Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

co sądzicie o tym "zaufanym" ( 0 komentarzy) sprzedawcy:

Link

link2

Kurier 13 zł

ogólnie wszystkie gry sprzedającego w zaskakująco niskiej ceny

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak odbioru osobistego a ja akurat mieszkam we Wrocławiu, więc miał bym blisko do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak odbioru osobistego, brak jakichkolwiek danych, brak możliwości płacenia przy odbiorze, brak oryginalnego zdjęcia, rażąco niska cena. Co tu można sądzić :nuke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już 5 osób zaufało podejrzanej aukcji... ja mam taką samą opinię jak i Wy o tej aukcji.

EDIT: Co najdziwniejsze, osoba która kupiła jako pierwsza MK (wczoraj) już wystawiła komentarz pozytywny i to jeszcze w nim jest zawarta informacja że gra szła 2 dni... Podobnie z resztą z grą SC osoba (0 komentarzy) niezwykle szybko wystawiła pozytyw.

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten koles z komentarza o dwoch dniach to zagina czasoprzestrzen chyba.. kupil gre wieczorem 19, a rano 20 wystawia pozytywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może drugim kontem kupił i koma wystawił??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola za ładnie nie wygląda. Jest przerobiona i nie ma pudła - wszystko sugeruje, że gwarancji też nie ma. A za 1000 zł już możesz mieć nową konsolę.

Po prostu nie wygląda to za ciekawie, szczególnie za taką kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konto ci blokną na psn ( bo przeróbka nie??) i wygląda jak by koleś zagrał raz wsadził do piwnicy na 1 rok może pół roku

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konto ci blokną na psn ( bo przeróbka nie??) i wygląda jak by koleś zagrał raz wsadził do piwnicy na 1 rok może pół roku

Zdarzały się przypadki, że dawali bana na konto. Zazwyczaj 'piraci' łączą się po przez jakieś hakerskie serwery do PSN i mogą sobie pograć, tylko to działa tak, że 3 dni jest i 3 dni nie ma...

Ale tak jak już mówiłem konsola na pewno jest nie warta tych pieniędzy - dołoży kolega 100 zł i ma dobry zestawik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten koles z komentarza o dwoch dniach to zagina czasoprzestrzen chyba.. kupil gre wieczorem 19, a rano 20 wystawia pozytywa?

Żeby być debilem to też trzeba mieć rozum :teehee:.

wygląda jak by koleś zagrał raz wsadził do piwnicy na 1 rok może pół roku

U mnie stary rower stojący w piwnicy wygląda lepiej po dwóch latach :smile:.

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj Pan spokój z takim czymś...1000zł za konsolę, w dodatku przerobioną (nic nie wiadomo o banie), bez pudełka, w stanie widać jak na zdjęciu...

Przecież za tą kwotę kolega może kupić nówkę.... Nad czym się tu zastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/so...1558467357.html

http://allegro.pl/so...1571172898.html

czy spokojnie mogę zamawiać pada z którejś aukcji , ponieważ nie ryzykuje i nie zamawiam z CHIN

Spojrzałem z ciekawości na komentarze ludzi którzy kupili pada w pierwszej aukcji - zadowoleni i bez zastrzeżeń. Oceny też na 5. Myślę, że śmiało możesz kupować.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/go...1558909365.html

Kolesia chyba zdrowo po... waliło:)

No co sprzedaje bardzo tanio zauważ że pewnie zakupił je po premierze średnio 180 zł za sztukę 180*4=720 720-666=54

Więc oszczędzasz całe 54zł nie wiem co w tym dziwnego :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to w opakowaniu zastępczym. Jestem ciekawy dlaczego wszystkie ich gry są w opakowaniu zastępczym :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Widzialem pady kolorowe na allegro z chin. Poszperalem troche w necie i te pady maja licencje sony poniewaz sa sprzedawane rowniez na rynku amerykanskim a jak wiadomo Sony w stanach jest strasznie uczulone na piractwo lub sygnowanie produktow ich marka. Wydaje mi sie ze te pady sa tej samej jakosci czytajac z wypowiedzi na stronach USA. Czy ktos sie orientuje co mowi na ten temat wsparcie techniczne? Bo niby Sony sprzedawalo kolorowe wersje padow w limitowanej wersji w Japonii zreszta jak to Japonia lubi byc oryginalna w wygladzie ;)

Edit:

Jakby nie patrzec orygin aly tez sa made in china przynajmniej moje x2

Edytowane przez prosperopro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno te z chin to tandeta, ja wolę tu z polski zamówić za 150zł z przesyłka, płatność przy odbiorze. A nie że wydam 100zł a na końcu będę musiał jeszcze za utylizacje zapłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno te z chin to tandeta, ja wolę tu z polski zamówić za 150zł z przesyłka, płatność przy odbiorze. A nie że wydam 100zł a na końcu będę musiał jeszcze za utylizacje zapłacić

No wlasnie "podobno" tez tak slyszalem ale zdziwilo mnie ze bezkarnie jest sprzedawane pod marka sony i nikt nic z tym nie robi. Czy ktos posiada takiego pada na forum i jest w stanie porwonac go z ds3?

Glownie to mnie dziwi ze na e-bayu sa wystawione niektore jako manufactured in USA ;)

Nieoryginalny pad na ebay ten nie jest sygnowany marka Sony

Poniekad oryginalny pad na ebay a ten jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Pad, ten drugi jest stuprocentowym oryginałem dostępnym w sprzedaży.

Oto dowód, samo Sony chyba się nie myli.

Ogółem jeśli chce się kupić oryginał trzeba uważać, bo te na aukcjach z Hong-Kongu niby mają nadruk Sony na zdjęciach, ale z tego co opowiadali "oszukani", to co było w paczce tego nadruku nie miało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×