie ma jej i jak w drużynie nie ma jej w sklepie. CO robić może jakoś inaczej da się je zdobyć tylko jedne bo się załamię jak będe musiał przechodzić jeszcze raz naruciaka dla trophy :(. Pomóżcie

czyli jestes w momencie kiedy wszystkie laski siedza przy jakies restaturacji chyba tej co anko przy niej siedzi

Edytowane przez jacu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz byłem wszędzie ale nie tam ;). Dzięki sprawdzę oby tam była scenka abym mógł od ino kupić ostatnie kwiatki :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie mi ktos, o co chodzi z tym kawarimi no jutsu

To nie jest żaden bug, kiedy wybierasz np. "Akatsuki" Log to będziesz się zamieniał w kłodę z tabliczką(z napisem Akatsuki) itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj listonosz zawitał z paczką. Gra super duża mapa dużo postaci grafika też niczego sobie a i jeszcze dobry tryb multi.

Gdyby ktoś chciał pograć online to mój nick Kameleonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gościa którego kawarimi no jutsu przybrało forme pandy?? Jak on to wykonal???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy niektóre widać tak jak np macke ośmiornicy :) aa już wiem. To co jest z "xxxxx" fog to po prostu napisy. bez FOG się pojawia ;)

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie utknalem w momencie walki naruto z orochimaru kiedy naruciak tworzy wielka kule czakry i trzeba mashowac w trojkat . za kazdym razem brakuje mi odrobine ale nigdy nie moge nadarzyc ma ktos jakies porady jak to zrobic sprawniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy druga czesc jest nawiazaniem jakims do 1czesci - kontynuacja czy cos czy jedynie laczy ich 'uniwersum' ?.. bo niewiem czy jak bede chcial pograc w ta serie to czy koniecznie zaczac od poczatku czy od drugiej czesci ktora wydaje mi sie ciekawsza (moze tylko mi sie wydaje)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadyxp hmmm... po prostu użyj jakiegośpalca ktorym umiesz sprawnie i szybko władać :D ja wciskam zawsze wskazującym i ledwo unosząc palec z trójkąta wciskam go bardzo szybko. ruszając przy tym całą dłonią. Szatnia: jak oglądałeś anime to nie musisz mieć. W 2 serii jest jeden przerywnik z jedynki. Tylko że jedynka moze cie lekko odrzucić bo jest może i śliczna oprawa graficzna. ale troche pominięte akcji i jak byś pograł w jedynke to zobaczyl byś że w dwójce jest pare róznic i na nowo byś się musiał przyzwyczajać do starszego co nie co Naruto. wg mnie lepiej sobie troche kaski zaoszczędzić zamiast kupować 1. Odrazu Kup NSUNS2 jak oglądałeś anime jak nie... to wolna wola

http://adam.owczarz.wrzuta.pl/film/5RGg37lh55i/filmik_do_obejrzenia_na_dzis_-_oceniaj

<--- tak się postępuje z xboxem :D okrzyk "fuck You Microsoft" :D Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj na multi...i wiecie co ? Nie walczyłem przeciwko innej postaci niż Minato i Sage Naruto...Ludzie grają tylko tymi postaciami...zaczyna się to robić trochę nudne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Nagato zagraj ze mną :D Ja grywam Sasuke Taka i Kirin,, Killer Bee, Larsem, Minato, kakashim :D nie ograniczam się do jednej postaci ;)

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to możemy jutro o 16-17 zagrać :) Albo wcześniej. Napisz o której Ci pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem sobie 1szą część ( grałem w demo 2ki gadam fajne warto kupic 1ke) fajna posrana oprócz walk sam tryb story nie podobał mi sie gówniane wykonywanie jakichś misji (Daremnych że tak to ujmę latanie po drzewach że nie wspomnę o pograj 4h itp ) żeby móc posunąć fabułę do przodu i tu mam pytanko czy gra jest dobra czyli czy fabułę posuwam do przodu skupiając się na wątku fabularnym a nie tępych misjach i czy idzie te misje (bo są napenwno) zrobić na samym końcu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy przed rozpoczęciem niektórych rozdziałów , jest do wykonania jakaś misja pobocza, zazwyczaj tylko jedna.A tak to wszystko idzie zgodnie z fabułą.Po zakończeniu story możemy swobodnie chodzić po wiosce i wykonywać zadania,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy przed rozpoczęciem niektórych rozdziałów , jest do wykonania jakaś misja pobocza, zazwyczaj tylko jedna.A tak to wszystko idzie zgodnie z fabułą.Po zakończeniu story możemy swobodnie chodzić po wiosce i wykonywać zadania,

No oks jedna misja to tam idzie przełknąć ale to co było w 1ce mnie wkurzało skoro jest tak jak twierdzisz to ok gra powinna być dobra thx !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj na multi...i wiecie co ? Nie walczyłem przeciwko innej postaci niż Minato i Sage Naruto...Ludzie grają tylko tymi postaciami...zaczyna się to robić trochę nudne...

Mnie to pasuje bo potem jak walczą z mistrzem lalek (czyli ze mną) to nie wiedzą jak sie bronić bo przyzwyczajeni do grania z tymi co wymieniłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadyxp hmmm... po prostu użyj jakiegośpalca ktorym umiesz sprawnie i szybko władać :D ja wciskam zawsze wskazującym i ledwo unosząc palec z trójkąta wciskam go bardzo szybko. ruszając przy tym całą dłonią.

Czyli ze jak nie nadarzam to jestem z gory skreslony bo mam za wolne palce :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadyxp nie no po prostu. Znajdź swoją drogę ninja do wciskania trójkąta haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ze jak nie nadarzam to jestem z gory skreslony bo mam za wolne palce :/

No, albo po prostu zmień poziom trudności. (chyba, że to nie ma nic do rzeczy to mnie poprawcie ;D)

Edytowane przez Desu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, albo po prostu zmień poziom trudności. (chyba, że to nie ma nic do rzeczy to mnie poprawcie ;D)

sprawdzalem juz i to nic nie daje

ehh no trudno no to od dzis zaczynam ostry trening

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś już platyne w naruto? i te wszystkie titles czy jak to się tam zwie

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 pytania

1.Musze coś znaleźć dla konohamaru mam dopiero początek gry "Shot run phill" o co tu chodzi?

2. Ile chapterów ma cała gra?

3. 37 cursed dolls dla jakiegoś tajemniczego typa gdzie znajdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elooo ile macie pkt w NUNS2??Mowa ofc o multi :]

Ja juz mam wszystkie tytuly.Tylko cardow sporo mi braknie :/ a pkt w online 70k chce dobic jutro do 100k :]

Edytowane przez DeidaraSenpai!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do NarutoFan

1.nie pamiętam co było potrzebne :/

2. Gra ma 7 chapterów

3.Cursed Dolls zą porozrzucane po całej krainie, są wszędzie

Do DeidaraSenpai!

Jeżeli chodzi o bp to mam chyba z 280k , a ilość tytułów to około 70% :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×